Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U15 II. osztály Dél-Keleti csoport 8. forduló

2019.10.19 - 10:00

Szeged-Kiskundorozsma, Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya

Csongrád

MLSZ U15 II. osztály Dél-Keleti csoport

Játékvezető
VIRÁG ANDRÁS BARNABÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZELES ÁDÁM, KÓSZÓ CSABA
SZEOL SC KFT.
SZOLNOKI MÁV UP FC
80'
40'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Szeged-Csanád Grosics AK Szeged-Csanád Grosics AK 8 8 0 0 53 5 48 24 8.8
2 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 8 7 0 1 52 4 48 21 8.9
3 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 7 6 0 1 29 12 17 18 9.7
4 SZOLNOKI MÁV UP FC SZOLNOKI MÁV UP FC 8 5 1 2 21 13 8 16 7
5 MERCEDES KLC MERCEDES KLC 8 5 0 3 27 23 4 15 8.6
6 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 8 3 0 5 16 31 -15 9 7
7 Sz.-Cs. Grosics Akadémia Sz.-Cs. Grosics Akadémia 7 4 0 3 22 16 6 8 4.7 (-4 pont)
8 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 8 2 1 5 9 18 -9 7 6
9 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 7 2 0 5 19 26 -7 6 5.6
10 MAROS-MENTI UFC MAROS-MENTI UFC 7 2 0 5 13 26 -13 6 7.1
11 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 7 2 0 5 9 29 -20 6 6.7
12 GYULASPORT NONPROFIT KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 7 2 0 5 10 36 -26 6 4.1
13 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 7 0 0 7 4 41 -37 0 5.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC Szeged-Csanád Grosics AK 4 4 0 0 10 1 9 12 4 4 0 0 12 1 11 12 8 8 0 0 22 2 20 24
2 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 4 4 0 0 15 0 15 12 4 3 0 1 6 1 5 9 8 7 0 1 21 1 20 21
3 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZOLNOKI MÁV UP FC 3 3 0 0 6 2 4 9 5 2 1 2 6 5 1 7 8 5 1 2 12 7 5 16
4 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DUNA ASZFALT TVSE 5 4 0 1 11 5 6 12 2 1 0 1 5 3 2 3 7 5 0 2 16 8 8 15
5 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC KFT. 3 1 0 2 4 7 -3 3 4 3 0 1 6 7 -1 9 7 4 0 3 10 14 -4 12
6 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA UFC 3 2 0 1 2 2 0 6 5 1 2 2 2 4 -2 5 8 3 2 3 4 6 -2 11
7 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MERCEDES KLC 4 2 1 1 9 5 4 7 4 1 0 3 3 9 -6 3 8 3 1 4 12 14 -2 10
8 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC Sz.-Cs. Grosics Akadémia 4 3 0 1 8 4 4 5 3 1 0 2 2 5 -3 3 7 4 0 3 10 9 1 8
9 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 3 1 1 1 2 1 1 4 5 1 1 3 6 12 -6 4 8 2 2 4 8 13 -5 8
10 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAROS-MENTI UFC 4 2 0 2 5 5 0 6 3 0 0 3 1 8 -7 0 7 2 0 5 6 13 -7 6
11 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC GYULASPORT NONPROFIT KFT. 3 1 1 1 4 5 -1 4 4 0 0 4 3 9 -6 0 7 1 1 5 7 14 -7 4
12 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC OMTK-ULE 1913 4 1 1 2 4 5 -1 4 3 0 0 3 1 11 -10 0 7 1 1 5 5 16 -11 4
13 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZABADNAPOS 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
14 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 4 0 0 4 1 10 -9 0 3 0 0 3 1 6 -5 0 7 0 0 7 2 16 -14 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC Szeged-Csanád Grosics AK 4 4 0 0 27 3 24 12 4 4 0 0 26 2 24 12 8 8 0 0 53 5 48 24
2 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 4 4 0 0 30 1 29 12 4 3 0 1 22 3 19 9 8 7 0 1 52 4 48 21
3 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DUNA ASZFALT TVSE 5 5 0 0 21 7 14 15 2 1 0 1 8 5 3 3 7 6 0 1 29 12 17 18
4 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZOLNOKI MÁV UP FC 3 3 0 0 10 5 5 9 5 2 1 2 11 8 3 7 8 5 1 2 21 13 8 16
5 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MERCEDES KLC 4 4 0 0 19 8 11 12 4 1 0 3 8 15 -7 3 8 5 0 3 27 23 4 15
6 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 3 2 0 1 5 8 -3 6 5 1 0 4 11 23 -12 3 8 3 0 5 16 31 -15 9
7 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC Sz.-Cs. Grosics Akadémia 4 3 0 1 14 7 7 5 3 1 0 2 8 9 -1 3 7 4 0 3 22 16 6 8
8 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA UFC 3 1 1 1 6 5 1 4 5 1 0 4 3 13 -10 3 8 2 1 5 9 18 -9 7
9 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC KFT. 3 1 0 2 8 11 -3 3 4 1 0 3 11 15 -4 3 7 2 0 5 19 26 -7 6
10 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAROS-MENTI UFC 4 2 0 2 8 14 -6 6 3 0 0 3 5 12 -7 0 7 2 0 5 13 26 -13 6
11 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC OMTK-ULE 1913 4 2 0 2 8 8 0 6 3 0 0 3 1 21 -20 0 7 2 0 5 9 29 -20 6
12 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC GYULASPORT NONPROFIT KFT. 3 2 0 1 6 13 -7 6 4 0 0 4 4 23 -19 0 7 2 0 5 10 36 -26 6
13 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZABADNAPOS 1 0 0 1 0 4 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
14 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 4 0 0 4 2 26 -24 0 3 0 0 3 2 15 -13 0 7 0 0 7 4 41 -37 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
6 - 0-4 - 0---12 - 0-8 - 1---
BÉKÉSCSABA UFC
--5 - 0----0 - 4-1 - 1--
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
0 - 61 - 0--8 - 0-----5 - 1-
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
-------0 - 10-2 - 1-4 - 2
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
0 - 8---1 - 5---1 - 6-0 - 7-
MERCEDES KLC
-4 - 1-8 - 3-4 - 2--3 - 2---
MAROS-MENTI UFC
--0 - 5-5 - 0-3 - 10 - 8----
OMTK-ULE 1913
-0 - 2--4 - 2----0 - 1-4 - 3
Szeged-Csanád Grosics AK
--5 - 0-6 - 0----4 - 2-12 - 1
SZEOL SC KFT.
------5 - 1-2 - 41 - 6--
SZOLNOKI MÁV UP FC
3 - 1-4 - 3--------3 - 1
DUNA ASZFALT TVSE
---6 - 1-3 - 23 - 26 - 0-3 - 2--
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
0 - 72 - 0---3 - 1------

Meccsek

SZEOL SC KFT.

2019. 09. 01. 12:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2019. 09. 01. 12:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SZEOL SC KFT.
2019. 09. 08. 12:00
Szőreg Sportpálya
2019. 09. 08. 12:00
Szőreg Sportpálya
SZEOL SC KFT.
MAROS-MENTI UFC
2019. 09. 15. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 09. 15. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SZEOL SC KFT.
2019. 09. 29. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 29. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
SZEOL SC KFT.
2019. 10. 06. 12:00
Szőreg Sportpálya
2019. 10. 06. 12:00
Szőreg Sportpálya
SZEOL SC KFT.
Szeged-Csanád Grosics AK
2019. 10. 12. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 10. 12. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
SZEOL SC KFT.
2019. 10. 19. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 10. 19. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
SZOLNOKI MÁV UP FC
2019. 10. 26. 12:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2019. 10. 26. 12:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
SZEOL SC KFT.
2019. 11. 03. 13:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 11. 03. 13:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 11. 09. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 11. 09. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
SZEOL SC KFT.
2019. 11. 17. 12:00
Szőreg Sportpálya
2019. 11. 17. 12:00
Szőreg Sportpálya
SZEOL SC KFT.
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 11. 23. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 11. 23. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
SZEOL SC KFT.
2020. 02. 29. 12:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 02. 29. 12:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 03. 07. 11:00
Makó Város Sportcenrum
2020. 03. 07. 11:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
SZEOL SC KFT.
2020. 05. 30. 13:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 05. 30. 13:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
05. 30. 13:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 03. 28. 13:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2020. 03. 28. 13:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
03. 28. 13:00
MERCEDES KLC
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
06. 30. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
06. 30. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
06. 30. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
OMTK-ULE 1913

SZOLNOKI MÁV UP FC

2019. 09. 01. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 09. 01. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
Szeged-Csanád Grosics AK
SZOLNOKI MÁV UP FC
2019. 09. 07. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 09. 07. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 09. 14. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 09. 14. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
SZOLNOKI MÁV UP FC
2019. 09. 21. 11:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2019. 09. 21. 11:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
SZOLNOKI MÁV UP FC
2019. 09. 28. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 09. 28. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 10. 05. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 10. 05. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
SZOLNOKI MÁV UP FC
2019. 10. 12. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 10. 12. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 10. 19. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 10. 19. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
SZOLNOKI MÁV UP FC
2019. 10. 29. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 10. 29. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 11. 02. 10:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 11. 02. 10:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
SZOLNOKI MÁV UP FC
2019. 11. 09. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 11. 09. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 11. 23. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 11. 23. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
MERCEDES KLC
2020. 02. 29. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 02. 29. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
Szeged-Csanád Grosics AK
2020. 03. 07. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 03. 07. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
SZOLNOKI MÁV UP FC
2020. 05. 30. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 05. 30. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
05. 30. 12:00
OMTK-ULE 1913
2020. 03. 21. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 03. 21. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
03. 21. 12:00
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 03. 28. 13:00
Törökszentmiklósi FC
2020. 03. 28. 13:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
03. 28. 13:00
SZOLNOKI MÁV UP FC
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
06. 30. 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
06. 30. 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
06. 30. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 30. 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
06. 30. 10:00
MAROS-MENTI UFC
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
06. 30. 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
06. 30. 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple