Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U15 II. osztály Dél-Keleti csoport 2. forduló

2019.09.04 - 18:00

Orosháza, Orosháza Utánpótlás Sportközpont (OMTK-ULE 1913 Sportközpont)

Csongrád

MLSZ U15 II. osztály Dél-Keleti csoport

Játékvezető
FEKETE ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KRISÁN JÁNOS, ZSÓTÉR RÓBERT
OMTK-ULE 1913
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

24'

SZÁNTÓ ÁRMIN
DOBI NOEL

25'

1 - 1

 

SZŰCS KRISTÓF

29'

2 - 1

 

KUN BENCE

50'

3 - 1

 

SZŰCS KRISTÓF

67'

4 - 1

 

 

4 - 2

70'

SZÁNTÓ ÁRMIN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 2 2 0 0 11 2 9 6 13
2 Szeged-Csanád Grosics AK Szeged-Csanád Grosics AK 2 2 0 0 8 2 6 6 10
3 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 2 2 0 0 7 1 6 6 8
4 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 2 1 0 1 13 3 10 3 7.5
5 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 2 1 0 1 7 6 1 3 10
6 MERCEDES KLC MERCEDES KLC 2 1 0 1 5 4 1 3 8
7 SZOLNOKI MÁV UP FC SZOLNOKI MÁV UP FC 2 1 0 1 5 5 0 3 3
8 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 2 1 0 1 4 14 -10 3 8
9 Sz.-Cs. Grosics Akadémia Sz.-Cs. Grosics Akadémia 2 2 0 0 10 1 9 2 9.5 (-4 pont)
10 GYULASPORT NONPROFIT KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 1 0 0 1 1 6 -5 0 5
11 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2 0 0 2 3 10 -7 0 4.5
12 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 2 0 0 2 1 8 -7 0 4
13 MAROS-MENTI UFC MAROS-MENTI UFC 2 0 0 2 1 10 -9 0 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MAROS-MENTI UFC Szeged-Csanád Grosics AK 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 4 0 4 6
2 MAROS-MENTI UFC SZEOL SC KFT. 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 4 0 4 6
3 MAROS-MENTI UFC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 4 0 4 6
4 MAROS-MENTI UFC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1 1 0 0 6 0 6 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 6 1 5 3
5 MAROS-MENTI UFC DUNA ASZFALT TVSE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 1 0 1 3 4 -1 3
6 MAROS-MENTI UFC SZOLNOKI MÁV UP FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 1 2 -1 3
7 MAROS-MENTI UFC OMTK-ULE 1913 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 0 6 -6 0 2 1 0 1 2 7 -5 3
8 MAROS-MENTI UFC Sz.-Cs. Grosics Akadémia 1 1 0 0 3 1 2 -1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 4 1 3 2
9 MAROS-MENTI UFC BÉKÉSCSABA UFC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 3 -2 1
10 MAROS-MENTI UFC MERCEDES KLC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 1 3 -2 1
11 MAROS-MENTI UFC GYULASPORT NONPROFIT KFT. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
12 MAROS-MENTI UFC SZABADNAPOS 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
13 MAROS-MENTI UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 1 4 -3 0
14 MAROS-MENTI UFC MAROS-MENTI UFC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MAROS-MENTI UFC SZEOL SC KFT. 1 1 0 0 5 1 4 3 1 1 0 0 6 1 5 3 2 2 0 0 11 2 9 6
2 MAROS-MENTI UFC Szeged-Csanád Grosics AK 1 1 0 0 4 2 2 3 1 1 0 0 4 0 4 3 2 2 0 0 8 2 6 6
3 MAROS-MENTI UFC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 4 0 4 3 2 2 0 0 7 1 6 6
4 MAROS-MENTI UFC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1 1 0 0 12 0 12 3 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 1 0 1 13 3 10 3
5 MAROS-MENTI UFC DUNA ASZFALT TVSE 1 1 0 0 6 1 5 3 1 0 0 1 1 5 -4 0 2 1 0 1 7 6 1 3
6 MAROS-MENTI UFC MERCEDES KLC 1 1 0 0 4 1 3 3 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 1 0 1 5 4 1 3
7 MAROS-MENTI UFC SZOLNOKI MÁV UP FC 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 1 0 1 5 5 0 3
8 MAROS-MENTI UFC OMTK-ULE 1913 1 1 0 0 4 2 2 3 1 0 0 1 0 12 -12 0 2 1 0 1 4 14 -10 3
9 MAROS-MENTI UFC Sz.-Cs. Grosics Akadémia 1 1 0 0 5 1 4 -1 1 1 0 0 5 0 5 3 2 2 0 0 10 1 9 2
10 MAROS-MENTI UFC SZABADNAPOS 1 0 0 1 0 4 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
11 MAROS-MENTI UFC GYULASPORT NONPROFIT KFT. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 6 -5 0 1 0 0 1 1 6 -5 0
12 MAROS-MENTI UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1 0 0 1 1 6 -5 0 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 0 0 2 3 10 -7 0
13 MAROS-MENTI UFC BÉKÉSCSABA UFC 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 0 0 2 1 8 -7 0
14 MAROS-MENTI UFC MAROS-MENTI UFC 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 1 5 -4 0 2 0 0 2 1 10 -9 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
------12 - 0-----
BÉKÉSCSABA UFC
-------0 - 4----
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
----------5 - 1-
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
------------
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
--------1 - 6---
MERCEDES KLC
-4 - 1----------
MAROS-MENTI UFC
--0 - 5---------
OMTK-ULE 1913
----4 - 2-------
Szeged-Csanád Grosics AK
---------4 - 2--
SZEOL SC KFT.
------5 - 1-----
SZOLNOKI MÁV UP FC
3 - 1-----------
DUNA ASZFALT TVSE
---6 - 1--------
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
-----3 - 1------

Meccsek

OMTK-ULE 1913

2019. 10. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 10. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
OMTK-ULE 1913
2019. 09. 04. 18:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 09. 04. 18:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 09. 14. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 09. 14. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
SZOLNOKI MÁV UP FC
2019. 09. 21. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 09. 21. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
OMTK-ULE 1913
2019. 09. 25. 18:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 09. 25. 18:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 10. 06. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 10. 06. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
OMTK-ULE 1913
2019. 10. 13. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 10. 13. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 10. 24. 18:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 10. 24. 18:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2019. 11. 03. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 11. 03. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
OMTK-ULE 1913
2019. 11. 09. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 11. 09. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 11. 17. 11:00
Szent Gellért Fórum
2019. 11. 17. 11:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
OMTK-ULE 1913
2019. 11. 23. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 11. 23. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
SZEOL SC KFT.
2020. 02. 29. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 02. 29. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 03. 11. 15:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 03. 11. 15:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
OMTK-ULE 1913
2020. 05. 30. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 05. 30. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
05. 30. 12:00
OMTK-ULE 1913
2020. 03. 21. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 03. 21. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
03. 21. 12:00
MAROS-MENTI UFC
2020. 03. 28. 12:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2020. 03. 28. 12:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
03. 28. 12:00
OMTK-ULE 1913
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30. 10:00
OMTK-ULE 1913
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
06. 30. 10:00
OMTK-ULE 1913
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
06. 30. 10:00
MERCEDES KLC
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
06. 30. 10:00
OMTK-ULE 1913
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
06. 30. 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
OMTK-ULE 1913

HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC

2019. 09. 01. 12:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2019. 09. 01. 12:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SZEOL SC KFT.
2019. 09. 04. 18:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 09. 04. 18:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 09. 14. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 09. 14. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 09. 26. 13:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2019. 09. 26. 13:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 10. 06. 12:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2019. 10. 06. 12:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
MERCEDES KLC
2019. 10. 13. 12:00
Szent Gellért Fórum
2019. 10. 13. 12:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 10. 18. 17:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2019. 10. 18. 17:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 10. 29. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 10. 29. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 11. 03. 12:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2019. 11. 03. 12:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 11. 10. 12:00
Törökszentmiklósi FC
2019. 11. 10. 12:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 11. 17. 12:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2019. 11. 17. 12:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2019. 11. 26. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 11. 26. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 02. 29. 12:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 02. 29. 12:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 03. 11. 15:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 03. 11. 15:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
OMTK-ULE 1913
2020. 05. 30. 12:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 05. 30. 12:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
05. 30. 12:00
MAROS-MENTI UFC
2020. 03. 22. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 03. 22. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
03. 22. 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
06. 30. 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 30. 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30. 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 30. 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30. 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 30. 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
06. 30. 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 30. 10:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple