Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 33. forduló

2021.05.02 - 17:30

Tiszafüred, Lipcsey Elemér Sporttelep

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
KÁTAI GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZABÓ FERENC SZILÁRD, POGONYI FERENC
TISZAFÜREDI VSE
TISZAKÉCSKEI LC
90'
45'

Gólok

SZABÓ TAMÁS

53'

1 - 0

 

 

1 - 1

72'

PÁL ANDRÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TISZAKÉCSKEI LC TISZAKÉCSKEI LC 33 25 4 4 78 23 55 79 10.8
2 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 33 22 5 6 71 36 35 71 11.6
3 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 33 19 8 6 67 33 34 65 11.1
4 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 33 19 3 11 59 37 22 60 10.8
5 BALASSAGYARMATI VSE BALASSAGYARMATI VSE 33 17 7 9 39 27 12 58 10.7
6 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 33 15 10 8 49 42 7 55 10.5
7 EGER SE EGER SE 33 15 9 9 54 32 22 54 10.7
8 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 33 14 9 10 58 49 9 51 11
9 DVTK II. DVTK II. 33 14 8 11 60 48 12 50 10.7
10 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 33 13 7 13 40 39 1 46 10.2
11 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 33 13 6 14 44 52 -8 45 9.9
12 TISZAFÜREDI VSE TISZAFÜREDI VSE 33 12 6 15 54 60 -6 42 10.5
13 DVSC II. DVSC II. 33 10 8 15 48 50 -2 38 10.2
14 SBTC SBTC 33 10 7 16 47 63 -16 37 10.5
15 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 33 9 8 16 46 52 -6 35 10
16 GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 33 9 7 17 44 69 -25 34 10.5
17 PUTNOK FC PUTNOK FC 33 8 9 16 46 66 -20 33 10.3
18 FC HATVAN FC HATVAN 33 9 4 20 39 58 -19 31 9.9
19 SAJÓBÁBONYI VSE SAJÓBÁBONYI VSE 33 7 3 23 40 89 -49 24 9.7
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 33 4 4 25 36 94 -58 16 10.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 17 10 4 3 17 10 7 34 16 7 5 4 12 8 4 26 33 17 9 7 29 18 11 60
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 17 9 8 0 15 3 12 35 16 7 3 6 10 7 3 24 33 16 11 6 25 10 15 59
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 16 8 6 2 15 4 11 30 17 8 4 5 16 11 5 28 33 16 10 7 31 15 16 58
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 16 8 7 1 10 3 7 31 17 6 6 5 9 10 -1 24 33 14 13 6 19 13 6 55
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 18 10 7 1 23 7 16 37 15 3 8 4 8 11 -3 17 33 13 15 5 31 18 13 54
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 16 8 6 2 23 8 15 30 17 4 10 3 6 4 2 22 33 12 16 5 29 12 17 52
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 17 8 5 4 14 10 4 29 16 4 6 6 10 17 -7 18 33 12 11 10 24 27 -3 47
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 15 4 5 6 12 14 -2 17 18 7 9 2 15 8 7 30 33 11 14 8 27 22 5 47
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 17 9 4 4 14 8 6 31 16 2 9 5 3 9 -6 15 33 11 13 9 17 17 0 46
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 17 7 7 3 15 6 9 28 16 3 6 7 8 12 -4 15 33 10 13 10 23 18 5 43
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 16 4 8 4 10 9 1 20 17 6 5 6 13 11 2 23 33 10 13 10 23 20 3 43
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 15 5 5 5 12 6 6 20 18 3 10 5 7 9 -2 19 33 8 15 10 19 15 4 39
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 17 6 7 4 13 12 1 25 16 2 6 8 8 21 -13 12 33 8 13 12 21 33 -12 37
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 16 5 6 5 10 12 -2 21 17 3 5 9 11 16 -5 14 33 8 11 14 21 28 -7 35
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 17 5 7 5 14 10 4 22 16 1 10 5 9 18 -9 13 33 6 17 10 23 28 -5 35
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 17 5 6 6 13 16 -3 21 16 3 4 9 8 17 -9 13 33 8 10 15 21 33 -12 34
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 17 6 4 7 11 11 0 22 16 2 5 9 7 17 -10 11 33 8 9 16 18 28 -10 33
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 17 2 10 5 9 12 -3 16 16 3 8 5 9 10 -1 17 33 5 18 10 18 22 -4 33
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 16 6 5 5 9 9 0 23 17 2 1 14 4 28 -24 7 33 8 6 19 13 37 -24 30
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 16 4 5 7 12 12 0 17 17 3 2 12 9 27 -18 11 33 7 7 19 21 39 -18 28
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 16 14 1 1 41 9 32 43 17 11 3 3 37 14 23 36 33 25 4 4 78 23 55 79
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 17 12 3 2 45 19 26 39 16 10 2 4 26 17 9 32 33 22 5 6 71 36 35 71
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 16 12 2 2 45 16 29 38 17 7 6 4 22 17 5 27 33 19 8 6 67 33 34 65
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 17 12 2 3 41 14 27 38 16 7 1 8 18 23 -5 22 33 19 3 11 59 37 22 60
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 16 8 6 2 19 8 11 30 17 9 1 7 20 19 1 28 33 17 7 9 39 27 12 58
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 15 5 5 5 23 26 -3 20 18 10 5 3 26 16 10 35 33 15 10 8 49 42 7 55
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 17 10 3 4 37 14 23 33 16 5 6 5 17 18 -1 21 33 15 9 9 54 32 22 54
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 18 10 6 2 40 17 23 36 15 4 3 8 18 32 -14 15 33 14 9 10 58 49 9 51
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 16 8 4 4 27 20 7 28 17 6 4 7 33 28 5 22 33 14 8 11 60 48 12 50
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 17 9 3 5 28 19 9 30 16 4 4 8 12 20 -8 16 33 13 7 13 40 39 1 46
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 16 5 5 6 21 20 1 20 17 8 1 8 23 32 -9 25 33 13 6 14 44 52 -8 45
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 17 9 3 5 33 23 10 30 16 3 3 10 21 37 -16 12 33 12 6 15 54 60 -6 42
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 15 8 1 6 29 14 15 25 18 2 7 9 19 36 -17 13 33 10 8 15 48 50 -2 38
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 17 7 4 6 27 21 6 25 16 3 3 10 20 42 -22 12 33 10 7 16 47 63 -16 37
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 17 5 5 7 22 21 1 20 16 4 3 9 24 31 -7 15 33 9 8 16 46 52 -6 35
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 17 6 3 8 27 32 -5 21 16 3 4 9 17 37 -20 13 33 9 7 17 44 69 -25 34
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 17 5 4 8 29 36 -7 19 16 3 5 8 17 30 -13 14 33 8 9 16 46 66 -20 33
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 17 7 1 9 22 21 1 22 16 2 3 11 17 37 -20 9 33 9 4 20 39 58 -19 31
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 16 6 2 8 23 28 -5 20 17 1 1 15 17 61 -44 4 33 7 3 23 40 89 -49 24
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 16 3 3 10 23 39 -16 12 17 1 1 15 13 55 -42 4 33 4 4 25 36 94 -58 16
 
BALASSAGYARMATI VSE
1 - 01 - 02 - 13 - 02 - 01 - 11 - 00 - 11 - 10 - 0-0 - 01 - 01 - 1-4 - 1-0 - 11 - 1
BVSC-ZUGLÓ
--3 - 22 - 22 - 15 - 00 - 13 - 02 - 21 - 02 - 03 - 33 - 15 - 15 - 13 - 12 - 13 - 11 - 2
CEGLÉDI VSE
0 - 11 - 21 - 51 - 01 - 11 - 01 - 22 - 12 - 01 - 12 - 21 - 02 - 03 - 0--5 - 02 - 12 - 3
DVTK II.
1 - 01 - 01 - 10 - 0--2 - 31 - 0-0 - 12 - 13 - 15 - 23 - 20 - 02 - 12 - 31 - 13 - 4
DVSC II.
3 - 10 - 13 - 13 - 00 - 21 - 02 - 1---6 - 00 - 15 - 02 - 34 - 2-0 - 00 - 10 - 1
EGER SE
0 - 10 - 20 - 22 - 04 - 04 - 03 - 02 - 13 - 31 - 36 - 05 - 03 - 0-1 - 01 - 1-1 - 11 - 0
FC HATVAN
0 - 10 - 14 - 12 - 3-2 - 11 - 21 - 24 - 00 - 02 - 10 - 2-1 - 00 - 11 - 03 - 21 - 30 - 1
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
0 - 30 - 22 - 02 - 23 - 10 - 1-3 - 0-1 - 11 - 2-1 - 01 - 12 - 31 - 14 - 00 - 30 - 0
FÜZESGYARMATI SK
3 - 05 - 00 - 1-0 - 12 - 14 - 2-3 - 24 - 05 - 03 - 14 - 01 - 21 - 11 - 12 - 11 - 02 - 1
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
0 - 10 - 21 - 10 - 02 - 0-3 - 11 - 21 - 3-3 - 02 - 24 - 22 - 02 - 01 - 43 - 41 - 71 - 3
JÁSZBERÉNYI FC
4 - 03 - 21 - 0-3 - 3-3 - 22 - 0-6 - 01 - 02 - 16 - 16 - 11 - 21 - 03 - 01 - 22 - 2
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
0 - 40 - 2-1 - 51 - 11 - 20 - 01 - 31 - 31 - 21 - 42 - 05 - 23 - 22 - 22 - 3--2 - 4
PUTNOK FC
0 - 21 - 4-1 - 43 - 32 - 24 - 22 - 43 - 03 - 00 - 03 - 0-2 - 32 - 42 - 51 - 00 - 30 - 0
SAJÓBÁBONYI VSE
1 - 32 - 40 - 10 - 01 - 00 - 10 - 43 - 1-3 - 00 - 36 - 13 - 13 - 2--1 - 10 - 40 - 2
SBTC
-1 - 12 - 24 - 12 - 21 - 21 - 11 - 21 - 01 - 22 - 0-2 - 03 - 01 - 02 - 32 - 11 - 30 - 1
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
3 - 01 - 20 - 02 - 02 - 11 - 13 - 10 - 02 - 41 - 02 - 25 - 01 - 16 - 26 - 11 - 04 - 2-0 - 0
TÁLLYA KSE
3 - 21 - 10 - 20 - 23 - 02 - 21 - 2-0 - 02 - 00 - 12 - 10 - 01 - 30 - 05 - 02 - 40 - 1-
TISZAFÜREDI VSE
0 - 1-3 - 01 - 52 - 20 - 02 - 02 - 00 - 13 - 12 - 14 - 23 - 43 - 1-3 - 24 - 11 - 10 - 1
TISZAKÉCSKEI LC
1 - 0-1 - 03 - 23 - 02 - 04 - 15 - 03 - 01 - 11 - 22 - 1-7 - 1-3 - 02 - 02 - 11 - 0
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
0 - 0-1 - 01 - 11 - 30 - 0-5 - 20 - 21 - 31 - 33 - 2-2 - 23 - 1-3 - 21 - 11 - 4

Meccsek

TISZAFÜREDI VSE

2020. 08. 02. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 08. 09. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 08. 09. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
TISZAFÜREDI VSE
2020. 08. 12. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
TÁLLYA KSE
2020. 08. 16. 17:30
Hatvani Népkert Spottelep
2020. 08. 16. 17:30
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
TISZAFÜREDI VSE
2020. 08. 23. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
FÜZESGYARMATI SK
2020. 08. 26. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
TISZAFÜREDI VSE
2020. 08. 30. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 09. 05. 16:30
DVTK Edzőközpont
2020. 09. 05. 16:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
TISZAFÜREDI VSE
2020. 09. 09. 16:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
DVSC II.
2020. 09. 13. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 09. 13. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
TISZAFÜREDI VSE
2020. 09. 27. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 10. 04. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
TISZAFÜREDI VSE
2020. 10. 10. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
CEGLÉDI VSE
2020. 10. 18. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 10. 18. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
TISZAFÜREDI VSE
2020. 11. 11. 13:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 11. 11. 13:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 11. 01. 13:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
EGER SE
2020. 11. 08. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 11. 08. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
TISZAFÜREDI VSE
2020. 12. 02. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 12. 02. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2020. 11. 22. 13:00
BVSC-Zugló Stadion
2020. 11. 22. 13:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
TISZAFÜREDI VSE
2020. 11. 29. 13:00
Sényő Sportpálya
2020. 11. 29. 13:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
TISZAFÜREDI VSE
2020. 12. 06. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
PUTNOK FC
2021. 02. 28. 14:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
TISZAFÜREDI VSE
2021. 03. 07. 14:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
FC HATVAN
2021. 03. 14. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TISZAFÜREDI VSE
2021. 03. 21. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 03. 27. 15:00
Jászberényi Városi Stadion
2021. 03. 27. 15:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
TISZAFÜREDI VSE
2021. 04. 04. 16:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
DVTK II.
2021. 04. 11. 16:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2021. 04. 11. 16:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
TISZAFÜREDI VSE
2021. 04. 14. 16:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 04. 18. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 04. 18. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
TISZAFÜREDI VSE
2021. 04. 25. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 04. 28. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 04. 28. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TISZAFÜREDI VSE
2021. 05. 02. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 05. 09. 15:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 05. 09. 15:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
TISZAFÜREDI VSE
2021. 05. 12. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 05. 12. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
TISZAFÜREDI VSE
2021. 05. 16. 18:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 05. 16. 18:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
SBTC
2021. 05. 23. 18:00
Mezőkövesd Városi Stadion
2021. 05. 23. 18:00
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
TISZAFÜREDI VSE
2021. 05. 30. 18:00
Jászberényi Városi Stadion
2021. 05. 30. 18:00
Jászberényi Városi Stadion
TISZAFÜREDI VSE
BVSC-ZUGLÓ

TISZAKÉCSKEI LC

2020. 08. 02. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 08. 02. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
TÁLLYA KSE
2020. 08. 09. 17:30
Hatvani Népkert Spottelep
2020. 08. 09. 17:30
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 08. 12. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 08. 12. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
FÜZESGYARMATI SK
2020. 08. 16. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 08. 23. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 08. 23. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 08. 26. 17:30
DVTK Edzőközpont
2020. 08. 26. 17:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 08. 30. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 08. 30. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
DVSC II.
2020. 09. 05. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 09. 05. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 09. 09. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 09. 09. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 09. 13. 16:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 09. 27. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 09. 27. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
CEGLÉDI VSE
2020. 10. 04. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 10. 04. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
EGER SE
2020. 10. 10. 15:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 10. 18. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 10. 18. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
TISZAFÜREDI VSE
2020. 10. 25. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 10. 25. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 11. 01. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 11. 01. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2020. 11. 08. 13:30
BVSC-Zugló Stadion
2020. 11. 08. 13:30
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 11. 14. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 11. 14. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 11. 22. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 11. 22. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 11. 29. 13:00
Tállya Községi Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 12. 06. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 12. 06. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
FC HATVAN
2021. 02. 28. 14:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 03. 07. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 03. 07. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 03. 14. 14:30
Jászberényi Városi Stadion
2021. 03. 14. 14:30
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 03. 21. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 03. 21. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
DVTK II.
2021. 03. 27. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2021. 03. 27. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 04. 04. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 04. 04. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 04. 11. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 04. 11. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 04. 14. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 04. 14. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 04. 18. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 04. 18. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 04. 25. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 04. 25. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 04. 28. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 04. 28. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 05. 02. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 05. 09. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 05. 09. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
SBTC
2021. 05. 12. 17:30
Mezőkövesd Városi Stadion
2021. 05. 12. 17:30
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 05. 16. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 05. 16. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
BVSC-ZUGLÓ
2021. 05. 23. 16:00
Sényő Sportpálya
2021. 05. 23. 16:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 05. 30. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 05. 30. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
PUTNOK FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple