Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 14. forduló

2020.10.18 - 14:30

Cegléd, Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
KÁTAI GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VRBOVSZKI PÁL, ANCSIN ZOLTÁN
CEGLÉDI VSE
SBTC
90'
45'

Gólok

MARKÓ ÁDÁM

2'

1 - 0

 

LACZKÓ MILÁN

63'

2 - 0

 

BARTOS JULIÁN

85'

3 - 0

 

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TISZAKÉCSKEI LC TISZAKÉCSKEI LC 14 12 1 1 40 8 32 37 10.9
2 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 14 11 2 1 39 15 24 35 11.1
3 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 14 9 1 4 30 15 15 28 10.8
4 EGER SE EGER SE 14 8 3 3 26 9 17 27 10.8
5 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 14 7 4 3 28 21 7 25 11.9
6 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 14 7 2 5 29 20 9 23 10.9
7 TISZAFÜREDI VSE TISZAFÜREDI VSE 14 7 2 5 28 24 4 23 10.6
8 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 14 6 2 6 20 19 1 20 9.8
9 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 14 5 5 4 21 24 -3 20 10.4
10 BALASSAGYARMATI VSE BALASSAGYARMATI VSE 14 5 4 5 15 19 -4 19 10.5
11 PUTNOK FC PUTNOK FC 14 5 3 6 20 25 -5 18 10.7
12 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 14 5 1 8 14 20 -6 16 9.9
13 DVTK II. DVTK II. 14 4 4 6 25 24 1 16 11
14 DVSC II. DVSC II. 14 4 3 7 21 23 -2 15 10
15 SBTC SBTC 14 4 3 7 19 29 -10 15 10.9
16 FC HATVAN FC HATVAN 14 4 2 8 19 30 -11 14 9.4
17 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 14 3 5 6 14 18 -4 14 9.4
18 GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 14 3 2 9 17 37 -20 11 10.8
19 SAJÓBÁBONYI VSE SAJÓBÁBONYI VSE 14 3 2 9 19 40 -21 11 9.9
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 14 2 1 11 16 40 -24 7 10.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 6 4 2 0 7 1 6 14 8 5 2 1 8 1 7 17 14 9 4 1 15 2 13 31
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 7 5 2 0 12 3 9 17 7 2 3 2 4 3 1 9 14 7 5 2 16 6 10 26
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 8 4 3 1 8 2 6 15 6 3 2 1 6 3 3 11 14 7 5 2 14 5 9 26
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 8 2 4 2 6 5 1 10 6 4 1 1 7 2 5 13 14 6 5 3 13 7 6 23
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 8 4 4 0 5 1 4 16 6 2 1 3 3 6 -3 7 14 6 5 3 8 7 1 23
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 8 4 2 2 9 2 7 14 6 2 2 2 2 2 0 8 14 6 4 4 11 4 7 22
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 7 3 3 1 8 4 4 12 7 2 4 1 5 4 1 10 14 5 7 2 13 8 5 22
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 6 3 1 2 5 5 0 10 8 3 2 3 6 6 0 11 14 6 3 5 11 11 0 21
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 6 3 2 1 5 2 3 11 8 1 6 1 4 4 0 9 14 4 8 2 9 6 3 20
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 7 3 1 3 6 7 -1 10 7 2 2 3 4 4 0 8 14 5 3 6 10 11 -1 18
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 8 1 3 4 4 9 -5 6 6 3 3 0 8 3 5 12 14 4 6 4 12 12 0 18
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 6 4 1 1 6 2 4 13 8 0 2 6 3 10 -7 2 14 4 3 7 9 12 -3 15
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 8 3 2 3 5 6 -1 11 6 0 4 2 0 3 -3 4 14 3 6 5 5 9 -4 15
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 5 2 2 1 3 2 1 8 9 2 0 7 3 10 -7 6 14 4 2 8 6 12 -6 14
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 8 2 4 2 4 6 -2 10 6 1 1 4 5 7 -2 4 14 3 5 6 9 13 -4 14
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 7 3 1 3 5 5 0 10 7 0 4 3 4 11 -7 4 14 3 5 6 9 16 -7 14
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 6 2 2 2 4 6 -2 8 8 1 3 4 2 8 -6 6 14 3 5 6 6 14 -8 14
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 6 1 5 0 1 0 1 8 8 1 2 5 1 5 -4 5 14 2 7 5 2 5 -3 13
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 7 2 2 3 5 4 1 8 7 0 5 2 2 7 -5 5 14 2 7 5 7 11 -4 13
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 8 1 3 4 5 7 -2 6 6 1 0 5 2 14 -12 3 14 2 3 9 7 21 -14 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 8 7 0 1 21 4 17 21 6 5 1 0 19 4 15 16 14 12 1 1 40 8 32 37
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 7 7 0 0 25 7 18 21 7 4 2 1 14 8 6 14 14 11 2 1 39 15 24 35
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 6 4 0 2 16 6 10 12 8 5 1 2 14 9 5 16 14 9 1 4 30 15 15 28
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 8 6 1 1 23 4 19 19 6 2 2 2 3 5 -2 8 14 8 3 3 26 9 17 27
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 6 3 2 1 15 8 7 11 8 4 2 2 13 13 0 14 14 7 4 3 28 21 7 25
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 7 4 1 2 19 10 9 13 7 3 1 3 10 10 0 10 14 7 2 5 29 20 9 23
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 7 5 1 1 17 8 9 16 7 2 1 4 11 16 -5 7 14 7 2 5 28 24 4 23
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 8 2 2 4 11 11 0 8 6 4 0 2 9 8 1 12 14 6 2 6 20 19 1 20
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 8 1 3 4 9 17 -8 6 6 4 2 0 12 7 5 14 14 5 5 4 21 24 -3 20
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 8 3 4 1 8 5 3 13 6 2 0 4 7 14 -7 6 14 5 4 5 15 19 -4 19
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 6 4 0 2 14 10 4 12 8 1 3 4 6 15 -9 6 14 5 3 6 20 25 -5 18
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 8 3 1 4 11 12 -1 10 6 2 0 4 3 8 -5 6 14 5 1 8 14 20 -6 16
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 8 2 3 3 12 13 -1 9 6 2 1 3 13 11 2 7 14 4 4 6 25 24 1 16
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 6 3 0 3 13 7 6 9 8 1 3 4 8 16 -8 6 14 4 3 7 21 23 -2 15
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 7 2 2 3 10 8 2 8 7 2 1 4 9 21 -12 7 14 4 3 7 19 29 -10 15
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 6 4 0 2 11 7 4 12 8 0 2 6 8 23 -15 2 14 4 2 8 19 30 -11 14
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 6 1 4 1 4 4 0 7 8 2 1 5 10 14 -4 7 14 3 5 6 14 18 -4 14
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 7 2 0 5 12 21 -9 6 7 1 2 4 5 16 -11 5 14 3 2 9 17 37 -20 11
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 8 3 1 4 12 12 0 10 6 0 1 5 7 28 -21 1 14 3 2 9 19 40 -21 11
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 5 1 1 3 10 13 -3 4 9 1 0 8 6 27 -21 3 14 2 1 11 16 40 -24 7
 
BALASSAGYARMATI VSE
--2 - 1-2 - 01 - 11 - 0-1 - 1--0 - 0-----0 - 11 - 1
BVSC-ZUGLÓ
--3 - 2--5 - 00 - 1-2 - 2-2 - 03 - 3-------
CEGLÉDI VSE
0 - 1-1 - 5-1 - 11 - 01 - 2-2 - 0----3 - 0----2 - 3
DVTK II.
---0 - 0--2 - 3---2 - 1---0 - 02 - 12 - 31 - 13 - 4
DVSC II.
3 - 10 - 13 - 1--------0 - 15 - 02 - 3-----
EGER SE
-0 - 2--4 - 04 - 0-2 - 1--6 - 05 - 0--1 - 01 - 1---
FC HATVAN
--------4 - 0-2 - 1---0 - 11 - 03 - 21 - 3-
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
----3 - 10 - 1---1 - 11 - 2---2 - 3-4 - 00 - 30 - 0
FÜZESGYARMATI SK
3 - 05 - 00 - 1---4 - 2----3 - 1-1 - 2-----
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
--------1 - 3-3 - 0---2 - 01 - 43 - 41 - 71 - 3
JÁSZBERÉNYI FC
4 - 03 - 21 - 0---3 - 2----2 - 16 - 16 - 1-----
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
----1 - 1---1 - 3-1 - 4-5 - 2--2 - 3---
PUTNOK FC
---1 - 4--4 - 2--3 - 0-3 - 0--2 - 4-1 - 0--
SAJÓBÁBONYI VSE
1 - 32 - 40 - 10 - 0-0 - 1-3 - 1-3 - 0---3 - 2-----
SBTC
-1 - 1-4 - 1--1 - 11 - 2-1 - 2--2 - 0-----0 - 1
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
-1 - 2--2 - 1---2 - 4-2 - 25 - 0--6 - 11 - 0---
TÁLLYA KSE
3 - 21 - 1------0 - 0-0 - 1-0 - 0-0 - 0----
TISZAFÜREDI VSE
--3 - 0-2 - 2---0 - 1-2 - 1--3 - 1-3 - 24 - 1--
TISZAKÉCSKEI LC
--1 - 0-3 - 02 - 0--3 - 0-1 - 2--7 - 1--2 - 02 - 1-
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
----1 - 30 - 0--0 - 2-1 - 33 - 2-2 - 2---1 - 11 - 4

Meccsek

CEGLÉDI VSE

2020. 08. 02. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 08. 02. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
FC HATVAN
2020. 08. 09. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
CEGLÉDI VSE
2020. 08. 12. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 08. 12. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 08. 16. 17:30
Jászberényi Városi Stadion
2020. 08. 16. 17:30
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
CEGLÉDI VSE
2020. 08. 23. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 08. 23. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
DVTK II.
2020. 08. 26. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 08. 26. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
CEGLÉDI VSE
2020. 08. 30. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 08. 30. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 09. 05. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
CEGLÉDI VSE
2020. 09. 09. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 09. 09. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 09. 13. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 09. 13. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
EGER SE
2020. 09. 27. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 09. 27. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
CEGLÉDI VSE
2020. 10. 04. 15:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 10. 04. 15:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 10. 10. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
CEGLÉDI VSE
2020. 10. 18. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 10. 18. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
SBTC
2020. 10. 25. 13:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 10. 25. 13:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2020. 11. 01. 13:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 11. 01. 13:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
BVSC-ZUGLÓ
2020. 11. 08. 13:30
Sényő Sportpálya
2020. 11. 08. 13:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
CEGLÉDI VSE
2020. 11. 14. 13:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 11. 14. 13:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
PUTNOK FC
2020. 11. 22. 13:00
Tállya Községi Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
CEGLÉDI VSE
2020. 11. 29. 13:00
Hatvani Népkert Spottelep
2020. 11. 29. 13:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
CEGLÉDI VSE
2020. 12. 06. 13:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 12. 06. 13:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
FÜZESGYARMATI SK
2021. 02. 28. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
CEGLÉDI VSE
2021. 03. 07. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 03. 07. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
JÁSZBERÉNYI FC
2021. 03. 14. 14:30
DVTK Edzőközpont
2021. 03. 14. 14:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
CEGLÉDI VSE
2021. 03. 21. 15:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 03. 21. 15:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
DVSC II.
2021. 03. 27. 15:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 03. 27. 15:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
CEGLÉDI VSE
2021. 04. 04. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 04. 04. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 04. 11. 16:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 04. 11. 16:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
CEGLÉDI VSE
2021. 04. 14. 16:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 04. 14. 16:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
CEGLÉDI VSE
2021. 04. 18. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 04. 18. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 04. 25. 17:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
CEGLÉDI VSE
2021. 04. 28. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 04. 28. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TISZAFÜREDI VSE
2021. 05. 02. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2021. 05. 02. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
CEGLÉDI VSE
2021. 05. 09. 17:30
Mezőkövesd Városi Stadion
2021. 05. 09. 17:30
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
CEGLÉDI VSE
2021. 05. 12. 17:30
BVSC-Zugló Stadion
2021. 05. 12. 17:30
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
CEGLÉDI VSE
2021. 05. 16. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 05. 16. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 05. 23. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 05. 23. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
CEGLÉDI VSE
2021. 05. 30. 18:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 05. 30. 18:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TÁLLYA KSE

SBTC

2020. 08. 02. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 08. 02. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
BVSC-ZUGLÓ
2020. 08. 09. 17:30
Sényő Sportpálya
2020. 08. 09. 17:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
SBTC
2020. 08. 12. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 08. 12. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
PUTNOK FC
2020. 08. 16. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
SBTC
2020. 08. 23. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 08. 23. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
FC HATVAN
2020. 08. 26. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SBTC
2020. 08. 30. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 08. 30. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 09. 05. 16:30
Jászberényi Városi Stadion
2020. 09. 05. 16:30
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
SBTC
2020. 09. 09. 16:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 09. 09. 16:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
DVTK II.
2020. 09. 13. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 09. 13. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
SBTC
2020. 09. 27. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
2020. 09. 27. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 10. 04. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 10. 04. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
SBTC
2020. 10. 10. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
2020. 10. 10. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 10. 18. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 10. 18. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
SBTC
2020. 10. 25. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 10. 25. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 11. 01. 13:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
SBTC
2020. 11. 08. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 11. 08. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
TISZAFÜREDI VSE
2020. 11. 14. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 11. 14. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
EGER SE
2020. 11. 22. 13:00
Mezőkövesd Városi Stadion
2020. 11. 22. 13:00
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
SBTC
2020. 11. 29. 13:00
BVSC-Zugló Stadion
2020. 11. 29. 13:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
SBTC
2020. 12. 06. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
2020. 12. 06. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 02. 28. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 02. 28. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
SBTC
2021. 03. 07. 14:30
Szojka Ferenc Stadion
2021. 03. 07. 14:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
TÁLLYA KSE
2021. 03. 14. 14:30
Hatvani Népkert Spottelep
2021. 03. 14. 14:30
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
SBTC
2021. 03. 21. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
2021. 03. 21. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
FÜZESGYARMATI SK
2021. 03. 27. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
SBTC
2021. 04. 04. 16:30
Szojka Ferenc Stadion
2021. 04. 04. 16:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
JÁSZBERÉNYI FC
2021. 04. 11. 16:30
DVTK Edzőközpont
2021. 04. 11. 16:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
SBTC
2021. 04. 14. 16:30
Szojka Ferenc Stadion
2021. 04. 14. 16:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
DVSC II.
2021. 04. 18. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 04. 18. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
SBTC
2021. 04. 25. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
2021. 04. 25. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 04. 28. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 04. 28. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
SBTC
2021. 05. 02. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2021. 05. 02. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
CEGLÉDI VSE
2021. 05. 09. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 05. 09. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
SBTC
2021. 05. 12. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2021. 05. 12. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 05. 16. 18:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 05. 16. 18:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
SBTC
2021. 05. 23. 18:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 05. 23. 18:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
SBTC
2021. 05. 30. 18:00
Szojka Ferenc Stadion
2021. 05. 30. 18:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple