Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 32. forduló

2021.04.28 - 14:30

Debrecen, Debreceni Nagyerdei Stadion (Nagyerdei Stadion)

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
KÁTAI GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SKOVER PÉTER, SUSZTER GÁBOR
DVSC II.
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

25'

FABU MÁRTON
PINTÉR ÁDÁM

52'

1 - 1

 

PINTÉR ÁDÁM

75'

2 - 1

 

GYÖNYÖRŰ GERGŐ

79'

3 - 1

 

 

3 - 2

81'

KAPACINA VALER
PINTÉR ÁDÁM

90'

4 - 2

 

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TISZAKÉCSKEI LC TISZAKÉCSKEI LC 32 25 3 4 77 22 55 78 10.8
2 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 32 21 5 6 68 35 33 68 11.3
3 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 32 19 7 6 67 33 34 64 10.9
4 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 32 18 3 11 56 35 21 57 10.7
5 BALASSAGYARMATI VSE BALASSAGYARMATI VSE 32 16 7 9 38 27 11 55 10.9
6 EGER SE EGER SE 32 15 9 8 54 31 23 54 10.9
7 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 32 14 10 8 45 40 5 52 10.2
8 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 32 14 8 10 58 49 9 50 11
9 DVTK II. DVTK II. 32 13 8 11 58 48 10 47 10.6
10 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 32 13 6 13 38 37 1 45 10.1
11 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 32 13 5 14 44 52 -8 44 10
12 TISZAFÜREDI VSE TISZAFÜREDI VSE 32 12 5 15 53 59 -6 41 10.9
13 DVSC II. DVSC II. 32 10 7 15 45 47 -2 37 10
14 SBTC SBTC 32 10 6 16 45 61 -16 36 10.6
15 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 32 9 8 15 46 50 -4 35 10
16 GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 32 9 7 16 42 66 -24 34 10.7
17 PUTNOK FC PUTNOK FC 32 8 8 16 43 63 -20 32 10.2
18 FC HATVAN FC HATVAN 32 9 3 20 39 58 -19 30 10.1
19 SAJÓBÁBONYI VSE SAJÓBÁBONYI VSE 32 7 3 22 39 86 -47 24 9.9
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 32 4 4 24 34 90 -56 16 10.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 16 8 6 2 15 4 11 30 16 8 3 5 16 11 5 27 32 16 9 7 31 15 16 57
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 16 9 4 3 16 10 6 31 16 7 5 4 12 8 4 26 32 16 9 7 28 18 10 57
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 16 8 8 0 13 2 11 32 16 7 3 6 10 7 3 24 32 15 11 6 23 9 14 56
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 16 8 7 1 10 3 7 31 16 6 5 5 9 10 -1 23 32 14 12 6 19 13 6 54
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 17 10 6 1 23 7 16 36 15 3 8 4 8 11 -3 17 32 13 14 5 31 18 13 53
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 16 8 6 2 23 8 15 30 16 4 9 3 6 4 2 21 32 12 15 5 29 12 17 51
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 17 8 5 4 14 10 4 29 15 4 6 5 9 15 -6 18 32 12 11 9 23 25 -2 47
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 15 4 5 6 12 14 -2 17 17 7 8 2 14 7 7 29 32 11 13 8 26 21 5 46
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 17 9 4 4 14 8 6 31 15 2 8 5 2 8 -6 14 32 11 12 9 16 16 0 45
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 16 7 6 3 15 6 9 27 16 3 6 7 8 12 -4 15 32 10 12 10 23 18 5 42
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 16 4 8 4 10 9 1 20 16 6 4 6 13 11 2 22 32 10 12 10 23 20 3 42
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 15 5 5 5 12 6 6 20 17 3 10 4 7 8 -1 19 32 8 15 9 19 14 5 39
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 16 6 6 4 12 11 1 24 16 2 6 8 8 21 -13 12 32 8 12 12 20 32 -12 36
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 16 5 6 5 10 12 -2 21 16 3 4 9 11 16 -5 13 32 8 10 14 21 28 -7 34
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 16 5 6 5 14 10 4 21 16 1 10 5 9 18 -9 13 32 6 16 10 23 28 -5 34
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 16 6 3 7 11 11 0 21 16 2 5 9 7 17 -10 11 32 8 8 16 18 28 -10 32
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 16 2 9 5 9 12 -3 15 16 3 8 5 9 10 -1 17 32 5 17 10 18 22 -4 32
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 16 4 6 6 12 16 -4 18 16 3 4 9 8 17 -9 13 32 7 10 15 20 33 -13 31
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 15 6 4 5 8 8 0 22 17 2 1 14 4 28 -24 7 32 8 5 19 12 36 -24 29
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 16 4 5 7 12 12 0 17 16 3 2 11 9 26 -17 11 32 7 7 18 21 38 -17 28
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 16 14 1 1 41 9 32 43 16 11 2 3 36 13 23 35 32 25 3 4 77 22 55 78
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 16 11 3 2 42 18 24 36 16 10 2 4 26 17 9 32 32 21 5 6 68 35 33 68
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 16 12 2 2 45 16 29 38 16 7 5 4 22 17 5 26 32 19 7 6 67 33 34 64
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 16 11 2 3 38 12 26 35 16 7 1 8 18 23 -5 22 32 18 3 11 56 35 21 57
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 16 8 6 2 19 8 11 30 16 8 1 7 19 19 0 25 32 16 7 9 38 27 11 55
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 16 10 3 3 37 13 24 33 16 5 6 5 17 18 -1 21 32 15 9 8 54 31 23 54
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 15 5 5 5 23 26 -3 20 17 9 5 3 22 14 8 32 32 14 10 8 45 40 5 52
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 17 10 5 2 40 17 23 35 15 4 3 8 18 32 -14 15 32 14 8 10 58 49 9 50
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 16 8 4 4 27 20 7 28 16 5 4 7 31 28 3 19 32 13 8 11 58 48 10 47
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 17 9 3 5 28 19 9 30 15 4 3 8 10 18 -8 15 32 13 6 13 38 37 1 45
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 16 5 5 6 21 20 1 20 16 8 0 8 23 32 -9 24 32 13 5 14 44 52 -8 44
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 16 9 2 5 32 22 10 29 16 3 3 10 21 37 -16 12 32 12 5 15 53 59 -6 41
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 15 8 1 6 29 14 15 25 17 2 6 9 16 33 -17 12 32 10 7 15 45 47 -2 37
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 16 7 3 6 25 19 6 24 16 3 3 10 20 42 -22 12 32 10 6 16 45 61 -16 36
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 16 5 5 6 22 19 3 20 16 4 3 9 24 31 -7 15 32 9 8 15 46 50 -4 35
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 17 6 3 8 27 32 -5 21 15 3 4 8 15 34 -19 13 32 9 7 16 42 66 -24 34
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 16 5 3 8 26 33 -7 18 16 3 5 8 17 30 -13 14 32 8 8 16 43 63 -20 32
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 16 7 0 9 22 21 1 21 16 2 3 11 17 37 -20 9 32 9 3 20 39 58 -19 30
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 16 6 2 8 23 28 -5 20 16 1 1 14 16 58 -42 4 32 7 3 22 39 86 -47 24
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 15 3 3 9 21 35 -14 12 17 1 1 15 13 55 -42 4 32 4 4 24 34 90 -56 16
 
BALASSAGYARMATI VSE
1 - 01 - 02 - 13 - 02 - 01 - 11 - 00 - 11 - 10 - 0-0 - 01 - 01 - 1-4 - 1-0 - 11 - 1
BVSC-ZUGLÓ
--3 - 22 - 22 - 15 - 00 - 13 - 02 - 21 - 02 - 03 - 3-5 - 15 - 13 - 12 - 13 - 11 - 2
CEGLÉDI VSE
0 - 11 - 21 - 51 - 01 - 11 - 01 - 22 - 12 - 01 - 12 - 21 - 02 - 03 - 0--5 - 02 - 12 - 3
DVTK II.
1 - 01 - 01 - 10 - 0--2 - 31 - 0-0 - 12 - 13 - 15 - 23 - 20 - 02 - 12 - 31 - 13 - 4
DVSC II.
3 - 10 - 13 - 13 - 00 - 21 - 02 - 1---6 - 00 - 15 - 02 - 34 - 2-0 - 00 - 10 - 1
EGER SE
-0 - 20 - 22 - 04 - 04 - 03 - 02 - 13 - 31 - 36 - 05 - 03 - 0-1 - 01 - 1-1 - 11 - 0
FC HATVAN
0 - 10 - 14 - 12 - 3-2 - 11 - 21 - 24 - 0-2 - 10 - 2-1 - 00 - 11 - 03 - 21 - 30 - 1
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
0 - 30 - 22 - 02 - 23 - 10 - 1-3 - 0-1 - 11 - 2-1 - 01 - 12 - 31 - 14 - 00 - 30 - 0
FÜZESGYARMATI SK
3 - 05 - 00 - 1-0 - 12 - 14 - 2--4 - 05 - 03 - 14 - 01 - 21 - 11 - 12 - 11 - 02 - 1
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
0 - 10 - 21 - 10 - 02 - 0-3 - 11 - 21 - 3-3 - 02 - 24 - 22 - 02 - 01 - 43 - 41 - 71 - 3
JÁSZBERÉNYI FC
4 - 03 - 21 - 0-3 - 3-3 - 22 - 0-6 - 01 - 02 - 16 - 16 - 11 - 21 - 03 - 01 - 22 - 2
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
0 - 40 - 2-1 - 51 - 11 - 20 - 01 - 31 - 31 - 21 - 42 - 05 - 23 - 22 - 22 - 3---
PUTNOK FC
0 - 21 - 4-1 - 4-2 - 24 - 22 - 43 - 03 - 00 - 03 - 0-2 - 32 - 42 - 51 - 00 - 30 - 0
SAJÓBÁBONYI VSE
1 - 32 - 40 - 10 - 01 - 00 - 10 - 43 - 1-3 - 00 - 36 - 13 - 13 - 2--1 - 10 - 40 - 2
SBTC
-1 - 1-4 - 12 - 21 - 21 - 11 - 21 - 01 - 22 - 0-2 - 03 - 01 - 02 - 32 - 11 - 30 - 1
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
3 - 01 - 20 - 02 - 02 - 11 - 13 - 1-2 - 41 - 02 - 25 - 01 - 16 - 26 - 11 - 04 - 2-0 - 0
TÁLLYA KSE
3 - 21 - 10 - 2-3 - 02 - 21 - 2-0 - 02 - 00 - 12 - 10 - 01 - 30 - 05 - 02 - 40 - 1-
TISZAFÜREDI VSE
0 - 1-3 - 01 - 52 - 20 - 02 - 02 - 00 - 13 - 12 - 14 - 23 - 43 - 1-3 - 24 - 1-0 - 1
TISZAKÉCSKEI LC
1 - 0-1 - 03 - 23 - 02 - 04 - 15 - 03 - 01 - 11 - 22 - 1-7 - 1-3 - 02 - 02 - 11 - 0
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
0 - 0-1 - 01 - 11 - 30 - 0-5 - 20 - 21 - 31 - 33 - 2-2 - 23 - 1-3 - 21 - 11 - 4

Meccsek

DVSC II.

2020. 08. 02. 15:00
DVTK Edzőközpont
2020. 08. 02. 15:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
DVSC II.
2020. 08. 09. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 08. 09. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
DVSC II.
2020. 08. 12. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 08. 12. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
DVSC II.
2020. 08. 16. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 08. 16. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 08. 23. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
DVSC II.
2020. 08. 26. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 08. 26. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
CEGLÉDI VSE
2020. 08. 30. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 08. 30. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
DVSC II.
2020. 09. 05. 16:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 09. 09. 16:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
DVSC II.
2020. 09. 13. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 09. 13. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
SBTC
2020. 09. 27. 16:00
Mezőkövesd Városi Stadion
2020. 09. 27. 16:00
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
DVSC II.
2020. 11. 25. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 11. 25. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
BVSC-ZUGLÓ
2020. 10. 10. 15:00
Sényő Sportpálya
2020. 10. 10. 15:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
DVSC II.
2020. 10. 18. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 10. 18. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
PUTNOK FC
2020. 10. 25. 13:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
DVSC II.
2020. 11. 01. 13:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 11. 01. 13:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
FC HATVAN
2020. 11. 08. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
DVSC II.
2020. 12. 10. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 12. 10. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
DVSC II.
2020. 11. 22. 13:00
Jászberényi Városi Stadion
2020. 11. 22. 13:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
DVSC II.
2020. 11. 29. 13:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
2020. 11. 29. 13:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
DVTK II.
2020. 12. 06. 13:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
2020. 12. 06. 13:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
EGER SE
2021. 02. 28. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2021. 02. 28. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 03. 07. 14:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 03. 07. 14:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
DVSC II.
2021. 03. 14. 11:30
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2021. 03. 14. 11:30
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC II.
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 03. 21. 15:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 03. 21. 15:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
DVSC II.
2021. 03. 27. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2021. 03. 27. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 04. 04. 16:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
DVSC II.
2021. 04. 11. 16:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2021. 04. 11. 16:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
TISZAFÜREDI VSE
2021. 04. 14. 16:30
Szojka Ferenc Stadion
2021. 04. 14. 16:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
DVSC II.
2021. 04. 18. 14:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
2021. 04. 18. 14:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2021. 04. 25. 17:00
BVSC-Zugló Stadion
2021. 04. 25. 17:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
DVSC II.
2021. 04. 28. 14:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
2021. 04. 28. 14:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 05. 02. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 05. 02. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
DVSC II.
2021. 05. 09. 14:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
2021. 05. 09. 14:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
TÁLLYA KSE
2021. 05. 12. 17:30
Hatvani Népkert Spottelep
2021. 05. 12. 17:30
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
DVSC II.
2021. 05. 16. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2021. 05. 16. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
FÜZESGYARMATI SK
2021. 05. 23. 16:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
2021. 05. 23. 16:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 05. 30. 18:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
2021. 05. 30. 18:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
JÁSZBERÉNYI FC

SÉNYŐ-CARNIFEX FC

2020. 08. 02. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 08. 09. 17:30
Sényő Sportpálya
2020. 08. 09. 17:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
SBTC
2020. 08. 12. 17:30
Sényő Sportpálya
2020. 08. 12. 17:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2020. 08. 16. 17:30
Sényő Sportpálya
2020. 08. 16. 17:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
BVSC-ZUGLÓ
2020. 08. 23. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 08. 23. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 08. 26. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 08. 26. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 08. 30. 17:00
Sényő Sportpálya
2020. 08. 30. 17:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
TÁLLYA KSE
2020. 09. 05. 16:30
Hatvani Népkert Spottelep
2020. 09. 05. 16:30
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 09. 09. 16:30
Sényő Sportpálya
2020. 09. 09. 16:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
FÜZESGYARMATI SK
2020. 09. 13. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 09. 27. 16:00
Sényő Sportpálya
2020. 09. 27. 16:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 10. 04. 15:00
DVTK Edzőközpont
2020. 10. 04. 15:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 10. 10. 15:00
Sényő Sportpálya
2020. 10. 10. 15:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
DVSC II.
2020. 10. 18. 14:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 10. 18. 14:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 10. 25. 13:30
Sényő Sportpálya
2020. 10. 25. 13:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 11. 01. 13:30
Sényő Sportpálya
2020. 11. 01. 13:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 11. 08. 13:30
Sényő Sportpálya
2020. 11. 08. 13:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
CEGLÉDI VSE
2020. 11. 14. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 11. 14. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 11. 22. 13:00
Sényő Sportpálya
2020. 11. 22. 13:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 11. 29. 13:00
Sényő Sportpálya
2020. 11. 29. 13:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
TISZAFÜREDI VSE
2020. 12. 06. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
2020. 12. 06. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 02. 28. 14:00
Mezőkövesd Zsóry Edzőközpont
2021. 02. 28. 14:00
Mezőkövesd Zsóry Edzőközpont
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 03. 07. 14:30
BVSC-Zugló Stadion
2021. 03. 07. 14:30
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 03. 14. 14:30
Sényő Sportpálya
2021. 03. 14. 14:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
EGER SE
2021. 03. 21. 15:00
Sényő Sportpálya
2021. 03. 21. 15:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
PUTNOK FC
2021. 03. 27. 15:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 04. 04. 16:30
Sényő Sportpálya
2021. 04. 04. 16:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
FC HATVAN
2021. 04. 11. 16:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 04. 14. 16:30
Sényő Sportpálya
2021. 04. 14. 16:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 04. 18. 17:00
Jászberényi Városi Stadion
2021. 04. 18. 17:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 04. 25. 17:00
Sényő Sportpálya
2021. 04. 25. 17:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
DVTK II.
2021. 04. 28. 14:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
2021. 04. 28. 14:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 05. 02. 17:30
Sényő Sportpálya
2021. 05. 02. 17:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 05. 09. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 05. 09. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 05. 12. 17:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 05. 12. 17:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 05. 16. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 05. 16. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 05. 23. 16:00
Sényő Sportpálya
2021. 05. 23. 16:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 05. 30. 18:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 05. 30. 18:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple