Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U15 II. osztály Dél-Keleti csoport 14. forduló

2020.02.29 - 12:00

Orosháza, Orosháza Utánpótlás Sportközpont (OMTK-ULE 1913 Sportközpont)

Csongrád

MLSZ U15 II. osztály Dél-Keleti csoport

Játékvezető
FEKETE ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
JAKAB JÓZSEF, HAJDÚ DÁVID
OMTK-ULE 1913
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
80'
40'

Gólok

HALÁSZ ZSOMBOR ZOLTÁN

3'

1 - 0

 

 

1 - 1

11'

WERLE ZALÁN

 

1 - 2

20'

WERLE ZALÁN

 

1 - 3

21'

KUN BENCE

 

1 - 4

32'

PUSZTAI BOTOND

 

1 - 5

33'

ILYÉS BRÚNÓ

 

1 - 6

49'

NÉMETH ROLAND

 

1 - 7

50'

BARNA ÁDÁM

 

1 - 8

55'

WERLE ZALÁN

 

1 - 9

67'

KOVÁCS KRISTÓF

 

1 - 10

78'

VÍZKELETI ALEX

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 13 12 0 1 91 6 85 36 7.8
2 Szeged-Csanád Grosics AK Szeged-Csanád Grosics AK 13 12 0 1 64 12 52 36 7.1
3 SZOLNOKI MÁV UP FC SZOLNOKI MÁV UP FC 13 8 2 3 36 17 19 26 6.9
4 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 13 7 2 4 37 25 12 23 7.4
5 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 13 7 0 6 38 29 9 21 7.6
6 Sz.-Cs. Grosics Akadémia Sz.-Cs. Grosics Akadémia 13 8 0 5 48 20 28 20 7.3 (-4 pont)
7 MERCEDES KLC MERCEDES KLC 13 6 0 7 31 36 -5 18 7.1
8 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 13 5 3 5 21 22 -1 18 6.9
9 GYULASPORT NONPROFIT KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 13 5 1 7 26 53 -27 16 6.6
10 MAROS-MENTI UFC MAROS-MENTI UFC 13 3 1 9 22 64 -42 10 6.7
11 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 13 3 0 10 19 41 -22 9 7.2
12 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 13 3 0 10 14 56 -42 9 6.2
13 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 13 1 1 11 7 69 -62 4 6.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 6 6 0 0 23 0 23 18 7 6 0 1 14 2 12 18 13 12 0 1 37 2 35 36
2 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC Szeged-Csanád Grosics AK 7 7 0 0 14 1 13 21 6 5 0 1 13 2 11 15 13 12 0 1 27 3 24 36
3 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC KFT. 6 3 1 2 8 8 0 10 7 5 1 1 11 7 4 16 13 8 2 3 19 15 4 26
4 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZOLNOKI MÁV UP FC 7 5 1 1 12 4 8 16 6 2 2 2 7 6 1 8 13 7 3 3 19 10 9 24
5 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC Sz.-Cs. Grosics Akadémia 7 6 0 1 19 4 15 14 6 2 0 4 3 8 -5 6 13 8 0 5 22 12 10 20
6 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DUNA ASZFALT TVSE 8 5 1 2 12 7 5 16 5 1 0 4 6 7 -1 3 13 6 1 6 18 14 4 19
7 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA UFC 6 3 1 2 5 4 1 10 7 1 3 3 2 5 -3 6 13 4 4 5 7 9 -2 16
8 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MERCEDES KLC 6 3 1 2 11 7 4 10 7 1 2 4 4 11 -7 5 13 4 3 6 15 18 -3 15
9 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC GYULASPORT NONPROFIT KFT. 6 2 1 3 7 12 -5 7 7 2 0 5 10 11 -1 6 13 4 1 8 17 23 -6 13
10 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAROS-MENTI UFC 6 2 2 2 7 7 0 8 7 1 0 6 4 25 -21 3 13 3 2 8 11 32 -21 11
11 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 5 1 1 3 2 3 -1 4 8 1 3 4 8 15 -7 6 13 2 4 7 10 18 -8 10
12 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC OMTK-ULE 1913 8 2 2 4 7 14 -7 8 5 0 0 5 2 15 -13 0 13 2 2 9 9 29 -20 8
13 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 6 1 0 5 2 13 -11 3 7 1 0 6 2 15 -13 3 13 2 0 11 4 28 -24 6
14 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZABADNAPOS 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 6 6 0 0 48 1 47 18 7 6 0 1 43 5 38 18 13 12 0 1 91 6 85 36
2 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC Szeged-Csanád Grosics AK 7 7 0 0 37 5 32 21 6 5 0 1 27 7 20 15 13 12 0 1 64 12 52 36
3 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZOLNOKI MÁV UP FC 7 5 1 1 22 8 14 16 6 3 1 2 14 9 5 10 13 8 2 3 36 17 19 26
4 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DUNA ASZFALT TVSE 8 6 1 1 25 13 12 19 5 1 1 3 12 12 0 4 13 7 2 4 37 25 12 23
5 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC KFT. 6 4 0 2 17 12 5 12 7 3 0 4 21 17 4 9 13 7 0 6 38 29 9 21
6 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC Sz.-Cs. Grosics Akadémia 7 6 0 1 37 8 29 14 6 2 0 4 11 12 -1 6 13 8 0 5 48 20 28 20
7 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MERCEDES KLC 6 5 0 1 22 15 7 15 7 1 0 6 9 21 -12 3 13 6 0 7 31 36 -5 18
8 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA UFC 6 4 1 1 16 7 9 13 7 1 2 4 5 15 -10 5 13 5 3 5 21 22 -1 18
9 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC GYULASPORT NONPROFIT KFT. 6 3 1 2 13 24 -11 10 7 2 0 5 13 29 -16 6 13 5 1 7 26 53 -27 16
10 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAROS-MENTI UFC 6 3 0 3 11 18 -7 9 7 0 1 6 11 46 -35 1 13 3 1 9 22 64 -42 10
11 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 5 2 0 3 6 12 -6 6 8 1 0 7 13 29 -16 3 13 3 0 10 19 41 -22 9
12 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC OMTK-ULE 1913 8 3 0 5 12 27 -15 9 5 0 0 5 2 29 -27 0 13 3 0 10 14 56 -42 9
13 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 6 0 1 5 3 31 -28 1 7 1 0 6 4 38 -34 3 13 1 1 11 7 69 -62 4
14 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZABADNAPOS 1 0 0 1 0 4 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
6 - 0-4 - 0--13 - 012 - 05 - 08 - 1---
BÉKÉSCSABA UFC
--5 - 0-2 - 06 - 1-0 - 42 - 11 - 1--
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
0 - 61 - 05 - 07 - 08 - 011 - 1----5 - 1-
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
-----4 - 4-0 - 100 - 62 - 13 - 14 - 2
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
0 - 81 - 1-0 - 41 - 5---1 - 6-0 - 7-
MERCEDES KLC
0 - 64 - 1-8 - 3-4 - 23 - 1-3 - 2---
MAROS-MENTI UFC
--0 - 5-5 - 0-3 - 10 - 8-1 - 3-2 - 1
OMTK-ULE 1913
1 - 100 - 22 - 11 - 54 - 2---0 - 30 - 1-4 - 3
Szeged-Csanád Grosics AK
--5 - 0-6 - 02 - 0-5 - 0-4 - 23 - 212 - 1
SZEOL SC KFT.
--1 - 0-6 - 0-5 - 1-2 - 41 - 6-2 - 1
SZOLNOKI MÁV UP FC
3 - 1-4 - 3-9 - 02 - 1--0 - 1-1 - 13 - 1
DUNA ASZFALT TVSE
1 - 51 - 1-6 - 1-3 - 23 - 26 - 0-3 - 2-2 - 0
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
0 - 72 - 00 - 2-1 - 23 - 1------

Meccsek

OMTK-ULE 1913

2019. 10. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 10. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
OMTK-ULE 1913
2019. 09. 04. 18:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 09. 04. 18:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 09. 14. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 09. 14. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
SZOLNOKI MÁV UP FC
2019. 09. 21. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 09. 21. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
OMTK-ULE 1913
2019. 09. 25. 18:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 09. 25. 18:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 10. 06. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 10. 06. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
OMTK-ULE 1913
2019. 10. 13. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 10. 13. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 10. 24. 18:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 10. 24. 18:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2019. 11. 03. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 11. 03. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
OMTK-ULE 1913
2019. 11. 09. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 11. 09. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 11. 17. 11:00
Szent Gellért Fórum
2019. 11. 17. 11:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
OMTK-ULE 1913
2019. 11. 23. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 11. 23. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
SZEOL SC KFT.
2020. 02. 29. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 02. 29. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 03. 11. 15:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 03. 11. 15:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
OMTK-ULE 1913
2020. 05. 30. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 05. 30. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
05. 30. 12:00
OMTK-ULE 1913
2020. 03. 21. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 03. 21. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
03. 21. 12:00
MAROS-MENTI UFC
2020. 03. 28. 12:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2020. 03. 28. 12:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
03. 28. 12:00
OMTK-ULE 1913
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30. 10:00
OMTK-ULE 1913
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
06. 30. 10:00
OMTK-ULE 1913
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
06. 30. 10:00
MERCEDES KLC
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
06. 30. 10:00
OMTK-ULE 1913
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
06. 30. 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
OMTK-ULE 1913

BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE

2019. 10. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 10. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
OMTK-ULE 1913
2019. 09. 07. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 09. 07. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 09. 11. 16:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 09. 11. 16:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 09. 22. 12:00
Törökszentmiklósi FC
2019. 09. 22. 12:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 09. 27. 16:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 09. 27. 16:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2019. 10. 05. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 10. 05. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 10. 12. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 10. 12. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
SZEOL SC KFT.
2019. 10. 18. 17:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2019. 10. 18. 17:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 10. 26. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 10. 26. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
MAROS-MENTI UFC
2019. 11. 02. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 11. 02. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 11. 17. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 11. 17. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 11. 23. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 11. 23. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
Szeged-Csanád Grosics AK
2020. 02. 29. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 02. 29. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 03. 07. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 03. 07. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
SZOLNOKI MÁV UP FC
2020. 05. 27. 17:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 05. 27. 17:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA UFC
05. 27. 17:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 03. 22. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 03. 22. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
03. 22. 12:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 03. 29. 12:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 03. 29. 12:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
03. 29. 12:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30. 10:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30. 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 05. 03. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
2020. 05. 03. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
05. 03. 12:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30. 10:00
MERCEDES KLC
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple