Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U15 II. osztály Dél-Keleti csoport 3. forduló

2019.09.15 - 12:00

Tiszakécske, Tiszakécske Városi Sportcentrum (Tiszakécske Sportcentrum)

Csongrád

MLSZ U15 II. osztály Dél-Keleti csoport

Játékvezető
PETYARITY JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BALI CINTIA RENÁTA, VISKOVICS LÁSZLÓ RICHÁRD
DUNA ASZFALT TVSE
SZEOL SC KFT.
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

6'

ÁBRAHÁM-FÚRÚS BENCE
SZABÓ BENEDEK BÁTOR

25'

1 - 1

 

 

1 - 2

27'

SZABÓ NÁNDOR
SZABÓ HUNOR

55'

2 - 2

 

GYENEI ANDRÁS

67'

3 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Szeged-Csanád Grosics AK Szeged-Csanád Grosics AK 3 3 0 0 20 3 17 9 9
2 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 3 2 0 1 19 3 16 6 9.7
3 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 3 2 0 1 13 5 8 6 8.7
4 MERCEDES KLC MERCEDES KLC 3 2 0 1 13 7 6 6 11
5 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 3 2 0 1 10 8 2 6 8.3
6 SZOLNOKI MÁV UP FC SZOLNOKI MÁV UP FC 3 2 0 1 6 5 1 6 4
7 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 3 2 0 1 8 13 -5 6 5.3
8 MAROS-MENTI UFC MAROS-MENTI UFC 3 1 0 2 6 10 -4 3 8.7
9 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 3 1 0 2 4 15 -11 3 7
10 Sz.-Cs. Grosics Akadémia Sz.-Cs. Grosics Akadémia 2 2 0 0 10 1 9 2 6.5 (-4 pont)
11 GYULASPORT NONPROFIT KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 2 0 0 2 4 14 -10 0 4.5
12 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3 0 0 3 3 15 -12 0 6.7
13 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 3 0 0 3 1 14 -13 0 2.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÉKÉSCSABA UFC Szeged-Csanád Grosics AK 2 2 0 0 7 1 6 6 1 1 0 0 2 0 2 3 3 3 0 0 9 1 8 9
2 BÉKÉSCSABA UFC SZEOL SC KFT. 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 4 1 3 6 3 3 0 0 6 1 5 9
3 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 2 2 0 0 8 0 8 6 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 2 0 1 8 1 7 6
4 BÉKÉSCSABA UFC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 0 1 3 5 -2 3 3 2 0 1 5 5 0 6
5 BÉKÉSCSABA UFC SZOLNOKI MÁV UP FC 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 2 -1 3 3 2 0 1 2 2 0 6
6 BÉKÉSCSABA UFC MERCEDES KLC 2 1 1 0 6 3 3 4 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 1 1 1 6 5 1 4
7 BÉKÉSCSABA UFC MAROS-MENTI UFC 2 1 0 1 3 1 2 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 1 0 2 3 3 0 3
8 BÉKÉSCSABA UFC DUNA ASZFALT TVSE 2 1 0 1 3 3 0 3 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 1 0 2 4 6 -2 3
9 BÉKÉSCSABA UFC OMTK-ULE 1913 2 1 0 1 2 2 0 3 1 0 0 1 0 6 -6 0 3 1 0 2 2 8 -6 3
10 BÉKÉSCSABA UFC Sz.-Cs. Grosics Akadémia 1 1 0 0 3 1 2 -1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 4 1 3 2
11 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 1 3 -2 1 3 0 1 2 1 5 -4 1
12 BÉKÉSCSABA UFC SZABADNAPOS 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
13 BÉKÉSCSABA UFC GYULASPORT NONPROFIT KFT. 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 3 7 -4 0 2 0 0 2 3 7 -4 0
14 BÉKÉSCSABA UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 1 5 -4 0 3 0 0 3 1 7 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÉKÉSCSABA UFC Szeged-Csanád Grosics AK 2 2 0 0 16 3 13 6 1 1 0 0 4 0 4 3 3 3 0 0 20 3 17 9
2 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 2 2 0 0 18 0 18 6 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 2 0 1 19 3 16 6
3 BÉKÉSCSABA UFC SZEOL SC KFT. 1 1 0 0 5 1 4 3 2 1 0 1 8 4 4 3 3 2 0 1 13 5 8 6
4 BÉKÉSCSABA UFC MERCEDES KLC 2 2 0 0 12 4 8 6 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 2 0 1 13 7 6 6
5 BÉKÉSCSABA UFC DUNA ASZFALT TVSE 2 2 0 0 9 3 6 6 1 0 0 1 1 5 -4 0 3 2 0 1 10 8 2 6
6 BÉKÉSCSABA UFC SZOLNOKI MÁV UP FC 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 0 1 3 4 -1 3 3 2 0 1 6 5 1 6
7 BÉKÉSCSABA UFC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 0 1 5 12 -7 3 3 2 0 1 8 13 -5 6
8 BÉKÉSCSABA UFC MAROS-MENTI UFC 2 1 0 1 5 5 0 3 1 0 0 1 1 5 -4 0 3 1 0 2 6 10 -4 3
9 BÉKÉSCSABA UFC OMTK-ULE 1913 2 1 0 1 4 3 1 3 1 0 0 1 0 12 -12 0 3 1 0 2 4 15 -11 3
10 BÉKÉSCSABA UFC Sz.-Cs. Grosics Akadémia 1 1 0 0 5 1 4 -1 1 1 0 0 5 0 5 3 2 2 0 0 10 1 9 2
11 BÉKÉSCSABA UFC SZABADNAPOS 1 0 0 1 0 4 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
12 BÉKÉSCSABA UFC GYULASPORT NONPROFIT KFT. 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 4 14 -10 0 2 0 0 2 4 14 -10 0
13 BÉKÉSCSABA UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1 0 0 1 1 6 -5 0 2 0 0 2 2 9 -7 0 3 0 0 3 3 15 -12 0
14 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 1 10 -9 0 3 0 0 3 1 14 -13 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
6 - 0-----12 - 0-----
BÉKÉSCSABA UFC
-------0 - 4----
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
----------5 - 1-
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
------------
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
--------1 - 6---
MERCEDES KLC
-4 - 1-8 - 3--------
MAROS-MENTI UFC
--0 - 5-5 - 0-------
OMTK-ULE 1913
----4 - 2----0 - 1--
Szeged-Csanád Grosics AK
---------4 - 2-12 - 1
SZEOL SC KFT.
------5 - 1-----
SZOLNOKI MÁV UP FC
3 - 1-----------
DUNA ASZFALT TVSE
---6 - 1-----3 - 2--
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
-----3 - 1------

Meccsek

DUNA ASZFALT TVSE

2019. 09. 01. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 09. 01. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2019. 09. 07. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 09. 07. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 09. 15. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 09. 15. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SZEOL SC KFT.
2019. 09. 26. 13:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2019. 09. 26. 13:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 09. 29. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 09. 29. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
MAROS-MENTI UFC
2019. 10. 06. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 10. 06. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
OMTK-ULE 1913
2019. 10. 19. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 10. 19. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
MERCEDES KLC
2019. 10. 28. 12:00
Szent Gellért Fórum
2019. 10. 28. 12:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 11. 02. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 11. 02. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 11. 09. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 11. 09. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 11. 17. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 11. 17. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 11. 24. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 11. 24. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 02. 29. 12:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 02. 29. 12:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 03. 08. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 03. 08. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2020. 05. 30. 13:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 05. 30. 13:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
05. 30. 13:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 03. 22. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 03. 22. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
03. 22. 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 03. 29. 12:00
Makó Város Sportcenrum
2020. 03. 29. 12:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
03. 29. 12:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
06. 30. 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
06. 30. 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE

SZEOL SC KFT.

2019. 09. 01. 12:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2019. 09. 01. 12:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SZEOL SC KFT.
2019. 09. 08. 12:00
Szőreg Sportpálya
2019. 09. 08. 12:00
Szőreg Sportpálya
SZEOL SC KFT.
MAROS-MENTI UFC
2019. 09. 15. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 09. 15. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SZEOL SC KFT.
2019. 09. 29. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 29. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
SZEOL SC KFT.
2019. 10. 06. 12:00
Szőreg Sportpálya
2019. 10. 06. 12:00
Szőreg Sportpálya
SZEOL SC KFT.
Szeged-Csanád Grosics AK
2019. 10. 12. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 10. 12. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
SZEOL SC KFT.
2019. 10. 19. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 10. 19. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
SZOLNOKI MÁV UP FC
2019. 10. 26. 12:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2019. 10. 26. 12:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
SZEOL SC KFT.
2019. 11. 03. 13:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 11. 03. 13:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 11. 09. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 11. 09. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
SZEOL SC KFT.
2019. 11. 17. 12:00
Szőreg Sportpálya
2019. 11. 17. 12:00
Szőreg Sportpálya
SZEOL SC KFT.
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 11. 23. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 11. 23. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
SZEOL SC KFT.
2020. 02. 29. 12:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 02. 29. 12:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 03. 07. 11:00
Makó Város Sportcenrum
2020. 03. 07. 11:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
SZEOL SC KFT.
2020. 05. 30. 13:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 05. 30. 13:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
05. 30. 13:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 03. 28. 13:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2020. 03. 28. 13:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
03. 28. 13:00
MERCEDES KLC
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
06. 30. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
06. 30. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
06. 30. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
OMTK-ULE 1913
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple