Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 29. forduló

2021.04.14 - 16:30

Putnok, Putnoki Várady Béla Sportközpont

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
VALU TIBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZILÁGYI ZSOLT, TAKÁCS ÁDÁM
PUTNOK FC
FÜZESGYARMATI SK
90'
45'

Gólok

MAHALEK MARCELL

13'

1 - 0

 

GALAMBOSI MÁTÉ

35'

2 - 0

 

MERTSE ÁBEL

77'

3 - 0

 

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TISZAKÉCSKEI LC TISZAKÉCSKEI LC 29 24 2 3 74 19 55 74 11.3
2 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 29 20 4 5 64 32 32 64 11.3
3 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 29 18 6 5 65 31 34 60 10.6
4 EGER SE EGER SE 29 15 8 6 51 26 25 53 11.4
5 BALASSAGYARMATI VSE BALASSAGYARMATI VSE 29 15 6 8 37 26 11 51 11.5
6 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 29 16 2 11 51 32 19 50 10.3
7 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 29 12 9 8 41 39 2 45 10.3
8 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 29 12 8 9 52 44 8 44 11.1
9 DVTK II. DVTK II. 29 11 8 10 54 45 9 41 10.8
10 TISZAFÜREDI VSE TISZAFÜREDI VSE 29 12 4 13 52 52 0 40 10.9
11 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 29 12 4 13 40 48 -8 40 9.8
12 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 29 11 6 12 31 35 -4 39 10.6
13 SBTC SBTC 29 9 5 15 40 57 -17 32 10.5
14 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 29 8 7 14 43 48 -5 31 10.1
15 DVSC II. DVSC II. 29 8 6 15 33 43 -10 30 9.9
16 PUTNOK FC PUTNOK FC 29 8 6 15 40 58 -18 30 10.1
17 GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 29 8 6 15 37 61 -24 30 10
18 FC HATVAN FC HATVAN 29 8 3 18 35 52 -17 27 10.1
19 SAJÓBÁBONYI VSE SAJÓBÁBONYI VSE 29 6 2 21 32 81 -49 20 9.5
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 29 4 4 21 32 75 -43 16 9.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 15 8 5 2 15 4 11 29 14 8 2 4 15 8 7 26 29 16 7 6 30 12 18 55
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 15 9 4 2 16 9 7 31 14 6 5 3 11 7 4 23 29 15 9 5 27 16 11 54
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 14 7 7 0 12 2 10 28 15 6 3 6 9 7 2 21 29 13 10 6 21 9 12 49
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 15 7 7 1 9 3 6 28 14 6 3 5 9 10 -1 21 29 13 10 6 18 13 5 49
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 14 8 4 2 22 7 15 28 15 4 8 3 6 4 2 20 29 12 12 5 28 11 17 48
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 16 9 6 1 22 7 15 33 13 2 7 4 6 10 -4 13 29 11 13 5 28 17 11 46
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 13 3 4 6 9 14 -5 13 16 7 7 2 14 7 7 28 29 10 11 8 23 21 2 41
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 15 7 5 3 14 5 9 26 14 3 5 6 7 10 -3 14 29 10 10 9 21 15 6 40
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 15 6 5 4 11 9 2 23 14 4 5 5 9 15 -6 17 29 10 10 9 20 24 -4 40
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 15 7 4 4 9 8 1 25 14 2 8 4 2 7 -5 14 29 9 12 8 11 15 -4 39
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 14 4 7 3 10 8 2 19 15 5 4 6 11 11 0 19 29 9 11 9 21 19 2 38
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 15 6 5 4 12 11 1 23 14 2 5 7 8 18 -10 11 29 8 10 11 20 29 -9 34
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 13 4 5 4 7 5 2 17 16 2 10 4 6 8 -2 16 29 6 15 8 13 13 0 33
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 15 5 5 5 14 10 4 20 14 1 9 4 8 14 -6 12 29 6 14 9 22 24 -2 32
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 14 6 2 6 10 9 1 20 15 2 5 8 7 16 -9 11 29 8 7 14 17 25 -8 31
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 14 4 5 5 8 11 -3 17 15 3 4 8 11 15 -4 13 29 7 9 13 19 26 -7 30
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 14 6 4 4 8 6 2 22 15 2 1 12 4 19 -15 7 29 8 5 16 12 25 -13 29
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 15 4 5 6 12 16 -4 17 14 3 3 8 6 14 -8 12 29 7 8 14 18 30 -12 29
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 15 2 8 5 9 12 -3 14 14 3 6 5 9 10 -1 15 29 5 14 10 18 22 -4 29
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 14 3 4 7 7 11 -4 13 15 3 1 11 9 26 -17 10 29 6 5 18 16 37 -21 23
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 15 13 1 1 40 9 31 40 14 11 1 2 34 10 24 34 29 24 2 3 74 19 55 74
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 15 11 2 2 40 16 24 35 14 9 2 3 24 16 8 29 29 20 4 5 64 32 32 64
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 14 11 2 1 43 14 29 35 15 7 4 4 22 17 5 25 29 18 6 5 65 31 34 60
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 15 10 2 3 36 12 24 32 14 5 6 3 15 14 1 21 29 15 8 6 51 26 25 53
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 15 7 6 2 18 8 10 27 14 8 0 6 19 18 1 24 29 15 6 8 37 26 11 51
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 14 10 1 3 35 10 25 31 15 6 1 8 16 22 -6 19 29 16 2 11 51 32 19 50
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 13 4 4 5 20 25 -5 16 16 8 5 3 21 14 7 29 29 12 9 8 41 39 2 45
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 16 9 5 2 38 17 21 32 13 3 3 7 14 27 -13 12 29 12 8 9 52 44 8 44
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 14 6 4 4 23 19 4 22 15 5 4 6 31 26 5 19 29 11 8 10 54 45 9 41
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 15 9 2 4 32 21 11 29 14 3 2 9 20 31 -11 11 29 12 4 13 52 52 0 40
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 14 5 4 5 20 17 3 19 15 7 0 8 20 31 -11 21 29 12 4 13 40 48 -8 40
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 15 7 3 5 21 18 3 24 14 4 3 7 10 17 -7 15 29 11 6 12 31 35 -4 39
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 15 6 3 6 22 19 3 21 14 3 2 9 18 38 -20 11 29 9 5 15 40 57 -17 32
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 15 4 5 6 20 19 1 17 14 4 2 8 23 29 -6 14 29 8 7 14 43 48 -5 31
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 13 6 1 6 19 12 7 19 16 2 5 9 14 31 -17 11 29 8 6 15 33 43 -10 30
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 15 5 2 8 26 33 -7 17 14 3 4 7 14 25 -11 13 29 8 6 15 40 58 -18 30
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 15 5 2 8 22 29 -7 17 14 3 4 7 15 32 -17 13 29 8 6 15 37 61 -24 30
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 14 6 0 8 19 18 1 18 15 2 3 10 16 34 -18 9 29 8 3 18 35 52 -17 27
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 14 5 1 8 16 26 -10 16 15 1 1 13 16 55 -39 4 29 6 2 21 32 81 -49 20
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 14 3 3 8 20 32 -12 12 15 1 1 13 12 43 -31 4 29 4 4 21 32 75 -43 16
 
BALASSAGYARMATI VSE
1 - 0-2 - 13 - 02 - 01 - 11 - 00 - 11 - 10 - 0-0 - 01 - 01 - 1-4 - 1-0 - 11 - 1
BVSC-ZUGLÓ
--3 - 2-2 - 15 - 00 - 13 - 02 - 21 - 02 - 03 - 3-5 - 15 - 13 - 12 - 13 - 11 - 2
CEGLÉDI VSE
0 - 11 - 21 - 51 - 01 - 11 - 01 - 22 - 12 - 01 - 12 - 21 - 02 - 03 - 0----2 - 3
DVTK II.
1 - 0-1 - 10 - 0--2 - 31 - 0-0 - 12 - 1-5 - 23 - 20 - 02 - 12 - 31 - 13 - 4
DVSC II.
3 - 10 - 13 - 13 - 00 - 21 - 02 - 1----0 - 15 - 02 - 3--0 - 00 - 10 - 1
EGER SE
-0 - 20 - 22 - 04 - 04 - 03 - 02 - 13 - 31 - 36 - 05 - 03 - 0-1 - 01 - 1--1 - 0
FC HATVAN
0 - 10 - 14 - 12 - 3--1 - 2-4 - 0-2 - 10 - 2-1 - 00 - 11 - 03 - 21 - 30 - 1
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
0 - 3-2 - 02 - 23 - 10 - 1-3 - 0-1 - 11 - 2-1 - 0-2 - 31 - 14 - 00 - 30 - 0
FÜZESGYARMATI SK
3 - 05 - 00 - 1-0 - 1-4 - 2--4 - 05 - 03 - 14 - 01 - 21 - 1-2 - 11 - 02 - 1
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
0 - 10 - 21 - 10 - 02 - 0--1 - 21 - 3-3 - 0-4 - 22 - 02 - 01 - 43 - 41 - 71 - 3
JÁSZBERÉNYI FC
4 - 03 - 21 - 0-3 - 3-3 - 22 - 0-6 - 01 - 02 - 16 - 16 - 1--3 - 01 - 22 - 2
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
0 - 40 - 2-1 - 51 - 11 - 20 - 0-1 - 31 - 21 - 42 - 05 - 23 - 22 - 22 - 3---
PUTNOK FC
0 - 21 - 4-1 - 4-2 - 24 - 22 - 43 - 03 - 0-3 - 0-2 - 32 - 42 - 51 - 00 - 30 - 0
SAJÓBÁBONYI VSE
1 - 32 - 40 - 10 - 01 - 00 - 10 - 43 - 1-3 - 00 - 3-3 - 13 - 2---0 - 40 - 2
SBTC
-1 - 1-4 - 12 - 21 - 21 - 11 - 21 - 01 - 22 - 0-2 - 0-1 - 02 - 32 - 11 - 30 - 1
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
3 - 01 - 20 - 0-2 - 11 - 13 - 1-2 - 41 - 02 - 25 - 01 - 16 - 26 - 11 - 04 - 2-0 - 0
TÁLLYA KSE
3 - 21 - 10 - 2-3 - 02 - 21 - 2-0 - 0-0 - 12 - 10 - 01 - 30 - 05 - 02 - 40 - 1-
TISZAFÜREDI VSE
0 - 1-3 - 01 - 52 - 20 - 02 - 02 - 00 - 13 - 12 - 14 - 23 - 43 - 1-3 - 24 - 1--
TISZAKÉCSKEI LC
--1 - 03 - 23 - 02 - 04 - 15 - 03 - 01 - 11 - 22 - 1-7 - 1-3 - 02 - 02 - 11 - 0
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
--1 - 01 - 11 - 30 - 0-5 - 20 - 21 - 31 - 33 - 2-2 - 2--3 - 21 - 11 - 4

Meccsek

PUTNOK FC

2020. 08. 02. 17:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
PUTNOK FC
2020. 08. 09. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 08. 09. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
TISZAFÜREDI VSE
2020. 08. 12. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 08. 12. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
PUTNOK FC
2020. 08. 16. 11:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 08. 16. 11:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2020. 08. 23. 17:30
BVSC-Zugló Stadion
2020. 08. 23. 17:30
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
PUTNOK FC
2020. 08. 26. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 08. 26. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 08. 30. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 08. 30. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
PUTNOK FC
2020. 09. 05. 16:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
PUTNOK FC
2020. 09. 09. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 09. 09. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
FC HATVAN
2020. 11. 25. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 11. 25. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
PUTNOK FC
2020. 09. 27. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 09. 27. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 10. 04. 15:00
Jászberényi Városi Stadion
2020. 10. 04. 15:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
PUTNOK FC
2020. 10. 10. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 10. 10. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
DVTK II.
2020. 10. 18. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 10. 18. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
PUTNOK FC
2020. 10. 25. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 10. 25. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 11. 01. 13:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 11. 01. 13:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
PUTNOK FC
2020. 11. 08. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 11. 08. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 11. 14. 13:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 11. 14. 13:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
PUTNOK FC
2020. 11. 22. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 11. 22. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 11. 29. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 11. 29. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 12. 06. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
PUTNOK FC
2021. 02. 28. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 02. 28. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
SBTC
2021. 03. 07. 14:30
Mezőkövesd Zsóry Edzőközpont
2021. 03. 07. 14:30
Mezőkövesd Zsóry Edzőközpont
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
PUTNOK FC
2021. 03. 14. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 03. 14. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
BVSC-ZUGLÓ
2021. 03. 21. 15:00
Sényő Sportpálya
2021. 03. 21. 15:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
PUTNOK FC
2021. 03. 27. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 03. 27. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
EGER SE
2021. 04. 04. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 04. 04. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
TÁLLYA KSE
2021. 04. 11. 16:30
Hatvani Népkert Spottelep
2021. 04. 11. 16:30
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
PUTNOK FC
2021. 04. 14. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 04. 14. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
FÜZESGYARMATI SK
2021. 04. 18. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 04. 18. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
PUTNOK FC
2021. 04. 25. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 04. 25. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
JÁSZBERÉNYI FC
2021. 04. 28. 17:00
DVTK Edzőközpont
2021. 04. 28. 17:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
PUTNOK FC
2021. 05. 02. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 05. 02. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
DVSC II.
2021. 05. 09. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 05. 09. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
PUTNOK FC
2021. 05. 12. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 05. 12. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 05. 16. 18:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 05. 16. 18:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
PUTNOK FC
2021. 05. 23. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 05. 23. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
CEGLÉDI VSE
2021. 05. 30. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 05. 30. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
PUTNOK FC

FÜZESGYARMATI SK

2020. 08. 02. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
FÜZESGYARMATI SK
2020. 08. 09. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
CEGLÉDI VSE
2020. 08. 12. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 08. 12. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
FÜZESGYARMATI SK
2020. 08. 16. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 08. 23. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
FÜZESGYARMATI SK
2020. 08. 26. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SBTC
2020. 08. 30. 17:30
Mezőkövesd Városi Stadion
2020. 08. 30. 17:30
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
FÜZESGYARMATI SK
2020. 10. 14. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 10. 14. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
BVSC-ZUGLÓ
2020. 09. 09. 16:30
Sényő Sportpálya
2020. 09. 09. 16:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
FÜZESGYARMATI SK
2020. 11. 25. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 11. 25. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
PUTNOK FC
2020. 09. 27. 16:00
Tállya Községi Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
FÜZESGYARMATI SK
2020. 10. 04. 15:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
FC HATVAN
2020. 12. 10. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 12. 10. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
FÜZESGYARMATI SK
2020. 10. 18. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 10. 18. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
FÜZESGYARMATI SK
2020. 10. 25. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 11. 01. 13:30
DVTK Edzőközpont
2020. 11. 01. 13:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
FÜZESGYARMATI SK
2020. 11. 08. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
DVSC II.
2020. 11. 14. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 11. 14. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
FÜZESGYARMATI SK
2020. 11. 22. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 11. 29. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 12. 06. 13:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 12. 06. 13:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
FÜZESGYARMATI SK
2021. 02. 28. 14:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 03. 07. 14:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
FÜZESGYARMATI SK
2021. 03. 14. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TISZAFÜREDI VSE
2021. 03. 21. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
2021. 03. 21. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
FÜZESGYARMATI SK
2021. 03. 27. 15:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2021. 04. 04. 16:30
BVSC-Zugló Stadion
2021. 04. 04. 16:30
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
FÜZESGYARMATI SK
2021. 04. 11. 16:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 04. 14. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 04. 14. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
FÜZESGYARMATI SK
2021. 04. 18. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 04. 18. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TÁLLYA KSE
2021. 04. 25. 17:00
Hatvani Népkert Spottelep
2021. 04. 25. 17:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
FÜZESGYARMATI SK
2021. 04. 28. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 04. 28. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
EGER SE
2021. 05. 02. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 05. 09. 17:30
Jászberényi Városi Stadion
2021. 05. 09. 17:30
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
FÜZESGYARMATI SK
2021. 05. 12. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
DVTK II.
2021. 05. 16. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2021. 05. 16. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
FÜZESGYARMATI SK
2021. 05. 23. 18:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 05. 30. 18:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 05. 30. 18:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
FÜZESGYARMATI SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple