Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U15 II. osztály Dél-Keleti csoport 14. forduló

2020.02.26 - 17:00

Gyula, Gyulai Grosics Gyula Akadémia

Csongrád

MLSZ U15 II. osztály Dél-Keleti csoport

Játékvezető
BAKOS JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BARÁTH JÁNOS, LÁSZLÓ ISTVÁN SÁNDOR
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
MAROS-MENTI UFC
80'
40'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 13 12 0 1 91 6 85 36 7.8
2 Szeged-Csanád Grosics AK Szeged-Csanád Grosics AK 13 12 0 1 64 12 52 36 7.1
3 SZOLNOKI MÁV UP FC SZOLNOKI MÁV UP FC 13 8 2 3 36 17 19 26 6.9
4 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 13 7 2 4 37 25 12 23 7.4
5 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 13 7 0 6 38 29 9 21 7.6
6 Sz.-Cs. Grosics Akadémia Sz.-Cs. Grosics Akadémia 13 8 0 5 48 20 28 20 7.3 (-4 pont)
7 MERCEDES KLC MERCEDES KLC 13 6 0 7 31 36 -5 18 7.1
8 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 13 5 3 5 21 22 -1 18 6.9
9 GYULASPORT NONPROFIT KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 13 5 1 7 26 53 -27 16 6.6
10 MAROS-MENTI UFC MAROS-MENTI UFC 13 3 1 9 22 64 -42 10 6.7
11 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 13 3 0 10 19 41 -22 9 7.2
12 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 13 3 0 10 14 56 -42 9 6.2
13 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 13 1 1 11 7 69 -62 4 6.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 6 6 0 0 23 0 23 18 7 6 0 1 14 2 12 18 13 12 0 1 37 2 35 36
2 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC Szeged-Csanád Grosics AK 7 7 0 0 14 1 13 21 6 5 0 1 13 2 11 15 13 12 0 1 27 3 24 36
3 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC KFT. 6 3 1 2 8 8 0 10 7 5 1 1 11 7 4 16 13 8 2 3 19 15 4 26
4 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZOLNOKI MÁV UP FC 7 5 1 1 12 4 8 16 6 2 2 2 7 6 1 8 13 7 3 3 19 10 9 24
5 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC Sz.-Cs. Grosics Akadémia 7 6 0 1 19 4 15 14 6 2 0 4 3 8 -5 6 13 8 0 5 22 12 10 20
6 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DUNA ASZFALT TVSE 8 5 1 2 12 7 5 16 5 1 0 4 6 7 -1 3 13 6 1 6 18 14 4 19
7 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA UFC 6 3 1 2 5 4 1 10 7 1 3 3 2 5 -3 6 13 4 4 5 7 9 -2 16
8 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MERCEDES KLC 6 3 1 2 11 7 4 10 7 1 2 4 4 11 -7 5 13 4 3 6 15 18 -3 15
9 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC GYULASPORT NONPROFIT KFT. 6 2 1 3 7 12 -5 7 7 2 0 5 10 11 -1 6 13 4 1 8 17 23 -6 13
10 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAROS-MENTI UFC 6 2 2 2 7 7 0 8 7 1 0 6 4 25 -21 3 13 3 2 8 11 32 -21 11
11 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 5 1 1 3 2 3 -1 4 8 1 3 4 8 15 -7 6 13 2 4 7 10 18 -8 10
12 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC OMTK-ULE 1913 8 2 2 4 7 14 -7 8 5 0 0 5 2 15 -13 0 13 2 2 9 9 29 -20 8
13 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 6 1 0 5 2 13 -11 3 7 1 0 6 2 15 -13 3 13 2 0 11 4 28 -24 6
14 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZABADNAPOS 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 6 6 0 0 48 1 47 18 7 6 0 1 43 5 38 18 13 12 0 1 91 6 85 36
2 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC Szeged-Csanád Grosics AK 7 7 0 0 37 5 32 21 6 5 0 1 27 7 20 15 13 12 0 1 64 12 52 36
3 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZOLNOKI MÁV UP FC 7 5 1 1 22 8 14 16 6 3 1 2 14 9 5 10 13 8 2 3 36 17 19 26
4 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DUNA ASZFALT TVSE 8 6 1 1 25 13 12 19 5 1 1 3 12 12 0 4 13 7 2 4 37 25 12 23
5 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC KFT. 6 4 0 2 17 12 5 12 7 3 0 4 21 17 4 9 13 7 0 6 38 29 9 21
6 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC Sz.-Cs. Grosics Akadémia 7 6 0 1 37 8 29 14 6 2 0 4 11 12 -1 6 13 8 0 5 48 20 28 20
7 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MERCEDES KLC 6 5 0 1 22 15 7 15 7 1 0 6 9 21 -12 3 13 6 0 7 31 36 -5 18
8 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA UFC 6 4 1 1 16 7 9 13 7 1 2 4 5 15 -10 5 13 5 3 5 21 22 -1 18
9 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC GYULASPORT NONPROFIT KFT. 6 3 1 2 13 24 -11 10 7 2 0 5 13 29 -16 6 13 5 1 7 26 53 -27 16
10 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAROS-MENTI UFC 6 3 0 3 11 18 -7 9 7 0 1 6 11 46 -35 1 13 3 1 9 22 64 -42 10
11 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 5 2 0 3 6 12 -6 6 8 1 0 7 13 29 -16 3 13 3 0 10 19 41 -22 9
12 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC OMTK-ULE 1913 8 3 0 5 12 27 -15 9 5 0 0 5 2 29 -27 0 13 3 0 10 14 56 -42 9
13 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 6 0 1 5 3 31 -28 1 7 1 0 6 4 38 -34 3 13 1 1 11 7 69 -62 4
14 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZABADNAPOS 1 0 0 1 0 4 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
6 - 0-4 - 0--13 - 012 - 05 - 08 - 1---
BÉKÉSCSABA UFC
--5 - 0-2 - 06 - 1-0 - 42 - 11 - 1--
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
0 - 61 - 05 - 07 - 08 - 011 - 1----5 - 1-
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
-----4 - 4-0 - 100 - 62 - 13 - 14 - 2
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
0 - 81 - 1-0 - 41 - 5---1 - 6-0 - 7-
MERCEDES KLC
0 - 64 - 1-8 - 3-4 - 23 - 1-3 - 2---
MAROS-MENTI UFC
--0 - 5-5 - 0-3 - 10 - 8-1 - 3-2 - 1
OMTK-ULE 1913
1 - 100 - 22 - 11 - 54 - 2---0 - 30 - 1-4 - 3
Szeged-Csanád Grosics AK
--5 - 0-6 - 02 - 0-5 - 0-4 - 23 - 212 - 1
SZEOL SC KFT.
--1 - 0-6 - 0-5 - 1-2 - 41 - 6-2 - 1
SZOLNOKI MÁV UP FC
3 - 1-4 - 3-9 - 02 - 1--0 - 1-1 - 13 - 1
DUNA ASZFALT TVSE
1 - 51 - 1-6 - 1-3 - 23 - 26 - 0-3 - 2-2 - 0
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
0 - 72 - 00 - 2-1 - 23 - 1------

Meccsek

Sz.-Cs. Grosics Akadémia

2019. 08. 31. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 08. 31. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 09. 07. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 09. 07. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 09. 21. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 09. 21. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
MERCEDES KLC
2019. 09. 29. 11:00
Szent Gellért Fórum
2019. 09. 29. 11:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 10. 05. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 10. 05. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 10. 12. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 10. 12. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 10. 17. 18:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 10. 17. 18:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 10. 26. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2019. 10. 26. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 10. 29. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 10. 29. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2019. 11. 09. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 11. 09. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 11. 17. 12:00
Szőreg Sportpálya
2019. 11. 17. 12:00
Szőreg Sportpálya
SZEOL SC KFT.
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 11. 26. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 11. 26. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 02. 26. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 02. 26. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
MAROS-MENTI UFC
2020. 03. 08. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 03. 08. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2020. 03. 22. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 03. 22. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
03. 22. 12:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2020. 03. 25. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 03. 25. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
03. 25. 15:00
Szeged-Csanád Grosics AK
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30. 10:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
06. 30. 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30. 10:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
06. 30. 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
06. 30. 10:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
06. 30. 10:00
OMTK-ULE 1913
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
06. 30. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 30. 10:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia

MAROS-MENTI UFC

2019. 08. 31. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 08. 31. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 09. 08. 12:00
Szőreg Sportpálya
2019. 09. 08. 12:00
Szőreg Sportpálya
SZEOL SC KFT.
MAROS-MENTI UFC
2019. 09. 14. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 09. 14. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 09. 21. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 09. 21. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
OMTK-ULE 1913
2019. 09. 29. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 09. 29. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
MAROS-MENTI UFC
2019. 10. 13. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 10. 13. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
MAROS-MENTI UFC
2019. 10. 20. 12:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 10. 20. 12:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
Szeged-Csanád Grosics AK
2019. 10. 26. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 10. 26. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
MAROS-MENTI UFC
2019. 11. 02. 10:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 11. 02. 10:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
SZOLNOKI MÁV UP FC
2019. 11. 09. 12:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2019. 11. 09. 12:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
MAROS-MENTI UFC
2019. 11. 16. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 11. 16. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 11. 21. 17:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 11. 21. 17:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
MAROS-MENTI UFC
2020. 02. 26. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 02. 26. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
MAROS-MENTI UFC
2020. 03. 07. 11:00
Makó Város Sportcenrum
2020. 03. 07. 11:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
SZEOL SC KFT.
2020. 05. 30. 12:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 05. 30. 12:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
05. 30. 12:00
MAROS-MENTI UFC
2020. 03. 21. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 03. 21. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
03. 21. 12:00
MAROS-MENTI UFC
2020. 03. 29. 12:00
Makó Város Sportcenrum
2020. 03. 29. 12:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
03. 29. 12:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
06. 30. 10:00
MERCEDES KLC
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
06. 30. 10:00
MAROS-MENTI UFC
2020. 05. 03. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
2020. 05. 03. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
05. 03. 12:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
06. 30. 10:00
MAROS-MENTI UFC
2020. 06. 30. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30. 10:00
MAROS-MENTI UFC
2020. 06. 30. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
06. 30. 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple