Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 24. forduló

2021.03.14 - 14:30

Füzesgyarmat, Lázár Gyula Városi Sporttelep (Füzesgyarmat Sporttelep)

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
DOBAI JÁNOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KÖVÉR TAMÁS, MINDA GÁBOR
FÜZESGYARMATI SK
TISZAFÜREDI VSE
90'
45'

Gólok

KIS SZABOLCS

56'

1 - 0

 

KIS SZABOLCS

60'

2 - 0

 

 

2 - 1

80'

BARNA VIKTOR ÁRPÁD

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TISZAKÉCSKEI LC TISZAKÉCSKEI LC 24 19 2 3 60 17 43 59 11
2 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 24 16 5 3 61 28 33 53 10.6
3 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 24 15 4 5 54 31 23 49 11.3
4 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 24 15 1 8 45 24 21 46 10.1
5 EGER SE EGER SE 24 13 6 5 43 20 23 45 10.7
6 BALASSAGYARMATI VSE BALASSAGYARMATI VSE 24 12 5 7 30 25 5 41 11.4
7 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 24 11 4 9 36 33 3 37 10.6
8 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 24 10 6 8 46 36 10 36 10.6
9 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 24 9 9 6 33 35 -2 36 10.3
10 TISZAFÜREDI VSE TISZAFÜREDI VSE 24 10 3 11 46 43 3 33 10.9
11 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 24 8 6 10 26 32 -6 30 10.4
12 DVTK II. DVTK II. 24 7 8 9 38 38 0 29 10.7
13 DVSC II. DVSC II. 24 8 4 12 31 36 -5 28 10.4
14 SBTC SBTC 24 7 4 13 33 50 -17 25 10.7
15 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 24 6 6 12 29 39 -10 24 10.3
16 GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 24 6 6 12 32 54 -22 24 10
17 FC HATVAN FC HATVAN 24 7 2 15 32 45 -13 23 9.8
18 PUTNOK FC PUTNOK FC 24 6 4 14 30 50 -20 22 10.2
19 SAJÓBÁBONYI VSE SAJÓBÁBONYI VSE 24 6 2 16 32 69 -37 20 10
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 24 4 3 17 30 62 -32 15 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 12 8 2 2 14 8 6 26 12 5 4 3 10 7 3 19 24 13 6 5 24 15 9 45
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 12 6 6 0 10 2 8 24 12 6 3 3 9 3 6 21 24 12 9 3 19 5 14 45
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 12 6 4 2 11 4 7 22 12 6 2 4 12 8 4 20 24 12 6 6 23 12 11 42
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 12 7 3 2 21 7 14 24 12 4 6 2 6 3 3 18 24 11 9 4 27 10 17 42
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 12 5 6 1 7 3 4 21 12 5 3 4 7 9 -2 18 24 10 9 5 14 12 2 39
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 13 7 5 1 18 7 11 26 11 2 6 3 6 7 -1 12 24 9 11 4 24 14 10 38
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 12 3 7 2 8 6 2 16 12 5 4 3 10 5 5 19 24 8 11 5 18 11 7 35
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 13 5 4 4 10 9 1 19 11 4 3 4 9 13 -4 15 24 9 7 8 19 22 -3 34
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 11 2 3 6 6 13 -7 9 13 6 6 1 13 6 7 24 24 8 9 7 19 19 0 33
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 13 6 3 4 8 8 0 21 11 2 6 3 2 5 -3 12 24 8 9 7 10 13 -3 33
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 12 5 4 3 12 5 7 19 12 3 4 5 5 7 -2 13 24 8 8 8 17 12 5 32
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 11 4 4 3 7 4 3 16 13 2 9 2 6 6 0 15 24 6 13 5 13 10 3 31
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 11 6 2 3 8 4 4 20 13 2 1 10 4 16 -12 7 24 8 3 13 12 20 -8 27
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 12 6 2 4 10 7 3 20 12 1 4 7 5 12 -7 7 24 7 6 11 15 19 -4 27
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 12 3 5 4 10 7 3 14 12 1 7 4 8 14 -6 10 24 4 12 8 18 21 -3 24
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 12 3 4 5 7 8 -1 13 12 3 1 8 9 23 -14 10 24 6 5 13 16 31 -15 23
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 12 3 5 4 9 11 -2 14 12 1 5 6 6 16 -10 8 24 4 10 10 15 27 -12 22
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 12 3 5 4 6 9 -3 14 12 1 4 7 6 12 -6 7 24 4 9 11 12 21 -9 21
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 12 1 7 4 4 9 -5 10 12 2 5 5 6 8 -2 11 24 3 12 9 10 17 -7 21
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 12 2 5 5 7 13 -6 11 12 2 3 7 5 13 -8 9 24 4 8 12 12 26 -14 20
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 12 10 1 1 31 7 24 31 12 9 1 2 29 10 19 28 24 19 2 3 60 17 43 59
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 12 9 2 1 39 14 25 29 12 7 3 2 22 14 8 24 24 16 5 3 61 28 33 53
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 12 8 2 2 33 15 18 26 12 7 2 3 21 16 5 23 24 15 4 5 54 31 23 49
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 12 9 0 3 29 9 20 27 12 6 1 5 16 15 1 19 24 15 1 8 45 24 21 46
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 12 8 2 2 32 10 22 26 12 5 4 3 11 10 1 19 24 13 6 5 43 20 23 45
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 12 5 5 2 14 8 6 20 12 7 0 5 16 17 -1 21 24 12 5 7 30 25 5 41
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 12 4 4 4 18 14 4 16 12 7 0 5 18 19 -1 21 24 11 4 9 36 33 3 37
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 13 7 4 2 33 15 18 25 11 3 2 6 13 21 -8 11 24 10 6 8 46 36 10 36
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 11 2 4 5 14 23 -9 10 13 7 5 1 19 12 7 26 24 9 9 6 33 35 -2 36
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 12 7 2 3 26 15 11 23 12 3 1 8 20 28 -8 10 24 10 3 11 46 43 3 33
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 13 5 3 5 18 18 0 18 11 3 3 5 8 14 -6 12 24 8 6 10 26 32 -6 30
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 12 4 4 4 19 17 2 16 12 3 4 5 19 21 -2 13 24 7 8 9 38 38 0 29
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 11 6 0 5 19 11 8 18 13 2 4 7 12 25 -13 10 24 8 4 12 31 36 -5 28
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 12 4 2 6 17 17 0 14 12 3 2 7 16 33 -17 11 24 7 4 13 33 50 -17 25
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 12 3 4 5 12 15 -3 13 12 3 2 7 17 24 -7 11 24 6 6 12 29 39 -10 24
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 13 4 2 7 20 27 -7 14 11 2 4 5 12 27 -15 10 24 6 6 12 32 54 -22 24
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 12 6 0 6 19 15 4 18 12 1 2 9 13 30 -17 5 24 7 2 15 32 45 -13 23
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 12 4 1 7 19 26 -7 13 12 2 3 7 11 24 -13 9 24 6 4 14 30 50 -20 22
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 12 5 1 6 16 20 -4 16 12 1 1 10 16 49 -33 4 24 6 2 16 32 69 -37 20
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 11 3 2 6 18 25 -7 11 13 1 1 11 12 37 -25 4 24 4 3 17 30 62 -32 15
 
BALASSAGYARMATI VSE
1 - 0-2 - 1-2 - 01 - 11 - 00 - 11 - 1--0 - 0-1 - 1-4 - 1-0 - 11 - 1
BVSC-ZUGLÓ
--3 - 2-2 - 15 - 00 - 1-2 - 2-2 - 03 - 3-5 - 15 - 1-2 - 13 - 11 - 2
CEGLÉDI VSE
0 - 11 - 21 - 5-1 - 11 - 01 - 22 - 12 - 01 - 12 - 21 - 0-3 - 0----2 - 3
DVTK II.
--1 - 10 - 0--2 - 31 - 0-0 - 12 - 1-5 - 2-0 - 02 - 12 - 31 - 13 - 4
DVSC II.
3 - 10 - 13 - 13 - 00 - 21 - 02 - 1----0 - 15 - 02 - 3----0 - 1
EGER SE
-0 - 2-2 - 04 - 04 - 03 - 02 - 13 - 31 - 36 - 05 - 0--1 - 01 - 1---
FC HATVAN
0 - 1-4 - 12 - 3--1 - 2-4 - 0-2 - 1--1 - 00 - 11 - 03 - 21 - 30 - 1
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
---2 - 23 - 10 - 1-3 - 0-1 - 11 - 2-1 - 0-2 - 31 - 14 - 00 - 30 - 0
FÜZESGYARMATI SK
3 - 05 - 00 - 1-0 - 1-4 - 2--4 - 0-3 - 14 - 01 - 2--2 - 11 - 02 - 1
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
0 - 1-1 - 10 - 02 - 0--1 - 21 - 3-3 - 0-4 - 2-2 - 01 - 43 - 41 - 71 - 3
JÁSZBERÉNYI FC
4 - 03 - 21 - 0-3 - 3-3 - 22 - 0-6 - 0-2 - 16 - 16 - 1---1 - 22 - 2
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
0 - 40 - 2--1 - 11 - 2--1 - 3-1 - 42 - 05 - 23 - 22 - 22 - 3---
PUTNOK FC
0 - 21 - 4-1 - 4--4 - 22 - 4-3 - 0-3 - 0-2 - 32 - 4-1 - 00 - 30 - 0
SAJÓBÁBONYI VSE
1 - 32 - 40 - 10 - 01 - 00 - 10 - 43 - 1-3 - 00 - 3-3 - 13 - 2-----
SBTC
-1 - 1-4 - 1-1 - 21 - 11 - 2-1 - 2--2 - 0-1 - 02 - 32 - 11 - 30 - 1
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
3 - 01 - 20 - 0-2 - 11 - 1--2 - 4-2 - 25 - 0-6 - 26 - 11 - 04 - 2-0 - 0
TÁLLYA KSE
3 - 21 - 10 - 2-3 - 0---0 - 0-0 - 12 - 10 - 01 - 30 - 0-2 - 40 - 1-
TISZAFÜREDI VSE
0 - 1-3 - 0-2 - 20 - 02 - 0-0 - 1-2 - 14 - 23 - 43 - 1-3 - 24 - 1--
TISZAKÉCSKEI LC
--1 - 0-3 - 02 - 04 - 1-3 - 01 - 11 - 22 - 1-7 - 1-3 - 02 - 02 - 1-
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
---1 - 11 - 30 - 0--0 - 21 - 31 - 33 - 2-2 - 2--3 - 21 - 11 - 4

Meccsek

FÜZESGYARMATI SK

2020. 08. 02. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
FÜZESGYARMATI SK
2020. 08. 09. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
CEGLÉDI VSE
2020. 08. 12. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 08. 12. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
FÜZESGYARMATI SK
2020. 08. 16. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 08. 23. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
FÜZESGYARMATI SK
2020. 08. 26. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SBTC
2020. 08. 30. 17:30
Mezőkövesd Városi Stadion
2020. 08. 30. 17:30
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
FÜZESGYARMATI SK
2020. 10. 14. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 10. 14. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
BVSC-ZUGLÓ
2020. 09. 09. 16:30
Sényő Sportpálya
2020. 09. 09. 16:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
FÜZESGYARMATI SK
2020. 11. 25. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 11. 25. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
PUTNOK FC
2020. 09. 27. 16:00
Tállya Községi Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
FÜZESGYARMATI SK
2020. 10. 04. 15:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
FC HATVAN
2020. 12. 10. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 12. 10. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
FÜZESGYARMATI SK
2020. 10. 18. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 10. 18. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
FÜZESGYARMATI SK
2020. 10. 25. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 11. 01. 13:30
DVTK Edzőközpont
2020. 11. 01. 13:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
FÜZESGYARMATI SK
2020. 11. 08. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
DVSC II.
2020. 11. 14. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 11. 14. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
FÜZESGYARMATI SK
2020. 11. 22. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 11. 29. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 12. 06. 13:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 12. 06. 13:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
FÜZESGYARMATI SK
2021. 02. 28. 14:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 03. 07. 14:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
FÜZESGYARMATI SK
2021. 03. 14. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TISZAFÜREDI VSE
2021. 03. 21. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
2021. 03. 21. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
FÜZESGYARMATI SK
2021. 03. 27. 15:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2021. 04. 04. 16:30
BVSC-Zugló Stadion
2021. 04. 04. 16:30
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
FÜZESGYARMATI SK
2021. 04. 11. 16:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 04. 14. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 04. 14. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
FÜZESGYARMATI SK
2021. 04. 18. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 04. 18. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TÁLLYA KSE
2021. 04. 25. 17:00
Hatvani Népkert Spottelep
2021. 04. 25. 17:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
FÜZESGYARMATI SK
2021. 04. 28. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 04. 28. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
EGER SE
2021. 05. 02. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 05. 09. 17:30
Jászberényi Városi Stadion
2021. 05. 09. 17:30
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
FÜZESGYARMATI SK
2021. 05. 12. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
DVTK II.
2021. 05. 16. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2021. 05. 16. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
FÜZESGYARMATI SK
2021. 05. 23. 18:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 05. 30. 18:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 05. 30. 18:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
FÜZESGYARMATI SK

TISZAFÜREDI VSE

2020. 08. 02. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 08. 09. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 08. 09. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
TISZAFÜREDI VSE
2020. 08. 12. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
TÁLLYA KSE
2020. 08. 16. 17:30
Hatvani Népkert Spottelep
2020. 08. 16. 17:30
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
TISZAFÜREDI VSE
2020. 08. 23. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
FÜZESGYARMATI SK
2020. 08. 26. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
TISZAFÜREDI VSE
2020. 08. 30. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 09. 05. 16:30
DVTK Edzőközpont
2020. 09. 05. 16:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
TISZAFÜREDI VSE
2020. 09. 09. 16:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
DVSC II.
2020. 09. 13. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 09. 13. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
TISZAFÜREDI VSE
2020. 09. 27. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 10. 04. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
TISZAFÜREDI VSE
2020. 10. 10. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
CEGLÉDI VSE
2020. 10. 18. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 10. 18. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
TISZAFÜREDI VSE
2020. 11. 11. 13:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 11. 11. 13:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 11. 01. 13:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
EGER SE
2020. 11. 08. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 11. 08. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
TISZAFÜREDI VSE
2020. 12. 02. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 12. 02. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2020. 11. 22. 13:00
BVSC-Zugló Stadion
2020. 11. 22. 13:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
TISZAFÜREDI VSE
2020. 11. 29. 13:00
Sényő Sportpálya
2020. 11. 29. 13:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
TISZAFÜREDI VSE
2020. 12. 06. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
PUTNOK FC
2021. 02. 28. 14:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
TISZAFÜREDI VSE
2021. 03. 07. 14:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
FC HATVAN
2021. 03. 14. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TISZAFÜREDI VSE
2021. 03. 21. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 03. 27. 15:00
Jászberényi Városi Stadion
2021. 03. 27. 15:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
TISZAFÜREDI VSE
2021. 04. 04. 16:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
DVTK II.
2021. 04. 11. 16:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2021. 04. 11. 16:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
TISZAFÜREDI VSE
2021. 04. 14. 16:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 04. 18. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 04. 18. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
TISZAFÜREDI VSE
2021. 04. 25. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 04. 28. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 04. 28. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TISZAFÜREDI VSE
2021. 05. 02. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 05. 09. 15:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 05. 09. 15:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
TISZAFÜREDI VSE
2021. 05. 12. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 05. 12. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
TISZAFÜREDI VSE
2021. 05. 16. 18:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 05. 16. 18:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
SBTC
2021. 05. 23. 18:00
Mezőkövesd Városi Stadion
2021. 05. 23. 18:00
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
TISZAFÜREDI VSE
2021. 05. 30. 18:00
Jászberényi Városi Stadion
2021. 05. 30. 18:00
Jászberényi Városi Stadion
TISZAFÜREDI VSE
BVSC-ZUGLÓ
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple