Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U17 III. osztály Dél-Keleti csoport 15. forduló

2020.03.07 - 10:00

Hódmezővásárhely, Hódmezővásárhelyi Városi Stadion

Csongrád

MLSZ U17 III. osztály Dél-Keleti csoport

Játékvezető
DOBÓ ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KIS MÁTÉ, VIDA SÁNDOR
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

24'

KOCSIS BENCE
PAPP MILÁN SÁNDOR

27'

1 - 1

 

 

1 - 2

40'

KOCSIS BENCE
VIRÁG BENCE

49'

2 - 2

 

 

2 - 3

55'

KOCSIS BENCE

 

2 - 4

76'

KOCSIS BENCE

 

2 - 5

80'

MÁTÉ TAMÁS
PAPP MILÁN SÁNDOR

86'

3 - 5

 

BECSEK BENDEGÚZ

89'

4 - 5

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. 13 13 0 0 92 6 86 39 7
2 Szeged-Csanád Grosics AK. Szeged-Csanád Grosics AK. 12 10 1 1 81 10 71 31 6.6
3 MERCEDES KLC MERCEDES KLC 13 8 2 3 53 18 35 26 6.8
4 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 13 8 1 4 56 21 35 25 7.2
5 GYULASPORT NONPROFIT KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 13 8 0 5 36 34 2 24 6.2
6 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 13 6 1 6 43 34 9 19 6.7
7 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 12 5 0 7 16 40 -24 15 6.6
8 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 13 4 2 7 25 27 -2 14 6.2
9 DAFC SZEGED DAFC SZEGED 12 3 1 8 20 48 -28 10 5.8
10 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 13 3 0 10 14 77 -63 9 6.6
11 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 12 2 0 10 25 61 -36 6 5.9
12 KEREKEGYHÁZI SE KEREKEGYHÁZI SE 13 2 0 11 18 103 -85 6 6.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KEREKEGYHÁZI SE SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. 7 6 1 0 23 0 23 19 6 4 1 1 20 2 18 13 13 10 2 1 43 2 41 32
2 KEREKEGYHÁZI SE MERCEDES KLC 5 3 1 1 12 4 8 10 8 6 1 1 20 3 17 19 13 9 2 2 32 7 25 29
3 KEREKEGYHÁZI SE SZEOL SC KFT. 7 7 0 0 27 2 25 21 6 1 4 1 5 5 0 7 13 8 4 1 32 7 25 28
4 KEREKEGYHÁZI SE Szeged-Csanád Grosics AK. 7 5 1 1 25 2 23 16 5 3 2 0 10 2 8 11 12 8 3 1 35 4 31 27
5 KEREKEGYHÁZI SE GYULASPORT NONPROFIT KFT. 5 2 2 1 4 5 -1 8 8 5 1 2 13 8 5 16 13 7 3 3 17 13 4 24
6 KEREKEGYHÁZI SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 7 3 1 3 9 11 -2 10 6 3 0 3 10 6 4 9 13 6 1 6 19 17 2 19
7 KEREKEGYHÁZI SE DUNA ASZFALT TVSE 6 1 3 2 2 6 -4 6 7 3 1 3 5 7 -2 10 13 4 4 5 7 13 -6 16
8 KEREKEGYHÁZI SE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 6 2 0 4 5 12 -7 6 6 1 1 4 3 18 -15 4 12 3 1 8 8 30 -22 10
9 KEREKEGYHÁZI SE DAFC SZEGED 6 1 1 4 7 12 -5 4 6 1 1 4 4 12 -8 4 12 2 2 8 11 24 -13 8
10 KEREKEGYHÁZI SE BÉKÉSCSABA UFC 6 0 3 3 2 11 -9 3 6 1 2 3 3 8 -5 5 12 1 5 6 5 19 -14 8
11 KEREKEGYHÁZI SE OMTK-ULE 1913 7 1 1 5 2 18 -16 4 6 1 0 5 3 20 -17 3 13 2 1 10 5 38 -33 7
12 KEREKEGYHÁZI SE KEREKEGYHÁZI SE 7 2 0 5 9 13 -4 6 6 0 0 6 0 36 -36 0 13 2 0 11 9 49 -40 6
13 KEREKEGYHÁZI SE SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 KEREKEGYHÁZI SE SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KEREKEGYHÁZI SE SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. 7 7 0 0 52 3 49 21 6 6 0 0 40 3 37 18 13 13 0 0 92 6 86 39
2 KEREKEGYHÁZI SE Szeged-Csanád Grosics AK. 7 6 0 1 67 6 61 18 5 4 1 0 14 4 10 13 12 10 1 1 81 10 71 31
3 KEREKEGYHÁZI SE MERCEDES KLC 5 2 2 1 18 7 11 8 8 6 0 2 35 11 24 18 13 8 2 3 53 18 35 26
4 KEREKEGYHÁZI SE SZEOL SC KFT. 7 6 0 1 43 7 36 18 6 2 1 3 13 14 -1 7 13 8 1 4 56 21 35 25
5 KEREKEGYHÁZI SE GYULASPORT NONPROFIT KFT. 5 3 0 2 12 8 4 9 8 5 0 3 24 26 -2 15 13 8 0 5 36 34 2 24
6 KEREKEGYHÁZI SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 7 4 0 3 22 22 0 12 6 2 1 3 21 12 9 7 13 6 1 6 43 34 9 19
7 KEREKEGYHÁZI SE BÉKÉSCSABA UFC 6 2 0 4 7 25 -18 6 6 3 0 3 9 15 -6 9 12 5 0 7 16 40 -24 15
8 KEREKEGYHÁZI SE DUNA ASZFALT TVSE 6 1 1 4 9 12 -3 4 7 3 1 3 16 15 1 10 13 4 2 7 25 27 -2 14
9 KEREKEGYHÁZI SE DAFC SZEGED 6 1 1 4 11 20 -9 4 6 2 0 4 9 28 -19 6 12 3 1 8 20 48 -28 10
10 KEREKEGYHÁZI SE OMTK-ULE 1913 7 2 0 5 7 30 -23 6 6 1 0 5 7 47 -40 3 13 3 0 10 14 77 -63 9
11 KEREKEGYHÁZI SE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 6 1 0 5 13 26 -13 3 6 1 0 5 12 35 -23 3 12 2 0 10 25 61 -36 6
12 KEREKEGYHÁZI SE KEREKEGYHÁZI SE 7 2 0 5 17 35 -18 6 6 0 0 6 1 68 -67 0 13 2 0 11 18 103 -85 6
13 KEREKEGYHÁZI SE SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 KEREKEGYHÁZI SE SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BÉKÉSCSABA UFC
-3 - 10 - 90 - 8--2 - 11 - 2--1 - 4
DAFC SZEGED
0 - 21 - 4-2 - 56 - 0----0 - 72 - 2
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
--3 - 0--7 - 0-1 - 61 - 00 - 2-
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
-3 - 24 - 5--7 - 03 - 11 - 34 - 30 - 8-
MERCEDES KLC
--4 - 21 - 111 - 0--0 - 22 - 2--
KEREKEGYHÁZI SE
3 - 2-2 - 32 - 72 - 83 - 72 - 6---3 - 2
OMTK-ULE 1913
0 - 40 - 1-3 - 21 - 33 - 1---0 - 160 - 3
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
-2 - 41 - 6-0 - 8-7 - 0-1 - 5-2 - 3
Szeged-Csanád Grosics AK.
-7 - 0--1 - 023 - 020 - 09 - 15 - 12 - 4-
SZEOL SC KFT.
9 - 05 - 2---11 - 03 - 011 - 1-1 - 33 - 1
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
3 - 011 - 09 - 0-3 - 014 - 0-8 - 2--4 - 1
DUNA ASZFALT TVSE
0 - 1-2 - 33 - 22 - 3---1 - 11 - 2-

Meccsek

HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC

2019. 09. 11. 16:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2019. 09. 11. 16:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
OMTK-ULE 1913
2019. 09. 07. 12:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 09. 07. 12:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 09. 15. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2019. 09. 15. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
DAFC SZEGED
2019. 09. 29. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2019. 09. 29. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
2019. 10. 05. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2019. 10. 05. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2019. 10. 13. 11:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2019. 10. 13. 11:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 10. 19. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2019. 10. 19. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
Szeged-Csanád Grosics AK.
2019. 10. 26. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 10. 26. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 11. 12. 17:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2019. 11. 12. 17:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SZEOL SC KFT.
2019. 11. 09. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 11. 09. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 11. 24. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 11. 24. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 02. 26. 16:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 02. 26. 16:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 03. 07. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 03. 07. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
06. 30. 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
06. 30. 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 06. 30. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
06. 30. 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 30. 10:00
KEREKEGYHÁZI SE
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK.
06. 30. 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 30. 10:00
MERCEDES KLC

GYULASPORT NONPROFIT KFT.

2019. 08. 31. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 08. 31. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2019. 09. 07. 12:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 09. 07. 12:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 09. 15. 11:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2019. 09. 15. 11:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2019. 09. 21. 11:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 09. 21. 11:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
Szeged-Csanád Grosics AK.
2019. 09. 28. 11:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 09. 28. 11:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2019. 10. 06. 11:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 10. 06. 11:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
SZEOL SC KFT.
2019. 10. 12. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 10. 12. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2019. 10. 27. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 10. 27. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2019. 10. 30. 12:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 10. 30. 12:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
OMTK-ULE 1913
2019. 11. 09. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 11. 09. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2019. 11. 17. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2020. 03. 01. 11:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 03. 01. 11:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
2020. 03. 07. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 03. 07. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
06. 30. 10:00
KEREKEGYHÁZI SE
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK.
06. 30. 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
06. 30. 10:00
MERCEDES KLC
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
06. 30. 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
06. 30. 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
06. 30. 10:00
DAFC SZEGED
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple