Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 37. forduló

2021.05.23 - 16:00

Sényő, Sényő Sporttelep (Sporttelep)

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
ERDÉLYI BENCE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
POGONYI FERENC, ANCSIN ZOLTÁN
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
TISZAKÉCSKEI LC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

13'

KALMÁR FERENC

 

0 - 2

29'

PONGRÁCZ VIKTOR

 

0 - 3

66'

KALMÁR FERENC
KAPACINA KEVIN

68'

1 - 3

 

KAPACINA KEVIN

71'

2 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TISZAKÉCSKEI LC TISZAKÉCSKEI LC 37 29 4 4 90 26 64 91 10.9
2 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 37 23 6 8 73 38 35 75 10.9
3 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 37 21 9 7 75 38 37 72 10.8
4 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 37 22 3 12 66 44 22 69 10.6
5 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 37 18 11 8 55 45 10 65 10.6
6 BALASSAGYARMATI VSE BALASSAGYARMATI VSE 37 18 10 9 46 31 15 64 10.8
7 EGER SE EGER SE 37 18 9 10 60 36 24 63 10.8
8 DVTK II. DVTK II. 37 15 9 13 65 55 10 54 10.7
9 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 37 15 9 13 64 58 6 54 10.7
10 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 37 14 7 16 44 46 -2 49 10.4
11 TISZAFÜREDI VSE TISZAFÜREDI VSE 37 14 6 17 58 66 -8 48 10.7
12 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 37 14 6 17 48 58 -10 48 10.2
13 DVSC II. DVSC II. 37 12 9 16 55 56 -1 45 10.6
14 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 37 11 9 17 51 56 -5 42 10.3
15 PUTNOK FC PUTNOK FC 37 11 9 17 55 70 -15 42 10.5
16 FC HATVAN FC HATVAN 37 11 5 21 45 61 -16 38 10.4
17 SBTC SBTC 37 10 8 19 51 74 -23 38 9.9
18 GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 37 9 9 19 50 77 -27 36 10.1
19 SAJÓBÁBONYI VSE SAJÓBÁBONYI VSE 37 7 3 27 41 98 -57 24 10.2
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 37 5 5 27 41 100 -59 20 9.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 18 10 6 2 18 4 14 36 19 9 5 5 19 12 7 32 37 19 11 7 37 16 21 68
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 19 11 5 3 19 10 9 38 18 7 5 6 12 10 2 26 37 18 10 9 31 20 11 64
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 18 10 7 1 12 3 9 37 19 6 7 6 10 12 -2 25 37 16 14 7 22 15 7 62
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 19 9 10 0 16 4 12 37 18 7 3 8 10 9 1 24 37 16 13 8 26 13 13 61
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 19 10 7 2 26 8 18 37 18 4 11 3 7 5 2 23 37 14 18 5 33 13 20 60
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 19 10 7 2 23 9 14 37 18 3 10 5 10 14 -4 19 37 13 17 7 33 23 10 56
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 18 5 7 6 14 15 -1 22 19 8 9 2 16 8 8 33 37 13 16 8 30 23 7 55
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 18 10 4 4 16 9 7 34 19 2 10 7 4 13 -9 16 37 12 14 11 20 22 -2 50
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 19 8 6 5 15 12 3 30 18 4 8 6 12 19 -7 20 37 12 14 11 27 31 -4 50
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 18 5 8 5 13 11 2 23 19 6 6 7 13 12 1 24 37 11 14 12 26 23 3 47
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 19 7 8 4 15 7 8 29 18 4 6 8 9 14 -5 18 37 11 14 12 24 21 3 47
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 18 7 6 5 15 7 8 27 19 3 11 5 8 10 -2 20 37 10 17 10 23 17 6 47
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 18 7 7 4 15 13 2 28 19 2 8 9 9 24 -15 14 37 9 15 13 24 37 -13 42
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 19 5 8 6 15 18 -3 23 18 4 5 9 10 18 -8 17 37 9 13 15 25 36 -11 40
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 18 5 8 5 15 11 4 23 19 2 11 6 10 19 -9 17 37 7 19 11 25 30 -5 40
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 19 3 10 6 10 13 -3 19 18 4 8 6 10 11 -1 20 37 7 18 12 20 24 -4 39
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 19 6 6 7 12 12 0 24 18 3 5 10 8 19 -11 14 37 9 11 17 20 31 -11 38
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 18 5 7 6 11 14 -3 22 19 3 7 9 12 17 -5 16 37 8 14 15 23 31 -8 38
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 19 7 7 5 11 10 1 28 18 2 1 15 4 29 -25 7 37 9 8 20 15 39 -24 35
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 18 4 6 8 12 13 -1 18 19 3 4 12 10 28 -18 13 37 7 10 20 22 41 -19 31
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 18 16 1 1 47 9 38 49 19 13 3 3 43 17 26 42 37 29 4 4 90 26 64 91
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 19 13 4 2 47 19 28 43 18 10 2 6 26 19 7 32 37 23 6 8 73 38 35 75
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 19 14 2 3 51 19 32 44 18 7 7 4 24 19 5 28 37 21 9 7 75 38 37 72
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 19 14 2 3 44 15 29 44 18 8 1 9 22 29 -7 25 37 22 3 12 66 44 22 69
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 18 8 5 5 28 28 0 29 19 10 6 3 27 17 10 36 37 18 11 8 55 45 10 65
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 18 9 7 2 24 10 14 34 19 9 3 7 22 21 1 30 37 18 10 9 46 31 15 64
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 19 12 3 4 41 16 25 39 18 6 6 6 19 20 -1 24 37 18 9 10 60 36 24 63
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 18 8 5 5 30 25 5 29 19 7 4 8 35 30 5 25 37 15 9 13 65 55 10 54
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 19 10 6 3 42 20 22 36 18 5 3 10 22 38 -16 18 37 15 9 13 64 58 6 54
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 18 10 3 5 31 20 11 33 19 4 4 11 13 26 -13 16 37 14 7 16 44 46 -2 49
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 18 10 3 5 35 24 11 33 19 4 3 12 23 42 -19 15 37 14 6 17 58 66 -8 48
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 18 6 5 7 24 23 1 23 19 8 1 10 24 35 -11 25 37 14 6 17 48 58 -10 48
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 18 10 1 7 35 19 16 31 19 2 8 9 20 37 -17 14 37 12 9 16 55 56 -1 45
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 19 6 6 7 25 23 2 24 18 5 3 10 26 33 -7 18 37 11 9 17 51 56 -5 42
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 19 7 4 8 35 38 -3 25 18 4 5 9 20 32 -12 17 37 11 9 17 55 70 -15 42
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 19 8 2 9 26 22 4 26 18 3 3 12 19 39 -20 12 37 11 5 21 45 61 -16 38
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 18 7 5 6 29 23 6 26 19 3 3 13 22 51 -29 12 37 10 8 19 51 74 -23 38
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 19 6 4 9 29 35 -6 22 18 3 5 10 21 42 -21 14 37 9 9 19 50 77 -27 36
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 18 6 2 10 23 30 -7 20 19 1 1 17 18 68 -50 4 37 7 3 27 41 98 -57 24
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 19 4 3 12 26 43 -17 15 18 1 2 15 15 57 -42 5 37 5 5 27 41 100 -59 20
 
BALASSAGYARMATI VSE
1 - 01 - 02 - 13 - 02 - 01 - 11 - 00 - 11 - 10 - 02 - 20 - 01 - 01 - 1-4 - 13 - 00 - 11 - 1
BVSC-ZUGLÓ
0 - 02 - 03 - 22 - 22 - 15 - 00 - 13 - 02 - 21 - 02 - 03 - 33 - 15 - 15 - 13 - 12 - 13 - 11 - 2
CEGLÉDI VSE
0 - 11 - 21 - 51 - 01 - 11 - 01 - 22 - 12 - 01 - 12 - 21 - 02 - 03 - 03 - 1-5 - 02 - 12 - 3
DVTK II.
1 - 01 - 01 - 10 - 0-0 - 22 - 31 - 03 - 30 - 12 - 13 - 15 - 23 - 20 - 02 - 12 - 31 - 13 - 4
DVSC II.
3 - 10 - 13 - 13 - 00 - 21 - 02 - 12 - 32 - 1-6 - 00 - 15 - 02 - 34 - 22 - 10 - 00 - 10 - 1
EGER SE
0 - 10 - 20 - 22 - 04 - 04 - 03 - 02 - 13 - 31 - 36 - 05 - 03 - 02 - 11 - 01 - 12 - 11 - 11 - 0
FC HATVAN
0 - 10 - 14 - 12 - 31 - 12 - 11 - 21 - 24 - 00 - 02 - 10 - 23 - 01 - 00 - 11 - 03 - 21 - 30 - 1
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
0 - 30 - 22 - 02 - 23 - 10 - 12 - 03 - 0-1 - 11 - 21 - 31 - 01 - 12 - 31 - 14 - 00 - 30 - 0
FÜZESGYARMATI SK
3 - 05 - 00 - 12 - 10 - 12 - 14 - 21 - 03 - 24 - 05 - 03 - 14 - 01 - 21 - 11 - 12 - 11 - 02 - 1
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
0 - 10 - 21 - 10 - 02 - 00 - 13 - 11 - 21 - 32 - 23 - 02 - 24 - 22 - 02 - 01 - 43 - 41 - 71 - 3
JÁSZBERÉNYI FC
4 - 03 - 21 - 00 - 13 - 32 - 13 - 22 - 04 - 16 - 01 - 02 - 16 - 16 - 11 - 21 - 03 - 01 - 22 - 2
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
0 - 40 - 22 - 01 - 51 - 11 - 20 - 01 - 31 - 31 - 21 - 42 - 05 - 23 - 22 - 22 - 30 - 11 - 32 - 4
PUTNOK FC
0 - 21 - 42 - 11 - 43 - 32 - 24 - 22 - 43 - 03 - 00 - 03 - 04 - 12 - 32 - 42 - 51 - 00 - 30 - 0
SAJÓBÁBONYI VSE
1 - 32 - 40 - 10 - 01 - 00 - 10 - 43 - 1-3 - 00 - 36 - 13 - 13 - 20 - 10 - 11 - 10 - 40 - 2
SBTC
2 - 21 - 12 - 24 - 12 - 21 - 21 - 11 - 21 - 01 - 22 - 0-2 - 03 - 01 - 02 - 32 - 11 - 30 - 1
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
3 - 01 - 20 - 02 - 02 - 11 - 13 - 10 - 02 - 41 - 02 - 25 - 01 - 16 - 26 - 11 - 04 - 22 - 30 - 0
TÁLLYA KSE
3 - 21 - 10 - 20 - 23 - 02 - 21 - 22 - 10 - 02 - 00 - 12 - 10 - 01 - 30 - 05 - 02 - 40 - 11 - 1
TISZAFÜREDI VSE
0 - 1-3 - 01 - 52 - 20 - 02 - 02 - 00 - 13 - 12 - 14 - 23 - 43 - 12 - 13 - 24 - 11 - 10 - 1
TISZAKÉCSKEI LC
1 - 01 - 01 - 03 - 23 - 02 - 04 - 15 - 03 - 01 - 11 - 22 - 1-7 - 15 - 03 - 02 - 02 - 11 - 0
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
0 - 01 - 01 - 01 - 11 - 30 - 0-5 - 20 - 21 - 31 - 33 - 21 - 02 - 23 - 13 - 23 - 21 - 11 - 4

Meccsek

SÉNYŐ-CARNIFEX FC

2020. 08. 02. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 08. 09. 17:30
Sényő Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
SBTC
2020. 08. 12. 17:30
Sényő Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2020. 08. 16. 17:30
Sényő Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
BVSC-ZUGLÓ
2020. 08. 23. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 08. 23. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 08. 26. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 08. 26. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 08. 30. 17:00
Sényő Sporttelep
2020. 08. 30. 17:00
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
TÁLLYA KSE
2020. 09. 05. 16:30
Hatvani Népkert Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 09. 09. 16:30
Sényő Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
FÜZESGYARMATI SK
2020. 09. 13. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 09. 27. 16:00
Sényő Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 10. 04. 15:00
DVTK Edzőközpont
2020. 10. 04. 15:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 10. 10. 15:00
Sényő Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
DVSC II.
2020. 10. 18. 14:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 10. 18. 14:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 10. 25. 13:30
Sényő Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 11. 01. 13:30
Sényő Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 11. 08. 13:30
Sényő Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
CEGLÉDI VSE
2020. 11. 14. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 11. 14. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 11. 22. 13:00
Sényő Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 11. 29. 13:00
Sényő Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
TISZAFÜREDI VSE
2020. 12. 06. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
2020. 12. 06. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 02. 28. 14:00
Mezőkövesd Zsóry Edzőközpont
2021. 02. 28. 14:00
Mezőkövesd Zsóry Edzőközpont
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 03. 07. 14:30
BVSC-Zugló Stadion
2021. 03. 07. 14:30
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 03. 14. 14:30
Sényő Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
EGER SE
2021. 03. 21. 15:00
Sényő Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
PUTNOK FC
2021. 03. 27. 15:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 04. 04. 16:30
Sényő Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
FC HATVAN
2021. 04. 11. 16:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 04. 14. 16:30
Sényő Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 04. 18. 17:00
Jászberényi Városi Stadion
2021. 04. 18. 17:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 04. 25. 17:00
Sényő Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
DVTK II.
2021. 04. 28. 14:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
2021. 04. 28. 14:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 05. 02. 17:30
Sényő Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 05. 09. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 05. 09. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 05. 12. 17:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 05. 12. 17:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 05. 16. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 05. 16. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 05. 23. 16:00
Sényő Sporttelep
2021. 05. 23. 16:00
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 05. 30. 18:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 05. 30. 18:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC

TISZAKÉCSKEI LC

2020. 08. 02. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 08. 02. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
TÁLLYA KSE
2020. 08. 09. 17:30
Hatvani Népkert Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 08. 12. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 08. 12. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
FÜZESGYARMATI SK
2020. 08. 16. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 08. 23. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 08. 23. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 08. 26. 17:30
DVTK Edzőközpont
2020. 08. 26. 17:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 08. 30. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 08. 30. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
DVSC II.
2020. 09. 05. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 09. 05. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 09. 09. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 09. 09. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 09. 13. 16:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 09. 27. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 09. 27. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
CEGLÉDI VSE
2020. 10. 04. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 10. 04. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
EGER SE
2020. 10. 10. 15:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 10. 18. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 10. 18. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
TISZAFÜREDI VSE
2020. 10. 25. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 10. 25. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 11. 01. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 11. 01. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2020. 11. 08. 13:30
BVSC-Zugló Stadion
2020. 11. 08. 13:30
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 11. 14. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 11. 14. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 11. 22. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 11. 22. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 11. 29. 13:00
Tállya Községi Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 12. 06. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 12. 06. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
FC HATVAN
2021. 02. 28. 14:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 03. 07. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 03. 07. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 03. 14. 14:30
Jászberényi Városi Stadion
2021. 03. 14. 14:30
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 03. 21. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 03. 21. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
DVTK II.
2021. 03. 27. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DVSC II.
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 04. 04. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 04. 04. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 04. 11. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 04. 11. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 04. 14. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 04. 14. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 04. 18. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 04. 18. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 04. 25. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 04. 25. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 04. 28. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 04. 28. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 05. 02. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 05. 09. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 05. 09. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
SBTC
2021. 05. 12. 17:30
Mezőkövesd Városi Stadion
2021. 05. 12. 17:30
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 05. 16. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 05. 16. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
BVSC-ZUGLÓ
2021. 05. 23. 16:00
Sényő Sporttelep
2021. 05. 23. 16:00
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 05. 30. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 05. 30. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
PUTNOK FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple