Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 6. forduló

2020.08.26 - 17:30

Füzesgyarmat, Lázár Gyula Városi Sporttelep (Füzesgyarmat Sporttelep)

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
ÚJHELYI TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DOBOS DÁVID, DOBÓ SÁNDOR
FÜZESGYARMATI SK
SBTC
90'
45'

Gólok

HUSSEIN SHADI

11'

1 - 0

 

 

1 - 1

33'

BATA GÁBOR

 

1 - 2

81'

TARLÓSI MILÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 6 5 1 0 17 4 13 16 12.2
2 EGER SE EGER SE 6 5 0 1 13 2 11 15 10.5
3 TISZAKÉCSKEI LC TISZAKÉCSKEI LC 6 4 1 1 17 5 12 13 12
4 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 6 3 3 0 11 6 5 12 10.5
5 DVSC II. DVSC II. 6 3 1 2 12 9 3 10 11.8
6 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 6 3 0 3 18 9 9 9 9
7 TISZAFÜREDI VSE TISZAFÜREDI VSE 6 3 0 3 13 11 2 9 11.8
8 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 6 3 0 3 7 6 1 9 10.3
9 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 6 3 0 3 6 9 -3 9 10.5
10 SBTC SBTC 6 2 3 1 7 9 -2 9 9.3
11 PUTNOK FC PUTNOK FC 6 2 2 2 9 9 0 8 10.8
12 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 6 2 2 2 8 8 0 8 9.3
13 FC HATVAN FC HATVAN 6 2 2 2 8 9 -1 8 11.2
14 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 6 2 2 2 8 11 -3 8 10.3
15 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 6 2 1 3 9 12 -3 7 10.3
16 SAJÓBÁBONYI VSE SAJÓBÁBONYI VSE 6 2 1 3 7 13 -6 7 9.3
17 DVTK II. DVTK II. 6 1 3 2 11 9 2 6 10
18 BALASSAGYARMATI VSE BALASSAGYARMATI VSE 6 0 3 3 4 12 -8 3 11
19 GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 6 0 1 5 6 20 -14 1 11.3
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 6 0 0 6 3 21 -18 0 8.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 3 2 1 0 6 2 4 7 3 2 1 0 4 2 2 7 6 4 2 0 10 4 6 14
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 3 2 1 0 4 0 4 7 3 2 0 1 4 2 2 6 6 4 1 1 8 2 6 13
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 3 2 0 1 2 2 0 6 3 2 1 0 4 2 2 7 6 4 1 1 6 4 2 13
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 4 1 3 0 2 1 1 6 2 2 0 0 3 0 3 6 6 3 3 0 5 1 4 12
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 4 2 1 1 5 1 4 7 2 1 1 0 1 0 1 4 6 3 2 1 6 1 5 11
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 2 1 1 0 2 1 1 4 4 2 1 1 3 2 1 7 6 3 2 1 5 3 2 11
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 2 2 0 0 2 0 2 6 4 1 2 1 3 3 0 5 6 3 2 1 5 3 2 11
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 3 1 2 0 3 1 2 5 3 1 1 1 1 1 0 4 6 2 3 1 4 2 2 9
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 3 2 1 0 2 0 2 7 3 0 2 1 0 1 -1 2 6 2 3 1 2 1 1 9
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 3 0 1 2 1 4 -3 1 3 2 1 0 5 2 3 7 6 2 2 2 6 6 0 8
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 3 1 2 0 1 0 1 5 3 1 0 2 1 2 -1 3 6 2 2 2 2 2 0 8
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 3 2 0 1 3 1 2 6 3 0 2 1 2 5 -3 2 6 2 2 2 5 6 -1 8
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 3 2 0 1 4 2 2 6 3 0 0 3 0 3 -3 0 6 2 0 4 4 5 -1 6
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 3 1 1 1 2 2 0 4 3 0 2 1 1 3 -2 2 6 1 3 2 3 5 -2 6
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 3 1 2 0 1 0 1 5 3 0 1 2 0 3 -3 1 6 1 3 2 1 3 -2 6
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 4 1 1 2 2 2 0 4 2 0 0 2 0 4 -4 0 6 1 1 4 2 6 -4 4
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 1 1 0 0 1 0 1 3 5 0 0 5 0 7 -7 0 6 1 0 5 1 7 -6 3
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 3 0 1 2 2 4 -2 1 3 0 2 1 0 2 -2 2 6 0 3 3 2 6 -4 3
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 4 0 2 2 1 5 -4 2 2 0 1 1 0 1 -1 1 6 0 3 3 1 6 -5 3
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 3 0 0 3 1 4 -3 0 3 0 2 1 0 2 -2 2 6 0 2 4 1 6 -5 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 3 3 0 0 11 1 10 9 3 2 1 0 6 3 3 7 6 5 1 0 17 4 13 16
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 4 3 0 1 11 2 9 9 2 2 0 0 2 0 2 6 6 5 0 1 13 2 11 15
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 3 2 0 1 6 2 4 6 3 2 1 0 11 3 8 7 6 4 1 1 17 5 12 13
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 2 1 1 0 5 3 2 4 4 2 2 0 6 3 3 8 6 3 3 0 11 6 5 12
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 2 2 0 0 8 1 7 6 4 1 1 2 4 8 -4 4 6 3 1 2 12 9 3 10
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 3 2 0 1 12 3 9 6 3 1 0 2 6 6 0 3 6 3 0 3 18 9 9 9
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 3 2 0 1 7 4 3 6 3 1 0 2 6 7 -1 3 6 3 0 3 13 11 2 9
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 3 1 0 2 4 3 1 3 3 2 0 1 3 3 0 6 6 3 0 3 7 6 1 9
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 3 2 0 1 4 5 -1 6 3 1 0 2 2 4 -2 3 6 3 0 3 6 9 -3 9
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 3 1 2 0 4 2 2 5 3 1 1 1 3 7 -4 4 6 2 3 1 7 9 -2 9
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 3 2 0 1 6 4 2 6 3 0 2 1 3 5 -2 2 6 2 2 2 9 9 0 8
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 4 1 2 1 4 3 1 5 2 1 0 1 4 5 -1 3 6 2 2 2 8 8 0 8
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 3 2 0 1 6 6 0 6 3 0 2 1 2 3 -1 2 6 2 2 2 8 9 -1 8
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 3 1 2 0 4 3 1 5 3 1 0 2 4 8 -4 3 6 2 2 2 8 11 -3 8
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 3 0 0 3 2 8 -6 0 3 2 1 0 7 4 3 7 6 2 1 3 9 12 -3 7
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 4 2 1 1 6 2 4 7 2 0 0 2 1 11 -10 0 6 2 1 3 7 13 -6 7
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 4 0 2 2 6 8 -2 2 2 1 1 0 5 1 4 4 6 1 3 2 11 9 2 6
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 3 0 3 0 2 2 0 3 3 0 0 3 2 10 -8 0 6 0 3 3 4 12 -8 3
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 3 0 0 3 5 14 -9 0 3 0 1 2 1 6 -5 1 6 0 1 5 6 20 -14 1
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 1 0 0 1 2 3 -1 0 5 0 0 5 1 18 -17 0 6 0 0 6 3 21 -18 0
 
BALASSAGYARMATI VSE
-----1 - 1--1 - 1--0 - 0-------
BVSC-ZUGLÓ
----------2 - 03 - 3-------
CEGLÉDI VSE
--1 - 5--1 - 0--2 - 0----------
DVTK II.
---0 - 0--2 - 3----------1 - 13 - 4
DVSC II.
--3 - 1---------5 - 0------
EGER SE
-0 - 2--4 - 0-----6 - 0---1 - 0----
FC HATVAN
----------2 - 1-----3 - 21 - 3-
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
----3 - 10 - 1---1 - 1--------0 - 0
FÜZESGYARMATI SK
3 - 0-0 - 1----------1 - 2-----
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
----------------3 - 41 - 71 - 3
JÁSZBERÉNYI FC
4 - 0-1 - 0---------6 - 1------
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
---------------2 - 3---
PUTNOK FC
-----------3 - 0--2 - 4-1 - 0--
SAJÓBÁBONYI VSE
---0 - 0-0 - 1-3 - 1-3 - 0---------
SBTC
-1 - 1----1 - 1-----2 - 0------
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
-1 - 2---------5 - 0--6 - 1----
TÁLLYA KSE
3 - 21 - 1------------0 - 0----
TISZAFÜREDI VSE
--------0 - 1------3 - 24 - 1--
TISZAKÉCSKEI LC
--------3 - 0-1 - 2-----2 - 0--
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
----1 - 3---0 - 2-1 - 3--------

Meccsek

FÜZESGYARMATI SK

2020. 08. 02. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
FÜZESGYARMATI SK
2020. 08. 09. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
CEGLÉDI VSE
2020. 08. 12. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 08. 12. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
FÜZESGYARMATI SK
2020. 08. 16. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 08. 23. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
FÜZESGYARMATI SK
2020. 08. 26. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SBTC
2020. 08. 30. 17:30
Mezőkövesd Városi Stadion
2020. 08. 30. 17:30
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
FÜZESGYARMATI SK
2020. 10. 14. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 10. 14. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
BVSC-ZUGLÓ
2020. 09. 09. 16:30
Sényő Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
FÜZESGYARMATI SK
2020. 11. 25. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 11. 25. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
PUTNOK FC
2020. 09. 27. 16:00
Tállya Községi Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
FÜZESGYARMATI SK
2020. 10. 04. 15:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
FC HATVAN
2020. 12. 10. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 12. 10. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
FÜZESGYARMATI SK
2020. 10. 18. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 10. 18. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
FÜZESGYARMATI SK
2020. 10. 25. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 11. 01. 13:30
DVTK Edzőközpont
2020. 11. 01. 13:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
FÜZESGYARMATI SK
2020. 11. 08. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
DVSC II.
2020. 11. 14. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 11. 14. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
FÜZESGYARMATI SK
2020. 11. 22. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 11. 29. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 12. 06. 13:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 12. 06. 13:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
FÜZESGYARMATI SK
2021. 02. 28. 14:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 03. 07. 14:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
FÜZESGYARMATI SK
2021. 03. 14. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TISZAFÜREDI VSE
2021. 03. 21. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
2021. 03. 21. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
FÜZESGYARMATI SK
2021. 03. 27. 15:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2021. 04. 04. 16:30
BVSC-Zugló Stadion
2021. 04. 04. 16:30
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
FÜZESGYARMATI SK
2021. 04. 11. 16:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 04. 14. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 04. 14. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
FÜZESGYARMATI SK
2021. 04. 18. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 04. 18. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TÁLLYA KSE
2021. 04. 25. 17:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
FÜZESGYARMATI SK
2021. 04. 28. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 04. 28. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
EGER SE
2021. 05. 02. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 05. 09. 17:30
Jászberényi Városi Stadion
2021. 05. 09. 17:30
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
FÜZESGYARMATI SK
2021. 05. 12. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
DVTK II.
2021. 05. 16. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 05. 16. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DVSC II.
FÜZESGYARMATI SK
2021. 05. 23. 18:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 05. 30. 18:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 05. 30. 18:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
FÜZESGYARMATI SK

SBTC

2020. 08. 02. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 08. 02. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
BVSC-ZUGLÓ
2020. 08. 09. 17:30
Sényő Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
SBTC
2020. 08. 12. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 08. 12. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
PUTNOK FC
2020. 08. 16. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
SBTC
2020. 08. 23. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 08. 23. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
FC HATVAN
2020. 08. 26. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SBTC
2020. 08. 30. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 08. 30. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 09. 05. 16:30
Jászberényi Városi Stadion
2020. 09. 05. 16:30
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
SBTC
2020. 09. 09. 16:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 09. 09. 16:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
DVTK II.
2020. 09. 13. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2020. 09. 13. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DVSC II.
SBTC
2020. 09. 27. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
2020. 09. 27. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 10. 04. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 10. 04. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
SBTC
2020. 10. 10. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
2020. 10. 10. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 10. 18. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 10. 18. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
SBTC
2020. 10. 25. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 10. 25. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 11. 01. 13:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
SBTC
2020. 11. 08. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 11. 08. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
TISZAFÜREDI VSE
2020. 11. 14. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 11. 14. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
EGER SE
2020. 11. 22. 13:00
Mezőkövesd Városi Stadion
2020. 11. 22. 13:00
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
SBTC
2020. 11. 29. 13:00
BVSC-Zugló Stadion
2020. 11. 29. 13:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
SBTC
2020. 12. 06. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
2020. 12. 06. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 02. 28. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 02. 28. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
SBTC
2021. 03. 07. 14:30
Szojka Ferenc Stadion
2021. 03. 07. 14:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
TÁLLYA KSE
2021. 03. 14. 14:30
Hatvani Népkert Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
SBTC
2021. 03. 21. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
2021. 03. 21. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
FÜZESGYARMATI SK
2021. 03. 27. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
SBTC
2021. 04. 04. 16:30
Szojka Ferenc Stadion
2021. 04. 04. 16:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
JÁSZBERÉNYI FC
2021. 04. 11. 16:30
DVTK Edzőközpont
2021. 04. 11. 16:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
SBTC
2021. 04. 14. 16:30
Szojka Ferenc Stadion
2021. 04. 14. 16:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
DVSC II.
2021. 04. 18. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 04. 18. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
SBTC
2021. 04. 25. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
2021. 04. 25. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 04. 28. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 04. 28. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
SBTC
2021. 05. 02. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2021. 05. 02. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
CEGLÉDI VSE
2021. 05. 09. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 05. 09. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
SBTC
2021. 05. 12. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2021. 05. 12. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 05. 16. 18:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 05. 16. 18:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
SBTC
2021. 05. 23. 18:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 05. 23. 18:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
SBTC
2021. 05. 30. 18:00
Szojka Ferenc Stadion
2021. 05. 30. 18:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple