Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 34. forduló

2021.05.09 - 14:30

Debrecen, Debreceni Nagyerdei Stadion (Nagyerdei Stadion)

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
JAKAB ÁRPÁD
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DEME RAJMUND, ANCSIN ZOLTÁN
DVSC II.
TÁLLYA KSE
90'
45'

Gólok

GYÖNYÖRŰ GERGŐ

11'

1 - 0

 

 

1 - 1

73'

NYITRAI DÁVID
GYÖNYÖRŰ GERGŐ

86'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TISZAKÉCSKEI LC TISZAKÉCSKEI LC 34 26 4 4 83 23 60 82 11
2 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 34 22 5 7 71 37 34 71 11.4
3 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 34 20 8 6 71 34 37 68 10.8
4 BALASSAGYARMATI VSE BALASSAGYARMATI VSE 34 18 7 9 42 27 15 61 10.8
5 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 34 19 3 12 60 41 19 60 10.5
6 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 34 16 10 8 50 42 8 58 10.4
7 EGER SE EGER SE 34 16 9 9 55 32 23 57 10.8
8 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 34 15 9 10 59 49 10 54 11.3
9 DVTK II. DVTK II. 34 14 8 12 60 50 10 50 10.9
10 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 34 13 7 14 40 41 -1 46 10.6
11 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 34 13 6 15 45 55 -10 45 10.1
12 TISZAFÜREDI VSE TISZAFÜREDI VSE 34 12 6 16 54 63 -9 42 10.4
13 DVSC II. DVSC II. 34 11 8 15 50 51 -1 41 10.3
14 SBTC SBTC 34 10 7 17 47 68 -21 37 10.3
15 PUTNOK FC PUTNOK FC 34 9 9 16 49 67 -18 36 10.4
16 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 34 9 8 17 47 54 -7 35 10.1
17 FC HATVAN FC HATVAN 34 10 4 20 41 58 -17 34 9.9
18 GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 34 9 7 18 44 70 -26 34 10.2
19 SAJÓBÁBONYI VSE SAJÓBÁBONYI VSE 34 7 3 24 40 90 -50 24 9.7
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 34 5 4 25 38 94 -56 19 10.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 17 9 6 2 17 4 13 33 17 8 4 5 16 11 5 28 34 17 10 7 33 15 18 61
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 17 10 4 3 17 10 7 34 17 7 5 5 12 9 3 26 34 17 9 8 29 19 10 60
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 17 9 8 0 15 3 12 35 17 7 3 7 10 8 2 24 34 16 11 7 25 11 14 59
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 17 9 7 1 11 3 8 34 17 6 6 5 9 10 -1 24 34 15 13 6 20 13 7 58
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 17 9 6 2 24 8 16 33 17 4 10 3 6 4 2 22 34 13 16 5 30 12 18 55
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 18 10 7 1 23 7 16 37 16 3 9 4 8 11 -3 18 34 13 16 5 31 18 13 55
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 16 5 5 6 13 14 -1 20 18 7 9 2 15 8 7 30 34 12 14 8 28 22 6 50
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 18 8 5 5 14 11 3 29 16 4 6 6 10 17 -7 18 34 12 11 11 24 28 -4 47
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 17 7 7 3 15 6 9 28 17 4 6 7 9 12 -3 18 34 11 13 10 24 18 6 46
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 17 9 4 4 14 8 6 31 17 2 9 6 3 10 -7 15 34 11 13 10 17 18 -1 46
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 17 4 8 5 11 11 0 20 17 6 5 6 13 11 2 23 34 10 13 11 24 22 2 43
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 16 6 5 5 13 6 7 23 18 3 10 5 7 9 -2 19 34 9 15 10 20 15 5 42
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 17 5 6 6 13 16 -3 21 17 4 4 9 10 18 -8 16 34 9 10 15 23 34 -11 37
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 17 6 7 4 13 12 1 25 17 2 6 9 8 23 -15 12 34 8 13 13 21 35 -14 37
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 17 6 4 7 11 11 0 22 17 3 5 9 8 17 -9 14 34 9 9 16 19 28 -9 36
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 17 5 6 6 10 13 -3 21 17 3 5 9 11 16 -5 14 34 8 11 15 21 29 -8 35
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 17 5 7 5 14 10 4 22 17 1 10 6 9 19 -10 13 34 6 17 11 23 29 -6 35
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 17 7 5 5 10 9 1 26 17 2 1 14 4 28 -24 7 34 9 6 19 14 37 -23 33
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 17 2 10 5 9 12 -3 16 17 3 8 6 9 11 -2 17 34 5 18 11 18 23 -5 33
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 17 4 6 7 12 12 0 18 17 3 2 12 9 27 -18 11 34 7 8 19 21 39 -18 29
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 17 15 1 1 46 9 37 46 17 11 3 3 37 14 23 36 34 26 4 4 83 23 60 82
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 17 12 3 2 45 19 26 39 17 10 2 5 26 18 8 32 34 22 5 7 71 37 34 71
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 17 13 2 2 49 17 32 41 17 7 6 4 22 17 5 27 34 20 8 6 71 34 37 68
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 17 9 6 2 22 8 14 33 17 9 1 7 20 19 1 28 34 18 7 9 42 27 15 61
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 17 12 2 3 41 14 27 38 17 7 1 9 19 27 -8 22 34 19 3 12 60 41 19 60
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 16 6 5 5 24 26 -2 23 18 10 5 3 26 16 10 35 34 16 10 8 50 42 8 58
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 17 10 3 4 37 14 23 33 17 6 6 5 18 18 0 24 34 16 9 9 55 32 23 57
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 18 10 6 2 40 17 23 36 16 5 3 8 19 32 -13 18 34 15 9 10 59 49 10 54
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 17 8 4 5 27 22 5 28 17 6 4 7 33 28 5 22 34 14 8 12 60 50 10 50
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 17 9 3 5 28 19 9 30 17 4 4 9 12 22 -10 16 34 13 7 14 40 41 -1 46
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 17 5 5 7 22 23 -1 20 17 8 1 8 23 32 -9 25 34 13 6 15 45 55 -10 45
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 17 9 3 5 33 23 10 30 17 3 3 11 21 40 -19 12 34 12 6 16 54 63 -9 42
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 16 9 1 6 31 15 16 28 18 2 7 9 19 36 -17 13 34 11 8 15 50 51 -1 41
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 17 7 4 6 27 21 6 25 17 3 3 11 20 47 -27 12 34 10 7 17 47 68 -21 37
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 17 5 4 8 29 36 -7 19 17 4 5 8 20 31 -11 17 34 9 9 16 49 67 -18 36
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 17 5 5 7 22 21 1 20 17 4 3 10 25 33 -8 15 34 9 8 17 47 54 -7 35
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 17 7 1 9 22 21 1 22 17 3 3 11 19 37 -18 12 34 10 4 20 41 58 -17 34
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 18 6 3 9 27 33 -6 21 16 3 4 9 17 37 -20 13 34 9 7 18 44 70 -26 34
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 17 6 2 9 23 29 -6 20 17 1 1 15 17 61 -44 4 34 7 3 24 40 90 -50 24
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 17 4 3 10 25 39 -14 15 17 1 1 15 13 55 -42 4 34 5 4 25 38 94 -56 19
 
BALASSAGYARMATI VSE
1 - 01 - 02 - 13 - 02 - 01 - 11 - 00 - 11 - 10 - 0-0 - 01 - 01 - 1-4 - 13 - 00 - 11 - 1
BVSC-ZUGLÓ
--3 - 22 - 22 - 15 - 00 - 13 - 02 - 21 - 02 - 03 - 33 - 15 - 15 - 13 - 12 - 13 - 11 - 2
CEGLÉDI VSE
0 - 11 - 21 - 51 - 01 - 11 - 01 - 22 - 12 - 01 - 12 - 21 - 02 - 03 - 0--5 - 02 - 12 - 3
DVTK II.
1 - 01 - 01 - 10 - 0-0 - 22 - 31 - 0-0 - 12 - 13 - 15 - 23 - 20 - 02 - 12 - 31 - 13 - 4
DVSC II.
3 - 10 - 13 - 13 - 00 - 21 - 02 - 1---6 - 00 - 15 - 02 - 34 - 22 - 10 - 00 - 10 - 1
EGER SE
0 - 10 - 20 - 22 - 04 - 04 - 03 - 02 - 13 - 31 - 36 - 05 - 03 - 0-1 - 01 - 1-1 - 11 - 0
FC HATVAN
0 - 10 - 14 - 12 - 3-2 - 11 - 21 - 24 - 00 - 02 - 10 - 2-1 - 00 - 11 - 03 - 21 - 30 - 1
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
0 - 30 - 22 - 02 - 23 - 10 - 1-3 - 0-1 - 11 - 21 - 31 - 01 - 12 - 31 - 14 - 00 - 30 - 0
FÜZESGYARMATI SK
3 - 05 - 00 - 1-0 - 12 - 14 - 2-3 - 24 - 05 - 03 - 14 - 01 - 21 - 11 - 12 - 11 - 02 - 1
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
0 - 10 - 21 - 10 - 02 - 00 - 13 - 11 - 21 - 3-3 - 02 - 24 - 22 - 02 - 01 - 43 - 41 - 71 - 3
JÁSZBERÉNYI FC
4 - 03 - 21 - 0-3 - 3-3 - 22 - 04 - 16 - 01 - 02 - 16 - 16 - 11 - 21 - 03 - 01 - 22 - 2
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
0 - 40 - 22 - 01 - 51 - 11 - 20 - 01 - 31 - 31 - 21 - 42 - 05 - 23 - 22 - 22 - 3--2 - 4
PUTNOK FC
0 - 21 - 4-1 - 43 - 32 - 24 - 22 - 43 - 03 - 00 - 03 - 0-2 - 32 - 42 - 51 - 00 - 30 - 0
SAJÓBÁBONYI VSE
1 - 32 - 40 - 10 - 01 - 00 - 10 - 43 - 1-3 - 00 - 36 - 13 - 13 - 20 - 1-1 - 10 - 40 - 2
SBTC
-1 - 12 - 24 - 12 - 21 - 21 - 11 - 21 - 01 - 22 - 0-2 - 03 - 01 - 02 - 32 - 11 - 30 - 1
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
3 - 01 - 20 - 02 - 02 - 11 - 13 - 10 - 02 - 41 - 02 - 25 - 01 - 16 - 26 - 11 - 04 - 2-0 - 0
TÁLLYA KSE
3 - 21 - 10 - 20 - 23 - 02 - 21 - 2-0 - 02 - 00 - 12 - 10 - 01 - 30 - 05 - 02 - 40 - 1-
TISZAFÜREDI VSE
0 - 1-3 - 01 - 52 - 20 - 02 - 02 - 00 - 13 - 12 - 14 - 23 - 43 - 1-3 - 24 - 11 - 10 - 1
TISZAKÉCSKEI LC
1 - 0-1 - 03 - 23 - 02 - 04 - 15 - 03 - 01 - 11 - 22 - 1-7 - 15 - 03 - 02 - 02 - 11 - 0
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
0 - 01 - 01 - 01 - 11 - 30 - 0-5 - 20 - 21 - 31 - 33 - 2-2 - 23 - 1-3 - 21 - 11 - 4

Meccsek

DVSC II.

2020. 08. 02. 15:00
DVTK Edzőközpont
2020. 08. 02. 15:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
DVSC II.
2020. 08. 09. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 08. 09. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
DVSC II.
2020. 08. 12. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 08. 12. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
DVSC II.
2020. 08. 16. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2020. 08. 16. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DVSC II.
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 08. 23. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
DVSC II.
2020. 08. 26. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2020. 08. 26. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DVSC II.
CEGLÉDI VSE
2020. 08. 30. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 08. 30. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
DVSC II.
2020. 09. 05. 16:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DVSC II.
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 09. 09. 16:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
DVSC II.
2020. 09. 13. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2020. 09. 13. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DVSC II.
SBTC
2020. 09. 27. 16:00
Mezőkövesd Városi Stadion
2020. 09. 27. 16:00
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
DVSC II.
2020. 11. 25. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2020. 11. 25. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DVSC II.
BVSC-ZUGLÓ
2020. 10. 10. 15:00
Sényő Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
DVSC II.
2020. 10. 18. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2020. 10. 18. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DVSC II.
PUTNOK FC
2020. 10. 25. 13:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
DVSC II.
2020. 11. 01. 13:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DVSC II.
FC HATVAN
2020. 11. 08. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
DVSC II.
2020. 12. 10. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 12. 10. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
DVSC II.
2020. 11. 22. 13:00
Jászberényi Városi Stadion
2020. 11. 22. 13:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
DVSC II.
2020. 11. 29. 13:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
2020. 11. 29. 13:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
DVTK II.
2020. 12. 06. 13:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
2020. 12. 06. 13:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
EGER SE
2021. 02. 28. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DVSC II.
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 03. 07. 14:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 03. 07. 14:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
DVSC II.
2021. 03. 14. 11:30
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2021. 03. 14. 11:30
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC II.
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 03. 21. 15:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 03. 21. 15:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
DVSC II.
2021. 03. 27. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DVSC II.
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 04. 04. 16:30
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2021. 04. 04. 16:30
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BALASSAGYARMATI VSE
DVSC II.
2021. 04. 11. 16:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DVSC II.
TISZAFÜREDI VSE
2021. 04. 14. 16:30
Szojka Ferenc Stadion
2021. 04. 14. 16:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
DVSC II.
2021. 04. 18. 14:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
2021. 04. 18. 14:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2021. 04. 25. 17:00
BVSC-Zugló Stadion
2021. 04. 25. 17:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
DVSC II.
2021. 04. 28. 14:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
2021. 04. 28. 14:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 05. 02. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 05. 02. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
DVSC II.
2021. 05. 09. 14:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
2021. 05. 09. 14:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
TÁLLYA KSE
2021. 05. 12. 17:30
Hatvani Népkert Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
DVSC II.
2021. 05. 16. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 05. 16. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DVSC II.
FÜZESGYARMATI SK
2021. 05. 23. 16:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
2021. 05. 23. 16:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 05. 30. 18:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
2021. 05. 30. 18:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
JÁSZBERÉNYI FC

TÁLLYA KSE

2020. 08. 02. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 08. 02. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
TÁLLYA KSE
2020. 08. 09. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 08. 12. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
TÁLLYA KSE
2020. 08. 16. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
SBTC
2020. 08. 23. 17:30
Mezőkövesd Városi Stadion
2020. 08. 23. 17:30
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
TÁLLYA KSE
2020. 08. 26. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
BVSC-ZUGLÓ
2020. 08. 30. 17:00
Sényő Sporttelep
2020. 08. 30. 17:00
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
TÁLLYA KSE
2020. 09. 05. 16:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
PUTNOK FC
2020. 09. 09. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 09. 09. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
TÁLLYA KSE
2020. 09. 13. 16:30
Hatvani Népkert Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
TÁLLYA KSE
2020. 09. 27. 16:00
Tállya Községi Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
FÜZESGYARMATI SK
2020. 10. 04. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
TÁLLYA KSE
2020. 10. 10. 15:00
Tállya Községi Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 10. 18. 14:30
DVTK Edzőközpont
2020. 10. 18. 14:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
TÁLLYA KSE
2020. 10. 25. 13:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
DVSC II.
2020. 11. 01. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 11. 01. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
TÁLLYA KSE
2020. 11. 08. 13:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 11. 14. 13:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
TÁLLYA KSE
2020. 11. 22. 13:00
Tállya Községi Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
CEGLÉDI VSE
2020. 11. 29. 13:00
Tállya Községi Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 12. 06. 13:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2020. 12. 06. 13:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BALASSAGYARMATI VSE
TÁLLYA KSE
2021. 02. 28. 14:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
TISZAFÜREDI VSE
2021. 03. 07. 14:30
Szojka Ferenc Stadion
2021. 03. 07. 14:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
TÁLLYA KSE
2021. 03. 14. 14:30
Tállya Községi Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2021. 03. 21. 15:00
BVSC-Zugló Stadion
2021. 03. 21. 15:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
TÁLLYA KSE
2021. 03. 27. 15:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 04. 04. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 04. 04. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
TÁLLYA KSE
2021. 04. 11. 16:30
Tállya Községi Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
EGER SE
2021. 04. 14. 16:30
Tállya Községi Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
FC HATVAN
2021. 04. 18. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 04. 18. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TÁLLYA KSE
2021. 04. 25. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 04. 28. 17:00
Jászberényi Városi Stadion
2021. 04. 28. 17:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
TÁLLYA KSE
2021. 05. 02. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 05. 02. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
DVTK II.
2021. 05. 09. 14:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
2021. 05. 09. 14:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
TÁLLYA KSE
2021. 05. 12. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 05. 16. 18:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 05. 16. 18:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
TÁLLYA KSE
2021. 05. 23. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 05. 30. 18:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 05. 30. 18:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TÁLLYA KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->