Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 26. forduló

2021.03.27 - 15:00

Gyöngyös, Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep (Kömeli Károly Sporttelep)

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
JUHÁSZ DÁVID
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MOLNÁR ISTVÁN, JÁSZBERÉNYI MARCELL
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
SBTC
90'
45'

Gólok

NÉMETH SZABOLCS

42'

1 - 0

 

RÉDEI MILÁN

64'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TISZAKÉCSKEI LC TISZAKÉCSKEI LC 26 21 2 3 64 19 45 65 11.1
2 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 26 17 6 3 64 28 36 57 10.4
3 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 26 17 4 5 58 32 26 55 11.7
4 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 26 16 1 9 50 25 25 49 10.6
5 EGER SE EGER SE 26 14 7 5 48 22 26 49 11.3
6 BALASSAGYARMATI VSE BALASSAGYARMATI VSE 26 12 6 8 30 26 4 42 11.1
7 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 26 11 9 6 40 37 3 42 10.7
8 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 26 12 4 10 40 38 2 40 10.4
9 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 26 10 7 9 47 42 5 37 11
10 TISZAFÜREDI VSE TISZAFÜREDI VSE 26 11 3 12 49 47 2 36 10.8
11 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 26 9 6 11 27 34 -7 33 10.4
12 DVTK II. DVTK II. 26 8 8 10 41 41 0 32 10.1
13 DVSC II. DVSC II. 26 8 4 14 31 38 -7 28 10
14 SBTC SBTC 26 8 4 14 34 52 -18 28 10.7
15 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 26 7 6 13 35 42 -7 27 9.9
16 GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 26 7 6 13 35 57 -22 27 10.1
17 FC HATVAN FC HATVAN 26 7 3 16 32 46 -14 24 9.9
18 PUTNOK FC PUTNOK FC 26 6 6 14 33 53 -20 24 10
19 SAJÓBÁBONYI VSE SAJÓBÁBONYI VSE 26 6 2 18 32 74 -42 20 9.8
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 26 4 4 18 30 67 -37 16 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 13 8 3 2 15 9 6 27 13 6 4 3 11 7 4 22 26 14 7 5 26 16 10 49
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 13 7 4 2 13 4 9 25 13 7 2 4 13 8 5 23 26 14 6 6 26 12 14 48
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 13 7 6 0 12 2 10 27 13 6 3 4 9 4 5 21 26 13 9 4 21 6 15 48
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 13 7 4 2 21 7 14 25 13 4 7 2 6 3 3 19 26 11 11 4 27 10 17 44
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 14 8 5 1 19 7 12 29 12 2 6 4 6 10 -4 12 26 10 11 5 25 17 8 41
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 13 5 7 1 7 3 4 22 13 5 3 5 7 10 -3 18 26 10 10 6 14 13 1 40
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 12 3 3 6 9 14 -5 12 14 7 6 1 14 6 8 27 26 10 9 7 23 20 3 39
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 13 4 7 2 10 6 4 19 13 5 4 4 11 8 3 19 26 9 11 6 21 14 7 38
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 14 6 4 4 11 9 2 22 12 4 3 5 9 15 -6 15 26 10 7 9 20 24 -4 37
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 13 6 4 3 13 5 8 22 13 3 4 6 6 9 -3 13 26 9 8 9 19 14 5 35
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 14 6 4 4 8 8 0 22 12 2 6 4 2 7 -5 12 26 8 10 8 10 15 -5 34
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 12 4 4 4 7 5 2 16 14 2 10 2 6 6 0 16 26 6 14 6 13 11 2 32
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 12 6 3 3 8 4 4 21 14 2 1 11 4 18 -14 7 26 8 4 14 12 22 -10 28
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 13 6 2 5 10 8 2 20 13 1 5 7 5 12 -7 8 26 7 7 12 15 20 -5 28
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 13 4 5 4 12 7 5 17 13 1 8 4 8 14 -6 11 26 5 13 8 20 21 -1 28
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 13 4 5 4 10 11 -1 17 13 1 5 7 6 17 -11 8 26 5 10 11 16 28 -12 25
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 13 2 7 4 7 9 -2 13 13 2 6 5 7 9 -2 12 26 4 13 9 14 18 -4 25
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 13 4 5 4 7 9 -2 17 13 1 4 8 6 14 -8 7 26 5 9 12 13 23 -10 24
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 13 3 4 6 7 9 -2 13 13 3 1 9 9 24 -15 10 26 6 5 15 16 33 -17 23
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 13 3 5 5 9 14 -5 14 13 2 3 8 5 14 -9 9 26 5 8 13 14 28 -14 23
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 13 11 1 1 34 9 25 34 13 10 1 2 30 10 20 31 26 21 2 3 64 19 45 65
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 13 10 2 1 42 14 28 32 13 7 4 2 22 14 8 25 26 17 6 3 64 28 36 57
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 13 9 2 2 36 16 20 29 13 8 2 3 22 16 6 26 26 17 4 5 58 32 26 55
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 13 10 0 3 34 9 25 30 13 6 1 6 16 16 0 19 26 16 1 9 50 25 25 49
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 13 9 2 2 35 10 25 29 13 5 5 3 13 12 1 20 26 14 7 5 48 22 26 49
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 13 5 6 2 14 8 6 21 13 7 0 6 16 18 -2 21 26 12 6 8 30 26 4 42
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 12 3 4 5 19 25 -6 13 14 8 5 1 21 12 9 29 26 11 9 6 40 37 3 42
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 13 5 4 4 20 14 6 19 13 7 0 6 20 24 -4 21 26 12 4 10 40 38 2 40
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 14 7 5 2 34 16 18 26 12 3 2 7 13 26 -13 11 26 10 7 9 47 42 5 37
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 13 8 2 3 29 16 13 26 13 3 1 9 20 31 -11 10 26 11 3 12 49 47 2 36
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 14 6 3 5 19 18 1 21 12 3 3 6 8 16 -8 12 26 9 6 11 27 34 -7 33
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 13 5 4 4 20 17 3 19 13 3 4 6 21 24 -3 13 26 8 8 10 41 41 0 32
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 12 6 0 6 19 12 7 18 14 2 4 8 12 26 -14 10 26 8 4 14 31 38 -7 28
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 13 5 2 6 18 17 1 17 13 3 2 8 16 35 -19 11 26 8 4 14 34 52 -18 28
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 13 4 4 5 17 15 2 16 13 3 2 8 18 27 -9 11 26 7 6 13 35 42 -7 27
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 14 5 2 7 22 27 -5 17 12 2 4 6 13 30 -17 10 26 7 6 13 35 57 -22 27
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 13 6 0 7 19 16 3 18 13 1 3 9 13 30 -17 6 26 7 3 16 32 46 -14 24
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 13 4 2 7 21 28 -7 14 13 2 4 7 12 25 -13 10 26 6 6 14 33 53 -20 24
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 13 5 1 7 16 22 -6 16 13 1 1 11 16 52 -36 4 26 6 2 18 32 74 -42 20
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 12 3 3 6 18 25 -7 12 14 1 1 12 12 42 -30 4 26 4 4 18 30 67 -37 16
 
BALASSAGYARMATI VSE
1 - 0-2 - 1-2 - 01 - 11 - 00 - 11 - 10 - 0-0 - 0-1 - 1-4 - 1-0 - 11 - 1
BVSC-ZUGLÓ
--3 - 2-2 - 15 - 00 - 1-2 - 2-2 - 03 - 3-5 - 15 - 13 - 12 - 13 - 11 - 2
CEGLÉDI VSE
0 - 11 - 21 - 51 - 01 - 11 - 01 - 22 - 12 - 01 - 12 - 21 - 0-3 - 0----2 - 3
DVTK II.
1 - 0-1 - 10 - 0--2 - 31 - 0-0 - 12 - 1-5 - 2-0 - 02 - 12 - 31 - 13 - 4
DVSC II.
3 - 10 - 13 - 13 - 00 - 21 - 02 - 1----0 - 15 - 02 - 3---0 - 10 - 1
EGER SE
-0 - 2-2 - 04 - 04 - 03 - 02 - 13 - 31 - 36 - 05 - 03 - 0-1 - 01 - 1---
FC HATVAN
0 - 10 - 14 - 12 - 3--1 - 2-4 - 0-2 - 1--1 - 00 - 11 - 03 - 21 - 30 - 1
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
--2 - 02 - 23 - 10 - 1-3 - 0-1 - 11 - 2-1 - 0-2 - 31 - 14 - 00 - 30 - 0
FÜZESGYARMATI SK
3 - 05 - 00 - 1-0 - 1-4 - 2--4 - 05 - 03 - 14 - 01 - 2--2 - 11 - 02 - 1
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
0 - 1-1 - 10 - 02 - 0--1 - 21 - 3-3 - 0-4 - 22 - 02 - 01 - 43 - 41 - 71 - 3
JÁSZBERÉNYI FC
4 - 03 - 21 - 0-3 - 3-3 - 22 - 0-6 - 0-2 - 16 - 16 - 1--3 - 01 - 22 - 2
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
0 - 40 - 2--1 - 11 - 20 - 0-1 - 3-1 - 42 - 05 - 23 - 22 - 22 - 3---
PUTNOK FC
0 - 21 - 4-1 - 4-2 - 24 - 22 - 4-3 - 0-3 - 0-2 - 32 - 4-1 - 00 - 30 - 0
SAJÓBÁBONYI VSE
1 - 32 - 40 - 10 - 01 - 00 - 10 - 43 - 1-3 - 00 - 3-3 - 13 - 2----0 - 2
SBTC
-1 - 1-4 - 1-1 - 21 - 11 - 21 - 01 - 2--2 - 0-1 - 02 - 32 - 11 - 30 - 1
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
3 - 01 - 20 - 0-2 - 11 - 1--2 - 4-2 - 25 - 01 - 16 - 26 - 11 - 04 - 2-0 - 0
TÁLLYA KSE
3 - 21 - 10 - 2-3 - 0---0 - 0-0 - 12 - 10 - 01 - 30 - 05 - 02 - 40 - 1-
TISZAFÜREDI VSE
0 - 1-3 - 0-2 - 20 - 02 - 0-0 - 13 - 12 - 14 - 23 - 43 - 1-3 - 24 - 1--
TISZAKÉCSKEI LC
--1 - 03 - 23 - 02 - 04 - 1-3 - 01 - 11 - 22 - 1-7 - 1-3 - 02 - 02 - 1-
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
---1 - 11 - 30 - 0-5 - 20 - 21 - 31 - 33 - 2-2 - 2--3 - 21 - 11 - 4

Meccsek

GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON

2020. 08. 02. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 08. 02. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 08. 09. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 08. 12. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 08. 12. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 08. 16. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 08. 23. 17:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 08. 26. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
TISZAFÜREDI VSE
2020. 08. 30. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 08. 30. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 09. 05. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2020. 09. 09. 16:30
BVSC-Zugló Stadion
2020. 09. 09. 16:30
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 09. 13. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 09. 27. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 09. 27. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 10. 04. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
TÁLLYA KSE
2020. 10. 10. 15:00
Hatvani Népkert Spottelep
2020. 10. 10. 15:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 10. 18. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 10. 18. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
FÜZESGYARMATI SK
2020. 10. 25. 13:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 10. 25. 13:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 11. 01. 13:30
Jászberényi Városi Stadion
2020. 11. 01. 13:30
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 11. 08. 13:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
DVTK II.
2020. 12. 10. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 12. 10. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
DVSC II.
2020. 11. 22. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 11. 29. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 12. 06. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 02. 28. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
CEGLÉDI VSE
2021. 03. 07. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 03. 07. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 03. 14. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 03. 21. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 03. 27. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
SBTC
2021. 04. 04. 16:30
Mezőkövesd Zsóry Edzőközpont
2021. 04. 04. 16:30
Mezőkövesd Zsóry Edzőközpont
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 04. 11. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
BVSC-ZUGLÓ
2021. 04. 14. 16:30
Sényő Sportpálya
2021. 04. 14. 16:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 04. 18. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 04. 18. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
PUTNOK FC
2021. 04. 25. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 04. 28. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 04. 28. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
FC HATVAN
2021. 05. 02. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 05. 09. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 05. 09. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
EGER SE
2021. 05. 12. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
JÁSZBERÉNYI FC
2021. 05. 16. 18:00
DVTK Edzőközpont
2021. 05. 16. 18:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 05. 23. 16:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
2021. 05. 23. 16:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 05. 30. 18:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 05. 30. 18:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON

SBTC

2020. 08. 02. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 08. 02. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
BVSC-ZUGLÓ
2020. 08. 09. 17:30
Sényő Sportpálya
2020. 08. 09. 17:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
SBTC
2020. 08. 12. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 08. 12. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
PUTNOK FC
2020. 08. 16. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
SBTC
2020. 08. 23. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 08. 23. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
FC HATVAN
2020. 08. 26. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SBTC
2020. 08. 30. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 08. 30. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 09. 05. 16:30
Jászberényi Városi Stadion
2020. 09. 05. 16:30
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
SBTC
2020. 09. 09. 16:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 09. 09. 16:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
DVTK II.
2020. 09. 13. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 09. 13. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
SBTC
2020. 09. 27. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
2020. 09. 27. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 10. 04. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 10. 04. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
SBTC
2020. 10. 10. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
2020. 10. 10. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 10. 18. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 10. 18. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
SBTC
2020. 10. 25. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 10. 25. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 11. 01. 13:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
SBTC
2020. 11. 08. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 11. 08. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
TISZAFÜREDI VSE
2020. 11. 14. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 11. 14. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
EGER SE
2020. 11. 22. 13:00
Mezőkövesd Városi Stadion
2020. 11. 22. 13:00
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
SBTC
2020. 11. 29. 13:00
BVSC-Zugló Stadion
2020. 11. 29. 13:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
SBTC
2020. 12. 06. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
2020. 12. 06. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 02. 28. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 02. 28. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
SBTC
2021. 03. 07. 14:30
Szojka Ferenc Stadion
2021. 03. 07. 14:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
TÁLLYA KSE
2021. 03. 14. 14:30
Hatvani Népkert Spottelep
2021. 03. 14. 14:30
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
SBTC
2021. 03. 21. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
2021. 03. 21. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
FÜZESGYARMATI SK
2021. 03. 27. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
SBTC
2021. 04. 04. 16:30
Szojka Ferenc Stadion
2021. 04. 04. 16:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
JÁSZBERÉNYI FC
2021. 04. 11. 16:30
DVTK Edzőközpont
2021. 04. 11. 16:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
SBTC
2021. 04. 14. 16:30
Szojka Ferenc Stadion
2021. 04. 14. 16:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
DVSC II.
2021. 04. 18. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 04. 18. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
SBTC
2021. 04. 25. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
2021. 04. 25. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 04. 28. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 04. 28. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
SBTC
2021. 05. 02. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2021. 05. 02. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
CEGLÉDI VSE
2021. 05. 09. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 05. 09. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
SBTC
2021. 05. 12. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2021. 05. 12. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 05. 16. 18:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 05. 16. 18:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
SBTC
2021. 05. 23. 18:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 05. 23. 18:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
SBTC
2021. 05. 30. 18:00
Szojka Ferenc Stadion
2021. 05. 30. 18:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple