Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 5. forduló

2020.08.23 - 17:30

Cegléd, Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
KISS ANIKÓ TÜNDE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MOLNÁR ALEX, ERDÉLYI ÁDÁM
CEGLÉDI VSE
DVTK II.
90'
45'

Gólok

LACZKÓ MILÁN

46'

1 - 0

 

 

1 - 1

52'

MAKRAI GÁBOR

 

1 - 2

59'

MAKRAI GÁBOR

 

1 - 3

67'

KARIKA BALÁZS BENCE

 

1 - 4

74'

CORTES JOSE RICARDO

 

1 - 5

85'

CORTES JOSE RICARDO

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 5 4 1 0 13 4 9 13 8.4
2 TISZAKÉCSKEI LC TISZAKÉCSKEI LC 5 4 0 1 16 4 12 12 10.4
3 EGER SE EGER SE 5 4 0 1 12 2 10 12 10.6
4 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 5 3 2 0 10 5 5 11 11.4
5 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 5 3 0 2 6 4 2 9 10.6
6 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 5 3 0 2 5 6 -1 9 11.6
7 PUTNOK FC PUTNOK FC 5 2 2 1 7 5 2 8 14
8 DVSC II. DVSC II. 5 2 1 2 9 8 1 7 10.6
9 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 5 2 1 2 8 8 0 7 7.8
10 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 5 2 1 2 7 10 -3 7 13.6
11 SAJÓBÁBONYI VSE SAJÓBÁBONYI VSE 5 2 1 2 7 12 -5 7 10.6
12 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 5 2 0 3 14 7 7 6 11
13 TISZAFÜREDI VSE TISZAFÜREDI VSE 5 2 0 3 9 8 1 6 10.2
14 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 5 2 0 3 9 12 -3 6 9.8
15 SBTC SBTC 5 1 3 1 5 8 -3 6 10
16 DVTK II. DVTK II. 5 1 2 2 10 8 2 5 9.6
17 FC HATVAN FC HATVAN 5 1 2 2 6 8 -2 5 10.8
18 BALASSAGYARMATI VSE BALASSAGYARMATI VSE 5 0 3 2 4 8 -4 3 11.6
19 GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 5 0 1 4 3 16 -13 1 10.2
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 5 0 0 5 2 19 -17 0 7.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 3 2 0 1 2 2 0 6 2 2 0 0 4 2 2 6 5 4 0 1 6 4 2 12
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 3 2 1 0 6 2 4 7 2 1 1 0 2 1 1 4 5 3 2 0 8 3 5 11
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 3 1 2 0 2 1 1 5 2 2 0 0 3 0 3 6 5 3 2 0 5 1 4 11
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 2 1 1 0 2 1 1 4 3 2 1 0 3 1 2 7 5 3 2 0 5 2 3 11
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 2 1 1 0 3 0 3 4 3 2 0 1 4 2 2 6 5 3 1 1 7 2 5 10
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 3 2 1 0 2 0 2 7 2 0 2 0 0 0 0 2 5 2 3 0 2 0 2 9
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 4 2 1 1 5 1 4 7 1 0 1 0 0 0 0 1 5 2 2 1 5 1 4 8
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 2 1 1 0 2 0 2 4 3 1 1 1 1 1 0 4 5 2 2 1 3 1 2 8
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 1 1 0 0 1 0 1 3 4 1 2 1 3 3 0 5 5 2 2 1 4 3 1 8
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 3 0 1 2 1 4 -3 1 2 2 0 0 5 2 3 6 5 2 1 2 6 6 0 7
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 3 2 0 1 3 1 2 6 2 0 1 1 1 4 -3 1 5 2 1 2 4 5 -1 7
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 2 1 1 0 1 0 1 4 3 0 2 1 1 3 -2 2 5 1 3 1 2 3 -1 6
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 3 1 2 0 1 0 1 5 2 0 1 1 0 2 -2 1 5 1 3 1 1 2 -1 6
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 2 0 2 0 0 0 0 2 3 1 0 2 1 2 -1 3 5 1 2 2 1 2 -1 5
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 3 1 1 1 2 1 1 4 2 0 0 2 0 4 -4 0 5 1 1 3 2 5 -3 4
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 2 1 0 1 3 2 1 3 3 0 0 3 0 3 -3 0 5 1 0 4 3 5 -2 3
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 1 1 0 0 1 0 1 3 4 0 0 4 0 6 -6 0 5 1 0 4 1 6 -5 3
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 2 0 0 2 2 4 -2 0 3 0 2 1 0 2 -2 2 5 0 2 3 2 6 -4 2
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 3 0 1 2 1 5 -4 1 2 0 1 1 0 1 -1 1 5 0 2 3 1 6 -5 2
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 3 0 0 3 1 4 -3 0 2 0 1 1 0 2 -2 1 5 0 1 4 1 6 -5 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 2 2 0 0 7 1 6 6 3 2 1 0 6 3 3 7 5 4 1 0 13 4 9 13
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 3 2 0 1 6 2 4 6 2 2 0 0 10 2 8 6 5 4 0 1 16 4 12 12
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 4 3 0 1 11 2 9 9 1 1 0 0 1 0 1 3 5 4 0 1 12 2 10 12
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 2 1 1 0 5 3 2 4 3 2 1 0 5 2 3 7 5 3 2 0 10 5 5 11
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 2 1 0 1 3 1 2 3 3 2 0 1 3 3 0 6 5 3 0 2 6 4 2 9
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 3 2 0 1 4 5 -1 6 2 1 0 1 1 1 0 3 5 3 0 2 5 6 -1 9
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 2 2 0 0 4 0 4 6 3 0 2 1 3 5 -2 2 5 2 2 1 7 5 2 8
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 1 1 0 0 5 0 5 3 4 1 1 2 4 8 -4 4 5 2 1 2 9 8 1 7
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 3 1 1 1 4 3 1 4 2 1 0 1 4 5 -1 3 5 2 1 2 8 8 0 7
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 2 1 1 0 3 2 1 4 3 1 0 2 4 8 -4 3 5 2 1 2 7 10 -3 7
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 3 2 1 0 6 1 5 7 2 0 0 2 1 11 -10 0 5 2 1 2 7 12 -5 7
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 3 2 0 1 12 3 9 6 2 0 0 2 2 4 -2 0 5 2 0 3 14 7 7 6
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 3 2 0 1 7 4 3 6 2 0 0 2 2 4 -2 0 5 2 0 3 9 8 1 6
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 3 0 0 3 2 8 -6 0 2 2 0 0 7 4 3 6 5 2 0 3 9 12 -3 6
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 3 1 2 0 4 2 2 5 2 0 1 1 1 6 -5 1 5 1 3 1 5 8 -3 6
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 3 0 1 2 5 7 -2 1 2 1 1 0 5 1 4 4 5 1 2 2 10 8 2 5
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 2 1 0 1 4 5 -1 3 3 0 2 1 2 3 -1 2 5 1 2 2 6 8 -2 5
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 3 0 3 0 2 2 0 3 2 0 0 2 2 6 -4 0 5 0 3 2 4 8 -4 3
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 2 0 0 2 2 10 -8 0 3 0 1 2 1 6 -5 1 5 0 1 4 3 16 -13 1
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 1 0 0 1 2 3 -1 0 4 0 0 4 0 16 -16 0 5 0 0 5 2 19 -17 0
 
BALASSAGYARMATI VSE
-----1 - 1--1 - 1--0 - 0-------
BVSC-ZUGLÓ
----------2 - 03 - 3-------
CEGLÉDI VSE
--1 - 5--1 - 0--2 - 0----------
DVTK II.
---0 - 0--2 - 3-----------3 - 4
DVSC II.
------------5 - 0------
EGER SE
-0 - 2--4 - 0-----6 - 0---1 - 0----
FC HATVAN
----------------3 - 21 - 3-
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
----3 - 10 - 1---1 - 1---------
FÜZESGYARMATI SK
3 - 0-0 - 1----------------
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
-----------------1 - 71 - 3
JÁSZBERÉNYI FC
--1 - 0---------6 - 1------
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
---------------2 - 3---
PUTNOK FC
-----------3 - 0----1 - 0--
SAJÓBÁBONYI VSE
---0 - 0---3 - 1-3 - 0---------
SBTC
-1 - 1----1 - 1-----2 - 0------
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
-1 - 2---------5 - 0--6 - 1----
TÁLLYA KSE
3 - 2-------------0 - 0----
TISZAFÜREDI VSE
--------0 - 1------3 - 24 - 1--
TISZAKÉCSKEI LC
--------3 - 0-1 - 2-----2 - 0--
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
----1 - 3---0 - 2-1 - 3--------

Meccsek

CEGLÉDI VSE

2020. 08. 02. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 08. 02. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
FC HATVAN
2020. 08. 09. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
CEGLÉDI VSE
2020. 08. 12. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 08. 12. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 08. 16. 17:30
Jászberényi Városi Stadion
2020. 08. 16. 17:30
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
CEGLÉDI VSE
2020. 08. 23. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 08. 23. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
DVTK II.
2020. 08. 26. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2020. 08. 26. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DVSC II.
CEGLÉDI VSE
2020. 08. 30. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 08. 30. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 09. 05. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
CEGLÉDI VSE
2020. 09. 09. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 09. 09. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 09. 13. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 09. 13. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
EGER SE
2020. 09. 27. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 09. 27. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
CEGLÉDI VSE
2020. 10. 04. 15:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 10. 04. 15:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 10. 10. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
CEGLÉDI VSE
2020. 10. 18. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 10. 18. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
SBTC
2020. 10. 25. 13:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 10. 25. 13:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2020. 11. 01. 13:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 11. 01. 13:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
BVSC-ZUGLÓ
2020. 11. 08. 13:30
Sényő Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
CEGLÉDI VSE
2020. 11. 14. 13:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 11. 14. 13:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
PUTNOK FC
2020. 11. 22. 13:00
Tállya Községi Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
CEGLÉDI VSE
2020. 11. 29. 13:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
CEGLÉDI VSE
2020. 12. 06. 13:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 12. 06. 13:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
FÜZESGYARMATI SK
2021. 02. 28. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
CEGLÉDI VSE
2021. 03. 07. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 03. 07. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
JÁSZBERÉNYI FC
2021. 03. 14. 14:30
DVTK Edzőközpont
2021. 03. 14. 14:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
CEGLÉDI VSE
2021. 03. 21. 15:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 03. 21. 15:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
DVSC II.
2021. 03. 27. 15:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 03. 27. 15:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
CEGLÉDI VSE
2021. 04. 04. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 04. 04. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 04. 11. 16:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 04. 11. 16:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
CEGLÉDI VSE
2021. 04. 14. 16:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 04. 14. 16:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
CEGLÉDI VSE
2021. 04. 18. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 04. 18. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 04. 25. 17:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2021. 04. 25. 17:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BALASSAGYARMATI VSE
CEGLÉDI VSE
2021. 04. 28. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 04. 28. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TISZAFÜREDI VSE
2021. 05. 02. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2021. 05. 02. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
CEGLÉDI VSE
2021. 05. 09. 17:30
Mezőkövesd Városi Stadion
2021. 05. 09. 17:30
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
CEGLÉDI VSE
2021. 05. 12. 17:30
BVSC-Zugló Stadion
2021. 05. 12. 17:30
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
CEGLÉDI VSE
2021. 05. 16. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 05. 16. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 05. 23. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 05. 23. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
CEGLÉDI VSE
2021. 05. 30. 18:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 05. 30. 18:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TÁLLYA KSE

DVTK II.

2020. 08. 02. 15:00
DVTK Edzőközpont
2020. 08. 02. 15:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
DVSC II.
2020. 08. 09. 17:30
DVTK Edzőközpont
2020. 08. 09. 17:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 08. 12. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 08. 12. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
DVTK II.
2020. 08. 16. 14:00
DVTK Edzőközpont
2020. 08. 16. 14:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 08. 23. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 08. 23. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
DVTK II.
2020. 08. 26. 17:30
DVTK Edzőközpont
2020. 08. 26. 17:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 08. 30. 17:30
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2020. 08. 30. 17:30
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BALASSAGYARMATI VSE
DVTK II.
2020. 09. 05. 16:30
DVTK Edzőközpont
2020. 09. 05. 16:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
TISZAFÜREDI VSE
2020. 09. 09. 16:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 09. 09. 16:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
DVTK II.
2020. 09. 13. 16:30
DVTK Edzőközpont
2020. 09. 13. 16:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2020. 09. 27. 16:00
BVSC-Zugló Stadion
2020. 09. 27. 16:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
DVTK II.
2020. 10. 04. 15:00
DVTK Edzőközpont
2020. 10. 04. 15:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 10. 10. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 10. 10. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
DVTK II.
2020. 10. 18. 14:30
DVTK Edzőközpont
2020. 10. 18. 14:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
TÁLLYA KSE
2020. 10. 25. 13:30
Hatvani Népkert Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
DVTK II.
2020. 11. 01. 13:30
DVTK Edzőközpont
2020. 11. 01. 13:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
FÜZESGYARMATI SK
2020. 11. 08. 13:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
DVTK II.
2020. 11. 14. 13:30
DVTK Edzőközpont
2020. 11. 14. 13:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 11. 22. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 11. 22. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
DVTK II.
2020. 11. 29. 13:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
2020. 11. 29. 13:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
DVTK II.
2020. 12. 06. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 12. 06. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
DVTK II.
2021. 02. 28. 14:00
DVTK Edzőközpont
2021. 02. 28. 14:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 03. 07. 14:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 03. 07. 14:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
DVTK II.
2021. 03. 14. 14:30
DVTK Edzőközpont
2021. 03. 14. 14:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
CEGLÉDI VSE
2021. 03. 21. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 03. 21. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
DVTK II.
2021. 04. 07. 16:30
DVTK Edzőközpont
2021. 04. 07. 16:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 04. 04. 16:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
DVTK II.
2021. 04. 11. 16:30
DVTK Edzőközpont
2021. 04. 11. 16:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
SBTC
2021. 04. 14. 16:30
Mezőkövesd Zsóry Edzőközpont
2021. 04. 14. 16:30
Mezőkövesd Zsóry Edzőközpont
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
DVTK II.
2021. 04. 18. 17:00
DVTK Edzőközpont
2021. 04. 18. 17:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
BVSC-ZUGLÓ
2021. 04. 25. 17:00
Sényő Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
DVTK II.
2021. 04. 28. 17:00
DVTK Edzőközpont
2021. 04. 28. 17:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
PUTNOK FC
2021. 05. 02. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 05. 02. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
DVTK II.
2021. 05. 08. 17:00
DVTK Edzőközpont
2021. 05. 08. 17:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
FC HATVAN
2021. 05. 12. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
DVTK II.
2021. 05. 16. 18:00
DVTK Edzőközpont
2021. 05. 16. 18:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 05. 23. 18:00
Jászberényi Városi Stadion
2021. 05. 23. 18:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
DVTK II.
2021. 05. 30. 18:00
DVTK Edzőközpont
2021. 05. 30. 18:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
EGER SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->