Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U15 II. osztály Dél-Keleti csoport 9. forduló

2019.10.26 - 12:00

Békéscsaba, Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya (UP Centerpálya)

Csongrád

MLSZ U15 II. osztály Dél-Keleti csoport

Játékvezető
NÉMETH BALÁZS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NAGY ZOLTÁN, KISS ROLAND
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
MAROS-MENTI UFC
80'
40'

Gólok

BARNA ÁDÁM

6'

1 - 0

 

WERLE ZALÁN

9'

2 - 0

 

WERLE ZALÁN

11'

3 - 0

 

PUSZTAI BOTOND

15'

4 - 0

 

WERLE ZALÁN

17'

5 - 0

 

MLADONYICZKI PÉTER

21'

6 - 0

 

WERLE ZALÁN

24'

7 - 0

 

KOVÁCS KRISTÓF

42'

8 - 0

 

BARNA ÁDÁM

53'

9 - 0

 

ILYÉS BRÚNÓ

56'

10 - 0

 

KOMÁROMI CSONGOR

61'

11 - 0

 

BORBÁS MARTIN

74'

12 - 0

 

ORVOS LÁSZLÓ

78'

13 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Szeged-Csanád Grosics AK Szeged-Csanád Grosics AK 9 9 0 0 56 7 49 27 8.1
2 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 9 8 0 1 65 4 61 24 8.9
3 SZOLNOKI MÁV UP FC SZOLNOKI MÁV UP FC 9 6 1 2 30 13 17 19 7.6
4 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 8 6 0 2 31 15 16 18 8.5
5 MERCEDES KLC MERCEDES KLC 8 5 0 3 27 23 4 15 8.8
6 Sz.-Cs. Grosics Akadémia Sz.-Cs. Grosics Akadémia 8 5 0 3 24 16 8 11 5.3 (-4 pont)
7 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 9 3 1 5 11 19 -8 10 6.1
8 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 9 3 0 6 16 33 -17 9 6.3
9 GYULASPORT NONPROFIT KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 8 3 0 5 15 37 -22 9 5.1
10 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 8 2 0 6 20 28 -8 6 6
11 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 8 2 0 6 10 34 -24 6 7.4
12 MAROS-MENTI UFC MAROS-MENTI UFC 8 2 0 6 13 39 -26 6 6.6
13 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 8 0 0 8 4 50 -46 0 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC Szeged-Csanád Grosics AK 5 5 0 0 11 1 10 15 4 4 0 0 12 1 11 12 9 9 0 0 23 2 21 27
2 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 5 5 0 0 22 0 22 15 4 3 0 1 6 1 5 9 9 8 0 1 28 1 27 24
3 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZOLNOKI MÁV UP FC 4 4 0 0 10 2 8 12 5 2 1 2 6 5 1 7 9 6 1 2 16 7 9 19
4 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DUNA ASZFALT TVSE 5 4 0 1 11 5 6 12 3 1 0 2 5 4 1 3 8 5 0 3 16 9 7 15
5 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC KFT. 3 1 0 2 4 7 -3 3 5 4 0 1 7 7 0 12 8 5 0 3 11 14 -3 15
6 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC Sz.-Cs. Grosics Akadémia 4 3 0 1 8 4 4 5 4 2 0 2 3 5 -2 6 8 5 0 3 11 9 2 11
7 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA UFC 4 2 0 2 2 3 -1 6 5 1 2 2 2 4 -2 5 9 3 2 4 4 7 -3 11
8 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MERCEDES KLC 4 2 1 1 9 5 4 7 4 1 0 3 3 9 -6 3 8 3 1 4 12 14 -2 10
9 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 4 1 1 2 2 2 0 4 5 1 1 3 6 12 -6 4 9 2 2 5 8 14 -6 8
10 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC GYULASPORT NONPROFIT KFT. 3 1 1 1 4 5 -1 4 5 1 0 4 7 9 -2 3 8 2 1 5 11 14 -3 7
11 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAROS-MENTI UFC 4 2 0 2 5 5 0 6 4 0 0 4 1 15 -14 0 8 2 0 6 6 20 -14 6
12 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC OMTK-ULE 1913 5 1 1 3 4 9 -5 4 3 0 0 3 1 11 -10 0 8 1 1 6 5 20 -15 4
13 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZABADNAPOS 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
14 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 4 0 0 4 1 10 -9 0 4 0 0 4 1 10 -9 0 8 0 0 8 2 20 -18 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC Szeged-Csanád Grosics AK 5 5 0 0 30 5 25 15 4 4 0 0 26 2 24 12 9 9 0 0 56 7 49 27
2 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 5 5 0 0 43 1 42 15 4 3 0 1 22 3 19 9 9 8 0 1 65 4 61 24
3 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZOLNOKI MÁV UP FC 4 4 0 0 19 5 14 12 5 2 1 2 11 8 3 7 9 6 1 2 30 13 17 19
4 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DUNA ASZFALT TVSE 5 5 0 0 21 7 14 15 3 1 0 2 10 8 2 3 8 6 0 2 31 15 16 18
5 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MERCEDES KLC 4 4 0 0 19 8 11 12 4 1 0 3 8 15 -7 3 8 5 0 3 27 23 4 15
6 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC Sz.-Cs. Grosics Akadémia 4 3 0 1 14 7 7 5 4 2 0 2 10 9 1 6 8 5 0 3 24 16 8 11
7 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA UFC 4 2 1 1 8 6 2 7 5 1 0 4 3 13 -10 3 9 3 1 5 11 19 -8 10
8 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 4 2 0 2 5 10 -5 6 5 1 0 4 11 23 -12 3 9 3 0 6 16 33 -17 9
9 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC GYULASPORT NONPROFIT KFT. 3 2 0 1 6 13 -7 6 5 1 0 4 9 24 -15 3 8 3 0 5 15 37 -22 9
10 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC KFT. 3 1 0 2 8 11 -3 3 5 1 0 4 12 17 -5 3 8 2 0 6 20 28 -8 6
11 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC OMTK-ULE 1913 5 2 0 3 9 13 -4 6 3 0 0 3 1 21 -20 0 8 2 0 6 10 34 -24 6
12 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAROS-MENTI UFC 4 2 0 2 8 14 -6 6 4 0 0 4 5 25 -20 0 8 2 0 6 13 39 -26 6
13 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZABADNAPOS 1 0 0 1 0 4 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
14 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 4 0 0 4 2 26 -24 0 4 0 0 4 2 24 -22 0 8 0 0 8 4 50 -46 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
6 - 0-4 - 0--13 - 012 - 0-8 - 1---
BÉKÉSCSABA UFC
--5 - 0----0 - 42 - 11 - 1--
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
0 - 61 - 0--8 - 0-----5 - 1-
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
-------0 - 10-2 - 1-4 - 2
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
0 - 8---1 - 5---1 - 6-0 - 7-
MERCEDES KLC
-4 - 1-8 - 3-4 - 2--3 - 2---
MAROS-MENTI UFC
--0 - 5-5 - 0-3 - 10 - 8----
OMTK-ULE 1913
-0 - 2-1 - 54 - 2----0 - 1-4 - 3
Szeged-Csanád Grosics AK
--5 - 0-6 - 0----4 - 23 - 212 - 1
SZEOL SC KFT.
------5 - 1-2 - 41 - 6--
SZOLNOKI MÁV UP FC
3 - 1-4 - 3-9 - 0------3 - 1
DUNA ASZFALT TVSE
---6 - 1-3 - 23 - 26 - 0-3 - 2--
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
0 - 72 - 00 - 2--3 - 1------

Meccsek

BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE

2019. 10. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 10. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
OMTK-ULE 1913
2019. 09. 07. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 09. 07. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 09. 11. 16:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 09. 11. 16:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 09. 22. 12:00
Törökszentmiklósi FC
2019. 09. 22. 12:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 09. 27. 16:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 09. 27. 16:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2019. 10. 05. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 10. 05. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 10. 12. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 10. 12. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
SZEOL SC KFT.
2019. 10. 18. 17:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2019. 10. 18. 17:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 10. 26. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 10. 26. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
MAROS-MENTI UFC
2019. 11. 02. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 11. 02. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 11. 17. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 11. 17. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 11. 23. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 11. 23. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
Szeged-Csanád Grosics AK
2020. 02. 29. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 02. 29. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 03. 07. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 03. 07. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
SZOLNOKI MÁV UP FC
2020. 05. 27. 17:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 05. 27. 17:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA UFC
05. 27. 17:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 03. 22. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 03. 22. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
03. 22. 12:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 03. 29. 12:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 03. 29. 12:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
03. 29. 12:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30. 10:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30. 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 05. 03. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
2020. 05. 03. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
05. 03. 12:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30. 10:00
MERCEDES KLC
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE

MAROS-MENTI UFC

2019. 08. 31. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 08. 31. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 09. 08. 12:00
Szőreg Sportpálya
2019. 09. 08. 12:00
Szőreg Sportpálya
SZEOL SC KFT.
MAROS-MENTI UFC
2019. 09. 14. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 09. 14. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 09. 21. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 09. 21. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
OMTK-ULE 1913
2019. 09. 29. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 09. 29. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
MAROS-MENTI UFC
2019. 10. 13. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 10. 13. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
MAROS-MENTI UFC
2019. 10. 20. 12:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 10. 20. 12:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
Szeged-Csanád Grosics AK
2019. 10. 26. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 10. 26. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
MAROS-MENTI UFC
2019. 11. 02. 10:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 11. 02. 10:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
SZOLNOKI MÁV UP FC
2019. 11. 09. 12:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2019. 11. 09. 12:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
MAROS-MENTI UFC
2019. 11. 16. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 11. 16. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 11. 21. 17:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 11. 21. 17:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
MAROS-MENTI UFC
2020. 02. 26. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 02. 26. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
MAROS-MENTI UFC
2020. 03. 07. 11:00
Makó Város Sportcenrum
2020. 03. 07. 11:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
SZEOL SC KFT.
2020. 05. 30. 12:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 05. 30. 12:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
05. 30. 12:00
MAROS-MENTI UFC
2020. 03. 21. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 03. 21. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
03. 21. 12:00
MAROS-MENTI UFC
2020. 03. 29. 12:00
Makó Város Sportcenrum
2020. 03. 29. 12:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
03. 29. 12:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
06. 30. 10:00
MERCEDES KLC
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
06. 30. 10:00
MAROS-MENTI UFC
2020. 05. 03. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
2020. 05. 03. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
05. 03. 12:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
06. 30. 10:00
MAROS-MENTI UFC
2020. 06. 30. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30. 10:00
MAROS-MENTI UFC
2020. 06. 30. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
06. 30. 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple