Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 30. forduló

2021.04.18 - 17:00

Sajóbábony, Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya (Borostán Mihály Sport Közpönt)

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
TAKÁCS ÁKOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PISKÓCZI VIKTOR, SZTÁNYI TIBOR
SAJÓBÁBONYI VSE
TISZAFÜREDI VSE
90'
45'

Gólok

LAURINYECZ ÁKOS

25'

1 - 0

 

 

1 - 1

43'

SZABÓ TAMÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TISZAKÉCSKEI LC TISZAKÉCSKEI LC 30 24 2 4 75 21 54 74 11.3
2 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 30 20 4 6 64 33 31 64 11.2
3 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 30 18 6 6 66 33 33 60 10.5
4 EGER SE EGER SE 30 15 8 7 52 28 24 53 11.5
5 BALASSAGYARMATI VSE BALASSAGYARMATI VSE 30 15 7 8 37 26 11 52 11.4
6 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 30 16 3 11 52 33 19 51 10.4
7 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 30 13 8 9 54 45 9 47 11
8 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 30 12 10 8 41 39 2 46 10
9 DVTK II. DVTK II. 30 12 8 10 55 45 10 44 10.5
10 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 30 12 6 12 33 36 -3 42 10.3
11 TISZAFÜREDI VSE TISZAFÜREDI VSE 30 12 5 13 53 53 0 41 11.1
12 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 30 12 5 13 41 49 -8 41 9.8
13 DVSC II. DVSC II. 30 9 6 15 39 43 -4 33 10.3
14 SBTC SBTC 30 9 6 15 41 58 -17 33 10.5
15 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 30 8 8 14 44 49 -5 32 10
16 PUTNOK FC PUTNOK FC 30 8 7 15 42 60 -18 31 10.4
17 GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 30 8 7 15 39 63 -24 31 10.2
18 FC HATVAN FC HATVAN 30 9 3 18 37 53 -16 30 9.9
19 SAJÓBÁBONYI VSE SAJÓBÁBONYI VSE 30 6 3 21 33 82 -49 21 9.5
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 30 4 4 22 32 81 -49 16 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 15 8 5 2 15 4 11 29 15 8 2 5 15 10 5 26 30 16 7 7 30 14 16 55
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 15 9 4 2 16 9 7 31 15 6 5 4 11 8 3 23 30 15 9 6 27 17 10 54
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 15 7 8 0 12 2 10 29 15 6 3 6 9 7 2 21 30 13 11 6 21 9 12 50
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 15 7 7 1 9 3 6 28 15 6 4 5 9 10 -1 22 30 13 11 6 18 13 5 50
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 15 8 5 2 23 8 15 29 15 4 8 3 6 4 2 20 30 12 13 5 29 12 17 49
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 16 9 6 1 22 7 15 33 14 2 8 4 7 11 -4 14 30 11 14 5 29 18 11 47
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 16 7 5 4 13 10 3 26 14 4 5 5 9 15 -6 17 30 11 10 9 22 25 -3 43
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 14 3 5 6 9 14 -5 14 16 7 7 2 14 7 7 28 30 10 12 8 23 21 2 42
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 16 8 4 4 11 8 3 28 14 2 8 4 2 7 -5 14 30 10 12 8 13 15 -2 42
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 15 7 5 3 14 5 9 26 15 3 6 6 8 11 -3 15 30 10 11 9 22 16 6 41
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 15 4 8 3 10 8 2 20 15 5 4 6 11 11 0 19 30 9 12 9 21 19 2 39
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 14 5 5 4 12 5 7 20 16 2 10 4 6 8 -2 16 30 7 15 8 18 13 5 36
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 15 6 5 4 12 11 1 23 15 2 6 7 8 18 -10 12 30 8 11 11 20 29 -9 35
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 15 5 5 5 9 11 -2 20 15 3 4 8 11 15 -4 13 30 8 9 13 20 26 -6 33
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 15 5 5 5 14 10 4 20 15 1 10 4 9 15 -6 13 30 6 15 9 23 25 -2 33
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 15 6 3 6 11 10 1 21 15 2 5 8 7 16 -9 11 30 8 8 14 18 26 -8 32
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 15 2 8 5 9 12 -3 14 15 3 7 5 9 10 -1 16 30 5 15 10 18 22 -4 30
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 14 6 4 4 8 6 2 22 16 2 1 13 4 24 -20 7 30 8 5 17 12 30 -18 29
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 15 4 5 6 12 16 -4 17 15 3 3 9 7 16 -9 12 30 7 8 15 19 32 -13 29
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 15 3 5 7 8 12 -4 14 15 3 1 11 9 26 -17 10 30 6 6 18 17 38 -21 24
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 15 13 1 1 40 9 31 40 15 11 1 3 35 12 23 34 30 24 2 4 75 21 54 74
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 15 11 2 2 40 16 24 35 15 9 2 4 24 17 7 29 30 20 4 6 64 33 31 64
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 15 11 2 2 44 16 28 35 15 7 4 4 22 17 5 25 30 18 6 6 66 33 33 60
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 15 10 2 3 36 12 24 32 15 5 6 4 16 16 0 21 30 15 8 7 52 28 24 53
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 15 7 6 2 18 8 10 27 15 8 1 6 19 18 1 25 30 15 7 8 37 26 11 52
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 15 10 2 3 36 11 25 32 15 6 1 8 16 22 -6 19 30 16 3 11 52 33 19 51
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 16 9 5 2 38 17 21 32 14 4 3 7 16 28 -12 15 30 13 8 9 54 45 9 47
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 14 4 5 5 20 25 -5 17 16 8 5 3 21 14 7 29 30 12 10 8 41 39 2 46
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 15 7 4 4 24 19 5 25 15 5 4 6 31 26 5 19 30 12 8 10 55 45 10 44
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 16 8 3 5 23 19 4 27 14 4 3 7 10 17 -7 15 30 12 6 12 33 36 -3 42
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 15 9 2 4 32 21 11 29 15 3 3 9 21 32 -11 12 30 12 5 13 53 53 0 41
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 15 5 5 5 21 18 3 20 15 7 0 8 20 31 -11 21 30 12 5 13 41 49 -8 41
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 14 7 1 6 25 12 13 22 16 2 5 9 14 31 -17 11 30 9 6 15 39 43 -4 33
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 15 6 3 6 22 19 3 21 15 3 3 9 19 39 -20 12 30 9 6 15 41 58 -17 33
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 15 4 5 6 20 19 1 17 15 4 3 8 24 30 -6 15 30 8 8 14 44 49 -5 32
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 15 5 2 8 26 33 -7 17 15 3 5 7 16 27 -11 14 30 8 7 15 42 60 -18 31
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 16 5 3 8 24 31 -7 18 14 3 4 7 15 32 -17 13 30 8 7 15 39 63 -24 31
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 15 7 0 8 21 19 2 21 15 2 3 10 16 34 -18 9 30 9 3 18 37 53 -16 30
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 15 5 2 8 17 27 -10 17 15 1 1 13 16 55 -39 4 30 6 3 21 33 82 -49 21
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 14 3 3 8 20 32 -12 12 16 1 1 14 12 49 -37 4 30 4 4 22 32 81 -49 16
 
BALASSAGYARMATI VSE
1 - 0-2 - 13 - 02 - 01 - 11 - 00 - 11 - 10 - 0-0 - 01 - 01 - 1-4 - 1-0 - 11 - 1
BVSC-ZUGLÓ
--3 - 2-2 - 15 - 00 - 13 - 02 - 21 - 02 - 03 - 3-5 - 15 - 13 - 12 - 13 - 11 - 2
CEGLÉDI VSE
0 - 11 - 21 - 51 - 01 - 11 - 01 - 22 - 12 - 01 - 12 - 21 - 02 - 03 - 0---2 - 12 - 3
DVTK II.
1 - 01 - 01 - 10 - 0--2 - 31 - 0-0 - 12 - 1-5 - 23 - 20 - 02 - 12 - 31 - 13 - 4
DVSC II.
3 - 10 - 13 - 13 - 00 - 21 - 02 - 1---6 - 00 - 15 - 02 - 3--0 - 00 - 10 - 1
EGER SE
-0 - 20 - 22 - 04 - 04 - 03 - 02 - 13 - 31 - 36 - 05 - 03 - 0-1 - 01 - 1--1 - 0
FC HATVAN
0 - 10 - 14 - 12 - 3-2 - 11 - 2-4 - 0-2 - 10 - 2-1 - 00 - 11 - 03 - 21 - 30 - 1
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
0 - 3-2 - 02 - 23 - 10 - 1-3 - 0-1 - 11 - 2-1 - 01 - 12 - 31 - 14 - 00 - 30 - 0
FÜZESGYARMATI SK
3 - 05 - 00 - 1-0 - 1-4 - 2--4 - 05 - 03 - 14 - 01 - 21 - 11 - 12 - 11 - 02 - 1
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
0 - 10 - 21 - 10 - 02 - 0--1 - 21 - 3-3 - 02 - 24 - 22 - 02 - 01 - 43 - 41 - 71 - 3
JÁSZBERÉNYI FC
4 - 03 - 21 - 0-3 - 3-3 - 22 - 0-6 - 01 - 02 - 16 - 16 - 11 - 2-3 - 01 - 22 - 2
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
0 - 40 - 2-1 - 51 - 11 - 20 - 0-1 - 31 - 21 - 42 - 05 - 23 - 22 - 22 - 3---
PUTNOK FC
0 - 21 - 4-1 - 4-2 - 24 - 22 - 43 - 03 - 0-3 - 0-2 - 32 - 42 - 51 - 00 - 30 - 0
SAJÓBÁBONYI VSE
1 - 32 - 40 - 10 - 01 - 00 - 10 - 43 - 1-3 - 00 - 3-3 - 13 - 2--1 - 10 - 40 - 2
SBTC
-1 - 1-4 - 12 - 21 - 21 - 11 - 21 - 01 - 22 - 0-2 - 0-1 - 02 - 32 - 11 - 30 - 1
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
3 - 01 - 20 - 0-2 - 11 - 13 - 1-2 - 41 - 02 - 25 - 01 - 16 - 26 - 11 - 04 - 2-0 - 0
TÁLLYA KSE
3 - 21 - 10 - 2-3 - 02 - 21 - 2-0 - 0-0 - 12 - 10 - 01 - 30 - 05 - 02 - 40 - 1-
TISZAFÜREDI VSE
0 - 1-3 - 01 - 52 - 20 - 02 - 02 - 00 - 13 - 12 - 14 - 23 - 43 - 1-3 - 24 - 1--
TISZAKÉCSKEI LC
--1 - 03 - 23 - 02 - 04 - 15 - 03 - 01 - 11 - 22 - 1-7 - 1-3 - 02 - 02 - 11 - 0
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
0 - 0-1 - 01 - 11 - 30 - 0-5 - 20 - 21 - 31 - 33 - 2-2 - 2--3 - 21 - 11 - 4

Meccsek

SAJÓBÁBONYI VSE

2020. 08. 02. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 08. 02. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 08. 09. 17:30
Jászberényi Városi Stadion
2020. 08. 09. 17:30
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 08. 12. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 08. 12. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
DVTK II.
2020. 08. 16. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 08. 16. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 08. 23. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 08. 23. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 08. 26. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 08. 26. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
EGER SE
2020. 08. 30. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 09. 05. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
CEGLÉDI VSE
2020. 09. 09. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 09. 09. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 09. 13. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 09. 13. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 09. 27. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 10. 04. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 10. 04. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
SBTC
2020. 11. 11. 13:30
Mezőkövesd Városi Stadion
2020. 11. 11. 13:30
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 10. 18. 14:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 10. 18. 14:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
BVSC-ZUGLÓ
2020. 10. 25. 13:30
Sényő Sportpálya
2020. 10. 25. 13:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 11. 01. 13:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 11. 01. 13:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
PUTNOK FC
2020. 11. 08. 13:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 11. 14. 13:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 11. 14. 13:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
FC HATVAN
2020. 11. 22. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 11. 29. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 12. 06. 13:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 12. 06. 13:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
JÁSZBERÉNYI FC
2021. 02. 28. 14:00
DVTK Edzőközpont
2021. 02. 28. 14:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 03. 07. 14:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 03. 07. 14:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
DVSC II.
2021. 03. 14. 14:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 03. 14. 14:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 03. 21. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 03. 21. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 03. 27. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 03. 27. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 04. 04. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 04. 04. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 04. 11. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 04. 11. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 04. 14. 16:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 04. 18. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 04. 18. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
TISZAFÜREDI VSE
2021. 04. 25. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
2021. 04. 25. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 04. 28. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 04. 28. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2021. 05. 02. 17:30
BVSC-Zugló Stadion
2021. 05. 02. 17:30
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 05. 09. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 05. 09. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 05. 12. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 05. 12. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 05. 16. 18:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 05. 16. 18:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
TÁLLYA KSE
2021. 05. 23. 18:00
Hatvani Népkert Spottelep
2021. 05. 23. 18:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 05. 30. 18:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 05. 30. 18:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
FÜZESGYARMATI SK

TISZAFÜREDI VSE

2020. 08. 02. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 08. 09. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 08. 09. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
TISZAFÜREDI VSE
2020. 08. 12. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
TÁLLYA KSE
2020. 08. 16. 17:30
Hatvani Népkert Spottelep
2020. 08. 16. 17:30
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
TISZAFÜREDI VSE
2020. 08. 23. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
FÜZESGYARMATI SK
2020. 08. 26. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
TISZAFÜREDI VSE
2020. 08. 30. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 09. 05. 16:30
DVTK Edzőközpont
2020. 09. 05. 16:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
TISZAFÜREDI VSE
2020. 09. 09. 16:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
DVSC II.
2020. 09. 13. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 09. 13. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
TISZAFÜREDI VSE
2020. 09. 27. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 10. 04. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
TISZAFÜREDI VSE
2020. 10. 10. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
CEGLÉDI VSE
2020. 10. 18. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 10. 18. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
TISZAFÜREDI VSE
2020. 11. 11. 13:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 11. 11. 13:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 11. 01. 13:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
EGER SE
2020. 11. 08. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 11. 08. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
TISZAFÜREDI VSE
2020. 12. 02. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 12. 02. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2020. 11. 22. 13:00
BVSC-Zugló Stadion
2020. 11. 22. 13:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
TISZAFÜREDI VSE
2020. 11. 29. 13:00
Sényő Sportpálya
2020. 11. 29. 13:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
TISZAFÜREDI VSE
2020. 12. 06. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
PUTNOK FC
2021. 02. 28. 14:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
TISZAFÜREDI VSE
2021. 03. 07. 14:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
FC HATVAN
2021. 03. 14. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TISZAFÜREDI VSE
2021. 03. 21. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 03. 27. 15:00
Jászberényi Városi Stadion
2021. 03. 27. 15:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
TISZAFÜREDI VSE
2021. 04. 04. 16:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
DVTK II.
2021. 04. 11. 16:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2021. 04. 11. 16:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
TISZAFÜREDI VSE
2021. 04. 14. 16:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 04. 18. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 04. 18. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
TISZAFÜREDI VSE
2021. 04. 25. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 04. 28. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 04. 28. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TISZAFÜREDI VSE
2021. 05. 02. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 05. 09. 15:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 05. 09. 15:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
TISZAFÜREDI VSE
2021. 05. 12. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 05. 12. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
TISZAFÜREDI VSE
2021. 05. 16. 18:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 05. 16. 18:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
SBTC
2021. 05. 23. 18:00
Mezőkövesd Városi Stadion
2021. 05. 23. 18:00
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
TISZAFÜREDI VSE
2021. 05. 30. 18:00
Jászberényi Városi Stadion
2021. 05. 30. 18:00
Jászberényi Városi Stadion
TISZAFÜREDI VSE
BVSC-ZUGLÓ
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple