Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 5. forduló

2020.08.23 - 17:30

Balassagyarmat, Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont (Kövi Pál Sportközpont)

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
GÁL PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
URGYÁN ANTAL, SZÉKELY GERGŐ FERENC
BALASSAGYARMATI VSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
90'
45'

Gólok

HAMAR ÁDÁM

51'

1 - 0

 

 

1 - 1

64'

BARTUSZ DÁNIEL

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 5 4 1 0 13 4 9 13 8.4
2 TISZAKÉCSKEI LC TISZAKÉCSKEI LC 5 4 0 1 16 4 12 12 10.4
3 EGER SE EGER SE 5 4 0 1 12 2 10 12 10.6
4 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 5 3 2 0 10 5 5 11 11.4
5 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 5 3 0 2 6 4 2 9 10.6
6 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 5 3 0 2 5 6 -1 9 11.6
7 PUTNOK FC PUTNOK FC 5 2 2 1 7 5 2 8 14
8 DVSC II. DVSC II. 5 2 1 2 9 8 1 7 10.6
9 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 5 2 1 2 8 8 0 7 7.8
10 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 5 2 1 2 7 10 -3 7 13.6
11 SAJÓBÁBONYI VSE SAJÓBÁBONYI VSE 5 2 1 2 7 12 -5 7 10.6
12 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 5 2 0 3 14 7 7 6 11
13 TISZAFÜREDI VSE TISZAFÜREDI VSE 5 2 0 3 9 8 1 6 10.2
14 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 5 2 0 3 9 12 -3 6 9.8
15 SBTC SBTC 5 1 3 1 5 8 -3 6 10
16 DVTK II. DVTK II. 5 1 2 2 10 8 2 5 9.6
17 FC HATVAN FC HATVAN 5 1 2 2 6 8 -2 5 10.8
18 BALASSAGYARMATI VSE BALASSAGYARMATI VSE 5 0 3 2 4 8 -4 3 11.6
19 GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 5 0 1 4 3 16 -13 1 10.2
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 5 0 0 5 2 19 -17 0 7.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 3 2 0 1 2 2 0 6 2 2 0 0 4 2 2 6 5 4 0 1 6 4 2 12
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 3 2 1 0 6 2 4 7 2 1 1 0 2 1 1 4 5 3 2 0 8 3 5 11
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 3 1 2 0 2 1 1 5 2 2 0 0 3 0 3 6 5 3 2 0 5 1 4 11
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 2 1 1 0 2 1 1 4 3 2 1 0 3 1 2 7 5 3 2 0 5 2 3 11
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 2 1 1 0 3 0 3 4 3 2 0 1 4 2 2 6 5 3 1 1 7 2 5 10
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 3 2 1 0 2 0 2 7 2 0 2 0 0 0 0 2 5 2 3 0 2 0 2 9
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 4 2 1 1 5 1 4 7 1 0 1 0 0 0 0 1 5 2 2 1 5 1 4 8
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 2 1 1 0 2 0 2 4 3 1 1 1 1 1 0 4 5 2 2 1 3 1 2 8
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 1 1 0 0 1 0 1 3 4 1 2 1 3 3 0 5 5 2 2 1 4 3 1 8
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 3 0 1 2 1 4 -3 1 2 2 0 0 5 2 3 6 5 2 1 2 6 6 0 7
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 3 2 0 1 3 1 2 6 2 0 1 1 1 4 -3 1 5 2 1 2 4 5 -1 7
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 2 1 1 0 1 0 1 4 3 0 2 1 1 3 -2 2 5 1 3 1 2 3 -1 6
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 3 1 2 0 1 0 1 5 2 0 1 1 0 2 -2 1 5 1 3 1 1 2 -1 6
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 2 0 2 0 0 0 0 2 3 1 0 2 1 2 -1 3 5 1 2 2 1 2 -1 5
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 3 1 1 1 2 1 1 4 2 0 0 2 0 4 -4 0 5 1 1 3 2 5 -3 4
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 2 1 0 1 3 2 1 3 3 0 0 3 0 3 -3 0 5 1 0 4 3 5 -2 3
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 1 1 0 0 1 0 1 3 4 0 0 4 0 6 -6 0 5 1 0 4 1 6 -5 3
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 2 0 0 2 2 4 -2 0 3 0 2 1 0 2 -2 2 5 0 2 3 2 6 -4 2
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 3 0 1 2 1 5 -4 1 2 0 1 1 0 1 -1 1 5 0 2 3 1 6 -5 2
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 3 0 0 3 1 4 -3 0 2 0 1 1 0 2 -2 1 5 0 1 4 1 6 -5 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 2 2 0 0 7 1 6 6 3 2 1 0 6 3 3 7 5 4 1 0 13 4 9 13
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 3 2 0 1 6 2 4 6 2 2 0 0 10 2 8 6 5 4 0 1 16 4 12 12
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 4 3 0 1 11 2 9 9 1 1 0 0 1 0 1 3 5 4 0 1 12 2 10 12
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 2 1 1 0 5 3 2 4 3 2 1 0 5 2 3 7 5 3 2 0 10 5 5 11
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 2 1 0 1 3 1 2 3 3 2 0 1 3 3 0 6 5 3 0 2 6 4 2 9
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 3 2 0 1 4 5 -1 6 2 1 0 1 1 1 0 3 5 3 0 2 5 6 -1 9
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 2 2 0 0 4 0 4 6 3 0 2 1 3 5 -2 2 5 2 2 1 7 5 2 8
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 1 1 0 0 5 0 5 3 4 1 1 2 4 8 -4 4 5 2 1 2 9 8 1 7
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 3 1 1 1 4 3 1 4 2 1 0 1 4 5 -1 3 5 2 1 2 8 8 0 7
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 2 1 1 0 3 2 1 4 3 1 0 2 4 8 -4 3 5 2 1 2 7 10 -3 7
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 3 2 1 0 6 1 5 7 2 0 0 2 1 11 -10 0 5 2 1 2 7 12 -5 7
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 3 2 0 1 12 3 9 6 2 0 0 2 2 4 -2 0 5 2 0 3 14 7 7 6
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 3 2 0 1 7 4 3 6 2 0 0 2 2 4 -2 0 5 2 0 3 9 8 1 6
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 3 0 0 3 2 8 -6 0 2 2 0 0 7 4 3 6 5 2 0 3 9 12 -3 6
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 3 1 2 0 4 2 2 5 2 0 1 1 1 6 -5 1 5 1 3 1 5 8 -3 6
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 3 0 1 2 5 7 -2 1 2 1 1 0 5 1 4 4 5 1 2 2 10 8 2 5
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 2 1 0 1 4 5 -1 3 3 0 2 1 2 3 -1 2 5 1 2 2 6 8 -2 5
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 3 0 3 0 2 2 0 3 2 0 0 2 2 6 -4 0 5 0 3 2 4 8 -4 3
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 2 0 0 2 2 10 -8 0 3 0 1 2 1 6 -5 1 5 0 1 4 3 16 -13 1
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 1 0 0 1 2 3 -1 0 4 0 0 4 0 16 -16 0 5 0 0 5 2 19 -17 0
 
BALASSAGYARMATI VSE
-----1 - 1--1 - 1--0 - 0-------
BVSC-ZUGLÓ
----------2 - 03 - 3-------
CEGLÉDI VSE
--1 - 5--1 - 0--2 - 0----------
DVTK II.
---0 - 0--2 - 3-----------3 - 4
DVSC II.
------------5 - 0------
EGER SE
-0 - 2--4 - 0-----6 - 0---1 - 0----
FC HATVAN
----------------3 - 21 - 3-
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
----3 - 10 - 1---1 - 1---------
FÜZESGYARMATI SK
3 - 0-0 - 1----------------
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
-----------------1 - 71 - 3
JÁSZBERÉNYI FC
--1 - 0---------6 - 1------
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
---------------2 - 3---
PUTNOK FC
-----------3 - 0----1 - 0--
SAJÓBÁBONYI VSE
---0 - 0---3 - 1-3 - 0---------
SBTC
-1 - 1----1 - 1-----2 - 0------
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
-1 - 2---------5 - 0--6 - 1----
TÁLLYA KSE
3 - 2-------------0 - 0----
TISZAFÜREDI VSE
--------0 - 1------3 - 24 - 1--
TISZAKÉCSKEI LC
--------3 - 0-1 - 2-----2 - 0--
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
----1 - 3---0 - 2-1 - 3--------

Meccsek

BALASSAGYARMATI VSE

2020. 08. 02. 17:30
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2020. 08. 02. 17:30
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BALASSAGYARMATI VSE
PUTNOK FC
2020. 08. 09. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 08. 12. 17:30
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2020. 08. 12. 17:30
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BALASSAGYARMATI VSE
FC HATVAN
2020. 08. 16. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 08. 23. 17:30
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2020. 08. 23. 17:30
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BALASSAGYARMATI VSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 08. 26. 17:30
Jászberényi Városi Stadion
2020. 08. 26. 17:30
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 08. 30. 17:30
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2020. 08. 30. 17:30
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BALASSAGYARMATI VSE
DVTK II.
2020. 09. 05. 16:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DVSC II.
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 09. 09. 16:30
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2020. 09. 09. 16:30
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BALASSAGYARMATI VSE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 09. 13. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 09. 13. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 09. 27. 16:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2020. 09. 27. 16:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BALASSAGYARMATI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 10. 04. 15:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 10. 04. 15:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 10. 10. 15:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2020. 10. 10. 15:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BALASSAGYARMATI VSE
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 11. 18. 13:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2020. 11. 18. 13:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BALASSAGYARMATI VSE
EGER SE
2020. 11. 11. 13:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 11. 11. 13:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 11. 01. 13:30
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2020. 11. 01. 13:30
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BALASSAGYARMATI VSE
SBTC
2020. 11. 08. 12:00
Mezőkövesd Városi Stadion
2020. 11. 08. 12:00
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 11. 14. 13:30
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2020. 11. 14. 13:30
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BALASSAGYARMATI VSE
BVSC-ZUGLÓ
2020. 11. 22. 13:00
Sényő Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 11. 29. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 11. 29. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 12. 06. 13:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2020. 12. 06. 13:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BALASSAGYARMATI VSE
TÁLLYA KSE
2021. 02. 28. 14:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 03. 07. 14:30
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2021. 03. 07. 14:30
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BALASSAGYARMATI VSE
FÜZESGYARMATI SK
2021. 03. 14. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 03. 21. 15:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2021. 03. 21. 15:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BALASSAGYARMATI VSE
JÁSZBERÉNYI FC
2021. 04. 07. 16:30
DVTK Edzőközpont
2021. 04. 07. 16:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 04. 04. 16:30
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2021. 04. 04. 16:30
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BALASSAGYARMATI VSE
DVSC II.
2021. 04. 11. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 04. 11. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 04. 14. 16:30
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2021. 04. 14. 16:30
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BALASSAGYARMATI VSE
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 04. 18. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 04. 18. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 04. 25. 17:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2021. 04. 25. 17:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BALASSAGYARMATI VSE
CEGLÉDI VSE
2021. 04. 28. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 04. 28. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 05. 02. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 05. 02. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 05. 09. 15:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2021. 05. 09. 15:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BALASSAGYARMATI VSE
TISZAFÜREDI VSE
2021. 05. 12. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2021. 05. 12. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 05. 16. 18:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2021. 05. 16. 18:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BALASSAGYARMATI VSE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2021. 05. 22. 18:00
BVSC-Zugló Stadion
2021. 05. 22. 18:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 05. 30. 18:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2021. 05. 30. 18:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BALASSAGYARMATI VSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC

GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON

2020. 08. 02. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 08. 02. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 08. 09. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 08. 12. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 08. 12. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 08. 16. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 08. 23. 17:30
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2020. 08. 23. 17:30
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BALASSAGYARMATI VSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 08. 26. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
TISZAFÜREDI VSE
2020. 08. 30. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 08. 30. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 09. 05. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2020. 09. 09. 16:30
BVSC-Zugló Stadion
2020. 09. 09. 16:30
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 09. 13. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 09. 27. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 09. 27. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 10. 04. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
TÁLLYA KSE
2020. 10. 10. 15:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 10. 18. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 10. 18. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
FÜZESGYARMATI SK
2020. 10. 25. 13:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 10. 25. 13:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 11. 01. 13:30
Jászberényi Városi Stadion
2020. 11. 01. 13:30
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 11. 08. 13:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
DVTK II.
2020. 12. 10. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 12. 10. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
DVSC II.
2020. 11. 22. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 11. 29. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 12. 06. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 02. 28. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
CEGLÉDI VSE
2021. 03. 07. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 03. 07. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 03. 14. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 03. 21. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 03. 27. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
SBTC
2021. 04. 04. 16:30
Mezőkövesd Zsóry Edzőközpont
2021. 04. 04. 16:30
Mezőkövesd Zsóry Edzőközpont
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 04. 11. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
BVSC-ZUGLÓ
2021. 04. 14. 16:30
Sényő Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 04. 18. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 04. 18. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
PUTNOK FC
2021. 04. 25. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 04. 28. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 04. 28. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
FC HATVAN
2021. 05. 02. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 05. 09. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 05. 09. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
EGER SE
2021. 05. 12. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
JÁSZBERÉNYI FC
2021. 05. 16. 18:00
DVTK Edzőközpont
2021. 05. 16. 18:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 05. 23. 16:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
2021. 05. 23. 16:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 05. 30. 18:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 05. 30. 18:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->