Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 25. forduló

2021.03.21 - 15:00

Tiszafüred, Lipcsey Elemér Sporttelep

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
ÚJHELYI TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BALLA LEVENTE, FLINTA ZOLTÁN
TISZAFÜREDI VSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
90'
45'

Gólok

URBIN PÉTER

2'

1 - 0

 

IVÁN MILÁN

6'

2 - 0

 

PAPP NORBERT

81'

3 - 0

 

 

3 - 1

82'

TAJTI BÁLINT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TISZAKÉCSKEI LC TISZAKÉCSKEI LC 25 20 2 3 63 19 44 62 11
2 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 25 16 6 3 61 28 33 54 10.4
3 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 25 16 4 5 57 32 25 52 11.5
4 EGER SE EGER SE 25 14 6 5 46 20 26 48 11.1
5 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 25 15 1 9 45 25 20 46 10.2
6 BALASSAGYARMATI VSE BALASSAGYARMATI VSE 25 12 6 7 30 25 5 42 11.1
7 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 25 10 9 6 38 37 1 39 10.4
8 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 25 11 4 10 38 38 0 37 10.4
9 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 25 10 7 8 47 37 10 37 10.8
10 TISZAFÜREDI VSE TISZAFÜREDI VSE 25 11 3 11 49 44 5 36 11.2
11 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 25 9 6 10 27 32 -5 33 10.5
12 DVTK II. DVTK II. 25 7 8 10 40 41 -1 29 10.3
13 DVSC II. DVSC II. 25 8 4 13 31 37 -6 28 10.3
14 SBTC SBTC 25 8 4 13 34 50 -16 28 10.5
15 FC HATVAN FC HATVAN 25 7 3 15 32 45 -13 24 10.3
16 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 25 6 6 13 30 42 -12 24 9.9
17 GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 25 6 6 13 33 57 -24 24 9.9
18 PUTNOK FC PUTNOK FC 25 6 5 14 31 51 -20 23 10.2
19 SAJÓBÁBONYI VSE SAJÓBÁBONYI VSE 25 6 2 17 32 72 -40 20 9.9
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 25 4 4 17 30 62 -32 16 10.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 13 8 3 2 15 9 6 27 12 5 4 3 10 7 3 19 25 13 7 5 25 16 9 46
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 13 7 4 2 13 4 9 25 12 6 2 4 12 8 4 20 25 13 6 6 25 12 13 45
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 12 6 6 0 10 2 8 24 13 6 3 4 9 4 5 21 25 12 9 4 19 6 13 45
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 12 7 3 2 21 7 14 24 13 4 7 2 6 3 3 19 25 11 10 4 27 10 17 43
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 14 8 5 1 19 7 12 29 11 2 6 3 6 7 -1 12 25 10 11 4 25 14 11 41
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 13 5 7 1 7 3 4 22 12 5 3 4 7 9 -2 18 25 10 10 5 14 12 2 40
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 12 3 3 6 9 14 -5 12 13 6 6 1 13 6 7 24 25 9 9 7 22 20 2 36
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 13 6 4 3 13 5 8 22 12 3 4 5 5 7 -2 13 25 9 8 8 18 12 6 35
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 12 3 7 2 8 6 2 16 13 5 4 4 11 8 3 19 25 8 11 6 19 14 5 35
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 13 5 4 4 10 9 1 19 12 4 3 5 9 15 -6 15 25 9 7 9 19 24 -5 34
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 14 6 4 4 8 8 0 22 11 2 6 3 2 5 -3 12 25 8 10 7 10 13 -3 34
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 11 4 4 3 7 4 3 16 14 2 10 2 6 6 0 16 25 6 14 5 13 10 3 32
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 12 6 3 3 8 4 4 21 13 2 1 10 4 16 -12 7 25 8 4 13 12 20 -8 28
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 12 6 2 4 10 7 3 20 13 1 5 7 5 12 -7 8 25 7 7 11 15 19 -4 28
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 13 4 5 4 12 7 5 17 12 1 7 4 8 14 -6 10 25 5 12 8 20 21 -1 27
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 13 4 5 4 10 11 -1 17 12 1 5 6 6 16 -10 8 25 5 10 10 16 27 -11 25
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 12 3 4 5 7 8 -1 13 13 3 1 9 9 24 -15 10 25 6 5 14 16 32 -16 23
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 12 1 7 4 4 9 -5 10 13 2 6 5 7 9 -2 12 25 3 13 9 11 18 -7 22
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 12 3 5 4 6 9 -3 14 13 1 4 8 6 14 -8 7 25 4 9 12 12 23 -11 21
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 12 2 5 5 7 13 -6 11 13 2 3 8 5 14 -9 9 25 4 8 13 12 27 -15 20
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 13 11 1 1 34 9 25 34 12 9 1 2 29 10 19 28 25 20 2 3 63 19 44 62
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 12 9 2 1 39 14 25 29 13 7 4 2 22 14 8 25 25 16 6 3 61 28 33 54
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 13 9 2 2 36 16 20 29 12 7 2 3 21 16 5 23 25 16 4 5 57 32 25 52
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 13 9 2 2 35 10 25 29 12 5 4 3 11 10 1 19 25 14 6 5 46 20 26 48
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 12 9 0 3 29 9 20 27 13 6 1 6 16 16 0 19 25 15 1 9 45 25 20 46
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 13 5 6 2 14 8 6 21 12 7 0 5 16 17 -1 21 25 12 6 7 30 25 5 42
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 12 3 4 5 19 25 -6 13 13 7 5 1 19 12 7 26 25 10 9 6 38 37 1 39
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 12 4 4 4 18 14 4 16 13 7 0 6 20 24 -4 21 25 11 4 10 38 38 0 37
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 14 7 5 2 34 16 18 26 11 3 2 6 13 21 -8 11 25 10 7 8 47 37 10 37
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 13 8 2 3 29 16 13 26 12 3 1 8 20 28 -8 10 25 11 3 11 49 44 5 36
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 14 6 3 5 19 18 1 21 11 3 3 5 8 14 -6 12 25 9 6 10 27 32 -5 33
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 12 4 4 4 19 17 2 16 13 3 4 6 21 24 -3 13 25 7 8 10 40 41 -1 29
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 11 6 0 5 19 11 8 18 14 2 4 8 12 26 -14 10 25 8 4 13 31 37 -6 28
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 13 5 2 6 18 17 1 17 12 3 2 7 16 33 -17 11 25 8 4 13 34 50 -16 28
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 12 6 0 6 19 15 4 18 13 1 3 9 13 30 -17 6 25 7 3 15 32 45 -13 24
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 12 3 4 5 12 15 -3 13 13 3 2 8 18 27 -9 11 25 6 6 13 30 42 -12 24
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 13 4 2 7 20 27 -7 14 12 2 4 6 13 30 -17 10 25 6 6 13 33 57 -24 24
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 12 4 1 7 19 26 -7 13 13 2 4 7 12 25 -13 10 25 6 5 14 31 51 -20 23
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 12 5 1 6 16 20 -4 16 13 1 1 11 16 52 -36 4 25 6 2 17 32 72 -40 20
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 12 3 3 6 18 25 -7 12 13 1 1 11 12 37 -25 4 25 4 4 17 30 62 -32 16
 
BALASSAGYARMATI VSE
1 - 0-2 - 1-2 - 01 - 11 - 00 - 11 - 10 - 0-0 - 0-1 - 1-4 - 1-0 - 11 - 1
BVSC-ZUGLÓ
--3 - 2-2 - 15 - 00 - 1-2 - 2-2 - 03 - 3-5 - 15 - 13 - 12 - 13 - 11 - 2
CEGLÉDI VSE
0 - 11 - 21 - 51 - 01 - 11 - 01 - 22 - 12 - 01 - 12 - 21 - 0-3 - 0----2 - 3
DVTK II.
--1 - 10 - 0--2 - 31 - 0-0 - 12 - 1-5 - 2-0 - 02 - 12 - 31 - 13 - 4
DVSC II.
3 - 10 - 13 - 13 - 00 - 21 - 02 - 1----0 - 15 - 02 - 3----0 - 1
EGER SE
-0 - 2-2 - 04 - 04 - 03 - 02 - 13 - 31 - 36 - 05 - 03 - 0-1 - 01 - 1---
FC HATVAN
0 - 1-4 - 12 - 3--1 - 2-4 - 0-2 - 1--1 - 00 - 11 - 03 - 21 - 30 - 1
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
---2 - 23 - 10 - 1-3 - 0-1 - 11 - 2-1 - 0-2 - 31 - 14 - 00 - 30 - 0
FÜZESGYARMATI SK
3 - 05 - 00 - 1-0 - 1-4 - 2--4 - 0-3 - 14 - 01 - 2--2 - 11 - 02 - 1
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
0 - 1-1 - 10 - 02 - 0--1 - 21 - 3-3 - 0-4 - 2-2 - 01 - 43 - 41 - 71 - 3
JÁSZBERÉNYI FC
4 - 03 - 21 - 0-3 - 3-3 - 22 - 0-6 - 0-2 - 16 - 16 - 1---1 - 22 - 2
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
0 - 40 - 2--1 - 11 - 20 - 0-1 - 3-1 - 42 - 05 - 23 - 22 - 22 - 3---
PUTNOK FC
0 - 21 - 4-1 - 4--4 - 22 - 4-3 - 0-3 - 0-2 - 32 - 4-1 - 00 - 30 - 0
SAJÓBÁBONYI VSE
1 - 32 - 40 - 10 - 01 - 00 - 10 - 43 - 1-3 - 00 - 3-3 - 13 - 2-----
SBTC
-1 - 1-4 - 1-1 - 21 - 11 - 21 - 01 - 2--2 - 0-1 - 02 - 32 - 11 - 30 - 1
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
3 - 01 - 20 - 0-2 - 11 - 1--2 - 4-2 - 25 - 01 - 16 - 26 - 11 - 04 - 2-0 - 0
TÁLLYA KSE
3 - 21 - 10 - 2-3 - 0---0 - 0-0 - 12 - 10 - 01 - 30 - 0-2 - 40 - 1-
TISZAFÜREDI VSE
0 - 1-3 - 0-2 - 20 - 02 - 0-0 - 13 - 12 - 14 - 23 - 43 - 1-3 - 24 - 1--
TISZAKÉCSKEI LC
--1 - 03 - 23 - 02 - 04 - 1-3 - 01 - 11 - 22 - 1-7 - 1-3 - 02 - 02 - 1-
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
---1 - 11 - 30 - 0-5 - 20 - 21 - 31 - 33 - 2-2 - 2--3 - 21 - 11 - 4

Meccsek

TISZAFÜREDI VSE

2020. 08. 02. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 08. 09. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 08. 09. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
TISZAFÜREDI VSE
2020. 08. 12. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
TÁLLYA KSE
2020. 08. 16. 17:30
Hatvani Népkert Spottelep
2020. 08. 16. 17:30
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
TISZAFÜREDI VSE
2020. 08. 23. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
FÜZESGYARMATI SK
2020. 08. 26. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
TISZAFÜREDI VSE
2020. 08. 30. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 09. 05. 16:30
DVTK Edzőközpont
2020. 09. 05. 16:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
TISZAFÜREDI VSE
2020. 09. 09. 16:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
DVSC II.
2020. 09. 13. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 09. 13. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
TISZAFÜREDI VSE
2020. 09. 27. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 10. 04. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
TISZAFÜREDI VSE
2020. 10. 10. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
CEGLÉDI VSE
2020. 10. 18. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 10. 18. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
TISZAFÜREDI VSE
2020. 11. 11. 13:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 11. 11. 13:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 11. 01. 13:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
EGER SE
2020. 11. 08. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 11. 08. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
TISZAFÜREDI VSE
2020. 12. 02. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 12. 02. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2020. 11. 22. 13:00
BVSC-Zugló Stadion
2020. 11. 22. 13:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
TISZAFÜREDI VSE
2020. 11. 29. 13:00
Sényő Sportpálya
2020. 11. 29. 13:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
TISZAFÜREDI VSE
2020. 12. 06. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
PUTNOK FC
2021. 02. 28. 14:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
TISZAFÜREDI VSE
2021. 03. 07. 14:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
FC HATVAN
2021. 03. 14. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TISZAFÜREDI VSE
2021. 03. 21. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 03. 27. 15:00
Jászberényi Városi Stadion
2021. 03. 27. 15:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
TISZAFÜREDI VSE
2021. 04. 04. 16:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
DVTK II.
2021. 04. 11. 16:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2021. 04. 11. 16:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
TISZAFÜREDI VSE
2021. 04. 14. 16:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 04. 18. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 04. 18. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
TISZAFÜREDI VSE
2021. 04. 25. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 04. 28. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 04. 28. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TISZAFÜREDI VSE
2021. 05. 02. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 05. 09. 15:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 05. 09. 15:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
TISZAFÜREDI VSE
2021. 05. 12. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 05. 12. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
TISZAFÜREDI VSE
2021. 05. 16. 18:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 05. 16. 18:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
SBTC
2021. 05. 23. 18:00
Mezőkövesd Városi Stadion
2021. 05. 23. 18:00
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
TISZAFÜREDI VSE
2021. 05. 30. 18:00
Jászberényi Városi Stadion
2021. 05. 30. 18:00
Jászberényi Városi Stadion
TISZAFÜREDI VSE
BVSC-ZUGLÓ

GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON

2020. 08. 02. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 08. 02. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 08. 09. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 08. 12. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 08. 12. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 08. 16. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 08. 23. 17:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 08. 26. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
TISZAFÜREDI VSE
2020. 08. 30. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 08. 30. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 09. 05. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2020. 09. 09. 16:30
BVSC-Zugló Stadion
2020. 09. 09. 16:30
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 09. 13. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 09. 27. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 09. 27. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 10. 04. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
TÁLLYA KSE
2020. 10. 10. 15:00
Hatvani Népkert Spottelep
2020. 10. 10. 15:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 10. 18. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 10. 18. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
FÜZESGYARMATI SK
2020. 10. 25. 13:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 10. 25. 13:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 11. 01. 13:30
Jászberényi Városi Stadion
2020. 11. 01. 13:30
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 11. 08. 13:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
DVTK II.
2020. 12. 10. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 12. 10. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
DVSC II.
2020. 11. 22. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 11. 29. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 12. 06. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 02. 28. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
CEGLÉDI VSE
2021. 03. 07. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 03. 07. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 03. 14. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 03. 21. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 03. 27. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
SBTC
2021. 04. 04. 16:30
Mezőkövesd Zsóry Edzőközpont
2021. 04. 04. 16:30
Mezőkövesd Zsóry Edzőközpont
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 04. 11. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
BVSC-ZUGLÓ
2021. 04. 14. 16:30
Sényő Sportpálya
2021. 04. 14. 16:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 04. 18. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 04. 18. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
PUTNOK FC
2021. 04. 25. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 04. 28. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 04. 28. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
FC HATVAN
2021. 05. 02. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 05. 09. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 05. 09. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
EGER SE
2021. 05. 12. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
JÁSZBERÉNYI FC
2021. 05. 16. 18:00
DVTK Edzőközpont
2021. 05. 16. 18:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 05. 23. 16:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
2021. 05. 23. 16:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 05. 30. 18:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 05. 30. 18:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple