Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U15 II. osztály Dél-Keleti csoport 2. forduló

2019.09.07 - 12:00

Gyula, Gyulai Grosics Gyula Akadémia

Csongrád

MLSZ U15 II. osztály Dél-Keleti csoport

Játékvezető
MODES OTTÓ PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TAKÁCS JÁNOS SZABOLCS, NEMCZOV MÁRK
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
DUNA ASZFALT TVSE
80'
40'

Gólok

SZILÁGYI DÁVID

17'

1 - 0

 

BÓKA BENJÁMIN IMRE

19'

2 - 0

 

 

2 - 1

26'

GYENEI ANDRÁS
SZILÁGYI DÁVID

40'

3 - 1

 

IVANICS FERENC DÁRIUS

55'

4 - 1

 

BÓDI MÁRIUSZ

65'

5 - 1

 

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 2 2 0 0 11 2 9 6 13
2 Szeged-Csanád Grosics AK Szeged-Csanád Grosics AK 2 2 0 0 8 2 6 6 10
3 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 2 2 0 0 7 1 6 6 8
4 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 2 1 0 1 13 3 10 3 7.5
5 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 2 1 0 1 7 6 1 3 10
6 MERCEDES KLC MERCEDES KLC 2 1 0 1 5 4 1 3 8
7 SZOLNOKI MÁV UP FC SZOLNOKI MÁV UP FC 2 1 0 1 5 5 0 3 3
8 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 2 1 0 1 4 14 -10 3 8
9 Sz.-Cs. Grosics Akadémia Sz.-Cs. Grosics Akadémia 2 2 0 0 10 1 9 2 9.5 (-4 pont)
10 GYULASPORT NONPROFIT KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 1 0 0 1 1 6 -5 0 5
11 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2 0 0 2 3 10 -7 0 4.5
12 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 2 0 0 2 1 8 -7 0 4
13 MAROS-MENTI UFC MAROS-MENTI UFC 2 0 0 2 1 10 -9 0 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MAROS-MENTI UFC Szeged-Csanád Grosics AK 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 4 0 4 6
2 MAROS-MENTI UFC SZEOL SC KFT. 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 4 0 4 6
3 MAROS-MENTI UFC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 4 0 4 6
4 MAROS-MENTI UFC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1 1 0 0 6 0 6 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 6 1 5 3
5 MAROS-MENTI UFC DUNA ASZFALT TVSE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 1 0 1 3 4 -1 3
6 MAROS-MENTI UFC SZOLNOKI MÁV UP FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 1 2 -1 3
7 MAROS-MENTI UFC OMTK-ULE 1913 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 0 6 -6 0 2 1 0 1 2 7 -5 3
8 MAROS-MENTI UFC Sz.-Cs. Grosics Akadémia 1 1 0 0 3 1 2 -1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 4 1 3 2
9 MAROS-MENTI UFC BÉKÉSCSABA UFC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 3 -2 1
10 MAROS-MENTI UFC MERCEDES KLC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 1 3 -2 1
11 MAROS-MENTI UFC GYULASPORT NONPROFIT KFT. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
12 MAROS-MENTI UFC SZABADNAPOS 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
13 MAROS-MENTI UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 1 4 -3 0
14 MAROS-MENTI UFC MAROS-MENTI UFC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MAROS-MENTI UFC SZEOL SC KFT. 1 1 0 0 5 1 4 3 1 1 0 0 6 1 5 3 2 2 0 0 11 2 9 6
2 MAROS-MENTI UFC Szeged-Csanád Grosics AK 1 1 0 0 4 2 2 3 1 1 0 0 4 0 4 3 2 2 0 0 8 2 6 6
3 MAROS-MENTI UFC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 4 0 4 3 2 2 0 0 7 1 6 6
4 MAROS-MENTI UFC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1 1 0 0 12 0 12 3 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 1 0 1 13 3 10 3
5 MAROS-MENTI UFC DUNA ASZFALT TVSE 1 1 0 0 6 1 5 3 1 0 0 1 1 5 -4 0 2 1 0 1 7 6 1 3
6 MAROS-MENTI UFC MERCEDES KLC 1 1 0 0 4 1 3 3 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 1 0 1 5 4 1 3
7 MAROS-MENTI UFC SZOLNOKI MÁV UP FC 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 1 0 1 5 5 0 3
8 MAROS-MENTI UFC OMTK-ULE 1913 1 1 0 0 4 2 2 3 1 0 0 1 0 12 -12 0 2 1 0 1 4 14 -10 3
9 MAROS-MENTI UFC Sz.-Cs. Grosics Akadémia 1 1 0 0 5 1 4 -1 1 1 0 0 5 0 5 3 2 2 0 0 10 1 9 2
10 MAROS-MENTI UFC SZABADNAPOS 1 0 0 1 0 4 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
11 MAROS-MENTI UFC GYULASPORT NONPROFIT KFT. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 6 -5 0 1 0 0 1 1 6 -5 0
12 MAROS-MENTI UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1 0 0 1 1 6 -5 0 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 0 0 2 3 10 -7 0
13 MAROS-MENTI UFC BÉKÉSCSABA UFC 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 0 0 2 1 8 -7 0
14 MAROS-MENTI UFC MAROS-MENTI UFC 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 1 5 -4 0 2 0 0 2 1 10 -9 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
------12 - 0-----
BÉKÉSCSABA UFC
-------0 - 4----
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
----------5 - 1-
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
------------
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
--------1 - 6---
MERCEDES KLC
-4 - 1----------
MAROS-MENTI UFC
--0 - 5---------
OMTK-ULE 1913
----4 - 2-------
Szeged-Csanád Grosics AK
---------4 - 2--
SZEOL SC KFT.
------5 - 1-----
SZOLNOKI MÁV UP FC
3 - 1-----------
DUNA ASZFALT TVSE
---6 - 1--------
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
-----3 - 1------

Meccsek

Sz.-Cs. Grosics Akadémia

2019. 08. 31. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 08. 31. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 09. 07. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 09. 07. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 09. 21. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 09. 21. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
MERCEDES KLC
2019. 09. 29. 11:00
Szent Gellért Fórum
2019. 09. 29. 11:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 10. 05. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 10. 05. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 10. 12. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 10. 12. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 10. 17. 18:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 10. 17. 18:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 10. 26. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2019. 10. 26. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 10. 29. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 10. 29. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2019. 11. 09. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 11. 09. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 11. 17. 12:00
Szőreg Sportpálya
2019. 11. 17. 12:00
Szőreg Sportpálya
SZEOL SC KFT.
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 11. 26. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 11. 26. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 02. 26. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 02. 26. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
MAROS-MENTI UFC
2020. 03. 08. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 03. 08. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2020. 03. 22. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 03. 22. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
03. 22. 12:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2020. 03. 25. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 03. 25. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
03. 25. 15:00
Szeged-Csanád Grosics AK
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30. 10:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
06. 30. 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30. 10:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
06. 30. 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
06. 30. 10:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
06. 30. 10:00
OMTK-ULE 1913
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
06. 30. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 30. 10:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia

DUNA ASZFALT TVSE

2019. 09. 01. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 09. 01. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2019. 09. 07. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 09. 07. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 09. 15. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 09. 15. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SZEOL SC KFT.
2019. 09. 26. 13:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2019. 09. 26. 13:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 09. 29. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 09. 29. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
MAROS-MENTI UFC
2019. 10. 06. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 10. 06. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
OMTK-ULE 1913
2019. 10. 19. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 10. 19. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
MERCEDES KLC
2019. 10. 28. 12:00
Szent Gellért Fórum
2019. 10. 28. 12:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 11. 02. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 11. 02. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 11. 09. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 11. 09. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 11. 17. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 11. 17. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 11. 24. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 11. 24. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 02. 29. 12:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 02. 29. 12:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 03. 08. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 03. 08. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2020. 05. 30. 13:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 05. 30. 13:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
05. 30. 13:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 03. 22. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 03. 22. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
03. 22. 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 03. 29. 12:00
Makó Város Sportcenrum
2020. 03. 29. 12:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
03. 29. 12:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
06. 30. 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
06. 30. 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple