Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 37. forduló

2021.05.23 - 17:00

Tállya, Tállya Községi Sporttelep

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
VEIZER ROLAND
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KÖVÉR TAMÁS, KOVÁCS ZOLTÁN
TÁLLYA KSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

40'

AVETISYAN ABOV
ONDÓ JÁNOS

55'

1 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TISZAKÉCSKEI LC TISZAKÉCSKEI LC 37 29 4 4 90 26 64 91 10.9
2 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 37 23 6 8 73 38 35 75 10.9
3 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 37 21 9 7 75 38 37 72 10.8
4 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 37 22 3 12 66 44 22 69 10.6
5 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 37 18 11 8 55 45 10 65 10.6
6 BALASSAGYARMATI VSE BALASSAGYARMATI VSE 37 18 10 9 46 31 15 64 10.8
7 EGER SE EGER SE 37 18 9 10 60 36 24 63 10.8
8 DVTK II. DVTK II. 37 15 9 13 65 55 10 54 10.7
9 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 37 15 9 13 64 58 6 54 10.7
10 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 37 14 7 16 44 46 -2 49 10.4
11 TISZAFÜREDI VSE TISZAFÜREDI VSE 37 14 6 17 58 66 -8 48 10.7
12 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 37 14 6 17 48 58 -10 48 10.2
13 DVSC II. DVSC II. 37 12 9 16 55 56 -1 45 10.6
14 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 37 11 9 17 51 56 -5 42 10.3
15 PUTNOK FC PUTNOK FC 37 11 9 17 55 70 -15 42 10.5
16 FC HATVAN FC HATVAN 37 11 5 21 45 61 -16 38 10.4
17 SBTC SBTC 37 10 8 19 51 74 -23 38 9.9
18 GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 37 9 9 19 50 77 -27 36 10.1
19 SAJÓBÁBONYI VSE SAJÓBÁBONYI VSE 37 7 3 27 41 98 -57 24 10.2
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 37 5 5 27 41 100 -59 20 9.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 18 10 6 2 18 4 14 36 19 9 5 5 19 12 7 32 37 19 11 7 37 16 21 68
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 19 11 5 3 19 10 9 38 18 7 5 6 12 10 2 26 37 18 10 9 31 20 11 64
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 18 10 7 1 12 3 9 37 19 6 7 6 10 12 -2 25 37 16 14 7 22 15 7 62
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 19 9 10 0 16 4 12 37 18 7 3 8 10 9 1 24 37 16 13 8 26 13 13 61
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 19 10 7 2 26 8 18 37 18 4 11 3 7 5 2 23 37 14 18 5 33 13 20 60
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 19 10 7 2 23 9 14 37 18 3 10 5 10 14 -4 19 37 13 17 7 33 23 10 56
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 18 5 7 6 14 15 -1 22 19 8 9 2 16 8 8 33 37 13 16 8 30 23 7 55
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 18 10 4 4 16 9 7 34 19 2 10 7 4 13 -9 16 37 12 14 11 20 22 -2 50
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 19 8 6 5 15 12 3 30 18 4 8 6 12 19 -7 20 37 12 14 11 27 31 -4 50
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 18 5 8 5 13 11 2 23 19 6 6 7 13 12 1 24 37 11 14 12 26 23 3 47
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 19 7 8 4 15 7 8 29 18 4 6 8 9 14 -5 18 37 11 14 12 24 21 3 47
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 18 7 6 5 15 7 8 27 19 3 11 5 8 10 -2 20 37 10 17 10 23 17 6 47
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 18 7 7 4 15 13 2 28 19 2 8 9 9 24 -15 14 37 9 15 13 24 37 -13 42
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 19 5 8 6 15 18 -3 23 18 4 5 9 10 18 -8 17 37 9 13 15 25 36 -11 40
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 18 5 8 5 15 11 4 23 19 2 11 6 10 19 -9 17 37 7 19 11 25 30 -5 40
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 19 3 10 6 10 13 -3 19 18 4 8 6 10 11 -1 20 37 7 18 12 20 24 -4 39
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 19 6 6 7 12 12 0 24 18 3 5 10 8 19 -11 14 37 9 11 17 20 31 -11 38
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 18 5 7 6 11 14 -3 22 19 3 7 9 12 17 -5 16 37 8 14 15 23 31 -8 38
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 19 7 7 5 11 10 1 28 18 2 1 15 4 29 -25 7 37 9 8 20 15 39 -24 35
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 18 4 6 8 12 13 -1 18 19 3 4 12 10 28 -18 13 37 7 10 20 22 41 -19 31
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 18 16 1 1 47 9 38 49 19 13 3 3 43 17 26 42 37 29 4 4 90 26 64 91
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 19 13 4 2 47 19 28 43 18 10 2 6 26 19 7 32 37 23 6 8 73 38 35 75
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 19 14 2 3 51 19 32 44 18 7 7 4 24 19 5 28 37 21 9 7 75 38 37 72
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 19 14 2 3 44 15 29 44 18 8 1 9 22 29 -7 25 37 22 3 12 66 44 22 69
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 18 8 5 5 28 28 0 29 19 10 6 3 27 17 10 36 37 18 11 8 55 45 10 65
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 18 9 7 2 24 10 14 34 19 9 3 7 22 21 1 30 37 18 10 9 46 31 15 64
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 19 12 3 4 41 16 25 39 18 6 6 6 19 20 -1 24 37 18 9 10 60 36 24 63
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 18 8 5 5 30 25 5 29 19 7 4 8 35 30 5 25 37 15 9 13 65 55 10 54
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 19 10 6 3 42 20 22 36 18 5 3 10 22 38 -16 18 37 15 9 13 64 58 6 54
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 18 10 3 5 31 20 11 33 19 4 4 11 13 26 -13 16 37 14 7 16 44 46 -2 49
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 18 10 3 5 35 24 11 33 19 4 3 12 23 42 -19 15 37 14 6 17 58 66 -8 48
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 18 6 5 7 24 23 1 23 19 8 1 10 24 35 -11 25 37 14 6 17 48 58 -10 48
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 18 10 1 7 35 19 16 31 19 2 8 9 20 37 -17 14 37 12 9 16 55 56 -1 45
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 19 6 6 7 25 23 2 24 18 5 3 10 26 33 -7 18 37 11 9 17 51 56 -5 42
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 19 7 4 8 35 38 -3 25 18 4 5 9 20 32 -12 17 37 11 9 17 55 70 -15 42
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 19 8 2 9 26 22 4 26 18 3 3 12 19 39 -20 12 37 11 5 21 45 61 -16 38
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 18 7 5 6 29 23 6 26 19 3 3 13 22 51 -29 12 37 10 8 19 51 74 -23 38
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 19 6 4 9 29 35 -6 22 18 3 5 10 21 42 -21 14 37 9 9 19 50 77 -27 36
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 18 6 2 10 23 30 -7 20 19 1 1 17 18 68 -50 4 37 7 3 27 41 98 -57 24
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 19 4 3 12 26 43 -17 15 18 1 2 15 15 57 -42 5 37 5 5 27 41 100 -59 20
 
BALASSAGYARMATI VSE
1 - 01 - 02 - 13 - 02 - 01 - 11 - 00 - 11 - 10 - 02 - 20 - 01 - 01 - 1-4 - 13 - 00 - 11 - 1
BVSC-ZUGLÓ
0 - 02 - 03 - 22 - 22 - 15 - 00 - 13 - 02 - 21 - 02 - 03 - 33 - 15 - 15 - 13 - 12 - 13 - 11 - 2
CEGLÉDI VSE
0 - 11 - 21 - 51 - 01 - 11 - 01 - 22 - 12 - 01 - 12 - 21 - 02 - 03 - 03 - 1-5 - 02 - 12 - 3
DVTK II.
1 - 01 - 01 - 10 - 0-0 - 22 - 31 - 03 - 30 - 12 - 13 - 15 - 23 - 20 - 02 - 12 - 31 - 13 - 4
DVSC II.
3 - 10 - 13 - 13 - 00 - 21 - 02 - 12 - 32 - 1-6 - 00 - 15 - 02 - 34 - 22 - 10 - 00 - 10 - 1
EGER SE
0 - 10 - 20 - 22 - 04 - 04 - 03 - 02 - 13 - 31 - 36 - 05 - 03 - 02 - 11 - 01 - 12 - 11 - 11 - 0
FC HATVAN
0 - 10 - 14 - 12 - 31 - 12 - 11 - 21 - 24 - 00 - 02 - 10 - 23 - 01 - 00 - 11 - 03 - 21 - 30 - 1
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
0 - 30 - 22 - 02 - 23 - 10 - 12 - 03 - 0-1 - 11 - 21 - 31 - 01 - 12 - 31 - 14 - 00 - 30 - 0
FÜZESGYARMATI SK
3 - 05 - 00 - 12 - 10 - 12 - 14 - 21 - 03 - 24 - 05 - 03 - 14 - 01 - 21 - 11 - 12 - 11 - 02 - 1
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
0 - 10 - 21 - 10 - 02 - 00 - 13 - 11 - 21 - 32 - 23 - 02 - 24 - 22 - 02 - 01 - 43 - 41 - 71 - 3
JÁSZBERÉNYI FC
4 - 03 - 21 - 00 - 13 - 32 - 13 - 22 - 04 - 16 - 01 - 02 - 16 - 16 - 11 - 21 - 03 - 01 - 22 - 2
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
0 - 40 - 22 - 01 - 51 - 11 - 20 - 01 - 31 - 31 - 21 - 42 - 05 - 23 - 22 - 22 - 30 - 11 - 32 - 4
PUTNOK FC
0 - 21 - 42 - 11 - 43 - 32 - 24 - 22 - 43 - 03 - 00 - 03 - 04 - 12 - 32 - 42 - 51 - 00 - 30 - 0
SAJÓBÁBONYI VSE
1 - 32 - 40 - 10 - 01 - 00 - 10 - 43 - 1-3 - 00 - 36 - 13 - 13 - 20 - 10 - 11 - 10 - 40 - 2
SBTC
2 - 21 - 12 - 24 - 12 - 21 - 21 - 11 - 21 - 01 - 22 - 0-2 - 03 - 01 - 02 - 32 - 11 - 30 - 1
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
3 - 01 - 20 - 02 - 02 - 11 - 13 - 10 - 02 - 41 - 02 - 25 - 01 - 16 - 26 - 11 - 04 - 22 - 30 - 0
TÁLLYA KSE
3 - 21 - 10 - 20 - 23 - 02 - 21 - 22 - 10 - 02 - 00 - 12 - 10 - 01 - 30 - 05 - 02 - 40 - 11 - 1
TISZAFÜREDI VSE
0 - 1-3 - 01 - 52 - 20 - 02 - 02 - 00 - 13 - 12 - 14 - 23 - 43 - 12 - 13 - 24 - 11 - 10 - 1
TISZAKÉCSKEI LC
1 - 01 - 01 - 03 - 23 - 02 - 04 - 15 - 03 - 01 - 11 - 22 - 1-7 - 15 - 03 - 02 - 02 - 11 - 0
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
0 - 01 - 01 - 01 - 11 - 30 - 0-5 - 20 - 21 - 31 - 33 - 21 - 02 - 23 - 13 - 23 - 21 - 11 - 4

Meccsek

TÁLLYA KSE

2020. 08. 02. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 08. 02. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
TÁLLYA KSE
2020. 08. 09. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 08. 12. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
TÁLLYA KSE
2020. 08. 16. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
SBTC
2020. 08. 23. 17:30
Mezőkövesd Városi Stadion
2020. 08. 23. 17:30
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
TÁLLYA KSE
2020. 08. 26. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
BVSC-ZUGLÓ
2020. 08. 30. 17:00
Sényő Sporttelep
2020. 08. 30. 17:00
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
TÁLLYA KSE
2020. 09. 05. 16:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
PUTNOK FC
2020. 09. 09. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 09. 09. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
TÁLLYA KSE
2020. 09. 13. 16:30
Hatvani Népkert Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
TÁLLYA KSE
2020. 09. 27. 16:00
Tállya Községi Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
FÜZESGYARMATI SK
2020. 10. 04. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
TÁLLYA KSE
2020. 10. 10. 15:00
Tállya Községi Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 10. 18. 14:30
DVTK Edzőközpont
2020. 10. 18. 14:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
TÁLLYA KSE
2020. 10. 25. 13:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
DVSC II.
2020. 11. 01. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 11. 01. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
TÁLLYA KSE
2020. 11. 08. 13:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 11. 14. 13:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
TÁLLYA KSE
2020. 11. 22. 13:00
Tállya Községi Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
CEGLÉDI VSE
2020. 11. 29. 13:00
Tállya Községi Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 12. 06. 13:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
TÁLLYA KSE
2021. 02. 28. 14:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
TISZAFÜREDI VSE
2021. 03. 07. 14:30
Szojka Ferenc Stadion
2021. 03. 07. 14:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
TÁLLYA KSE
2021. 03. 14. 14:30
Tállya Községi Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2021. 03. 21. 15:00
BVSC-Zugló Stadion
2021. 03. 21. 15:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
TÁLLYA KSE
2021. 03. 27. 15:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 04. 04. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 04. 04. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
TÁLLYA KSE
2021. 04. 11. 16:30
Tállya Községi Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
EGER SE
2021. 04. 14. 16:30
Tállya Községi Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
FC HATVAN
2021. 04. 18. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 04. 18. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TÁLLYA KSE
2021. 04. 25. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 04. 28. 17:00
Jászberényi Városi Stadion
2021. 04. 28. 17:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
TÁLLYA KSE
2021. 05. 02. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 05. 02. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
DVTK II.
2021. 05. 09. 14:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
2021. 05. 09. 14:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
TÁLLYA KSE
2021. 05. 12. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 05. 16. 18:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 05. 16. 18:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
TÁLLYA KSE
2021. 05. 23. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 05. 30. 18:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 05. 30. 18:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TÁLLYA KSE

KISVÁRDA MASTER GOOD II.

2020. 08. 02. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
FÜZESGYARMATI SK
2020. 08. 09. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 08. 12. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 08. 16. 14:00
DVTK Edzőközpont
2020. 08. 16. 14:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 08. 23. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
DVSC II.
2020. 08. 26. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 08. 26. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 08. 30. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 09. 05. 16:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
EGER SE
2020. 09. 09. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 09. 09. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 09. 13. 16:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 09. 27. 16:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 10. 04. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
TISZAFÜREDI VSE
2020. 10. 10. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
2020. 10. 10. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 10. 18. 14:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 10. 18. 14:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2020. 10. 25. 13:30
BVSC-Zugló Stadion
2020. 10. 25. 13:30
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 11. 01. 13:30
Sényő Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 11. 08. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 11. 08. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 11. 14. 13:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
TÁLLYA KSE
2020. 11. 22. 13:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 11. 29. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 12. 06. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 02. 28. 14:00
Jászberényi Városi Stadion
2021. 02. 28. 14:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 03. 07. 14:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 03. 07. 14:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
DVTK II.
2021. 03. 14. 11:30
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2021. 03. 14. 11:30
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC II.
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 03. 21. 15:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 03. 21. 15:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 03. 27. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 03. 27. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 04. 04. 16:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 04. 04. 16:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 04. 11. 16:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 04. 11. 16:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
CEGLÉDI VSE
2021. 04. 14. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 04. 14. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 04. 18. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 04. 18. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 04. 25. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 04. 28. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 04. 28. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
SBTC
2021. 05. 02. 17:30
Mezőkövesd Zsóry Edzőközpont
2021. 05. 02. 17:30
Mezőkövesd Zsóry Edzőközpont
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 05. 08. 17:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 05. 08. 17:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
BVSC-ZUGLÓ
2021. 05. 12. 17:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 05. 12. 17:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 05. 16. 18:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 05. 16. 18:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
PUTNOK FC
2021. 05. 23. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 05. 30. 18:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 05. 30. 18:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
FC HATVAN
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple