Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 3. forduló

2020.08.09 - 19:00

Szeged, Szent Gellért Fórum

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
OLÁH GÁBOR
Tartalékjátékvezető
NAZSA TAMÁS
Asszisztensek
TŐKÉS RÓBERT, SINKOVICZ DÁNIEL
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
SZENTLŐRINC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

43'

FRŐHLICH ROLAND
TAKÁCS TAMÁS

51'

1 - 1

 

Csapatok

12 TAKÁCS JÁNOS
3 BITÓ MARTIN
6 PEJOVIC DANILO
9 7 GRUMIC MIROSLAV GERMÁN TAMÁS 46'20'
14 KÁRÁSZ KRISZTIÁN 77'
15 TAKÁCS TAMÁS 51'
17 DOBOS ÁRON
27 11 VARGA SZABOLCS GAJDOS ZSOLT 74'
46 16 SIMON ÁDÁM OLÁH GERGŐ 58'
55 DEÁK ISTVÁN
77 JOVANOVIC ALEKSANDAR
CSERÉK
20 VARGA BENCE
2 ÓDOR MÁTÉ
7 9 GERMÁN TAMÁS GRUMIC MIROSLAV 46'
11 27 GAJDOS ZSOLT VARGA SZABOLCS 74'
13 MOGA SERGIU IONUT
16 46 OLÁH GERGŐ SIMON ÁDÁM 58'
71 GRÉCZI MÁRTON PÉTER
VEZETŐEDZŐ
DOBOS BARNABÁS LÁSZLÓ
STÁBTAGOK
ANDORKA PÉTER - Kit manager
BOTTA GÁBOR - Masszőr
JAKAB BÁLINT - Masszőr
BAGDI FERENC - Kapusedző
IVÁNY TAMÁS - Technikai vezető
KAPIC BEKIM - Kapusedző
THURZÓ BALÁZS - Orvos
NEDELJKOVIC NEMANJA - Fizioterapeuta (gyógytornász, rehabilitációs edző)
CEUSAN CALIN-PAUL - Asszisztensedző

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  3 3 0 0 4 0 4 9 13
2 DVSC DVSC 3 2 1 0 5 1 4 7 17
3 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3 2 1 0 4 2 2 7 9.3
4 SZOLNOKI MÁV FC SZOLNOKI MÁV FC 3 2 1 0 3 1 2 7 10.7
5 FC AJKA FC AJKA 3 2 0 1 5 3 2 6 11.3
6 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 3 2 0 1 5 3 2 6 12.7
7 DOROGI FC DOROGI FC 3 2 0 1 3 5 -2 6 14.3
8 VASAS FC VASAS FC 3 1 2 0 4 3 1 5 12.7
9 SZOMBATHELYI HALADÁS SZOMBATHELYI HALADÁS 3 1 1 1 7 4 3 4 9.7
10 PMFC PMFC 3 1 1 1 6 4 2 4 7.3
11 SZENTLŐRINC SZENTLŐRINC 3 1 1 1 3 2 1 4 8.3
12 BUDAÖRS BUDAÖRS 3 1 0 2 3 4 -1 3 8.3
13 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 3 1 0 2 1 2 -1 3 9.3
14 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 3 0 2 1 4 5 -1 2 10.3
15 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA 3 0 2 1 3 4 -1 2 10.7
16 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 3 0 2 1 2 3 -1 2 10.7
17 KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 3 0 2 1 3 5 -2 2 9.7
18 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 3 0 1 2 2 6 -4 1 9.7
19 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 3 0 1 2 4 9 -5 1 7.7
20 DEAC DEAC 3 0 0 3 1 6 -5 0 7.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DEAC DVSC 1 0 1 0 0 0 0 1 2 2 0 0 3 0 3 6 3 2 1 0 3 0 3 7
2 DEAC SZOLNOKI MÁV FC 2 1 1 0 1 0 1 4 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 1 0 2 0 2 7
3 DEAC SZENTLŐRINC 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 1 0 3 3 2 0 1 2 1 1 6
4 DEAC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 1 0 0 2 0 2 3 2 0 2 0 0 0 0 2 3 1 2 0 2 0 2 5
5 DEAC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4 3 1 2 0 2 1 1 5
6 DEAC KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 2 0 2 1 1 5 3 1 2 0 2 1 1 5
7 DEAC BUDAÖRS 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 2 0 0 0 0 2 3 1 2 0 1 0 1 5
8 DEAC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 2 0 2 0 0 0 0 2 1 1 0 0 1 0 1 3 3 1 2 0 1 0 1 5
9 DEAC SZOMBATHELYI HALADÁS 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 1 0 3 1 2 4 3 1 1 1 3 2 1 4
10 DEAC GYIRMÓT FC GYŐR 2 1 1 0 2 0 2 4 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 1 1 2 1 1 4
11 DEAC WKW ETO FC GYŐR 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 1 0 2 1 1 4 3 1 1 1 2 2 0 4
12 DEAC DOROGI FC 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 1 1 1 5 -4 1 3 1 1 1 2 5 -3 4
13 DEAC PMFC 2 1 0 1 5 2 3 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 1 0 2 5 4 1 3
14 DEAC VASAS FC 2 0 1 1 1 2 -1 1 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 2 1 2 3 -1 2
15 DEAC FC AJKA 3 0 2 1 1 2 -1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 2 1 1 2 -1 2
16 DEAC SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA 2 0 1 1 0 1 -1 1 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 2 1 1 2 -1 2
17 DEAC SOROKSÁR SC 2 0 2 0 0 0 0 2 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 2 1 0 1 -1 2
18 DEAC AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 3 -2 1 3 0 2 1 2 4 -2 2
19 DEAC DEAC 2 0 1 1 1 3 -2 1 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 2 1 1 3 -2 2
20 DEAC BFC SIÓFOK 2 0 0 2 1 4 -3 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 0 3 1 5 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DEAC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 2 0 2 6 3 3 0 0 4 0 4 9
2 DEAC DVSC 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 4 1 3 4 3 2 1 0 5 1 4 7
3 DEAC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 0 1 0 1 1 0 1 2 2 0 0 3 1 2 6 3 2 1 0 4 2 2 7
4 DEAC SZOLNOKI MÁV FC 2 2 0 0 2 0 2 6 1 0 1 0 1 1 0 1 3 2 1 0 3 1 2 7
5 DEAC FC AJKA 3 2 0 1 5 3 2 6 0 0 0 0 0 0 0 0 3 2 0 1 5 3 2 6
6 DEAC GYIRMÓT FC GYŐR 2 2 0 0 5 1 4 6 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 2 0 1 5 3 2 6
7 DEAC DOROGI FC 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 2 5 -3 3 3 2 0 1 3 5 -2 6
8 DEAC VASAS FC 2 1 1 0 3 2 1 4 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 2 0 4 3 1 5
9 DEAC SZOMBATHELYI HALADÁS 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 0 1 6 3 3 3 3 1 1 1 7 4 3 4
10 DEAC PMFC 2 1 1 0 6 2 4 4 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 1 1 1 6 4 2 4
11 DEAC SZENTLŐRINC 1 1 0 0 2 0 2 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 1 1 1 3 2 1 4
12 DEAC BUDAÖRS 1 1 0 0 3 2 1 3 2 0 0 2 0 2 -2 0 3 1 0 2 3 4 -1 3
13 DEAC SOROKSÁR SC 2 1 0 1 1 1 0 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 0 2 1 2 -1 3
14 DEAC WKW ETO FC GYŐR 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 3 4 -1 1 3 0 2 1 4 5 -1 2
15 DEAC SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA 2 0 1 1 2 3 -1 1 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 2 1 3 4 -1 2
16 DEAC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 2 0 1 1 1 2 -1 1 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 2 1 2 3 -1 2
17 DEAC KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 2 1 3 5 -2 2 3 0 2 1 3 5 -2 2
18 DEAC AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 0 2 1 5 -4 0 3 0 1 2 2 6 -4 1
19 DEAC BFC SIÓFOK 2 0 1 1 2 6 -4 1 1 0 0 1 2 3 -1 0 3 0 1 2 4 9 -5 1
20 DEAC DEAC 2 0 0 2 1 5 -4 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 0 3 1 6 -5 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
------------------1 - 1
BFC SIÓFOK
----1 - 1------------1 - 5-
BUDAÖRS
-3 - 2-----------------
DEAC
---1 - 20 - 3--------------
DOROGI FC
-------------1 - 0-----
DVSC
--1 - 0----------------
WKW ETO FC GYŐR
---------1 - 1---------
FC AJKA
0 - 1-----2 - 1---3 - 1--------
AQVITAL FC CSÁKVÁR
---------------1 - 1---
GYIRMÓT FC GYŐR
--------3 - 0--------2 - 1-
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
----------1 - 10 - 1-------
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
-------------------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
------------2 - 0------
PMFC
----4 - 0-2 - 2------------
SOROKSÁR SC
---1 - 0--------0 - 1------
SZENTLŐRINC
---------2 - 0---------
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
1 - 2--------------1 - 1---
SZOLNOKI MÁV FC
--1 - 0------------1 - 0---
SZOMBATHELYI HALADÁS
-----------------1 - 1-
VASAS FC
--------2 - 1--1 - 1-------

Meccsek

SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA

2020. 08. 02. 19:00
Szent Gellért Fórum
2020. 08. 02. 19:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2020. 08. 05. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont
2020. 08. 05. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont
AQVITAL FC CSÁKVÁR
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
2020. 08. 09. 19:00
Szent Gellért Fórum
2020. 08. 09. 19:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
SZENTLŐRINC
2020. 08. 16. 19:00
Szombathelyi Haladás Stadion
2020. 08. 16. 19:00
Szombathelyi Haladás Stadion
SZOMBATHELYI HALADÁS
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
2020. 08. 23. 19:00
Szent Gellért Fórum
2020. 08. 23. 19:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
BUDAÖRS
2020. 08. 26. 18:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
2020. 08. 26. 18:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
2020. 08. 30. 19:00
Szent Gellért Fórum
2020. 08. 30. 19:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
BFC SIÓFOK
2020. 09. 13. 17:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 09. 13. 17:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
2020. 09. 16. 19:00
Szent Gellért Fórum
2020. 09. 16. 19:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
ELMARDT
GYIRMÓT FC GYŐR
2020. 10. 21. 17:00
Szent Gellért Fórum
2020. 10. 21. 17:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
GYIRMÓT FC GYŐR
2020. 09. 27. 17:00
Szent Gellért Fórum
2020. 09. 27. 17:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
DEAC
2020. 10. 04. 17:00
Illovszky Rudolf Stadion
2020. 10. 04. 17:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS FC
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
2020. 10. 18. 17:00
Szent Gellért Fórum
2020. 10. 18. 17:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
FC AJKA
2020. 10. 25. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2020. 10. 25. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
2020. 11. 01. 17:00
Szent Gellért Fórum
2020. 11. 01. 17:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
PMFC
2020. 11. 04. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2020. 11. 04. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
2020. 11. 08. 17:00
Szent Gellért Fórum
2020. 11. 08. 17:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
DOROGI FC
2020. 11. 22. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2020. 11. 22. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
2020. 11. 25. 18:00
Szent Gellért Fórum
2020. 11. 25. 18:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
WKW ETO FC GYŐR
2020. 11. 29. 17:00
Kolorcity Aréna
2020. 11. 29. 17:00
Kolorcity Aréna
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
2020. 12. 06. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 12. 06. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
2020. 12. 13. 17:00
Szent Gellért Fórum
2020. 12. 13. 17:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2021. 01. 31. 13:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2021. 01. 31. 13:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
2021. 02. 07. 17:00
Szent Gellért Fórum
2021. 02. 07. 17:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
SZOMBATHELYI HALADÁS
2021. 02. 14. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 02. 14. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
2021. 02. 21. 17:00
Szent Gellért Fórum
2021. 02. 21. 17:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
DVSC
2021. 02. 28. 14:00
Siófok Városi Stadion
2021. 02. 28. 14:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
2021. 03. 03. 18:00
Szent Gellért Fórum
2021. 03. 03. 18:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
SZOLNOKI MÁV FC
2021. 03. 07. 14:30
ALCUFER Stadion
2021. 03. 07. 14:30
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
2021. 03. 14. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
2021. 04. 02. 20:00
Szent Gellért Fórum
2021. 04. 02. 20:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
VASAS FC
2021. 04. 07. 18:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2021. 04. 07. 18:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
2021. 04. 11. 17:00
Szent Gellért Fórum
2021. 04. 11. 17:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2021. 04. 18. 17:00
PMFC Stadion
2021. 04. 18. 17:00
PMFC Stadion
PMFC
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
2021. 04. 25. 17:00
Szent Gellért Fórum
2021. 04. 25. 17:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
SOROKSÁR SC
2021. 04. 28. 17:00
ALCUFER Stadion
2021. 04. 28. 17:00
ALCUFER Stadion
DOROGI FC
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
2021. 05. 02. 17:00
Szent Gellért Fórum
2021. 05. 02. 17:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2021. 05. 09. 17:00
ETO Stadion
2021. 05. 09. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
2021. 05. 16. 17:00
Szent Gellért Fórum
2021. 05. 16. 17:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC

SZENTLŐRINC

2020. 08. 02. 19:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 08. 02. 19:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
SZENTLŐRINC
2020. 08. 05. 17:30
Kozármislenyi Stadion
2020. 08. 05. 17:30
Kozármislenyi Stadion
SZENTLŐRINC
GYIRMÓT FC GYŐR
2020. 08. 09. 19:00
Szent Gellért Fórum
2020. 08. 09. 19:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
SZENTLŐRINC
2020. 08. 16. 17:30
Kozármislenyi Stadion
2020. 08. 16. 17:30
Kozármislenyi Stadion
SZENTLŐRINC
VASAS FC
2020. 08. 23. 19:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2020. 08. 23. 19:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
SZENTLŐRINC
2020. 08. 26. 17:30
Kozármislenyi Stadion
2020. 08. 26. 17:30
Kozármislenyi Stadion
SZENTLŐRINC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2020. 08. 30. 19:00
PMFC Stadion
2020. 08. 30. 19:00
PMFC Stadion
PMFC
SZENTLŐRINC
2020. 09. 13. 16:30
Kozármislenyi Stadion
2020. 09. 13. 16:30
Kozármislenyi Stadion
SZENTLŐRINC
SOROKSÁR SC
2020. 09. 16. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2020. 09. 16. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
SZENTLŐRINC
2020. 09. 27. 16:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2020. 09. 27. 16:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
SZENTLŐRINC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 10. 04. 17:00
ETO Stadion
2020. 10. 04. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
SZENTLŐRINC
2020. 10. 18. 14:30
Kozármislenyi Stadion
2020. 10. 18. 14:30
Kozármislenyi Stadion
SZENTLŐRINC
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
2020. 10. 25. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 10. 25. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
SZENTLŐRINC
2020. 11. 01. 13:30
Kozármislenyi Stadion
2020. 11. 01. 13:30
Kozármislenyi Stadion
SZENTLŐRINC
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2020. 11. 04. 13:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2020. 11. 04. 13:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
SZENTLŐRINC
2020. 11. 08. 17:00
Szombathelyi Haladás Stadion
2020. 11. 08. 17:00
Szombathelyi Haladás Stadion
SZOMBATHELYI HALADÁS
SZENTLŐRINC
2020. 11. 22. 13:00
Kozármislenyi Stadion
2020. 11. 22. 13:00
Kozármislenyi Stadion
SZENTLŐRINC
BUDAÖRS
2020. 11. 25. 18:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
2020. 11. 25. 18:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC
SZENTLŐRINC
2020. 11. 29. 13:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC
BFC SIÓFOK
2020. 12. 06. 13:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC
SZOLNOKI MÁV FC
2020. 12. 13. 13:00
ALCUFER Stadion
2020. 12. 13. 13:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
SZENTLŐRINC
2021. 01. 31. 13:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2021. 01. 31. 13:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
2021. 02. 07. 17:00
Illovszky Rudolf Stadion
2021. 02. 07. 17:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS FC
SZENTLŐRINC
2021. 03. 10. 14:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
2021. 03. 10. 14:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC
FC AJKA
2021. 02. 21. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2021. 02. 21. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
SZENTLŐRINC
2021. 02. 28. 14:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC
PMFC
2021. 03. 03. 14:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2021. 03. 03. 14:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
SZENTLŐRINC
2021. 03. 07. 14:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC
DOROGI FC
2021. 03. 14. 14:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2021. 03. 14. 14:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SZENTLŐRINC
2021. 04. 04. 16:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC
WKW ETO FC GYŐR
2021. 04. 07. 16:30
Kolorcity Aréna
2021. 04. 07. 16:30
Kolorcity Aréna
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
SZENTLŐRINC
2021. 04. 11. 16:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2021. 04. 18. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont
2021. 04. 18. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont
AQVITAL FC CSÁKVÁR
SZENTLŐRINC
2021. 04. 25. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC
DEAC
2021. 04. 28. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2021. 04. 28. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC
SZOMBATHELYI HALADÁS
2021. 05. 02. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 05. 02. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
SZENTLŐRINC
2021. 05. 09. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2021. 05. 09. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC
DVSC
2021. 05. 16. 17:00
Siófok Városi Stadion
2021. 05. 16. 17:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
SZENTLŐRINC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->