Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 23. forduló

2021.03.07 - 14:30

Salgótarján, Szojka Ferenc Stadion

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
MENCSIK LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZARVAS LÁSZLÓ, VOLENTICS ERIK JÁNOS
SBTC
TÁLLYA KSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

24'

SERECIN FILIP
SKULKA BOTOND GYULA

28'

1 - 1

 

 

1 - 2

53'

SERECIN FILIP
TARLÓSI MILÁN

67'

2 - 2

 

 

2 - 3

78'

SERECIN FILIP

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TISZAKÉCSKEI LC TISZAKÉCSKEI LC 23 18 2 3 58 16 42 56 11.5
2 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 23 16 5 2 60 26 34 53 11.1
3 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 23 14 4 5 50 30 20 46 11
4 EGER SE EGER SE 23 13 5 5 42 19 23 44 10.8
5 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 23 14 1 8 43 23 20 43 10.1
6 BALASSAGYARMATI VSE BALASSAGYARMATI VSE 23 11 5 7 29 25 4 38 11.3
7 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 23 10 5 8 45 35 10 35 10.8
8 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 23 10 4 9 35 33 2 34 10.1
9 TISZAFÜREDI VSE TISZAFÜREDI VSE 23 10 3 10 45 41 4 33 11.3
10 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 23 8 9 6 32 35 -3 33 10.2
11 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 23 8 5 10 25 31 -6 29 10.4
12 DVSC II. DVSC II. 23 8 4 11 31 35 -4 28 10.5
13 DVTK II. DVTK II. 23 7 7 9 37 37 0 28 10.7
14 SBTC SBTC 23 7 4 12 33 49 -16 25 10.4
15 GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 23 6 6 11 32 53 -21 24 10.3
16 PUTNOK FC PUTNOK FC 23 6 4 13 29 46 -17 22 10.6
17 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 23 5 6 12 27 38 -11 21 9.7
18 FC HATVAN FC HATVAN 23 6 2 15 31 45 -14 20 9.5
19 SAJÓBÁBONYI VSE SAJÓBÁBONYI VSE 23 6 2 15 32 68 -36 20 10.1
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 23 4 3 16 29 60 -31 15 9.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 12 8 2 2 14 8 6 26 11 5 3 3 9 6 3 18 23 13 5 5 23 14 9 44
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 11 6 5 0 10 2 8 23 12 6 3 3 9 3 6 21 23 12 8 3 19 5 14 44
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 12 6 4 2 11 4 7 22 11 6 2 3 12 7 5 20 23 12 6 5 23 11 12 42
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 11 6 3 2 20 7 13 21 12 4 6 2 6 3 3 18 23 10 9 4 26 10 16 39
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 12 5 6 1 7 3 4 21 11 5 2 4 7 9 -2 17 23 10 8 5 14 12 2 38
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 12 6 5 1 17 7 10 23 11 2 6 3 6 7 -1 12 23 8 11 4 23 14 9 35
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 11 3 6 2 8 6 2 15 12 5 4 3 10 5 5 19 23 8 10 5 18 11 7 34
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 12 5 3 4 10 9 1 18 11 4 3 4 9 13 -4 15 23 9 6 8 19 22 -3 33
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 12 5 4 3 12 5 7 19 11 3 4 4 5 6 -1 13 23 8 8 7 17 11 6 32
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 13 6 3 4 8 8 0 21 10 2 5 3 2 5 -3 11 23 8 8 7 10 13 -3 32
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 10 4 4 2 7 3 4 16 13 2 9 2 6 6 0 15 23 6 13 4 13 9 4 31
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 11 2 3 6 6 13 -7 9 12 5 6 1 12 6 6 21 23 7 9 7 18 19 -1 30
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 11 6 2 3 8 4 4 20 12 2 0 10 3 15 -12 6 23 8 2 13 11 19 -8 26
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 11 5 2 4 9 7 2 17 12 1 4 7 5 12 -7 7 23 6 6 11 14 19 -5 24
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 12 3 5 4 10 7 3 14 11 1 6 4 8 14 -6 9 23 4 11 8 18 21 -3 23
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 12 3 4 5 7 8 -1 13 11 3 0 8 9 23 -14 9 23 6 4 13 16 31 -15 22
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 12 3 5 4 9 11 -2 14 11 1 5 5 6 15 -9 8 23 4 10 9 15 26 -11 22
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 11 3 4 4 6 9 -3 13 12 1 4 7 6 12 -6 7 23 4 8 11 12 21 -9 20
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 11 1 6 4 3 8 -5 9 12 2 5 5 6 8 -2 11 23 3 11 9 9 16 -7 20
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 11 2 4 5 6 12 -6 10 12 2 3 7 5 13 -8 9 23 4 7 12 11 25 -14 19
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 12 10 1 1 31 7 24 31 11 8 1 2 27 9 18 25 23 18 2 3 58 16 42 56
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 11 9 2 0 38 12 26 29 12 7 3 2 22 14 8 24 23 16 5 2 60 26 34 53
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 12 8 2 2 33 15 18 26 11 6 2 3 17 15 2 20 23 14 4 5 50 30 20 46
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 12 8 2 2 32 10 22 26 11 5 3 3 10 9 1 18 23 13 5 5 42 19 23 44
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 11 8 0 3 27 8 19 24 12 6 1 5 16 15 1 19 23 14 1 8 43 23 20 43
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 12 5 5 2 14 8 6 20 11 6 0 5 15 17 -2 18 23 11 5 7 29 25 4 38
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 12 7 3 2 32 14 18 24 11 3 2 6 13 21 -8 11 23 10 5 8 45 35 10 35
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 11 3 4 4 17 14 3 13 12 7 0 5 18 19 -1 21 23 10 4 9 35 33 2 34
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 12 7 2 3 26 15 11 23 11 3 1 7 19 26 -7 10 23 10 3 10 45 41 4 33
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 11 2 4 5 14 23 -9 10 12 6 5 1 18 12 6 23 23 8 9 6 32 35 -3 33
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 13 5 3 5 18 18 0 18 10 3 2 5 7 13 -6 11 23 8 5 10 25 31 -6 29
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 10 6 0 4 19 10 9 18 13 2 4 7 12 25 -13 10 23 8 4 11 31 35 -4 28
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 11 4 3 4 18 16 2 15 12 3 4 5 19 21 -2 13 23 7 7 9 37 37 0 28
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 12 4 2 6 17 17 0 14 11 3 2 6 16 32 -16 11 23 7 4 12 33 49 -16 25
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 12 4 2 6 20 26 -6 14 11 2 4 5 12 27 -15 10 23 6 6 11 32 53 -21 24
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 11 4 1 6 18 22 -4 13 12 2 3 7 11 24 -13 9 23 6 4 13 29 46 -17 22
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 11 2 4 5 10 14 -4 10 12 3 2 7 17 24 -7 11 23 5 6 12 27 38 -11 21
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 11 5 0 6 18 15 3 15 12 1 2 9 13 30 -17 5 23 6 2 15 31 45 -14 20
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 12 5 1 6 16 20 -4 16 11 1 1 9 16 48 -32 4 23 6 2 15 32 68 -36 20
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 11 3 2 6 18 25 -7 11 12 1 1 10 11 35 -24 4 23 4 3 16 29 60 -31 15
 
BALASSAGYARMATI VSE
1 - 0-2 - 1-2 - 01 - 11 - 00 - 11 - 1--0 - 0-1 - 1-4 - 1-0 - 11 - 1
BVSC-ZUGLÓ
--3 - 2-2 - 15 - 00 - 1-2 - 2-2 - 03 - 3-5 - 15 - 1-2 - 13 - 11 - 2
CEGLÉDI VSE
0 - 11 - 21 - 5-1 - 11 - 01 - 22 - 12 - 01 - 12 - 21 - 0-3 - 0----2 - 3
DVTK II.
---0 - 0--2 - 31 - 0-0 - 12 - 1-5 - 2-0 - 02 - 12 - 31 - 13 - 4
DVSC II.
3 - 10 - 13 - 13 - 00 - 21 - 02 - 1----0 - 15 - 02 - 3-----
EGER SE
-0 - 2-2 - 04 - 04 - 03 - 02 - 13 - 31 - 36 - 05 - 0--1 - 01 - 1---
FC HATVAN
0 - 1-4 - 12 - 3--1 - 2-4 - 0-2 - 1---0 - 11 - 03 - 21 - 30 - 1
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
---2 - 23 - 10 - 1-3 - 0-1 - 11 - 2---2 - 31 - 14 - 00 - 30 - 0
FÜZESGYARMATI SK
3 - 05 - 00 - 1-0 - 1-4 - 2--4 - 0-3 - 14 - 01 - 2---1 - 02 - 1
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
--1 - 10 - 02 - 0--1 - 21 - 3-3 - 0-4 - 2-2 - 01 - 43 - 41 - 71 - 3
JÁSZBERÉNYI FC
4 - 03 - 21 - 0-3 - 3-3 - 22 - 0-6 - 0-2 - 16 - 16 - 1----2 - 2
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
0 - 40 - 2--1 - 11 - 2--1 - 3-1 - 42 - 05 - 23 - 22 - 22 - 3---
PUTNOK FC
0 - 2--1 - 4--4 - 22 - 4-3 - 0-3 - 0-2 - 32 - 4-1 - 00 - 30 - 0
SAJÓBÁBONYI VSE
1 - 32 - 40 - 10 - 01 - 00 - 10 - 43 - 1-3 - 00 - 3-3 - 13 - 2-----
SBTC
-1 - 1-4 - 1-1 - 21 - 11 - 2-1 - 2--2 - 0-1 - 02 - 32 - 11 - 30 - 1
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
3 - 01 - 20 - 0-2 - 1---2 - 4-2 - 25 - 0-6 - 26 - 11 - 04 - 2-0 - 0
TÁLLYA KSE
3 - 21 - 10 - 2-3 - 0---0 - 0-0 - 1-0 - 01 - 30 - 0-2 - 40 - 1-
TISZAFÜREDI VSE
0 - 1-3 - 0-2 - 20 - 02 - 0-0 - 1-2 - 14 - 23 - 43 - 1-3 - 24 - 1--
TISZAKÉCSKEI LC
--1 - 0-3 - 02 - 04 - 1-3 - 01 - 11 - 22 - 1-7 - 1-3 - 02 - 02 - 1-
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
---1 - 11 - 30 - 0--0 - 21 - 31 - 33 - 2-2 - 2--3 - 21 - 11 - 4

Meccsek

SBTC

2020. 08. 02. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 08. 02. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
BVSC-ZUGLÓ
2020. 08. 09. 17:30
Sényő Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
SBTC
2020. 08. 12. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 08. 12. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
PUTNOK FC
2020. 08. 16. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
SBTC
2020. 08. 23. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 08. 23. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
FC HATVAN
2020. 08. 26. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SBTC
2020. 08. 30. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 08. 30. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 09. 05. 16:30
Jászberényi Városi Stadion
2020. 09. 05. 16:30
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
SBTC
2020. 09. 09. 16:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 09. 09. 16:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
DVTK II.
2020. 09. 13. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2020. 09. 13. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DVSC II.
SBTC
2020. 09. 27. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
2020. 09. 27. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 10. 04. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 10. 04. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
SBTC
2020. 10. 10. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
2020. 10. 10. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 10. 18. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 10. 18. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
SBTC
2020. 10. 25. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 10. 25. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 11. 01. 13:30
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2020. 11. 01. 13:30
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BALASSAGYARMATI VSE
SBTC
2020. 11. 08. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 11. 08. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
TISZAFÜREDI VSE
2020. 11. 14. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 11. 14. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
EGER SE
2020. 11. 22. 13:00
Mezőkövesd Városi Stadion
2020. 11. 22. 13:00
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
SBTC
2020. 11. 29. 13:00
BVSC-Zugló Stadion
2020. 11. 29. 13:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
SBTC
2020. 12. 06. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
2020. 12. 06. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 02. 28. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 02. 28. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
SBTC
2021. 03. 07. 14:30
Szojka Ferenc Stadion
2021. 03. 07. 14:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
TÁLLYA KSE
2021. 03. 14. 14:30
Hatvani Népkert Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
SBTC
2021. 03. 21. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
2021. 03. 21. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
FÜZESGYARMATI SK
2021. 03. 27. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
SBTC
2021. 04. 04. 16:30
Szojka Ferenc Stadion
2021. 04. 04. 16:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
JÁSZBERÉNYI FC
2021. 04. 11. 16:30
DVTK Edzőközpont
2021. 04. 11. 16:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
SBTC
2021. 04. 14. 16:30
Szojka Ferenc Stadion
2021. 04. 14. 16:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
DVSC II.
2021. 04. 18. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 04. 18. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
SBTC
2021. 04. 25. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
2021. 04. 25. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 04. 28. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 04. 28. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
SBTC
2021. 05. 02. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2021. 05. 02. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
CEGLÉDI VSE
2021. 05. 09. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 05. 09. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
SBTC
2021. 05. 12. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2021. 05. 12. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 05. 16. 18:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 05. 16. 18:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
SBTC
2021. 05. 23. 18:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 05. 23. 18:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
SBTC
2021. 05. 30. 18:00
Szojka Ferenc Stadion
2021. 05. 30. 18:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.

TÁLLYA KSE

2020. 08. 02. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 08. 02. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
TÁLLYA KSE
2020. 08. 09. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 08. 12. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
TÁLLYA KSE
2020. 08. 16. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
SBTC
2020. 08. 23. 17:30
Mezőkövesd Városi Stadion
2020. 08. 23. 17:30
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
TÁLLYA KSE
2020. 08. 26. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
BVSC-ZUGLÓ
2020. 08. 30. 17:00
Sényő Sporttelep
2020. 08. 30. 17:00
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
TÁLLYA KSE
2020. 09. 05. 16:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
PUTNOK FC
2020. 09. 09. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 09. 09. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
TÁLLYA KSE
2020. 09. 13. 16:30
Hatvani Népkert Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
TÁLLYA KSE
2020. 09. 27. 16:00
Tállya Községi Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
FÜZESGYARMATI SK
2020. 10. 04. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
TÁLLYA KSE
2020. 10. 10. 15:00
Tállya Községi Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 10. 18. 14:30
DVTK Edzőközpont
2020. 10. 18. 14:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
TÁLLYA KSE
2020. 10. 25. 13:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
DVSC II.
2020. 11. 01. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 11. 01. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
TÁLLYA KSE
2020. 11. 08. 13:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 11. 14. 13:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
TÁLLYA KSE
2020. 11. 22. 13:00
Tállya Községi Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
CEGLÉDI VSE
2020. 11. 29. 13:00
Tállya Községi Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 12. 06. 13:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2020. 12. 06. 13:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BALASSAGYARMATI VSE
TÁLLYA KSE
2021. 02. 28. 14:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
TISZAFÜREDI VSE
2021. 03. 07. 14:30
Szojka Ferenc Stadion
2021. 03. 07. 14:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
TÁLLYA KSE
2021. 03. 14. 14:30
Tállya Községi Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2021. 03. 21. 15:00
BVSC-Zugló Stadion
2021. 03. 21. 15:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
TÁLLYA KSE
2021. 03. 27. 15:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 04. 04. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 04. 04. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
TÁLLYA KSE
2021. 04. 11. 16:30
Tállya Községi Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
EGER SE
2021. 04. 14. 16:30
Tállya Községi Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
FC HATVAN
2021. 04. 18. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 04. 18. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TÁLLYA KSE
2021. 04. 25. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 04. 28. 17:00
Jászberényi Városi Stadion
2021. 04. 28. 17:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
TÁLLYA KSE
2021. 05. 02. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 05. 02. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
DVTK II.
2021. 05. 09. 14:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
2021. 05. 09. 14:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
TÁLLYA KSE
2021. 05. 12. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 05. 16. 18:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 05. 16. 18:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
TÁLLYA KSE
2021. 05. 23. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 05. 30. 18:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 05. 30. 18:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TÁLLYA KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->