Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 3. forduló

2020.08.12 - 17:30

Tiszaújváros, Tiszaújváros Sportcentrum

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
VALU TIBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PISKÓCZI VIKTOR, GAVALLA-KULCSÁR JUDIT
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
DVSC II.
90'
45'

Gólok

KRISTÓFI SÁNDOR

8'

1 - 0

 

 

1 - 1

13'

KUSNYIR ERIK
GELSI LÁSZLÓ

50'

2 - 1

 

VÁMOS MÁRK

88'

3 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TISZAKÉCSKEI LC TISZAKÉCSKEI LC 3 3 0 0 8 1 7 9 14.7
2 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 3 3 0 0 4 0 4 9 16.3
3 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 3 2 1 0 10 3 7 7 9
4 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 3 2 1 0 5 1 4 7 12.7
5 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 3 2 1 0 7 4 3 7 12.3
6 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 3 2 0 1 13 4 9 6 13
7 EGER SE EGER SE 3 2 0 1 10 2 8 6 14
8 TISZAFÜREDI VSE TISZAFÜREDI VSE 3 2 0 1 7 4 3 6 9.7
9 PUTNOK FC PUTNOK FC 3 1 1 1 1 2 -1 4 11.3
10 SAJÓBÁBONYI VSE SAJÓBÁBONYI VSE 3 1 1 1 4 6 -2 4 12.7
11 SBTC SBTC 3 1 1 1 4 7 -3 4 6.3
12 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 3 1 0 2 4 6 -2 3 11.7
13 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 3 1 0 2 2 4 -2 3 5
14 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 3 1 0 2 4 8 -4 3 8
15 BALASSAGYARMATI VSE BALASSAGYARMATI VSE 3 0 2 1 3 4 -1 2 13.3
16 DVTK II. DVTK II. 3 0 2 1 2 3 -1 2 11
17 FC HATVAN FC HATVAN 3 0 1 2 2 5 -3 1 6
18 DVSC II. DVSC II. 3 0 1 2 1 7 -6 1 9.3
19 GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 3 0 0 3 1 8 -7 0 8
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 3 0 0 3 0 13 -13 0 5.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 2 2 0 0 5 1 4 6 1 1 0 0 2 1 1 3 3 3 0 0 7 2 5 9
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 2 2 0 0 2 0 2 6 1 1 0 0 2 1 1 3 3 3 0 0 4 1 3 9
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 2 0 2 6 3 3 0 0 3 0 3 9
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 2 1 1 0 2 1 1 4 1 1 0 0 2 0 2 3 3 2 1 0 4 1 3 7
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 3 2 0 1 5 1 4 6 0 0 0 0 0 0 0 0 3 2 0 1 5 1 4 6
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 0 1 2 2 0 3 3 2 0 1 5 2 3 6
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 2 1 1 0 1 0 1 4 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 2 0 1 0 1 5
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 2 1 1 0 1 0 1 4 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 2 0 1 0 1 5
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 2 0 1 1 1 2 -1 1 1 1 0 0 2 1 1 3 3 1 1 1 3 3 0 4
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 0 1 1 1 0 3 3 1 1 1 1 1 0 4
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 2 1 1 0 2 0 2 4 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 1 1 1 2 3 -1 4
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 2 1 0 1 2 1 1 3 1 0 0 1 1 4 -3 0 3 1 0 2 3 5 -2 3
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 0 2 1 0 1 -1 2
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 2 1 1 3 -2 2 3 0 2 1 1 3 -2 2
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 2 0 1 1 0 2 -2 1 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 2 1 0 2 -2 2
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 0 2 1 0 2 -2 2
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 2 0 0 2 1 3 -2 0 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 1 2 1 3 -2 1
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 0 1 2 1 4 -3 1
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 0 2 -2 0 3 0 0 3 1 4 -3 0
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 3 0 5 -5 0 3 0 0 3 0 5 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 2 2 0 0 5 0 5 6 1 1 0 0 3 1 2 3 3 3 0 0 8 1 7 9
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 2 2 0 0 3 0 3 6 1 1 0 0 1 0 1 3 3 3 0 0 4 0 4 9
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 1 1 0 0 6 1 5 3 2 1 1 0 4 2 2 4 3 2 1 0 10 3 7 7
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 3 1 2 4 3 2 1 0 5 1 4 7
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 2 1 1 0 4 2 2 4 1 1 0 0 3 2 1 3 3 2 1 0 7 4 3 7
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 2 2 0 0 11 1 10 6 1 0 0 1 2 3 -1 0 3 2 0 1 13 4 9 6
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 3 2 0 1 10 2 8 6 0 0 0 0 0 0 0 0 3 2 0 1 10 2 8 6
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 2 2 0 0 7 3 4 6 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 2 0 1 7 4 3 6
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 1 1 1 1 2 -1 4
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 2 1 1 0 3 0 3 4 1 0 0 1 1 6 -5 0 3 1 1 1 4 6 -2 4
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 2 1 1 0 3 1 2 4 1 0 0 1 1 6 -5 0 3 1 1 1 4 7 -3 4
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 2 0 0 2 1 5 -4 0 1 1 0 0 3 1 2 3 3 1 0 2 4 6 -2 3
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 2 3 -1 3 3 1 0 2 2 4 -2 3
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 1 1 0 0 3 2 1 3 2 0 0 2 1 6 -5 0 3 1 0 2 4 8 -4 3
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 2 0 2 0 1 1 0 2 1 0 0 1 2 3 -1 0 3 0 2 1 3 4 -1 2
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 2 0 1 1 2 3 -1 1 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 2 1 2 3 -1 2
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 0 1 2 2 5 -3 1
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 1 2 1 7 -6 1 3 0 1 2 1 7 -6 1
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 0 5 -5 0 3 0 0 3 1 8 -7 0
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 3 0 13 -13 0 3 0 0 3 0 13 -13 0
 
BALASSAGYARMATI VSE
-----1 - 1-----0 - 0-------
BVSC-ZUGLÓ
----------2 - 0--------
CEGLÉDI VSE
-----1 - 0--2 - 0----------
DVTK II.
---0 - 0--2 - 3------------
DVSC II.
-------------------
EGER SE
-0 - 2--4 - 0-----6 - 0--------
FC HATVAN
-----------------1 - 3-
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
----3 - 1----1 - 1---------
FÜZESGYARMATI SK
--0 - 1----------------
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
------------------1 - 3
JÁSZBERÉNYI FC
------------6 - 1------
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
-------------------
PUTNOK FC
----------------1 - 0--
SAJÓBÁBONYI VSE
---0 - 0-----3 - 0---------
SBTC
-1 - 1----------2 - 0------
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
-----------5 - 0--6 - 1----
TÁLLYA KSE
3 - 2------------------
TISZAFÜREDI VSE
---------------3 - 24 - 1--
TISZAKÉCSKEI LC
--------3 - 0-------2 - 0--
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
--------0 - 2-1 - 3--------

Meccsek

TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS

2020. 08. 02. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 08. 02. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 08. 09. 17:30
DVTK Edzőközpont
2020. 08. 09. 17:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 08. 12. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 08. 12. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
DVSC II.
2020. 08. 16. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 08. 16. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
EGER SE
2020. 08. 23. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 08. 23. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 08. 26. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 08. 26. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 08. 30. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 08. 30. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 09. 05. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 09. 05. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 09. 09. 16:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 09. 13. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 09. 13. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
TISZAFÜREDI VSE
2020. 09. 27. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
2020. 09. 27. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 10. 04. 15:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 10. 04. 15:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2020. 10. 10. 15:00
BVSC-Zugló Stadion
2020. 10. 10. 15:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 10. 18. 14:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 10. 18. 14:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 10. 25. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 10. 25. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
INFO
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 11. 01. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 11. 01. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
11. 01. 13:30
TÁLLYA KSE
2020. 11. 08. 13:30
Hatvani Népkert Spottelep
2020. 11. 08. 13:30
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
11. 08. 13:30
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 11. 14. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 11. 14. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
11. 14. 13:30
FÜZESGYARMATI SK
2020. 11. 22. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
11. 22. 13:00
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 11. 29. 13:00
Jászberényi Városi Stadion
2020. 11. 29. 13:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
11. 29. 13:00
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 12. 06. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 12. 06. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
12. 06. 13:00
DVTK II.
2021. 02. 28.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2021. 02. 28.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
02. 28.
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 03. 07.
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 03. 07.
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
03. 07.
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 03. 14.
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 03. 14.
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
03. 14.
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 03. 21.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2021. 03. 21.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
03. 21.
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 03. 28.
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 03. 28.
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
03. 28.
CEGLÉDI VSE
2021. 04. 04.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 04. 04.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
04. 04.
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 04. 11.
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 04. 11.
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
04. 11.
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 04. 14.
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 04. 14.
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
04. 14.
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 04. 18.
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 04. 18.
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
04. 18.
SBTC
2021. 04. 25.
Mezőkövesd Városi Stadion
2021. 04. 25.
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
04. 25.
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 04. 28.
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 04. 28.
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
04. 28.
BVSC-ZUGLÓ
2021. 05. 02.
Sényő Sportpálya
2021. 05. 02.
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
05. 02.
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 05. 09.
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 05. 09.
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
05. 09.
PUTNOK FC
2021. 05. 12.
Tállya Községi Sporttelep
2021. 05. 12.
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
05. 12.
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 05. 16.
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 05. 16.
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
05. 16.
FC HATVAN
2021. 05. 23.
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 05. 23.
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
05. 23.
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 05. 30.
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 05. 30.
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
05. 30.
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON

DVSC II.

2020. 08. 02. 15:00
DVTK Edzőközpont
2020. 08. 02. 15:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
DVSC II.
2020. 08. 09. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 08. 09. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
DVSC II.
2020. 08. 12. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 08. 12. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
DVSC II.
2020. 08. 16. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 08. 16. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 08. 23. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
DVSC II.
2020. 08. 26. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 08. 26. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
CEGLÉDI VSE
2020. 08. 30. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 08. 30. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
DVSC II.
2020. 09. 05. 16:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 09. 09. 16:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
DVSC II.
2020. 09. 13. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 09. 13. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
SBTC
2020. 09. 27. 16:00
Mezőkövesd Városi Stadion
2020. 09. 27. 16:00
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
DVSC II.
2020. 11. 25. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 11. 25. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
INFO
BVSC-ZUGLÓ
2020. 10. 10. 15:00
Sényő Sportpálya
2020. 10. 10. 15:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
DVSC II.
2020. 10. 18. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 10. 18. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
PUTNOK FC
2020. 10. 25. 13:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
INFO
DVSC II.
2020. 11. 01. 13:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 11. 01. 13:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
11. 01. 13:30
FC HATVAN
2020. 11. 08. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
11. 08. 13:30
DVSC II.
2020. 11. 14. 13:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 11. 14. 13:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
11. 14. 13:30
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 11. 22. 13:00
Jászberényi Városi Stadion
2020. 11. 22. 13:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
11. 22. 13:00
DVSC II.
2020. 11. 29. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 11. 29. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
11. 29. 13:00
DVTK II.
2020. 12. 06. 11:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 12. 06. 11:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
12. 06. 11:00
EGER SE
2021. 02. 28.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2021. 02. 28.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
02. 28.
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 03. 07.
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 03. 07.
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
03. 07.
DVSC II.
2021. 03. 14.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2021. 03. 14.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
03. 14.
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 03. 21.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 03. 21.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
03. 21.
DVSC II.
2021. 03. 28.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2021. 03. 28.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
03. 28.
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 04. 04.
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 04. 04.
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
04. 04.
DVSC II.
2021. 04. 11.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2021. 04. 11.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
04. 11.
TISZAFÜREDI VSE
2021. 04. 14.
Szojka Ferenc Stadion
2021. 04. 14.
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
04. 14.
DVSC II.
2021. 04. 18.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2021. 04. 18.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
04. 18.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2021. 04. 25.
BVSC-Zugló Stadion
2021. 04. 25.
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
04. 25.
DVSC II.
2021. 04. 28.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2021. 04. 28.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
04. 28.
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 05. 02.
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 05. 02.
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
05. 02.
DVSC II.
2021. 05. 09.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2021. 05. 09.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
05. 09.
TÁLLYA KSE
2021. 05. 12.
Hatvani Népkert Spottelep
2021. 05. 12.
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
05. 12.
DVSC II.
2021. 05. 16.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2021. 05. 16.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
05. 16.
FÜZESGYARMATI SK
2021. 05. 23.
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 05. 23.
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
05. 23.
DVSC II.
2021. 05. 30.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2021. 05. 30.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
05. 30.
JÁSZBERÉNYI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple