Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 34. forduló

2021.05.09 - 17:30

Tiszakécske, Tiszakécske Városi Sportcentrum (Tiszakécske Sportcentrum)

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
LEÉL-ŐSSY ÁDÁM
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KULCSÁR DÁNIEL, SZARVAS LÁSZLÓ
TISZAKÉCSKEI LC
SBTC
90'
45'

Gólok

OLÁH MÁTÉ SÁNDOR

11'

1 - 0

 

PONGRÁCZ VIKTOR

33'

2 - 0

 

KALMÁR FERENC

51'

3 - 0

 

GYURJÁN BENCE

67'

4 - 0

 

KALMÁR FERENC

68'

5 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TISZAKÉCSKEI LC TISZAKÉCSKEI LC 34 26 4 4 83 23 60 82 11
2 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 34 22 5 7 71 37 34 71 11.4
3 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 34 20 8 6 71 34 37 68 10.8
4 BALASSAGYARMATI VSE BALASSAGYARMATI VSE 34 18 7 9 42 27 15 61 10.8
5 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 34 19 3 12 60 41 19 60 10.5
6 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 34 16 10 8 50 42 8 58 10.4
7 EGER SE EGER SE 34 16 9 9 55 32 23 57 10.8
8 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 34 15 9 10 59 49 10 54 11.3
9 DVTK II. DVTK II. 34 14 8 12 60 50 10 50 10.9
10 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 34 13 7 14 40 41 -1 46 10.6
11 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 34 13 6 15 45 55 -10 45 10.1
12 TISZAFÜREDI VSE TISZAFÜREDI VSE 34 12 6 16 54 63 -9 42 10.4
13 DVSC II. DVSC II. 34 11 8 15 50 51 -1 41 10.3
14 SBTC SBTC 34 10 7 17 47 68 -21 37 10.3
15 PUTNOK FC PUTNOK FC 34 9 9 16 49 67 -18 36 10.4
16 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 34 9 8 17 47 54 -7 35 10.1
17 FC HATVAN FC HATVAN 34 10 4 20 41 58 -17 34 9.9
18 GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 34 9 7 18 44 70 -26 34 10.2
19 SAJÓBÁBONYI VSE SAJÓBÁBONYI VSE 34 7 3 24 40 90 -50 24 9.7
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 34 5 4 25 38 94 -56 19 10.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 17 9 6 2 17 4 13 33 17 8 4 5 16 11 5 28 34 17 10 7 33 15 18 61
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 17 10 4 3 17 10 7 34 17 7 5 5 12 9 3 26 34 17 9 8 29 19 10 60
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 17 9 8 0 15 3 12 35 17 7 3 7 10 8 2 24 34 16 11 7 25 11 14 59
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 17 9 7 1 11 3 8 34 17 6 6 5 9 10 -1 24 34 15 13 6 20 13 7 58
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 17 9 6 2 24 8 16 33 17 4 10 3 6 4 2 22 34 13 16 5 30 12 18 55
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 18 10 7 1 23 7 16 37 16 3 9 4 8 11 -3 18 34 13 16 5 31 18 13 55
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 16 5 5 6 13 14 -1 20 18 7 9 2 15 8 7 30 34 12 14 8 28 22 6 50
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 18 8 5 5 14 11 3 29 16 4 6 6 10 17 -7 18 34 12 11 11 24 28 -4 47
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 17 7 7 3 15 6 9 28 17 4 6 7 9 12 -3 18 34 11 13 10 24 18 6 46
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 17 9 4 4 14 8 6 31 17 2 9 6 3 10 -7 15 34 11 13 10 17 18 -1 46
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 17 4 8 5 11 11 0 20 17 6 5 6 13 11 2 23 34 10 13 11 24 22 2 43
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 16 6 5 5 13 6 7 23 18 3 10 5 7 9 -2 19 34 9 15 10 20 15 5 42
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 17 5 6 6 13 16 -3 21 17 4 4 9 10 18 -8 16 34 9 10 15 23 34 -11 37
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 17 6 7 4 13 12 1 25 17 2 6 9 8 23 -15 12 34 8 13 13 21 35 -14 37
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 17 6 4 7 11 11 0 22 17 3 5 9 8 17 -9 14 34 9 9 16 19 28 -9 36
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 17 5 6 6 10 13 -3 21 17 3 5 9 11 16 -5 14 34 8 11 15 21 29 -8 35
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 17 5 7 5 14 10 4 22 17 1 10 6 9 19 -10 13 34 6 17 11 23 29 -6 35
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 17 7 5 5 10 9 1 26 17 2 1 14 4 28 -24 7 34 9 6 19 14 37 -23 33
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 17 2 10 5 9 12 -3 16 17 3 8 6 9 11 -2 17 34 5 18 11 18 23 -5 33
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 17 4 6 7 12 12 0 18 17 3 2 12 9 27 -18 11 34 7 8 19 21 39 -18 29
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 17 15 1 1 46 9 37 46 17 11 3 3 37 14 23 36 34 26 4 4 83 23 60 82
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 17 12 3 2 45 19 26 39 17 10 2 5 26 18 8 32 34 22 5 7 71 37 34 71
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 17 13 2 2 49 17 32 41 17 7 6 4 22 17 5 27 34 20 8 6 71 34 37 68
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 17 9 6 2 22 8 14 33 17 9 1 7 20 19 1 28 34 18 7 9 42 27 15 61
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 17 12 2 3 41 14 27 38 17 7 1 9 19 27 -8 22 34 19 3 12 60 41 19 60
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 16 6 5 5 24 26 -2 23 18 10 5 3 26 16 10 35 34 16 10 8 50 42 8 58
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 17 10 3 4 37 14 23 33 17 6 6 5 18 18 0 24 34 16 9 9 55 32 23 57
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 18 10 6 2 40 17 23 36 16 5 3 8 19 32 -13 18 34 15 9 10 59 49 10 54
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 17 8 4 5 27 22 5 28 17 6 4 7 33 28 5 22 34 14 8 12 60 50 10 50
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 17 9 3 5 28 19 9 30 17 4 4 9 12 22 -10 16 34 13 7 14 40 41 -1 46
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 17 5 5 7 22 23 -1 20 17 8 1 8 23 32 -9 25 34 13 6 15 45 55 -10 45
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 17 9 3 5 33 23 10 30 17 3 3 11 21 40 -19 12 34 12 6 16 54 63 -9 42
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 16 9 1 6 31 15 16 28 18 2 7 9 19 36 -17 13 34 11 8 15 50 51 -1 41
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 17 7 4 6 27 21 6 25 17 3 3 11 20 47 -27 12 34 10 7 17 47 68 -21 37
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 17 5 4 8 29 36 -7 19 17 4 5 8 20 31 -11 17 34 9 9 16 49 67 -18 36
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 17 5 5 7 22 21 1 20 17 4 3 10 25 33 -8 15 34 9 8 17 47 54 -7 35
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 17 7 1 9 22 21 1 22 17 3 3 11 19 37 -18 12 34 10 4 20 41 58 -17 34
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 18 6 3 9 27 33 -6 21 16 3 4 9 17 37 -20 13 34 9 7 18 44 70 -26 34
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 17 6 2 9 23 29 -6 20 17 1 1 15 17 61 -44 4 34 7 3 24 40 90 -50 24
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 17 4 3 10 25 39 -14 15 17 1 1 15 13 55 -42 4 34 5 4 25 38 94 -56 19
 
BALASSAGYARMATI VSE
1 - 01 - 02 - 13 - 02 - 01 - 11 - 00 - 11 - 10 - 0-0 - 01 - 01 - 1-4 - 13 - 00 - 11 - 1
BVSC-ZUGLÓ
--3 - 22 - 22 - 15 - 00 - 13 - 02 - 21 - 02 - 03 - 33 - 15 - 15 - 13 - 12 - 13 - 11 - 2
CEGLÉDI VSE
0 - 11 - 21 - 51 - 01 - 11 - 01 - 22 - 12 - 01 - 12 - 21 - 02 - 03 - 0--5 - 02 - 12 - 3
DVTK II.
1 - 01 - 01 - 10 - 0-0 - 22 - 31 - 0-0 - 12 - 13 - 15 - 23 - 20 - 02 - 12 - 31 - 13 - 4
DVSC II.
3 - 10 - 13 - 13 - 00 - 21 - 02 - 1---6 - 00 - 15 - 02 - 34 - 22 - 10 - 00 - 10 - 1
EGER SE
0 - 10 - 20 - 22 - 04 - 04 - 03 - 02 - 13 - 31 - 36 - 05 - 03 - 0-1 - 01 - 1-1 - 11 - 0
FC HATVAN
0 - 10 - 14 - 12 - 3-2 - 11 - 21 - 24 - 00 - 02 - 10 - 2-1 - 00 - 11 - 03 - 21 - 30 - 1
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
0 - 30 - 22 - 02 - 23 - 10 - 1-3 - 0-1 - 11 - 21 - 31 - 01 - 12 - 31 - 14 - 00 - 30 - 0
FÜZESGYARMATI SK
3 - 05 - 00 - 1-0 - 12 - 14 - 2-3 - 24 - 05 - 03 - 14 - 01 - 21 - 11 - 12 - 11 - 02 - 1
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
0 - 10 - 21 - 10 - 02 - 00 - 13 - 11 - 21 - 3-3 - 02 - 24 - 22 - 02 - 01 - 43 - 41 - 71 - 3
JÁSZBERÉNYI FC
4 - 03 - 21 - 0-3 - 3-3 - 22 - 04 - 16 - 01 - 02 - 16 - 16 - 11 - 21 - 03 - 01 - 22 - 2
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
0 - 40 - 22 - 01 - 51 - 11 - 20 - 01 - 31 - 31 - 21 - 42 - 05 - 23 - 22 - 22 - 3--2 - 4
PUTNOK FC
0 - 21 - 4-1 - 43 - 32 - 24 - 22 - 43 - 03 - 00 - 03 - 0-2 - 32 - 42 - 51 - 00 - 30 - 0
SAJÓBÁBONYI VSE
1 - 32 - 40 - 10 - 01 - 00 - 10 - 43 - 1-3 - 00 - 36 - 13 - 13 - 20 - 1-1 - 10 - 40 - 2
SBTC
-1 - 12 - 24 - 12 - 21 - 21 - 11 - 21 - 01 - 22 - 0-2 - 03 - 01 - 02 - 32 - 11 - 30 - 1
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
3 - 01 - 20 - 02 - 02 - 11 - 13 - 10 - 02 - 41 - 02 - 25 - 01 - 16 - 26 - 11 - 04 - 2-0 - 0
TÁLLYA KSE
3 - 21 - 10 - 20 - 23 - 02 - 21 - 2-0 - 02 - 00 - 12 - 10 - 01 - 30 - 05 - 02 - 40 - 1-
TISZAFÜREDI VSE
0 - 1-3 - 01 - 52 - 20 - 02 - 02 - 00 - 13 - 12 - 14 - 23 - 43 - 1-3 - 24 - 11 - 10 - 1
TISZAKÉCSKEI LC
1 - 0-1 - 03 - 23 - 02 - 04 - 15 - 03 - 01 - 11 - 22 - 1-7 - 15 - 03 - 02 - 02 - 11 - 0
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
0 - 01 - 01 - 01 - 11 - 30 - 0-5 - 20 - 21 - 31 - 33 - 2-2 - 23 - 1-3 - 21 - 11 - 4

Meccsek

TISZAKÉCSKEI LC

2020. 08. 02. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 08. 02. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
TÁLLYA KSE
2020. 08. 09. 17:30
Hatvani Népkert Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 08. 12. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 08. 12. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
FÜZESGYARMATI SK
2020. 08. 16. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 08. 23. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 08. 23. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 08. 26. 17:30
DVTK Edzőközpont
2020. 08. 26. 17:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 08. 30. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 08. 30. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
DVSC II.
2020. 09. 05. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 09. 05. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 09. 09. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 09. 09. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 09. 13. 16:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 09. 27. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 09. 27. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
CEGLÉDI VSE
2020. 10. 04. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 10. 04. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
EGER SE
2020. 10. 10. 15:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2020. 10. 10. 15:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BALASSAGYARMATI VSE
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 10. 18. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 10. 18. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
TISZAFÜREDI VSE
2020. 10. 25. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 10. 25. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 11. 01. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 11. 01. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2020. 11. 08. 13:30
BVSC-Zugló Stadion
2020. 11. 08. 13:30
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 11. 14. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 11. 14. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 11. 22. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 11. 22. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 11. 29. 13:00
Tállya Községi Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 12. 06. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 12. 06. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
FC HATVAN
2021. 02. 28. 14:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 03. 07. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 03. 07. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 03. 14. 14:30
Jászberényi Városi Stadion
2021. 03. 14. 14:30
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 03. 21. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 03. 21. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
DVTK II.
2021. 03. 27. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DVSC II.
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 04. 04. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 04. 04. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 04. 11. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 04. 11. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 04. 14. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 04. 14. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 04. 18. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 04. 18. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 04. 25. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 04. 25. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 04. 28. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 04. 28. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 05. 02. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 05. 09. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 05. 09. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
SBTC
2021. 05. 12. 17:30
Mezőkövesd Városi Stadion
2021. 05. 12. 17:30
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 05. 16. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 05. 16. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
BVSC-ZUGLÓ
2021. 05. 23. 16:00
Sényő Sporttelep
2021. 05. 23. 16:00
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 05. 30. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 05. 30. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
PUTNOK FC

SBTC

2020. 08. 02. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 08. 02. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
BVSC-ZUGLÓ
2020. 08. 09. 17:30
Sényő Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
SBTC
2020. 08. 12. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 08. 12. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
PUTNOK FC
2020. 08. 16. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
SBTC
2020. 08. 23. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 08. 23. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
FC HATVAN
2020. 08. 26. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SBTC
2020. 08. 30. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 08. 30. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 09. 05. 16:30
Jászberényi Városi Stadion
2020. 09. 05. 16:30
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
SBTC
2020. 09. 09. 16:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 09. 09. 16:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
DVTK II.
2020. 09. 13. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2020. 09. 13. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DVSC II.
SBTC
2020. 09. 27. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
2020. 09. 27. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 10. 04. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 10. 04. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
SBTC
2020. 10. 10. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
2020. 10. 10. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 10. 18. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 10. 18. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
SBTC
2020. 10. 25. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 10. 25. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 11. 01. 13:30
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2020. 11. 01. 13:30
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BALASSAGYARMATI VSE
SBTC
2020. 11. 08. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 11. 08. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
TISZAFÜREDI VSE
2020. 11. 14. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 11. 14. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
EGER SE
2020. 11. 22. 13:00
Mezőkövesd Városi Stadion
2020. 11. 22. 13:00
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
SBTC
2020. 11. 29. 13:00
BVSC-Zugló Stadion
2020. 11. 29. 13:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
SBTC
2020. 12. 06. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
2020. 12. 06. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 02. 28. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 02. 28. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
SBTC
2021. 03. 07. 14:30
Szojka Ferenc Stadion
2021. 03. 07. 14:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
TÁLLYA KSE
2021. 03. 14. 14:30
Hatvani Népkert Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
SBTC
2021. 03. 21. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
2021. 03. 21. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
FÜZESGYARMATI SK
2021. 03. 27. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
SBTC
2021. 04. 04. 16:30
Szojka Ferenc Stadion
2021. 04. 04. 16:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
JÁSZBERÉNYI FC
2021. 04. 11. 16:30
DVTK Edzőközpont
2021. 04. 11. 16:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
SBTC
2021. 04. 14. 16:30
Szojka Ferenc Stadion
2021. 04. 14. 16:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
DVSC II.
2021. 04. 18. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 04. 18. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
SBTC
2021. 04. 25. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
2021. 04. 25. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 04. 28. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 04. 28. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
SBTC
2021. 05. 02. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2021. 05. 02. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
CEGLÉDI VSE
2021. 05. 09. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 05. 09. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
SBTC
2021. 05. 12. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2021. 05. 12. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 05. 16. 18:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 05. 16. 18:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
SBTC
2021. 05. 23. 18:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 05. 23. 18:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
SBTC
2021. 05. 30. 18:00
Szojka Ferenc Stadion
2021. 05. 30. 18:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple