Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 15. forduló

2020.11.11 - 13:30

Tiszafüred, Lipcsey Elemér Sporttelep

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
FARKAS TIBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VRBOVSZKI PÁL, LÁSZLÓ ISTVÁN SÁNDOR
TISZAFÜREDI VSE
BALASSAGYARMATI VSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

86'

KAMARÁS GYÖRGY

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TISZAKÉCSKEI LC TISZAKÉCSKEI LC 15 13 1 1 43 9 34 40 11.1
2 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 15 11 2 2 39 19 20 35 10.7
3 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 15 10 1 4 34 15 19 31 10.3
4 EGER SE EGER SE 15 8 4 3 29 12 17 28 11.3
5 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 15 8 2 5 35 22 13 26 11.5
6 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 15 7 4 4 29 23 6 25 11.5
7 TISZAFÜREDI VSE TISZAFÜREDI VSE 15 7 2 6 28 25 3 23 10.5
8 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 15 7 2 6 24 21 3 23 10
9 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 15 6 5 4 23 25 -2 23 10.2
10 BALASSAGYARMATI VSE BALASSAGYARMATI VSE 15 6 4 5 16 19 -3 22 10.2
11 DVTK II. DVTK II. 15 5 4 6 28 26 2 19 11.5
12 PUTNOK FC PUTNOK FC 15 5 3 7 22 29 -7 18 10.4
13 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 15 5 2 8 16 22 -6 17 10.7
14 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 15 4 5 6 17 18 -1 17 9.8
15 DVSC II. DVSC II. 15 4 3 8 21 26 -5 15 10.3
16 SBTC SBTC 15 4 3 8 20 32 -12 15 10.2
17 FC HATVAN FC HATVAN 15 4 2 9 21 33 -12 14 9.5
18 GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 15 3 3 9 20 40 -20 12 10.4
19 SAJÓBÁBONYI VSE SAJÓBÁBONYI VSE 15 3 2 10 21 46 -25 11 9.7
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 15 2 2 11 18 42 -24 8 10.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 7 4 3 0 7 1 6 15 8 5 2 1 8 1 7 17 15 9 5 1 15 2 13 32
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 8 4 3 1 8 2 6 15 7 4 2 1 9 4 5 14 15 8 5 2 17 6 11 29
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 7 5 2 0 12 3 9 17 8 2 4 2 4 3 1 10 15 7 6 2 16 6 10 27
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 8 4 3 1 11 6 5 15 7 2 4 1 5 4 1 10 15 6 7 2 16 10 6 25
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 7 4 1 2 6 5 1 13 8 3 2 3 6 6 0 11 15 7 3 5 12 11 1 24
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 8 2 4 2 6 5 1 10 7 4 2 1 8 3 5 14 15 6 6 3 14 8 6 24
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 8 4 4 0 5 1 4 16 7 2 2 3 3 6 -3 8 15 6 6 3 8 7 1 24
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 9 4 3 2 11 4 7 15 6 2 2 2 2 2 0 8 15 6 5 4 13 6 7 23
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 6 3 2 1 5 2 3 11 9 1 7 1 4 4 0 10 15 4 9 2 9 6 3 21
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 7 3 1 3 6 7 -1 10 8 2 3 3 6 6 0 9 15 5 4 6 12 13 -1 19
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 8 1 3 4 4 9 -5 6 7 3 3 1 8 4 4 12 15 4 6 5 12 13 -1 18
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 9 4 2 3 6 6 0 14 6 0 4 2 0 3 -3 4 15 4 6 5 6 9 -3 18
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 7 4 2 1 7 3 4 14 8 0 2 6 3 10 -7 2 15 4 4 7 10 13 -3 16
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 8 2 4 2 4 6 -2 10 7 1 2 4 6 8 -2 5 15 3 6 6 10 14 -4 15
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 7 2 3 2 5 7 -2 9 8 1 3 4 2 8 -6 6 15 3 6 6 7 15 -8 15
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 5 2 2 1 3 2 1 8 10 2 0 8 3 11 -8 6 15 4 2 9 6 13 -7 14
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 8 3 1 4 6 8 -2 10 7 0 4 3 4 11 -7 4 15 3 5 7 10 19 -9 14
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 7 1 6 0 1 0 1 9 8 1 2 5 1 5 -4 5 15 2 8 5 2 5 -3 14
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 8 2 3 3 5 4 1 9 7 0 5 2 2 7 -5 5 15 2 8 5 7 11 -4 14
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 8 1 3 4 5 7 -2 6 7 1 0 6 4 17 -13 3 15 2 3 10 9 24 -15 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 8 7 0 1 21 4 17 21 7 6 1 0 22 5 17 19 15 13 1 1 43 9 34 40
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 7 7 0 0 25 7 18 21 8 4 2 2 14 12 2 14 15 11 2 2 39 19 20 35
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 7 5 0 2 20 6 14 15 8 5 1 2 14 9 5 16 15 10 1 4 34 15 19 31
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 9 6 2 1 26 7 19 20 6 2 2 2 3 5 -2 8 15 8 4 3 29 12 17 28
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 8 5 1 2 25 12 13 16 7 3 1 3 10 10 0 10 15 8 2 5 35 22 13 26
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 7 3 2 2 16 10 6 11 8 4 2 2 13 13 0 14 15 7 4 4 29 23 6 25
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 8 5 1 2 17 9 8 16 7 2 1 4 11 16 -5 7 15 7 2 6 28 25 3 23
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 8 2 2 4 11 11 0 8 7 5 0 2 13 10 3 15 15 7 2 6 24 21 3 23
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 8 1 3 4 9 17 -8 6 7 5 2 0 14 8 6 17 15 6 5 4 23 25 -2 23
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 8 3 4 1 8 5 3 13 7 3 0 4 8 14 -6 9 15 6 4 5 16 19 -3 22
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 8 2 3 3 12 13 -1 9 7 3 1 3 16 13 3 10 15 5 4 6 28 26 2 19
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 7 4 0 3 16 14 2 12 8 1 3 4 6 15 -9 6 15 5 3 7 22 29 -7 18
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 9 3 2 4 13 14 -1 11 6 2 0 4 3 8 -5 6 15 5 2 8 16 22 -6 17
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 7 2 4 1 7 4 3 10 8 2 1 5 10 14 -4 7 15 4 5 6 17 18 -1 17
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 6 3 0 3 13 7 6 9 9 1 3 5 8 19 -11 6 15 4 3 8 21 26 -5 15
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 8 2 2 4 11 11 0 8 7 2 1 4 9 21 -12 7 15 4 3 8 20 32 -12 15
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 7 4 0 3 13 10 3 12 8 0 2 6 8 23 -15 2 15 4 2 9 21 33 -12 14
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 7 2 0 5 12 21 -9 6 8 1 3 4 8 19 -11 6 15 3 3 9 20 40 -20 12
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 8 3 1 4 12 12 0 10 7 0 1 6 9 34 -25 1 15 3 2 10 21 46 -25 11
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 5 1 1 3 10 13 -3 4 10 1 1 8 8 29 -21 4 15 2 2 11 18 42 -24 8
 
BALASSAGYARMATI VSE
--2 - 1-2 - 01 - 11 - 0-1 - 1--0 - 0-----0 - 11 - 1
BVSC-ZUGLÓ
--3 - 2--5 - 00 - 1-2 - 2-2 - 03 - 3------1 - 2
CEGLÉDI VSE
0 - 1-1 - 5-1 - 11 - 01 - 2-2 - 0-2 - 2--3 - 0----2 - 3
DVTK II.
---0 - 0--2 - 3---2 - 1---0 - 02 - 12 - 31 - 13 - 4
DVSC II.
3 - 10 - 13 - 1--------0 - 15 - 02 - 3-----
EGER SE
-0 - 2--4 - 04 - 0-2 - 13 - 3-6 - 05 - 0--1 - 01 - 1---
FC HATVAN
---2 - 3----4 - 0-2 - 1---0 - 11 - 03 - 21 - 3-
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
----3 - 10 - 1---1 - 11 - 2---2 - 3-4 - 00 - 30 - 0
FÜZESGYARMATI SK
3 - 05 - 00 - 1---4 - 2--4 - 0-3 - 1-1 - 2-----
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
--------1 - 3-3 - 0---2 - 01 - 43 - 41 - 71 - 3
JÁSZBERÉNYI FC
4 - 03 - 21 - 0---3 - 2----2 - 16 - 16 - 1-----
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
----1 - 1---1 - 3-1 - 4-5 - 2--2 - 3---
PUTNOK FC
---1 - 4--4 - 22 - 4-3 - 0-3 - 0--2 - 4-1 - 0--
SAJÓBÁBONYI VSE
1 - 32 - 40 - 10 - 0-0 - 1-3 - 1-3 - 0---3 - 2-----
SBTC
-1 - 1-4 - 1--1 - 11 - 2-1 - 2--2 - 0----1 - 30 - 1
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
-1 - 2--2 - 1---2 - 4-2 - 25 - 0-6 - 26 - 11 - 0---
TÁLLYA KSE
3 - 21 - 1--3 - 0---0 - 0-0 - 1-0 - 0-0 - 0----
TISZAFÜREDI VSE
0 - 1-3 - 0-2 - 2---0 - 1-2 - 1--3 - 1-3 - 24 - 1--
TISZAKÉCSKEI LC
--1 - 0-3 - 02 - 0--3 - 0-1 - 2--7 - 1--2 - 02 - 1-
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
----1 - 30 - 0--0 - 2-1 - 33 - 2-2 - 2---1 - 11 - 4

Meccsek

TISZAFÜREDI VSE

2020. 08. 02. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 08. 09. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 08. 09. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
TISZAFÜREDI VSE
2020. 08. 12. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
TÁLLYA KSE
2020. 08. 16. 17:30
Hatvani Népkert Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
TISZAFÜREDI VSE
2020. 08. 23. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
FÜZESGYARMATI SK
2020. 08. 26. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
TISZAFÜREDI VSE
2020. 08. 30. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 09. 05. 16:30
DVTK Edzőközpont
2020. 09. 05. 16:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
TISZAFÜREDI VSE
2020. 09. 09. 16:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
DVSC II.
2020. 09. 13. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 09. 13. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
TISZAFÜREDI VSE
2020. 09. 27. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 10. 04. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
TISZAFÜREDI VSE
2020. 10. 10. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
CEGLÉDI VSE
2020. 10. 18. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 10. 18. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
TISZAFÜREDI VSE
2020. 11. 11. 13:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 11. 11. 13:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 11. 01. 13:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
EGER SE
2020. 11. 08. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 11. 08. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
TISZAFÜREDI VSE
2020. 12. 02. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 12. 02. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2020. 11. 22. 13:00
BVSC-Zugló Stadion
2020. 11. 22. 13:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
TISZAFÜREDI VSE
2020. 11. 29. 13:00
Sényő Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
TISZAFÜREDI VSE
2020. 12. 06. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
PUTNOK FC
2021. 02. 28. 14:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
TISZAFÜREDI VSE
2021. 03. 07. 14:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
FC HATVAN
2021. 03. 14. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TISZAFÜREDI VSE
2021. 03. 21. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 03. 27. 15:00
Jászberényi Városi Stadion
2021. 03. 27. 15:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
TISZAFÜREDI VSE
2021. 04. 04. 16:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
DVTK II.
2021. 04. 11. 16:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DVSC II.
TISZAFÜREDI VSE
2021. 04. 14. 16:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 04. 18. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 04. 18. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
TISZAFÜREDI VSE
2021. 04. 25. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 04. 28. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 04. 28. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TISZAFÜREDI VSE
2021. 05. 02. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 05. 09. 15:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 05. 09. 15:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
TISZAFÜREDI VSE
2021. 05. 12. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 05. 12. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
TISZAFÜREDI VSE
2021. 05. 16. 18:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 05. 16. 18:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
SBTC
2021. 05. 23. 18:00
Mezőkövesd Városi Stadion
2021. 05. 23. 18:00
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
TISZAFÜREDI VSE
2021. 05. 30. 18:00
Jászberényi Városi Stadion
2021. 05. 30. 18:00
Jászberényi Városi Stadion
TISZAFÜREDI VSE
BVSC-ZUGLÓ

BALASSAGYARMATI VSE

2020. 08. 02. 17:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
PUTNOK FC
2020. 08. 09. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 08. 12. 17:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
FC HATVAN
2020. 08. 16. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 08. 23. 17:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 08. 26. 17:30
Jászberényi Városi Stadion
2020. 08. 26. 17:30
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 08. 30. 17:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
DVTK II.
2020. 09. 05. 16:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DVSC II.
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 09. 09. 16:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 09. 13. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 09. 13. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 09. 27. 16:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 10. 04. 15:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 10. 04. 15:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 10. 10. 15:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 11. 18. 13:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 11. 18. 13:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
EGER SE
2020. 11. 11. 13:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 11. 11. 13:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 11. 01. 13:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
SBTC
2020. 11. 08. 12:00
Mezőkövesd Városi Stadion
2020. 11. 08. 12:00
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 11. 14. 13:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
BVSC-ZUGLÓ
2020. 11. 22. 13:00
Sényő Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 11. 29. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 11. 29. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 12. 06. 13:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
TÁLLYA KSE
2021. 02. 28. 14:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 03. 07. 14:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
FÜZESGYARMATI SK
2021. 03. 14. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 03. 21. 15:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
JÁSZBERÉNYI FC
2021. 04. 07. 16:30
DVTK Edzőközpont
2021. 04. 07. 16:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 04. 04. 16:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
DVSC II.
2021. 04. 11. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 04. 11. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 04. 14. 16:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 04. 18. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 04. 18. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 04. 25. 17:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
CEGLÉDI VSE
2021. 04. 28. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 04. 28. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 05. 02. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 05. 02. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 05. 09. 15:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 05. 09. 15:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
TISZAFÜREDI VSE
2021. 05. 12. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2021. 05. 12. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 05. 16. 18:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 05. 16. 18:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2021. 05. 22. 18:00
BVSC-Zugló Stadion
2021. 05. 22. 18:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 05. 30. 18:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 05. 30. 18:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple