Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 38. forduló

2021.05.30 - 18:00

Balassagyarmat, Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep (Kövi Pál Sportközpont)

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
JUHÁSZ BÁLINT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BŐHM ÁRMIN, MOLNÁR ADRIÁN
BALASSAGYARMATI VSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

53'

SCHMIDT PÉTER

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TISZAKÉCSKEI LC TISZAKÉCSKEI LC 38 30 4 4 94 27 67 94 11
2 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 38 24 6 8 75 39 36 78 10.9
3 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 38 21 10 7 78 41 37 73 10.9
4 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 38 23 3 12 70 44 26 72 10.8
5 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 38 19 11 8 57 45 12 68 10.8
6 EGER SE EGER SE 38 19 9 10 62 36 26 66 10.7
7 BALASSAGYARMATI VSE BALASSAGYARMATI VSE 38 18 10 10 46 32 14 64 10.7
8 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 38 16 9 13 65 58 7 57 10.6
9 DVTK II. DVTK II. 38 15 9 14 65 57 8 54 10.6
10 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 38 14 8 16 45 47 -2 50 10.5
11 TISZAFÜREDI VSE TISZAFÜREDI VSE 38 14 6 18 59 68 -9 48 10.5
12 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 38 14 6 18 51 62 -11 48 10.4
13 DVSC II. DVSC II. 38 12 10 16 58 59 -1 46 10.4
14 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 38 11 10 17 52 57 -5 43 10.3
15 PUTNOK FC PUTNOK FC 38 11 9 18 56 74 -18 42 10.3
16 SBTC SBTC 38 11 8 19 54 76 -22 41 10.2
17 GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 38 10 9 19 54 80 -26 39 10.2
18 FC HATVAN FC HATVAN 38 11 5 22 45 63 -18 38 10.1
19 SAJÓBÁBONYI VSE SAJÓBÁBONYI VSE 38 7 3 28 41 102 -61 24 10.1
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 38 5 5 28 43 103 -60 20 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 19 10 7 2 18 4 14 37 19 9 5 5 19 12 7 32 38 19 12 7 37 16 21 69
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 19 11 5 3 19 10 9 38 19 8 5 6 13 10 3 29 38 19 10 9 32 20 12 67
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 19 9 10 0 16 4 12 37 19 8 3 8 11 9 2 27 38 17 13 8 27 13 14 64
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 19 10 8 1 12 3 9 38 19 6 7 6 10 12 -2 25 38 16 15 7 22 15 7 63
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 19 10 7 2 26 8 18 37 19 5 11 3 10 7 3 26 38 15 18 5 36 15 21 63
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 19 10 7 2 23 9 14 37 19 3 11 5 10 14 -4 20 38 13 18 7 33 23 10 57
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 19 5 8 6 14 15 -1 23 19 8 9 2 16 8 8 33 38 13 17 8 30 23 7 56
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 19 11 4 4 17 9 8 37 19 2 10 7 4 13 -9 16 38 13 14 11 21 22 -1 53
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 19 6 8 5 15 11 4 26 19 6 6 7 13 12 1 24 38 12 14 12 28 23 5 50
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 19 7 8 4 15 7 8 29 19 5 6 8 10 14 -4 21 38 12 14 12 25 21 4 50
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 19 8 6 5 15 12 3 30 19 4 8 7 12 21 -9 20 38 12 14 12 27 33 -6 50
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 19 7 6 6 17 10 7 27 19 3 11 5 8 10 -2 20 38 10 17 11 25 20 5 47
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 19 7 7 5 15 14 1 28 19 2 8 9 9 24 -15 14 38 9 15 14 24 38 -14 42
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 19 5 8 6 15 18 -3 23 19 4 6 9 10 18 -8 18 38 9 14 15 25 36 -11 41
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 19 5 8 6 15 12 3 23 19 2 11 6 10 19 -9 17 38 7 19 12 25 31 -6 40
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 19 6 6 7 12 12 0 24 19 3 6 10 8 19 -11 15 38 9 12 17 20 31 -11 39
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 19 3 10 6 10 13 -3 19 19 4 8 7 10 12 -2 20 38 7 18 13 20 25 -5 39
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 19 7 7 5 11 10 1 28 19 3 1 15 5 29 -24 10 38 10 8 20 16 39 -23 38
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 19 5 7 7 11 15 -4 22 19 3 7 9 12 17 -5 16 38 8 14 16 23 32 -9 38
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 19 4 6 9 12 14 -2 18 19 3 4 12 10 28 -18 13 38 7 10 21 22 42 -20 31
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 19 17 1 1 51 10 41 52 19 13 3 3 43 17 26 42 38 30 4 4 94 27 67 94
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 19 13 4 2 47 19 28 43 19 11 2 6 28 20 8 35 38 24 6 8 75 39 36 78
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 19 14 2 3 51 19 32 44 19 7 8 4 27 22 5 29 38 21 10 7 78 41 37 73
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 19 14 2 3 44 15 29 44 19 9 1 9 26 29 -3 28 38 23 3 12 70 44 26 72
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 19 9 5 5 30 28 2 32 19 10 6 3 27 17 10 36 38 19 11 8 57 45 12 68
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 19 12 3 4 41 16 25 39 19 7 6 6 21 20 1 27 38 19 9 10 62 36 26 66
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 19 9 7 3 24 11 13 34 19 9 3 7 22 21 1 30 38 18 10 10 46 32 14 64
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 19 10 6 3 42 20 22 36 19 6 3 10 23 38 -15 21 38 16 9 13 65 58 7 57
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 19 8 5 6 30 27 3 29 19 7 4 8 35 30 5 25 38 15 9 14 65 57 8 54
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 19 10 4 5 32 21 11 34 19 4 4 11 13 26 -13 16 38 14 8 16 45 47 -2 50
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 19 10 3 6 36 26 10 33 19 4 3 12 23 42 -19 15 38 14 6 18 59 68 -9 48
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 19 6 5 8 27 27 0 23 19 8 1 10 24 35 -11 25 38 14 6 18 51 62 -11 48
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 19 10 2 7 38 22 16 32 19 2 8 9 20 37 -17 14 38 12 10 16 58 59 -1 46
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 19 6 6 7 25 23 2 24 19 5 4 10 27 34 -7 19 38 11 10 17 52 57 -5 43
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 19 7 4 8 35 38 -3 25 19 4 5 10 21 36 -15 17 38 11 9 18 56 74 -18 42
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 19 8 5 6 32 25 7 29 19 3 3 13 22 51 -29 12 38 11 8 19 54 76 -22 41
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 19 6 4 9 29 35 -6 22 19 4 5 10 25 45 -20 17 38 10 9 19 54 80 -26 39
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 19 8 2 9 26 22 4 26 19 3 3 13 19 41 -22 12 38 11 5 22 45 63 -18 38
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 19 6 2 11 23 34 -11 20 19 1 1 17 18 68 -50 4 38 7 3 28 41 102 -61 24
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 19 4 3 12 26 43 -17 15 19 1 2 16 17 60 -43 5 38 5 5 28 43 103 -60 20
 
BALASSAGYARMATI VSE
1 - 01 - 02 - 13 - 02 - 01 - 11 - 00 - 11 - 10 - 02 - 20 - 01 - 01 - 10 - 14 - 13 - 00 - 11 - 1
BVSC-ZUGLÓ
0 - 02 - 03 - 22 - 22 - 15 - 00 - 13 - 02 - 21 - 02 - 03 - 33 - 15 - 15 - 13 - 12 - 13 - 11 - 2
CEGLÉDI VSE
0 - 11 - 21 - 51 - 01 - 11 - 01 - 22 - 12 - 01 - 12 - 21 - 02 - 03 - 03 - 11 - 15 - 02 - 12 - 3
DVTK II.
1 - 01 - 01 - 10 - 00 - 20 - 22 - 31 - 03 - 30 - 12 - 13 - 15 - 23 - 20 - 02 - 12 - 31 - 13 - 4
DVSC II.
3 - 10 - 13 - 13 - 00 - 21 - 02 - 12 - 32 - 13 - 36 - 00 - 15 - 02 - 34 - 22 - 10 - 00 - 10 - 1
EGER SE
0 - 10 - 20 - 22 - 04 - 04 - 03 - 02 - 13 - 31 - 36 - 05 - 03 - 02 - 11 - 01 - 12 - 11 - 11 - 0
FC HATVAN
0 - 10 - 14 - 12 - 31 - 12 - 11 - 21 - 24 - 00 - 02 - 10 - 23 - 01 - 00 - 11 - 03 - 21 - 30 - 1
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
0 - 30 - 22 - 02 - 23 - 10 - 12 - 03 - 03 - 41 - 11 - 21 - 31 - 01 - 12 - 31 - 14 - 00 - 30 - 0
FÜZESGYARMATI SK
3 - 05 - 00 - 12 - 10 - 12 - 14 - 21 - 03 - 24 - 05 - 03 - 14 - 01 - 21 - 11 - 12 - 11 - 02 - 1
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
0 - 10 - 21 - 10 - 02 - 00 - 13 - 11 - 21 - 32 - 23 - 02 - 24 - 22 - 02 - 01 - 43 - 41 - 71 - 3
JÁSZBERÉNYI FC
4 - 03 - 21 - 00 - 13 - 32 - 13 - 22 - 04 - 16 - 01 - 02 - 16 - 16 - 11 - 21 - 03 - 01 - 22 - 2
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
0 - 40 - 22 - 01 - 51 - 11 - 20 - 01 - 31 - 31 - 21 - 42 - 05 - 23 - 22 - 22 - 30 - 11 - 32 - 4
PUTNOK FC
0 - 21 - 42 - 11 - 43 - 32 - 24 - 22 - 43 - 03 - 00 - 03 - 04 - 12 - 32 - 42 - 51 - 00 - 30 - 0
SAJÓBÁBONYI VSE
1 - 32 - 40 - 10 - 01 - 00 - 10 - 43 - 10 - 43 - 00 - 36 - 13 - 13 - 20 - 10 - 11 - 10 - 40 - 2
SBTC
2 - 21 - 12 - 24 - 12 - 21 - 21 - 11 - 21 - 01 - 22 - 03 - 22 - 03 - 01 - 02 - 32 - 11 - 30 - 1
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
3 - 01 - 20 - 02 - 02 - 11 - 13 - 10 - 02 - 41 - 02 - 25 - 01 - 16 - 26 - 11 - 04 - 22 - 30 - 0
TÁLLYA KSE
3 - 21 - 10 - 20 - 23 - 02 - 21 - 22 - 10 - 02 - 00 - 12 - 10 - 01 - 30 - 05 - 02 - 40 - 11 - 1
TISZAFÜREDI VSE
0 - 11 - 23 - 01 - 52 - 20 - 02 - 02 - 00 - 13 - 12 - 14 - 23 - 43 - 12 - 13 - 24 - 11 - 10 - 1
TISZAKÉCSKEI LC
1 - 01 - 01 - 03 - 23 - 02 - 04 - 15 - 03 - 01 - 11 - 22 - 14 - 17 - 15 - 03 - 02 - 02 - 11 - 0
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
0 - 01 - 01 - 01 - 11 - 30 - 02 - 05 - 20 - 21 - 31 - 33 - 21 - 02 - 23 - 13 - 23 - 21 - 11 - 4

Meccsek

BALASSAGYARMATI VSE

2020. 08. 02. 17:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
PUTNOK FC
2020. 08. 09. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 08. 12. 17:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
FC HATVAN
2020. 08. 16. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 08. 23. 17:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 08. 26. 17:30
Jászberényi Városi Stadion
2020. 08. 26. 17:30
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 08. 30. 17:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
DVTK II.
2020. 09. 05. 16:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 09. 09. 16:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 09. 13. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 09. 13. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 09. 27. 16:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 10. 04. 15:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 10. 04. 15:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 10. 10. 15:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 11. 18. 13:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 11. 18. 13:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
EGER SE
2020. 11. 11. 13:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 11. 11. 13:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 11. 01. 13:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
SBTC
2020. 11. 08. 12:00
Mezőkövesd Városi Stadion
2020. 11. 08. 12:00
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 11. 14. 13:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
BVSC-ZUGLÓ
2020. 11. 22. 13:00
Sényő Sportpálya
2020. 11. 22. 13:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 11. 29. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 11. 29. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 12. 06. 13:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
TÁLLYA KSE
2021. 02. 28. 14:00
Hatvani Népkert Spottelep
2021. 02. 28. 14:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 03. 07. 14:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
FÜZESGYARMATI SK
2021. 03. 14. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 03. 21. 15:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
JÁSZBERÉNYI FC
2021. 04. 07. 16:30
DVTK Edzőközpont
2021. 04. 07. 16:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 04. 04. 16:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
DVSC II.
2021. 04. 11. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 04. 11. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 04. 14. 16:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 04. 18. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 04. 18. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 04. 25. 17:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
CEGLÉDI VSE
2021. 04. 28. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 04. 28. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 05. 02. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 05. 02. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 05. 09. 15:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 05. 09. 15:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
TISZAFÜREDI VSE
2021. 05. 12. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2021. 05. 12. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 05. 16. 18:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 05. 16. 18:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2021. 05. 22. 18:00
BVSC-Zugló Stadion
2021. 05. 22. 18:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 05. 30. 18:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 05. 30. 18:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC

SÉNYŐ-CARNIFEX FC

2020. 08. 02. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 08. 09. 17:30
Sényő Sportpálya
2020. 08. 09. 17:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
SBTC
2020. 08. 12. 17:30
Sényő Sportpálya
2020. 08. 12. 17:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2020. 08. 16. 17:30
Sényő Sportpálya
2020. 08. 16. 17:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
BVSC-ZUGLÓ
2020. 08. 23. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 08. 23. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 08. 26. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 08. 26. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 08. 30. 17:00
Sényő Sportpálya
2020. 08. 30. 17:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
TÁLLYA KSE
2020. 09. 05. 16:30
Hatvani Népkert Spottelep
2020. 09. 05. 16:30
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 09. 09. 16:30
Sényő Sportpálya
2020. 09. 09. 16:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
FÜZESGYARMATI SK
2020. 09. 13. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 09. 27. 16:00
Sényő Sportpálya
2020. 09. 27. 16:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 10. 04. 15:00
DVTK Edzőközpont
2020. 10. 04. 15:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 10. 10. 15:00
Sényő Sportpálya
2020. 10. 10. 15:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
DVSC II.
2020. 10. 18. 14:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 10. 18. 14:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 10. 25. 13:30
Sényő Sportpálya
2020. 10. 25. 13:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 11. 01. 13:30
Sényő Sportpálya
2020. 11. 01. 13:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 11. 08. 13:30
Sényő Sportpálya
2020. 11. 08. 13:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
CEGLÉDI VSE
2020. 11. 14. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 11. 14. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 11. 22. 13:00
Sényő Sportpálya
2020. 11. 22. 13:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 11. 29. 13:00
Sényő Sportpálya
2020. 11. 29. 13:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
TISZAFÜREDI VSE
2020. 12. 06. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
2020. 12. 06. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 02. 28. 14:00
Mezőkövesd Zsóry Edzőközpont
2021. 02. 28. 14:00
Mezőkövesd Zsóry Edzőközpont
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 03. 07. 14:30
BVSC-Zugló Stadion
2021. 03. 07. 14:30
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 03. 14. 14:30
Sényő Sportpálya
2021. 03. 14. 14:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
EGER SE
2021. 03. 21. 15:00
Sényő Sportpálya
2021. 03. 21. 15:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
PUTNOK FC
2021. 03. 27. 15:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 04. 04. 16:30
Sényő Sportpálya
2021. 04. 04. 16:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
FC HATVAN
2021. 04. 11. 16:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 04. 14. 16:30
Sényő Sportpálya
2021. 04. 14. 16:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 04. 18. 17:00
Jászberényi Városi Stadion
2021. 04. 18. 17:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 04. 25. 17:00
Sényő Sportpálya
2021. 04. 25. 17:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
DVTK II.
2021. 04. 28. 14:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
2021. 04. 28. 14:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 05. 02. 17:30
Sényő Sportpálya
2021. 05. 02. 17:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 05. 09. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 05. 09. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 05. 12. 17:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 05. 12. 17:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 05. 16. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 05. 16. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 05. 23. 16:00
Sényő Sportpálya
2021. 05. 23. 16:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 05. 30. 18:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 05. 30. 18:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple