Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U15 II. osztály Dél-Keleti csoport 5. forduló

2019.09.28 - 12:00

Szolnok, Szolnoki Tiszaligeti Stadion

Csongrád

MLSZ U15 II. osztály Dél-Keleti csoport

Játékvezető
PEREDI TIBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MARKÓTH ISTVÁN, JANCSÓ JÓZSEF
SZOLNOKI MÁV UP FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
90'
45'

Gólok

NÁDHÁZI ZOLTÁN

9'

1 - 0

 

 

1 - 1

10'

KUTUS HENRIK
SZABADOS MARCELL

26'

2 - 1

 

SZABADOS MARCELL

47'

3 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Szeged-Csanád Grosics AK Szeged-Csanád Grosics AK 5 5 0 0 35 3 32 15 9
2 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 5 4 0 1 30 3 27 12 9.4
3 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 5 4 0 1 20 10 10 12 9.8
4 SZOLNOKI MÁV UP FC SZOLNOKI MÁV UP FC 5 3 1 1 10 7 3 10 6.4
5 MERCEDES KLC MERCEDES KLC 5 3 0 2 16 17 -1 9 9.4
6 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 4 2 0 2 15 8 7 6 7
7 MAROS-MENTI UFC MAROS-MENTI UFC 5 2 0 3 11 14 -3 6 8.4
8 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 5 2 0 3 9 23 -14 6 4.8
9 Sz.-Cs. Grosics Akadémia Sz.-Cs. Grosics Akadémia 4 3 0 1 18 6 12 5 4 (-4 pont)
10 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 5 1 1 3 4 15 -11 4 4.6
11 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 5 1 0 4 5 20 -15 3 7.2
12 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 4 0 0 4 3 22 -19 0 6.8
13 GYULASPORT NONPROFIT KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 4 0 0 4 4 28 -24 0 2.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYULASPORT NONPROFIT KFT. Szeged-Csanád Grosics AK 3 3 0 0 9 1 8 9 2 2 0 0 6 0 6 6 5 5 0 0 15 1 14 15
2 GYULASPORT NONPROFIT KFT. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 3 3 0 0 9 0 9 9 2 1 0 1 1 1 0 3 5 4 0 1 10 1 9 12
3 GYULASPORT NONPROFIT KFT. SZEOL SC KFT. 1 1 0 0 2 0 2 3 3 3 0 0 6 1 5 9 4 4 0 0 8 1 7 12
4 GYULASPORT NONPROFIT KFT. DUNA ASZFALT TVSE 3 2 0 1 6 4 2 6 2 1 0 1 5 3 2 3 5 3 0 2 11 7 4 9
5 GYULASPORT NONPROFIT KFT. SZOLNOKI MÁV UP FC 2 2 0 0 3 1 2 6 3 1 0 2 1 3 -2 3 5 3 0 2 4 4 0 9
6 GYULASPORT NONPROFIT KFT. BÉKÉSCSABA UFC 2 1 0 1 1 2 -1 3 3 1 1 1 2 3 -1 4 5 2 1 2 3 5 -2 7
7 GYULASPORT NONPROFIT KFT. MAROS-MENTI UFC 3 2 0 1 5 2 3 6 2 0 0 2 1 5 -4 0 5 2 0 3 6 7 -1 6
8 GYULASPORT NONPROFIT KFT. TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 2 1 0 1 2 1 1 3 3 1 0 2 4 7 -3 3 5 2 0 3 6 8 -2 6
9 GYULASPORT NONPROFIT KFT. Sz.-Cs. Grosics Akadémia 2 2 0 0 7 1 6 2 2 1 0 1 1 2 -1 3 4 3 0 1 8 3 5 5
10 GYULASPORT NONPROFIT KFT. MERCEDES KLC 3 1 1 1 6 5 1 4 2 0 0 2 0 6 -6 0 5 1 1 3 6 11 -5 4
11 GYULASPORT NONPROFIT KFT. OMTK-ULE 1913 3 1 0 2 2 3 -1 3 2 0 0 2 1 8 -7 0 5 1 0 4 3 11 -8 3
12 GYULASPORT NONPROFIT KFT. SZABADNAPOS 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
13 GYULASPORT NONPROFIT KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 1 0 0 1 0 4 -4 0 3 0 0 3 3 8 -5 0 4 0 0 4 3 12 -9 0
14 GYULASPORT NONPROFIT KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2 0 0 2 0 6 -6 0 2 0 0 2 1 5 -4 0 4 0 0 4 1 11 -10 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYULASPORT NONPROFIT KFT. Szeged-Csanád Grosics AK 3 3 0 0 21 3 18 9 2 2 0 0 14 0 14 6 5 5 0 0 35 3 32 15
2 GYULASPORT NONPROFIT KFT. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 3 3 0 0 22 0 22 9 2 1 0 1 8 3 5 3 5 4 0 1 30 3 27 12
3 GYULASPORT NONPROFIT KFT. DUNA ASZFALT TVSE 3 3 0 0 12 5 7 9 2 1 0 1 8 5 3 3 5 4 0 1 20 10 10 12
4 GYULASPORT NONPROFIT KFT. SZOLNOKI MÁV UP FC 2 2 0 0 6 2 4 6 3 1 1 1 4 5 -1 4 5 3 1 1 10 7 3 10
5 GYULASPORT NONPROFIT KFT. MERCEDES KLC 3 3 0 0 15 6 9 9 2 0 0 2 1 11 -10 0 5 3 0 2 16 17 -1 9
6 GYULASPORT NONPROFIT KFT. SZEOL SC KFT. 1 1 0 0 5 1 4 3 3 1 0 2 10 7 3 3 4 2 0 2 15 8 7 6
7 GYULASPORT NONPROFIT KFT. MAROS-MENTI UFC 3 2 0 1 8 6 2 6 2 0 0 2 3 8 -5 0 5 2 0 3 11 14 -3 6
8 GYULASPORT NONPROFIT KFT. TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 2 1 0 1 3 8 -5 3 3 1 0 2 6 15 -9 3 5 2 0 3 9 23 -14 6
9 GYULASPORT NONPROFIT KFT. Sz.-Cs. Grosics Akadémia 2 2 0 0 13 1 12 2 2 1 0 1 5 5 0 3 4 3 0 1 18 6 12 5
10 GYULASPORT NONPROFIT KFT. BÉKÉSCSABA UFC 2 0 1 1 1 5 -4 1 3 1 0 2 3 10 -7 3 5 1 1 3 4 15 -11 4
11 GYULASPORT NONPROFIT KFT. OMTK-ULE 1913 3 1 0 2 4 5 -1 3 2 0 0 2 1 15 -14 0 5 1 0 4 5 20 -15 3
12 GYULASPORT NONPROFIT KFT. SZABADNAPOS 1 0 0 1 0 4 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
13 GYULASPORT NONPROFIT KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2 0 0 2 1 13 -12 0 2 0 0 2 2 9 -7 0 4 0 0 4 3 22 -19 0
14 GYULASPORT NONPROFIT KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 1 0 0 1 0 10 -10 0 3 0 0 3 4 18 -14 0 4 0 0 4 4 28 -24 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
6 - 0-4 - 0---12 - 0-----
BÉKÉSCSABA UFC
-------0 - 4-1 - 1--
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
----8 - 0-----5 - 1-
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
-------0 - 10----
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
--------1 - 6-0 - 7-
MERCEDES KLC
-4 - 1-8 - 3----3 - 2---
MAROS-MENTI UFC
--0 - 5-5 - 0-3 - 1-----
OMTK-ULE 1913
-0 - 2--4 - 2----0 - 1--
Szeged-Csanád Grosics AK
--5 - 0------4 - 2-12 - 1
SZEOL SC KFT.
------5 - 1-----
SZOLNOKI MÁV UP FC
3 - 1----------3 - 1
DUNA ASZFALT TVSE
---6 - 1--3 - 2--3 - 2--
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
0 - 7----3 - 1------

Meccsek

SZOLNOKI MÁV UP FC

2019. 09. 01. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 09. 01. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
Szeged-Csanád Grosics AK
SZOLNOKI MÁV UP FC
2019. 09. 07. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 09. 07. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 09. 14. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 09. 14. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
SZOLNOKI MÁV UP FC
2019. 09. 21. 11:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2019. 09. 21. 11:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
SZOLNOKI MÁV UP FC
2019. 09. 28. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 09. 28. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 10. 05. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 10. 05. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
SZOLNOKI MÁV UP FC
2019. 10. 12. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 10. 12. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 10. 19. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 10. 19. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
SZOLNOKI MÁV UP FC
2019. 10. 29. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 10. 29. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 11. 02. 10:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 11. 02. 10:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
SZOLNOKI MÁV UP FC
2019. 11. 09. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 11. 09. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 11. 23. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 11. 23. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
MERCEDES KLC
2020. 02. 29. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 02. 29. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
Szeged-Csanád Grosics AK
2020. 03. 07. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 03. 07. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
SZOLNOKI MÁV UP FC
2020. 05. 30. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 05. 30. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
05. 30. 12:00
OMTK-ULE 1913
2020. 03. 21. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 03. 21. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
03. 21. 12:00
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 03. 28. 13:00
Törökszentmiklósi FC
2020. 03. 28. 13:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
03. 28. 13:00
SZOLNOKI MÁV UP FC
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
06. 30. 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
06. 30. 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
06. 30. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 30. 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
06. 30. 10:00
MAROS-MENTI UFC
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
06. 30. 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
06. 30. 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC

TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC

2019. 09. 08. 12:00
Törökszentmiklósi FC
2019. 09. 08. 12:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
MERCEDES KLC
2019. 09. 15. 12:00
Szent Gellért Fórum
2019. 09. 15. 12:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 09. 22. 12:00
Törökszentmiklósi FC
2019. 09. 22. 12:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 09. 28. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 09. 28. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 10. 06. 16:00
Törökszentmiklósi FC
2019. 10. 06. 16:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 10. 13. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 10. 13. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 10. 19. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 10. 19. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 10. 26. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2019. 10. 26. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 11. 03. 13:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 11. 03. 13:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 11. 10. 12:00
Törökszentmiklósi FC
2019. 11. 10. 12:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 11. 16. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 11. 16. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 11. 24. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 11. 24. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 03. 08. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 03. 08. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 05. 31. 12:00
Törökszentmiklósi FC
2020. 05. 31. 12:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
05. 31. 12:00
Szeged-Csanád Grosics AK
2020. 03. 22. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 03. 22. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
03. 22. 12:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 03. 28. 13:00
Törökszentmiklósi FC
2020. 03. 28. 13:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
03. 28. 13:00
SZOLNOKI MÁV UP FC
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30. 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30. 10:00
OMTK-ULE 1913
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30. 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
06. 30. 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 30. 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30. 10:00
MAROS-MENTI UFC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple