Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-19 III. ÉSZAK-NYUGAT 7. forduló

2019.10.11 - 16:00

Mosonmagyaróvár, MTE-1904 Sporttelep (MTE 1904 Sporttelep)

Győr-Moson-Sopron

MLSZ U-19 III. ÉSZAK-NYUGAT

Játékvezető
JÁNOSI LAJOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NÉMEDI GYÖRGY, ANGYAL LAJOS
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
PÁPAI ELC
90'
45'

Gólok

PANDUR GERGŐ

52'

1 - 0

 

NAGY LIONEL

62'

2 - 0

 

FARKAS FERENC RÓBERT

73'

3 - 0

 

FARKAS FERENC RÓBERT

82'

4 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR 7 6 1 0 26 8 18 19 8.4
2 SZOMBATHELYI HALADÁS VSE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 7 6 0 1 31 9 22 18 8.1
3 SC SOPRON SC SOPRON 7 5 0 2 35 11 24 15 7.1
4 KIRÁLY SZE KIRÁLY SZE 7 5 0 2 29 8 21 15 8.3
5 ANDRÁSHIDA SC ANDRÁSHIDA SC 7 5 0 2 28 7 21 15 8.7
6 ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 7 5 0 2 19 13 6 15 8.6
7 PÁPAI ELC PÁPAI ELC 7 4 1 2 16 12 4 13 7.6
8 CSORNAI SE CSORNAI SE 7 3 1 3 23 25 -2 10 7.7
9 GYIRMÓT SE GYŐR  GYIRMÓT SE GYŐR "B" 7 3 0 4 18 14 4 9 6.4
10 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 7 2 1 4 11 24 -13 7 7.1
11 MITE MITE 7 1 0 6 4 28 -24 3 6.9
12 ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 7 1 0 6 7 33 -26 3 6.3
13 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 7 1 0 6 10 57 -47 3 6
14 LURKÓ UFC LURKÓ UFC 7 0 0 7 8 16 -8 0 7.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 LURKÓ UFC SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 3 3 0 0 5 1 4 9 4 3 1 0 14 2 12 10 7 6 1 0 19 3 16 19
2 LURKÓ UFC ANDRÁSHIDA SC 4 4 0 0 8 2 6 12 3 1 1 1 4 1 3 4 7 5 1 1 12 3 9 16
3 LURKÓ UFC MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR 4 2 2 0 10 3 7 8 3 2 1 0 5 1 4 7 7 4 3 0 15 4 11 15
4 LURKÓ UFC KIRÁLY SZE 4 2 2 0 10 1 9 8 3 2 0 1 5 1 4 6 7 4 2 1 15 2 13 14
5 LURKÓ UFC SC SOPRON 3 2 1 0 6 0 6 7 4 2 1 1 8 5 3 7 7 4 2 1 14 5 9 14
6 LURKÓ UFC PÁPAI ELC 3 2 0 1 6 2 4 6 4 2 2 0 2 0 2 8 7 4 2 1 8 2 6 14
7 LURKÓ UFC GYIRMÓT SE GYŐR "B" 4 2 0 2 6 4 2 6 3 1 0 2 2 4 -2 3 7 3 0 4 8 8 0 9
8 LURKÓ UFC HÉVÍZ SK 4 2 0 2 3 5 -2 6 3 1 0 2 1 4 -3 3 7 3 0 4 4 9 -5 9
9 LURKÓ UFC CSORNAI SE 3 1 2 0 4 2 2 5 4 1 0 3 6 9 -3 3 7 2 2 3 10 11 -1 8
10 LURKÓ UFC LURKÓ UFC 3 1 1 1 1 2 -1 4 4 1 1 2 4 5 -1 4 7 2 2 3 5 7 -2 8
11 LURKÓ UFC ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 4 1 1 2 3 5 -2 4 3 0 1 2 1 6 -5 1 7 1 2 4 4 11 -7 5
12 LURKÓ UFC ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 3 1 0 2 2 5 -3 3 4 0 1 3 2 10 -8 1 7 1 1 5 4 15 -11 4
13 LURKÓ UFC MITE 4 0 1 3 2 8 -6 1 3 0 1 2 0 8 -8 1 7 0 2 5 2 16 -14 2
14 LURKÓ UFC SÁRVÁR FC 3 0 0 3 1 15 -14 0 4 0 0 4 1 11 -10 0 7 0 0 7 2 26 -24 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 LURKÓ UFC MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR 4 4 0 0 17 4 13 12 3 2 1 0 9 4 5 7 7 6 1 0 26 8 18 19
2 LURKÓ UFC SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 3 3 0 0 11 3 8 9 4 3 0 1 20 6 14 9 7 6 0 1 31 9 22 18
3 LURKÓ UFC SC SOPRON 3 3 0 0 12 1 11 9 4 2 0 2 23 10 13 6 7 5 0 2 35 11 24 15
4 LURKÓ UFC KIRÁLY SZE 4 3 0 1 18 4 14 9 3 2 0 1 11 4 7 6 7 5 0 2 29 8 21 15
5 LURKÓ UFC ANDRÁSHIDA SC 4 4 0 0 16 3 13 12 3 1 0 2 12 4 8 3 7 5 0 2 28 7 21 15
6 LURKÓ UFC ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 4 3 0 1 11 5 6 9 3 2 0 1 8 8 0 6 7 5 0 2 19 13 6 15
7 LURKÓ UFC PÁPAI ELC 3 1 1 1 11 7 4 4 4 3 0 1 5 5 0 9 7 4 1 2 16 12 4 13
8 LURKÓ UFC CSORNAI SE 3 2 1 0 12 7 5 7 4 1 0 3 11 18 -7 3 7 3 1 3 23 25 -2 10
9 LURKÓ UFC GYIRMÓT SE GYŐR "B" 4 2 0 2 16 6 10 6 3 1 0 2 2 8 -6 3 7 3 0 4 18 14 4 9
10 LURKÓ UFC HÉVÍZ SK 4 2 0 2 9 12 -3 6 3 0 1 2 2 12 -10 1 7 2 1 4 11 24 -13 7
11 LURKÓ UFC MITE 4 0 0 4 3 17 -14 0 3 1 0 2 1 11 -10 3 7 1 0 6 4 28 -24 3
12 LURKÓ UFC ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 3 1 0 2 4 10 -6 3 4 0 0 4 3 23 -20 0 7 1 0 6 7 33 -26 3
13 LURKÓ UFC SÁRVÁR FC 3 0 0 3 4 33 -29 0 4 1 0 3 6 24 -18 3 7 1 0 6 10 57 -47 3
14 LURKÓ UFC LURKÓ UFC 3 0 0 3 3 6 -3 0 4 0 0 4 5 10 -5 0 7 0 0 7 8 16 -8 0
 
ANDRÁSHIDA SC
7 - 15 - 12 - 0--2 - 1-------
CSORNAI SE
-----3 - 2-2 - 2-7 - 3---
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
----1 - 6-3 - 00 - 4-----
GYIRMÓT SE GYŐR
-6 - 1------1 - 28 - 0-1 - 3-
HÉVÍZ SK
-0 - 77 - 0-0 - 52 - 0-------
KIRÁLY SZE
---6 - 0--8 - 0-0 - 1-4 - 3--
LURKÓ UFC
------0 - 12 - 3-1 - 2---
MITE
--------0 - 2-1 - 61 - 61 - 3
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
--------4 - 08 - 13 - 22 - 1-
PÁPAI ELC
--6 - 1-2 - 2-------3 - 4
SÁRVÁR FC
0 - 11---------2 - 122 - 10-
SC SOPRON
2 - 0---6 - 0-------4 - 1
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2 - 15 - 2--4 - 0--------
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
--5 - 10 - 2-3 - 03 - 2------

Meccsek

MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR

2019. 08. 30. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 08. 30. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
SÁRVÁR FC
2019. 09. 08. 10:00
Csornai SE
2019. 09. 08. 10:00
Csornai SE
CSORNAI SE
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 09. 14. 10:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 09. 14. 10:00
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2019. 09. 21. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2019. 09. 21. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 09. 28. 10:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 09. 28. 10:00
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
SC SOPRON
2019. 10. 05. 10:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 10. 05. 10:00
ESK Ménfőcsanak
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 10. 11. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 10. 11. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
PÁPAI ELC
2019. 10. 15. 16:00
Király Sportlétesítmény
2019. 10. 15. 16:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SZE
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 10. 24. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2019. 10. 24. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2019. 10. 30. 14:00
MITE
2019. 10. 30. 14:00
MITE
MITE
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 11. 09. 11:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 11. 09. 11:00
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
HÉVÍZ SK
2019. 11. 17. 10:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 11. 17. 10:00
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
2019. 11. 23. 11:00
Andráshida SC Sporttelep
2019. 11. 23. 11:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 03. 07. 14:00
Sárvár FC Sporttelep
2020. 03. 07. 14:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
03. 07. 14:00
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 03. 14. 10:00
MTE-1904 Sporttelep
2020. 03. 14. 10:00
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
03. 14. 10:00
CSORNAI SE
2020. 03. 21. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2020. 03. 21. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
03. 21. 10:00
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 04. 01. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2020. 04. 01. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
04. 01. 17:00
LURKÓ UFC
2020. 04. 04. 10:00
Sopron Ágfalvi Sporttelep
2020. 04. 04. 10:00
Sopron Ágfalvi Sporttelep
SC SOPRON
04. 04. 10:00
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 04. 11. 10:00
MTE-1904 Sporttelep
2020. 04. 11. 10:00
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
04. 11. 10:00
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2020. 04. 17. 16:00
Perutz Stadion
2020. 04. 17. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
04. 17. 16:00
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 04. 26. 10:00
MTE-1904 Sporttelep
2020. 04. 26. 10:00
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
04. 26. 10:00
KIRÁLY SZE
2020. 04. 14. 12:00
Bácsa FC SE sportpálya
2020. 04. 14. 12:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
04. 14. 12:00
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 05. 12. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2020. 05. 12. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
05. 12. 17:30
MITE
2020. 05. 17. 10:00
Hévízi Sportpálya
2020. 05. 17. 10:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
05. 17. 10:00
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 05. 21. 17:00
ALCUFER Stadion
2020. 05. 21. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
05. 21. 17:00
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 05. 30. 11:00
MTE-1904 Sporttelep
2020. 05. 30. 11:00
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
05. 30. 11:00
ANDRÁSHIDA SC

PÁPAI ELC

2019. 08. 30. 10:00
Perutz Stadion
2019. 08. 30. 10:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2019. 09. 07. 10:00
ALCUFER Stadion
2019. 09. 07. 10:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
PÁPAI ELC
2019. 09. 14. 10:00
Király Sportlétesítmény
2019. 09. 14. 10:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SZE
PÁPAI ELC
2019. 09. 19. 18:00
Perutz Stadion
2019. 09. 19. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2019. 09. 28. 10:00
MITE
2019. 09. 28. 10:00
MITE
MITE
PÁPAI ELC
2019. 10. 04. 16:00
Perutz Stadion
2019. 10. 04. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
HÉVÍZ SK
2019. 10. 11. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 10. 11. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
PÁPAI ELC
2019. 10. 18. 16:00
Perutz Stadion
2019. 10. 18. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
ANDRÁSHIDA SC
2019. 10. 24. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 10. 24. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
PÁPAI ELC
2019. 10. 31. 10:00
Perutz Stadion
2019. 10. 31. 10:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
CSORNAI SE
2019. 11. 09. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2019. 11. 09. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
PÁPAI ELC
2019. 11. 14. 16:00
Perutz Stadion
2019. 11. 14. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
LURKÓ UFC
2019. 11. 23. 10:00
Soproni Vasutas Sporttelep
2019. 11. 23. 10:00
Soproni Vasutas Sporttelep
SC SOPRON
PÁPAI ELC
2020. 03. 07. 10:00
ESK Ménfőcsanak
2020. 03. 07. 10:00
ESK Ménfőcsanak
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
03. 07. 10:00
PÁPAI ELC
2020. 03. 13. 16:00
Perutz Stadion
2020. 03. 13. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
03. 13. 16:00
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
2020. 03. 20. 16:00
Perutz Stadion
2020. 03. 20. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
03. 20. 16:00
KIRÁLY SZE
2020. 03. 28. 10:00
Bácsa FC SE sportpálya
2020. 03. 28. 10:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
03. 28. 10:00
PÁPAI ELC
2020. 04. 03. 16:00
Perutz Stadion
2020. 04. 03. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
04. 03. 16:00
MITE
2020. 04. 09. 10:00
Hévízi Sportpálya
2020. 04. 09. 10:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
04. 09. 10:00
PÁPAI ELC
2020. 04. 17. 16:00
Perutz Stadion
2020. 04. 17. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
04. 17. 16:00
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 04. 25. 11:00
Andráshida SC Sporttelep
2020. 04. 25. 11:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
04. 25. 11:00
PÁPAI ELC
2020. 04. 29. 16:00
Perutz Stadion
2020. 04. 29. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
04. 29. 16:00
SÁRVÁR FC
2020. 05. 10. 10:00
Csornai SE
2020. 05. 10. 10:00
Csornai SE
CSORNAI SE
05. 10. 10:00
PÁPAI ELC
2020. 05. 15. 16:00
Perutz Stadion
2020. 05. 15. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
05. 15. 16:00
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2020. 05. 21. 16:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2020. 05. 21. 16:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
05. 21. 16:00
PÁPAI ELC
2020. 05. 29. 16:00
Perutz Stadion
2020. 05. 29. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
05. 29. 16:00
SC SOPRON
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • OTP Simple