Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 20. forduló

2020.11.29 - 13:00

Gyöngyös, Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep (Kömeli Károly Sporttelep)

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
VALU TIBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZTÁNYI TIBOR, NOVÁK LEVENTE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
SAJÓBÁBONYI VSE
90'
45'

Gólok

BARTUSZ DÁNIEL

6'

1 - 0

 

PÖLÖSKEI PÉTER

10'

2 - 0

 

EICHENVALDER RÓBERT

28'

3 - 0

 

 

3 - 1

42'

MEZŐSSY LEVENTE
PÖLÖSKEI PÉTER

59'

4 - 1

 

 

4 - 2

70'

FAGGYAS MILÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TISZAKÉCSKEI LC TISZAKÉCSKEI LC 20 17 1 2 53 13 40 52 11.4
2 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 20 15 3 2 54 23 31 48 10.8
3 EGER SE EGER SE 20 11 5 4 36 17 19 38 11.4
4 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 20 12 1 7 40 21 19 37 10.8
5 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 20 11 4 5 41 28 13 37 11.1
6 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 20 10 4 6 42 27 15 34 10.7
7 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 20 10 3 7 32 26 6 33 10.3
8 BALASSAGYARMATI VSE BALASSAGYARMATI VSE 20 9 5 6 24 23 1 32 10.9
9 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 20 8 7 5 28 29 -1 31 10.3
10 TISZAFÜREDI VSE TISZAFÜREDI VSE 20 8 3 9 36 35 1 27 10.3
11 DVSC II. DVSC II. 20 7 4 9 29 31 -2 25 10.6
12 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 20 7 3 10 21 28 -7 24 10.6
13 DVTK II. DVTK II. 20 6 5 9 29 32 -3 23 10.4
14 FC HATVAN FC HATVAN 20 6 2 12 30 38 -8 20 10.4
15 PUTNOK FC PUTNOK FC 20 5 4 11 23 38 -15 19 10.2
16 SBTC SBTC 20 5 4 11 27 44 -17 19 10
17 GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 20 5 4 11 27 50 -23 19 10.6
18 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 20 4 6 10 21 28 -7 18 9.7
19 SAJÓBÁBONYI VSE SAJÓBÁBONYI VSE 20 5 2 13 29 60 -31 17 10.4
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 20 3 2 15 25 56 -31 11 9.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 10 5 4 1 9 2 7 19 10 6 2 2 12 6 6 20 20 11 6 3 21 8 13 39
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 10 5 5 0 9 2 7 20 10 5 3 2 8 2 6 18 20 10 8 2 17 4 13 38
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 10 6 3 1 19 5 14 21 10 4 4 2 6 3 3 16 20 10 7 3 25 8 17 37
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 10 6 2 2 10 6 4 20 10 4 3 3 8 6 2 15 20 10 5 5 18 12 6 35
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 10 5 5 0 6 1 5 20 10 4 2 4 6 9 -3 14 20 9 7 4 12 10 2 34
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 12 6 5 1 17 7 10 23 8 2 5 1 5 4 1 11 20 8 10 2 22 11 11 34
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 10 2 6 2 7 6 1 12 10 5 3 2 10 4 6 18 20 7 9 4 17 10 7 30
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 8 4 3 1 7 2 5 15 12 2 9 1 6 5 1 15 20 6 12 2 13 7 6 30
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 11 5 3 3 10 8 2 18 9 2 3 4 6 12 -6 9 20 7 6 7 16 20 -4 27
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 11 4 4 3 11 5 6 16 9 2 4 3 3 4 -1 10 20 6 8 6 14 9 5 26
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 11 5 2 4 7 8 -1 17 9 1 5 3 1 5 -4 8 20 6 7 7 8 13 -5 25
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 9 1 3 5 4 11 -7 6 11 4 6 1 10 5 5 18 20 5 9 6 14 16 -2 24
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 10 5 2 3 9 6 3 17 10 1 3 6 4 10 -6 6 20 6 5 9 13 16 -3 23
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 8 4 2 2 6 3 3 14 12 2 0 10 3 15 -12 6 20 6 2 12 9 18 -9 20
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 10 3 4 3 5 7 -2 13 10 1 4 5 6 10 -4 7 20 4 8 8 11 17 -6 20
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 10 3 4 3 8 4 4 13 10 0 6 4 4 13 -9 6 20 3 10 7 12 17 -5 19
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 10 1 6 3 2 4 -2 9 10 2 3 5 4 6 -2 9 20 3 9 8 6 10 -4 18
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 10 3 3 4 8 10 -2 12 10 0 5 5 4 14 -10 5 20 3 8 9 12 24 -12 17
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 10 2 4 4 5 10 -5 10 10 1 3 6 2 10 -8 6 20 3 7 10 7 20 -13 16
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 10 2 3 5 6 8 -2 9 10 2 0 8 7 22 -15 6 20 4 3 13 13 30 -17 15
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 10 9 0 1 26 5 21 27 10 8 1 1 27 8 19 25 20 17 1 2 53 13 40 52
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 10 9 1 0 36 10 26 28 10 6 2 2 18 13 5 20 20 15 3 2 54 23 31 48
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 11 7 2 2 29 10 19 23 9 4 3 2 7 7 0 15 20 11 5 4 36 17 19 38
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 10 7 0 3 26 8 18 21 10 5 1 4 14 13 1 16 20 12 1 7 40 21 19 37
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 10 6 2 2 26 13 13 20 10 5 2 3 15 15 0 17 20 11 4 5 41 28 13 37
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 12 7 3 2 32 14 18 24 8 3 1 4 10 13 -3 10 20 10 4 6 42 27 15 34
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 10 3 3 4 15 12 3 12 10 7 0 3 17 14 3 21 20 10 3 7 32 26 6 33
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 10 4 5 1 10 6 4 17 10 5 0 5 14 17 -3 15 20 9 5 6 24 23 1 32
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 9 2 3 4 12 19 -7 9 11 6 4 1 16 10 6 22 20 8 7 5 28 29 -1 31
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 10 6 2 2 21 11 10 20 10 2 1 7 15 24 -9 7 20 8 3 9 36 35 1 27
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 8 5 0 3 17 7 10 15 12 2 4 6 12 24 -12 10 20 7 4 9 29 31 -2 25
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 11 4 2 5 15 16 -1 14 9 3 1 5 6 12 -6 10 20 7 3 10 21 28 -7 24
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 10 3 3 4 13 14 -1 12 10 3 2 5 16 18 -2 11 20 6 5 9 29 32 -3 23
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 10 5 0 5 18 14 4 15 10 1 2 7 12 24 -12 5 20 6 2 12 30 38 -8 20
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 10 4 1 5 16 19 -3 13 10 1 3 6 7 19 -12 6 20 5 4 11 23 38 -15 19
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 10 3 2 5 14 14 0 11 10 2 2 6 13 30 -17 8 20 5 4 11 27 44 -17 19
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 11 4 1 6 19 25 -6 13 9 1 3 5 8 25 -17 6 20 5 4 11 27 50 -23 19
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 10 2 4 4 8 10 -2 10 10 2 2 6 13 18 -5 8 20 4 6 10 21 28 -7 18
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 10 4 1 5 15 17 -2 13 10 1 1 8 14 43 -29 4 20 5 2 13 29 60 -31 17
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 8 2 1 5 14 21 -7 7 12 1 1 10 11 35 -24 4 20 3 2 15 25 56 -31 11
 
BALASSAGYARMATI VSE
1 - 0-2 - 1-2 - 01 - 11 - 0-1 - 1--0 - 0-1 - 1---0 - 11 - 1
BVSC-ZUGLÓ
--3 - 2--5 - 00 - 1-2 - 2-2 - 03 - 3-5 - 1--2 - 13 - 11 - 2
CEGLÉDI VSE
0 - 11 - 21 - 5-1 - 11 - 01 - 2-2 - 0-2 - 21 - 0-3 - 0----2 - 3
DVTK II.
---0 - 0--2 - 31 - 0-0 - 12 - 1---0 - 02 - 12 - 31 - 13 - 4
DVSC II.
3 - 10 - 13 - 13 - 0-1 - 0-----0 - 15 - 02 - 3-----
EGER SE
-0 - 2-2 - 04 - 04 - 0-2 - 13 - 31 - 36 - 05 - 0--1 - 01 - 1---
FC HATVAN
--4 - 12 - 3--1 - 2-4 - 0-2 - 1---0 - 11 - 03 - 21 - 30 - 1
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
----3 - 10 - 1-3 - 0-1 - 11 - 2---2 - 31 - 14 - 00 - 30 - 0
FÜZESGYARMATI SK
3 - 05 - 00 - 1-0 - 1-4 - 2--4 - 0-3 - 14 - 01 - 2----2 - 1
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
---0 - 02 - 0--1 - 21 - 3-3 - 0-4 - 2-2 - 01 - 43 - 41 - 71 - 3
JÁSZBERÉNYI FC
4 - 03 - 21 - 0-3 - 3-3 - 22 - 0-6 - 0-2 - 16 - 16 - 1-----
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
0 - 4---1 - 11 - 2--1 - 3-1 - 4-5 - 23 - 2-2 - 3---
PUTNOK FC
0 - 2--1 - 4--4 - 22 - 4-3 - 0-3 - 0--2 - 4-1 - 00 - 30 - 0
SAJÓBÁBONYI VSE
1 - 32 - 40 - 10 - 0-0 - 10 - 43 - 1-3 - 0--3 - 13 - 2-----
SBTC
-1 - 1-4 - 1-1 - 21 - 11 - 2-1 - 2--2 - 0---2 - 11 - 30 - 1
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
3 - 01 - 20 - 0-2 - 1---2 - 4-2 - 25 - 0-6 - 26 - 11 - 04 - 2-0 - 0
TÁLLYA KSE
3 - 21 - 10 - 2-3 - 0---0 - 0-0 - 1-0 - 01 - 30 - 0--0 - 1-
TISZAFÜREDI VSE
0 - 1-3 - 0-2 - 20 - 0--0 - 1-2 - 14 - 2-3 - 1-3 - 24 - 1--
TISZAKÉCSKEI LC
--1 - 0-3 - 02 - 0--3 - 0-1 - 22 - 1-7 - 1-3 - 02 - 02 - 1-
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
----1 - 30 - 0--0 - 2-1 - 33 - 2-2 - 2--3 - 21 - 11 - 4

Meccsek

GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON

2020. 08. 02. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 08. 02. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 08. 09. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 08. 12. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 08. 12. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 08. 16. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 08. 23. 17:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 08. 26. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
TISZAFÜREDI VSE
2020. 08. 30. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 08. 30. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 09. 05. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2020. 09. 09. 16:30
BVSC-Zugló Stadion
2020. 09. 09. 16:30
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 09. 13. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 09. 27. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 09. 27. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 10. 04. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
TÁLLYA KSE
2020. 10. 10. 15:00
Hatvani Népkert Spottelep
2020. 10. 10. 15:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 10. 18. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 10. 18. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
FÜZESGYARMATI SK
2020. 10. 25. 13:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 10. 25. 13:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 11. 01. 13:30
Jászberényi Városi Stadion
2020. 11. 01. 13:30
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 11. 08. 13:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
DVTK II.
2020. 12. 10. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 12. 10. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
DVSC II.
2020. 11. 22. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 11. 29. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 12. 06. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 02. 28. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
CEGLÉDI VSE
2021. 03. 07. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 03. 07. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 03. 14. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 03. 21. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 03. 27. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
SBTC
2021. 04. 04. 16:30
Mezőkövesd Zsóry Edzőközpont
2021. 04. 04. 16:30
Mezőkövesd Zsóry Edzőközpont
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 04. 11. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
BVSC-ZUGLÓ
2021. 04. 14. 16:30
Sényő Sportpálya
2021. 04. 14. 16:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 04. 18. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 04. 18. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
PUTNOK FC
2021. 04. 25. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 04. 28. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 04. 28. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
FC HATVAN
2021. 05. 02. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 05. 09. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 05. 09. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
EGER SE
2021. 05. 12. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
JÁSZBERÉNYI FC
2021. 05. 16. 18:00
DVTK Edzőközpont
2021. 05. 16. 18:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 05. 23. 16:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
2021. 05. 23. 16:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 05. 30. 18:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 05. 30. 18:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON

SAJÓBÁBONYI VSE

2020. 08. 02. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 08. 02. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 08. 09. 17:30
Jászberényi Városi Stadion
2020. 08. 09. 17:30
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 08. 12. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 08. 12. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
DVTK II.
2020. 08. 16. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 08. 16. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 08. 23. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 08. 23. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 08. 26. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 08. 26. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
EGER SE
2020. 08. 30. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 09. 05. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
CEGLÉDI VSE
2020. 09. 09. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 09. 09. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 09. 13. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 09. 13. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 09. 27. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 10. 04. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 10. 04. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
SBTC
2020. 11. 11. 13:30
Mezőkövesd Városi Stadion
2020. 11. 11. 13:30
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 10. 18. 14:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 10. 18. 14:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
BVSC-ZUGLÓ
2020. 10. 25. 13:30
Sényő Sportpálya
2020. 10. 25. 13:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 11. 01. 13:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 11. 01. 13:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
PUTNOK FC
2020. 11. 08. 13:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 11. 14. 13:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 11. 14. 13:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
FC HATVAN
2020. 11. 22. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 11. 29. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 12. 06. 13:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 12. 06. 13:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
JÁSZBERÉNYI FC
2021. 02. 28. 14:00
DVTK Edzőközpont
2021. 02. 28. 14:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 03. 07. 14:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 03. 07. 14:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
DVSC II.
2021. 03. 14. 14:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 03. 14. 14:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 03. 21. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 03. 21. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 03. 27. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 03. 27. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 04. 04. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 04. 04. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 04. 11. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 04. 11. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 04. 14. 16:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 04. 18. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 04. 18. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
TISZAFÜREDI VSE
2021. 04. 25. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
2021. 04. 25. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 04. 28. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 04. 28. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2021. 05. 02. 17:30
BVSC-Zugló Stadion
2021. 05. 02. 17:30
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 05. 09. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 05. 09. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 05. 12. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 05. 12. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 05. 16. 18:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 05. 16. 18:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
TÁLLYA KSE
2021. 05. 23. 18:00
Hatvani Népkert Spottelep
2021. 05. 23. 18:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 05. 30. 18:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 05. 30. 18:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
FÜZESGYARMATI SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple