Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U15 II. osztály Dél-Keleti csoport 4. forduló

2019.09.21 - 12:00

Makó, Makó Marosparti Sportpálya

Csongrád

MLSZ U15 II. osztály Dél-Keleti csoport

Játékvezető
BURZON MÁRK
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MÍGH TAMÁS, GERA FERENC
MAROS-MENTI UFC
OMTK-ULE 1913
80'
40'

Gólok

SOÓS ISTVÁN

19'

1 - 0

 

 

1 - 1

24'

DOBI NOEL
GARÁN MARTIN

39'

2 - 1

 

SCHNEIDER LEVENTE

71'

3 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Szeged-Csanád Grosics AK Szeged-Csanád Grosics AK 4 4 0 0 30 3 27 12 9.3
2 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 4 3 0 1 26 3 23 9 8.3
3 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 4 3 0 1 17 8 9 9 10.3
4 SZOLNOKI MÁV UP FC SZOLNOKI MÁV UP FC 4 2 1 1 7 6 1 7 6
5 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 3 2 0 1 13 5 8 6 7.7
6 MERCEDES KLC MERCEDES KLC 4 2 0 2 13 15 -2 6 10.5
7 MAROS-MENTI UFC MAROS-MENTI UFC 4 2 0 2 9 11 -2 6 9.3
8 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 4 2 0 2 8 20 -12 6 5.3
9 Sz.-Cs. Grosics Akadémia Sz.-Cs. Grosics Akadémia 3 3 0 0 18 1 17 5 5.3 (-4 pont)
10 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 4 1 0 3 5 18 -13 3 6.5
11 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 4 0 1 3 2 15 -13 1 3.3
12 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 4 0 0 4 3 22 -19 0 6.3
13 GYULASPORT NONPROFIT KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 3 0 0 3 4 24 -20 0 3.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYULASPORT NONPROFIT KFT. Szeged-Csanád Grosics AK 2 2 0 0 7 1 6 6 2 2 0 0 6 0 6 6 4 4 0 0 13 1 12 12
2 GYULASPORT NONPROFIT KFT. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 2 2 0 0 8 0 8 6 2 1 0 1 1 1 0 3 4 3 0 1 9 1 8 9
3 GYULASPORT NONPROFIT KFT. SZEOL SC KFT. 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 4 1 3 6 3 3 0 0 6 1 5 9
4 GYULASPORT NONPROFIT KFT. DUNA ASZFALT TVSE 2 1 0 1 3 3 0 3 2 1 0 1 5 3 2 3 4 2 0 2 8 6 2 6
5 GYULASPORT NONPROFIT KFT. MAROS-MENTI UFC 3 2 0 1 5 2 3 6 1 0 0 1 0 2 -2 0 4 2 0 2 5 4 1 6
6 GYULASPORT NONPROFIT KFT. TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 2 1 0 1 2 1 1 3 2 1 0 1 3 5 -2 3 4 2 0 2 5 6 -1 6
7 GYULASPORT NONPROFIT KFT. SZOLNOKI MÁV UP FC 1 1 0 0 1 0 1 3 3 1 0 2 1 3 -2 3 4 2 0 2 2 3 -1 6
8 GYULASPORT NONPROFIT KFT. Sz.-Cs. Grosics Akadémia 2 2 0 0 7 1 6 2 1 1 0 0 1 0 1 3 3 3 0 0 8 1 7 5
9 GYULASPORT NONPROFIT KFT. MERCEDES KLC 2 1 1 0 6 3 3 4 2 0 0 2 0 6 -6 0 4 1 1 2 6 9 -3 4
10 GYULASPORT NONPROFIT KFT. BÉKÉSCSABA UFC 2 1 0 1 1 2 -1 3 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 1 1 2 2 5 -3 4
11 GYULASPORT NONPROFIT KFT. OMTK-ULE 1913 2 1 0 1 2 2 0 3 2 0 0 2 1 8 -7 0 4 1 0 3 3 10 -7 3
12 GYULASPORT NONPROFIT KFT. SZABADNAPOS 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
13 GYULASPORT NONPROFIT KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 3 7 -4 0 3 0 0 3 3 11 -8 0
14 GYULASPORT NONPROFIT KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2 0 0 2 0 6 -6 0 2 0 0 2 1 5 -4 0 4 0 0 4 1 11 -10 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYULASPORT NONPROFIT KFT. Szeged-Csanád Grosics AK 2 2 0 0 16 3 13 6 2 2 0 0 14 0 14 6 4 4 0 0 30 3 27 12
2 GYULASPORT NONPROFIT KFT. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 2 2 0 0 18 0 18 6 2 1 0 1 8 3 5 3 4 3 0 1 26 3 23 9
3 GYULASPORT NONPROFIT KFT. DUNA ASZFALT TVSE 2 2 0 0 9 3 6 6 2 1 0 1 8 5 3 3 4 3 0 1 17 8 9 9
4 GYULASPORT NONPROFIT KFT. SZOLNOKI MÁV UP FC 1 1 0 0 3 1 2 3 3 1 1 1 4 5 -1 4 4 2 1 1 7 6 1 7
5 GYULASPORT NONPROFIT KFT. SZEOL SC KFT. 1 1 0 0 5 1 4 3 2 1 0 1 8 4 4 3 3 2 0 1 13 5 8 6
6 GYULASPORT NONPROFIT KFT. MERCEDES KLC 2 2 0 0 12 4 8 6 2 0 0 2 1 11 -10 0 4 2 0 2 13 15 -2 6
7 GYULASPORT NONPROFIT KFT. MAROS-MENTI UFC 3 2 0 1 8 6 2 6 1 0 0 1 1 5 -4 0 4 2 0 2 9 11 -2 6
8 GYULASPORT NONPROFIT KFT. TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 2 1 0 1 3 8 -5 3 2 1 0 1 5 12 -7 3 4 2 0 2 8 20 -12 6
9 GYULASPORT NONPROFIT KFT. Sz.-Cs. Grosics Akadémia 2 2 0 0 13 1 12 2 1 1 0 0 5 0 5 3 3 3 0 0 18 1 17 5
10 GYULASPORT NONPROFIT KFT. OMTK-ULE 1913 2 1 0 1 4 3 1 3 2 0 0 2 1 15 -14 0 4 1 0 3 5 18 -13 3
11 GYULASPORT NONPROFIT KFT. BÉKÉSCSABA UFC 2 0 1 1 1 5 -4 1 2 0 0 2 1 10 -9 0 4 0 1 3 2 15 -13 1
12 GYULASPORT NONPROFIT KFT. SZABADNAPOS 1 0 0 1 0 4 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
13 GYULASPORT NONPROFIT KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2 0 0 2 1 13 -12 0 2 0 0 2 2 9 -7 0 4 0 0 4 3 22 -19 0
14 GYULASPORT NONPROFIT KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 1 0 0 1 0 10 -10 0 2 0 0 2 4 14 -10 0 3 0 0 3 4 24 -20 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
6 - 0-----12 - 0-----
BÉKÉSCSABA UFC
-------0 - 4-1 - 1--
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
----8 - 0-----5 - 1-
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
-------0 - 10----
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
--------1 - 6-0 - 7-
MERCEDES KLC
-4 - 1-8 - 3--------
MAROS-MENTI UFC
--0 - 5-5 - 0-3 - 1-----
OMTK-ULE 1913
----4 - 2----0 - 1--
Szeged-Csanád Grosics AK
---------4 - 2-12 - 1
SZEOL SC KFT.
------5 - 1-----
SZOLNOKI MÁV UP FC
3 - 1-----------
DUNA ASZFALT TVSE
---6 - 1-----3 - 2--
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
0 - 7----3 - 1------

Meccsek

MAROS-MENTI UFC

2019. 08. 31. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 08. 31. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 09. 08. 12:00
Szőreg Sportpálya
2019. 09. 08. 12:00
Szőreg Sportpálya
SZEOL SC KFT.
MAROS-MENTI UFC
2019. 09. 14. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 09. 14. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 09. 21. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 09. 21. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
OMTK-ULE 1913
2019. 09. 29. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 09. 29. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
MAROS-MENTI UFC
2019. 10. 13. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 10. 13. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
MAROS-MENTI UFC
2019. 10. 20. 12:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 10. 20. 12:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
Szeged-Csanád Grosics AK
2019. 10. 26. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 10. 26. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
MAROS-MENTI UFC
2019. 11. 02. 10:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 11. 02. 10:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
SZOLNOKI MÁV UP FC
2019. 11. 09. 12:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2019. 11. 09. 12:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
MAROS-MENTI UFC
2019. 11. 16. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 11. 16. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 11. 21. 17:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 11. 21. 17:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
MAROS-MENTI UFC
2020. 02. 26. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 02. 26. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
MAROS-MENTI UFC
2020. 03. 07. 11:00
Makó Város Sportcenrum
2020. 03. 07. 11:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
SZEOL SC KFT.
2020. 05. 30. 12:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 05. 30. 12:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
05. 30. 12:00
MAROS-MENTI UFC
2020. 03. 21. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 03. 21. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
03. 21. 12:00
MAROS-MENTI UFC
2020. 03. 29. 12:00
Makó Város Sportcenrum
2020. 03. 29. 12:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
03. 29. 12:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
06. 30. 10:00
MERCEDES KLC
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
06. 30. 10:00
MAROS-MENTI UFC
2020. 05. 03. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
2020. 05. 03. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
05. 03. 12:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
06. 30. 10:00
MAROS-MENTI UFC
2020. 06. 30. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30. 10:00
MAROS-MENTI UFC
2020. 06. 30. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
06. 30. 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT.

OMTK-ULE 1913

2019. 10. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 10. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
OMTK-ULE 1913
2019. 09. 04. 18:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 09. 04. 18:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 09. 14. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 09. 14. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
SZOLNOKI MÁV UP FC
2019. 09. 21. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 09. 21. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
OMTK-ULE 1913
2019. 09. 25. 18:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 09. 25. 18:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 10. 06. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 10. 06. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
OMTK-ULE 1913
2019. 10. 13. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 10. 13. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 10. 24. 18:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 10. 24. 18:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2019. 11. 03. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 11. 03. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
OMTK-ULE 1913
2019. 11. 09. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 11. 09. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 11. 17. 11:00
Szent Gellért Fórum
2019. 11. 17. 11:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
OMTK-ULE 1913
2019. 11. 23. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 11. 23. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
SZEOL SC KFT.
2020. 02. 29. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 02. 29. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 03. 11. 15:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 03. 11. 15:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
OMTK-ULE 1913
2020. 05. 30. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 05. 30. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
05. 30. 12:00
OMTK-ULE 1913
2020. 03. 21. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 03. 21. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
03. 21. 12:00
MAROS-MENTI UFC
2020. 03. 28. 12:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2020. 03. 28. 12:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
03. 28. 12:00
OMTK-ULE 1913
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30. 10:00
OMTK-ULE 1913
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
06. 30. 10:00
OMTK-ULE 1913
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
06. 30. 10:00
MERCEDES KLC
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
06. 30. 10:00
OMTK-ULE 1913
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
06. 30. 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
OMTK-ULE 1913
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple