Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 35. forduló

2021.05.12 - 17:30

Putnok, Putnoki Várady Béla Sportközpont

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
TAKÁCS ÁKOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BENKŐ RÓBERT, NOVÁK LEVENTE
PUTNOK FC
SAJÓBÁBONYI VSE
90'
45'

Gólok

ÁDÁM FERENC JÓZSEF

17'

1 - 0

 

 

1 - 1

34'

NAGY PÉTER
KELEMEN MARKO

67'

2 - 1

 

ÁDÁM FERENC JÓZSEF

73'

3 - 1

 

KELEMEN MARKO

86'

4 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TISZAKÉCSKEI LC TISZAKÉCSKEI LC 35 27 4 4 86 24 62 85 11.3
2 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 35 23 5 7 73 37 36 74 11.4
3 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 35 20 9 6 73 36 37 69 11
4 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 35 20 3 12 62 42 20 63 10.5
5 BALASSAGYARMATI VSE BALASSAGYARMATI VSE 35 18 8 9 44 29 15 62 10.9
6 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 35 17 10 8 53 44 9 61 10.3
7 EGER SE EGER SE 35 17 9 9 57 33 24 60 10.8
8 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 35 15 9 11 61 52 9 54 11.1
9 DVTK II. DVTK II. 35 14 8 13 61 52 9 50 10.7
10 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 35 13 7 15 40 43 -3 46 10.4
11 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 35 13 6 16 46 57 -11 45 10.3
12 TISZAFÜREDI VSE TISZAFÜREDI VSE 35 12 6 17 55 65 -10 42 10.2
13 DVSC II. DVSC II. 35 11 9 15 51 52 -1 42 10.5
14 PUTNOK FC PUTNOK FC 35 10 9 16 53 68 -15 39 10.7
15 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 35 10 8 17 49 55 -6 38 10.1
16 SBTC SBTC 35 10 8 17 49 70 -21 38 10
17 FC HATVAN FC HATVAN 35 10 5 20 42 59 -17 35 10
18 GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 35 9 8 18 46 72 -26 35 10
19 SAJÓBÁBONYI VSE SAJÓBÁBONYI VSE 35 7 3 25 41 94 -53 24 9.9
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 35 5 4 26 39 97 -58 19 9.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 18 11 4 3 19 10 9 37 17 7 5 5 12 9 3 26 35 18 9 8 31 19 12 63
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 17 9 6 2 17 4 13 33 18 8 5 5 17 12 5 29 35 17 11 7 34 16 18 62
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 18 9 9 0 16 4 12 36 17 7 3 7 10 8 2 24 35 16 12 7 26 12 14 60
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 17 9 7 1 11 3 8 34 18 6 6 6 10 12 -2 24 35 15 13 7 21 15 6 58
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 17 9 6 2 24 8 16 33 18 4 11 3 7 5 2 23 35 13 17 5 31 13 18 56
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 18 10 7 1 23 7 16 37 17 3 10 4 9 12 -3 19 35 13 17 5 32 19 13 56
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 17 5 6 6 14 15 -1 21 18 7 9 2 15 8 7 30 35 12 15 8 29 23 6 51
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 19 8 6 5 15 12 3 30 16 4 6 6 10 17 -7 18 35 12 12 11 25 29 -4 48
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 18 7 7 4 15 7 8 28 17 4 6 7 9 12 -3 18 35 11 13 11 24 19 5 46
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 17 9 4 4 14 8 6 31 18 2 9 7 3 12 -9 15 35 11 13 11 17 20 -3 46
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 17 4 8 5 11 11 0 20 18 6 5 7 13 12 1 23 35 10 13 12 24 23 1 43
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 16 6 5 5 13 6 7 23 19 3 11 5 8 10 -2 20 35 9 16 10 21 16 5 43
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 18 7 7 4 15 13 2 28 17 2 6 9 8 23 -15 12 35 9 13 13 23 36 -13 40
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 18 5 7 6 14 17 -3 22 17 4 4 9 10 18 -8 16 35 9 11 15 24 35 -11 38
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 17 5 7 5 14 10 4 22 18 2 10 6 10 19 -9 16 35 7 17 11 24 29 -5 38
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 18 6 5 7 12 12 0 23 17 3 5 9 8 17 -9 14 35 9 10 16 20 29 -9 37
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 17 5 6 6 10 13 -3 21 18 3 6 9 12 17 -5 15 35 8 12 15 22 30 -8 36
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 18 3 10 5 10 12 -2 19 17 3 8 6 9 11 -2 17 35 6 18 11 19 23 -4 36
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 18 7 6 5 11 10 1 27 17 2 1 14 4 28 -24 7 35 9 7 19 15 38 -23 34
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 17 4 6 7 12 12 0 18 18 3 3 12 10 28 -18 12 35 7 9 19 22 40 -18 30
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 17 15 1 1 46 9 37 46 18 12 3 3 40 15 25 39 35 27 4 4 86 24 62 85
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 18 13 3 2 47 19 28 42 17 10 2 5 26 18 8 32 35 23 5 7 73 37 36 74
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 17 13 2 2 49 17 32 41 18 7 7 4 24 19 5 28 35 20 9 6 73 36 37 69
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 18 13 2 3 43 15 28 41 17 7 1 9 19 27 -8 22 35 20 3 12 62 42 20 63
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 17 9 6 2 22 8 14 33 18 9 2 7 22 21 1 29 35 18 8 9 44 29 15 62
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 17 7 5 5 27 28 -1 26 18 10 5 3 26 16 10 35 35 17 10 8 53 44 9 61
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 18 11 3 4 39 15 24 36 17 6 6 5 18 18 0 24 35 17 9 9 57 33 24 60
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 18 10 6 2 40 17 23 36 17 5 3 9 21 35 -14 18 35 15 9 11 61 52 9 54
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 17 8 4 5 27 22 5 28 18 6 4 8 34 30 4 22 35 14 8 13 61 52 9 50
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 17 9 3 5 28 19 9 30 18 4 4 10 12 24 -12 16 35 13 7 15 40 43 -3 46
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 17 5 5 7 22 23 -1 20 18 8 1 9 24 34 -10 25 35 13 6 16 46 57 -11 45
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 17 9 3 5 33 23 10 30 18 3 3 12 22 42 -20 12 35 12 6 17 55 65 -10 42
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 16 9 1 6 31 15 16 28 19 2 8 9 20 37 -17 14 35 11 9 15 51 52 -1 42
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 18 6 4 8 33 37 -4 22 17 4 5 8 20 31 -11 17 35 10 9 16 53 68 -15 39
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 18 6 5 7 24 22 2 23 17 4 3 10 25 33 -8 15 35 10 8 17 49 55 -6 38
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 18 7 5 6 29 23 6 26 17 3 3 11 20 47 -27 12 35 10 8 17 49 70 -21 38
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 18 7 2 9 23 22 1 23 17 3 3 11 19 37 -18 12 35 10 5 20 42 59 -17 35
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 19 6 4 9 29 35 -6 22 16 3 4 9 17 37 -20 13 35 9 8 18 46 72 -26 35
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 17 6 2 9 23 29 -6 20 18 1 1 16 18 65 -47 4 35 7 3 25 41 94 -53 24
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 18 4 3 11 26 42 -16 15 17 1 1 15 13 55 -42 4 35 5 4 26 39 97 -58 19
 
BALASSAGYARMATI VSE
1 - 01 - 02 - 13 - 02 - 01 - 11 - 00 - 11 - 10 - 0-0 - 01 - 01 - 1-4 - 13 - 00 - 11 - 1
BVSC-ZUGLÓ
-2 - 03 - 22 - 22 - 15 - 00 - 13 - 02 - 21 - 02 - 03 - 33 - 15 - 15 - 13 - 12 - 13 - 11 - 2
CEGLÉDI VSE
0 - 11 - 21 - 51 - 01 - 11 - 01 - 22 - 12 - 01 - 12 - 21 - 02 - 03 - 0--5 - 02 - 12 - 3
DVTK II.
1 - 01 - 01 - 10 - 0-0 - 22 - 31 - 0-0 - 12 - 13 - 15 - 23 - 20 - 02 - 12 - 31 - 13 - 4
DVSC II.
3 - 10 - 13 - 13 - 00 - 21 - 02 - 1---6 - 00 - 15 - 02 - 34 - 22 - 10 - 00 - 10 - 1
EGER SE
0 - 10 - 20 - 22 - 04 - 04 - 03 - 02 - 13 - 31 - 36 - 05 - 03 - 0-1 - 01 - 12 - 11 - 11 - 0
FC HATVAN
0 - 10 - 14 - 12 - 31 - 12 - 11 - 21 - 24 - 00 - 02 - 10 - 2-1 - 00 - 11 - 03 - 21 - 30 - 1
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
0 - 30 - 22 - 02 - 23 - 10 - 1-3 - 0-1 - 11 - 21 - 31 - 01 - 12 - 31 - 14 - 00 - 30 - 0
FÜZESGYARMATI SK
3 - 05 - 00 - 12 - 10 - 12 - 14 - 2-3 - 24 - 05 - 03 - 14 - 01 - 21 - 11 - 12 - 11 - 02 - 1
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
0 - 10 - 21 - 10 - 02 - 00 - 13 - 11 - 21 - 32 - 23 - 02 - 24 - 22 - 02 - 01 - 43 - 41 - 71 - 3
JÁSZBERÉNYI FC
4 - 03 - 21 - 0-3 - 3-3 - 22 - 04 - 16 - 01 - 02 - 16 - 16 - 11 - 21 - 03 - 01 - 22 - 2
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
0 - 40 - 22 - 01 - 51 - 11 - 20 - 01 - 31 - 31 - 21 - 42 - 05 - 23 - 22 - 22 - 3-1 - 32 - 4
PUTNOK FC
0 - 21 - 4-1 - 43 - 32 - 24 - 22 - 43 - 03 - 00 - 03 - 04 - 12 - 32 - 42 - 51 - 00 - 30 - 0
SAJÓBÁBONYI VSE
1 - 32 - 40 - 10 - 01 - 00 - 10 - 43 - 1-3 - 00 - 36 - 13 - 13 - 20 - 1-1 - 10 - 40 - 2
SBTC
2 - 21 - 12 - 24 - 12 - 21 - 21 - 11 - 21 - 01 - 22 - 0-2 - 03 - 01 - 02 - 32 - 11 - 30 - 1
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
3 - 01 - 20 - 02 - 02 - 11 - 13 - 10 - 02 - 41 - 02 - 25 - 01 - 16 - 26 - 11 - 04 - 2-0 - 0
TÁLLYA KSE
3 - 21 - 10 - 20 - 23 - 02 - 21 - 22 - 10 - 02 - 00 - 12 - 10 - 01 - 30 - 05 - 02 - 40 - 1-
TISZAFÜREDI VSE
0 - 1-3 - 01 - 52 - 20 - 02 - 02 - 00 - 13 - 12 - 14 - 23 - 43 - 1-3 - 24 - 11 - 10 - 1
TISZAKÉCSKEI LC
1 - 0-1 - 03 - 23 - 02 - 04 - 15 - 03 - 01 - 11 - 22 - 1-7 - 15 - 03 - 02 - 02 - 11 - 0
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
0 - 01 - 01 - 01 - 11 - 30 - 0-5 - 20 - 21 - 31 - 33 - 2-2 - 23 - 13 - 23 - 21 - 11 - 4

Meccsek

PUTNOK FC

2020. 08. 02. 17:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
PUTNOK FC
2020. 08. 09. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 08. 09. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
TISZAFÜREDI VSE
2020. 08. 12. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 08. 12. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
PUTNOK FC
2020. 08. 16. 11:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 08. 16. 11:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2020. 08. 23. 17:30
BVSC-Zugló Stadion
2020. 08. 23. 17:30
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
PUTNOK FC
2020. 08. 26. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 08. 26. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 08. 30. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 08. 30. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
PUTNOK FC
2020. 09. 05. 16:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
PUTNOK FC
2020. 09. 09. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 09. 09. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
FC HATVAN
2020. 11. 25. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 11. 25. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
PUTNOK FC
2020. 09. 27. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 09. 27. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 10. 04. 15:00
Jászberényi Városi Stadion
2020. 10. 04. 15:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
PUTNOK FC
2020. 10. 10. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 10. 10. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
DVTK II.
2020. 10. 18. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 10. 18. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
PUTNOK FC
2020. 10. 25. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 10. 25. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 11. 01. 13:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 11. 01. 13:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
PUTNOK FC
2020. 11. 08. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 11. 08. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 11. 14. 13:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 11. 14. 13:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
PUTNOK FC
2020. 11. 22. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 11. 22. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 11. 29. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 11. 29. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 12. 06. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
PUTNOK FC
2021. 02. 28. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 02. 28. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
SBTC
2021. 03. 07. 14:30
Mezőkövesd Zsóry Edzőközpont
2021. 03. 07. 14:30
Mezőkövesd Zsóry Edzőközpont
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
PUTNOK FC
2021. 03. 14. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 03. 14. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
BVSC-ZUGLÓ
2021. 03. 21. 15:00
Sényő Sportpálya
2021. 03. 21. 15:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
PUTNOK FC
2021. 03. 27. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 03. 27. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
EGER SE
2021. 04. 04. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 04. 04. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
TÁLLYA KSE
2021. 04. 11. 16:30
Hatvani Népkert Spottelep
2021. 04. 11. 16:30
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
PUTNOK FC
2021. 04. 14. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 04. 14. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
FÜZESGYARMATI SK
2021. 04. 18. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 04. 18. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
PUTNOK FC
2021. 04. 25. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 04. 25. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
JÁSZBERÉNYI FC
2021. 04. 28. 17:00
DVTK Edzőközpont
2021. 04. 28. 17:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
PUTNOK FC
2021. 05. 02. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 05. 02. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
DVSC II.
2021. 05. 09. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 05. 09. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
PUTNOK FC
2021. 05. 12. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 05. 12. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 05. 16. 18:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 05. 16. 18:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
PUTNOK FC
2021. 05. 23. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 05. 23. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
CEGLÉDI VSE
2021. 05. 30. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 05. 30. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
PUTNOK FC

SAJÓBÁBONYI VSE

2020. 08. 02. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 08. 02. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 08. 09. 17:30
Jászberényi Városi Stadion
2020. 08. 09. 17:30
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 08. 12. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 08. 12. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
DVTK II.
2020. 08. 16. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 08. 16. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 08. 23. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 08. 23. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 08. 26. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 08. 26. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
EGER SE
2020. 08. 30. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 09. 05. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
CEGLÉDI VSE
2020. 09. 09. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 09. 09. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 09. 13. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 09. 13. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 09. 27. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 10. 04. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 10. 04. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
SBTC
2020. 11. 11. 13:30
Mezőkövesd Városi Stadion
2020. 11. 11. 13:30
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 10. 18. 14:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 10. 18. 14:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
BVSC-ZUGLÓ
2020. 10. 25. 13:30
Sényő Sportpálya
2020. 10. 25. 13:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 11. 01. 13:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 11. 01. 13:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
PUTNOK FC
2020. 11. 08. 13:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 11. 14. 13:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 11. 14. 13:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
FC HATVAN
2020. 11. 22. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 11. 29. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 12. 06. 13:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 12. 06. 13:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
JÁSZBERÉNYI FC
2021. 02. 28. 14:00
DVTK Edzőközpont
2021. 02. 28. 14:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 03. 07. 14:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 03. 07. 14:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
DVSC II.
2021. 03. 14. 14:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 03. 14. 14:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 03. 21. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 03. 21. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 03. 27. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 03. 27. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 04. 04. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 04. 04. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 04. 11. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 04. 11. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 04. 14. 16:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 04. 18. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 04. 18. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
TISZAFÜREDI VSE
2021. 04. 25. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
2021. 04. 25. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 04. 28. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 04. 28. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2021. 05. 02. 17:30
BVSC-Zugló Stadion
2021. 05. 02. 17:30
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 05. 09. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 05. 09. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 05. 12. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 05. 12. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 05. 16. 18:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 05. 16. 18:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
TÁLLYA KSE
2021. 05. 23. 18:00
Hatvani Népkert Spottelep
2021. 05. 23. 18:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 05. 30. 18:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 05. 30. 18:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
FÜZESGYARMATI SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple