Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 9. forduló

2020.09.09 - 16:30

Sényő, Sényő Sportpálya (Sportpálya)

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
TÓTH TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KÖVÉR TAMÁS, SZABÓ FERENC SZILÁRD
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
FÜZESGYARMATI SK
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

12'

VAJDA ROLAND RAFAEL

 

0 - 2

49'

POPESCU GHEORGHE ROBERT
PÁLL ZSOMBOR

54'

1 - 2

 

SZOKOL ZSOLT

65'

2 - 2

 

 

2 - 3

70'

BALOGH GUSZTÁV

 

2 - 4

80'

CIGAN CRISTIAN-LUCIAN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TISZAKÉCSKEI LC TISZAKÉCSKEI LC 9 7 1 1 30 6 24 22 12.3
2 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 9 7 1 1 28 8 20 22 11.4
3 EGER SE EGER SE 9 6 2 1 19 3 16 20 11.9
4 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 9 6 0 3 19 9 10 18 9.4
5 TISZAFÜREDI VSE TISZAFÜREDI VSE 9 5 1 3 20 16 4 16 10.9
6 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 9 4 4 1 18 13 5 16 11.6
7 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 9 5 0 4 22 13 9 15 10.1
8 DVSC II. DVSC II. 9 4 2 3 17 15 2 14 10.3
9 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 9 4 0 5 10 14 -4 12 11.9
10 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 9 3 3 3 14 16 -2 12 10.3
11 PUTNOK FC PUTNOK FC 9 3 3 3 13 16 -3 12 10.9
12 SBTC SBTC 9 3 3 3 13 18 -5 12 10.7
13 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 9 3 2 4 10 13 -3 11 9.4
14 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 9 2 4 3 9 13 -4 10 8.9
15 BALASSAGYARMATI VSE BALASSAGYARMATI VSE 9 2 3 4 8 16 -8 9 11.6
16 FC HATVAN FC HATVAN 9 2 2 5 10 19 -9 8 9.6
17 GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 9 2 2 5 13 23 -10 8 10.7
18 SAJÓBÁBONYI VSE SAJÓBÁBONYI VSE 9 2 2 5 10 23 -13 8 9.1
19 DVTK II. DVTK II. 9 1 3 5 15 18 -3 6 10.1
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 9 0 0 9 5 31 -26 0 8.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 5 3 1 1 7 2 5 10 4 3 1 0 6 2 4 10 9 6 2 1 13 4 9 20
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 4 3 1 0 7 0 7 10 5 2 2 1 4 2 2 8 9 5 3 1 11 2 9 18
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 4 2 2 0 4 1 3 8 5 3 1 1 4 1 3 10 9 5 3 1 8 2 6 18
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 6 3 2 1 8 1 7 11 3 1 2 0 1 0 1 5 9 4 4 1 9 1 8 16
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 5 2 2 1 6 3 3 8 4 2 2 0 4 2 2 8 9 4 4 1 10 5 5 16
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 3 3 0 0 4 0 4 9 6 1 4 1 3 3 0 7 9 4 4 1 7 3 4 16
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 4 2 1 1 3 3 0 7 5 2 1 2 3 3 0 7 9 4 2 3 6 6 0 14
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 5 1 3 1 2 3 -1 6 4 2 1 1 4 2 2 7 9 3 4 2 6 5 1 13
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 4 1 1 2 4 4 0 4 5 2 2 1 4 2 2 8 9 3 3 3 8 6 2 12
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 5 0 2 3 2 6 -4 2 4 3 1 0 8 3 5 10 9 3 3 3 10 9 1 12
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 5 3 2 0 4 1 3 11 4 0 1 3 0 5 -5 1 9 3 3 3 4 6 -2 12
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 5 3 0 2 5 3 2 9 4 0 2 2 2 8 -6 2 9 3 2 4 7 11 -4 11
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 4 1 3 0 1 0 1 6 5 1 2 2 1 2 -1 5 9 2 5 2 2 2 0 11
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 5 2 2 1 4 4 0 8 4 0 3 1 0 1 -1 3 9 2 5 2 4 5 -1 11
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 4 2 1 1 4 2 2 7 5 0 1 4 1 5 -4 1 9 2 2 5 5 7 -2 8
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 5 1 2 2 2 2 0 5 4 1 0 3 2 10 -8 3 9 2 2 5 4 12 -8 8
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 4 1 2 1 3 3 0 5 5 0 3 2 1 6 -5 3 9 1 5 3 4 9 -5 8
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 5 0 2 3 1 4 -3 2 4 0 3 1 1 3 -2 3 9 0 5 4 2 7 -5 5
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 3 1 1 1 1 2 -1 4 6 0 0 6 0 9 -9 0 9 1 1 7 1 11 -10 4
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 5 0 3 2 2 6 -4 3 4 0 1 3 1 5 -4 1 9 0 4 5 3 11 -8 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 5 4 0 1 16 3 13 12 4 3 1 0 14 3 11 10 9 7 1 1 30 6 24 22
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 4 4 0 0 17 2 15 12 5 3 1 1 11 6 5 10 9 7 1 1 28 8 20 22
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 6 4 1 1 17 3 14 13 3 2 1 0 2 0 2 7 9 6 2 1 19 3 16 20
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 4 2 0 2 9 3 6 6 5 4 0 1 10 6 4 12 9 6 0 3 19 9 10 18
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 5 3 1 1 11 7 4 10 4 2 0 2 9 9 0 6 9 5 1 3 20 16 4 16
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 4 2 2 0 12 5 7 8 5 2 2 1 6 8 -2 8 9 4 4 1 18 13 5 16
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 5 3 0 2 15 7 8 9 4 2 0 2 7 6 1 6 9 5 0 4 22 13 9 15
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 3 3 0 0 11 2 9 9 6 1 2 3 6 13 -7 5 9 4 2 3 17 15 2 14
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 5 2 0 3 7 10 -3 6 4 2 0 2 3 4 -1 6 9 4 0 5 10 14 -4 12
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 5 0 2 3 4 10 -6 2 4 3 1 0 10 6 4 10 9 3 3 3 14 16 -2 12
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 4 3 0 1 10 6 4 9 5 0 3 2 3 10 -7 3 9 3 3 3 13 16 -3 12
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 5 2 2 1 9 5 4 8 4 1 1 2 4 13 -9 4 9 3 3 3 13 18 -5 12
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 5 1 2 2 4 6 -2 5 4 2 0 2 6 7 -1 6 9 3 2 4 10 13 -3 11
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 4 1 3 0 4 3 1 6 5 1 1 3 5 10 -5 4 9 2 4 3 9 13 -4 10
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 5 2 3 0 5 3 2 9 4 0 0 4 3 13 -10 0 9 2 3 4 8 16 -8 9
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 4 2 0 2 6 7 -1 6 5 0 2 3 4 12 -8 2 9 2 2 5 10 19 -9 8
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 4 1 0 3 8 14 -6 3 5 1 2 2 5 9 -4 5 9 2 2 5 13 23 -10 8
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 5 2 1 2 6 3 3 7 4 0 1 3 4 20 -16 1 9 2 2 5 10 23 -13 8
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 5 0 2 3 8 11 -3 2 4 1 1 2 7 7 0 4 9 1 3 5 15 18 -3 6
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 3 0 0 3 4 10 -6 0 6 0 0 6 1 21 -20 0 9 0 0 9 5 31 -26 0
 
BALASSAGYARMATI VSE
--2 - 1--1 - 11 - 0-1 - 1--0 - 0-------
BVSC-ZUGLÓ
-----5 - 0--2 - 2-2 - 03 - 3-------
CEGLÉDI VSE
--1 - 5--1 - 01 - 2-2 - 0---------2 - 3
DVTK II.
---0 - 0--2 - 3---------2 - 31 - 13 - 4
DVSC II.
3 - 1-3 - 1---------5 - 0------
EGER SE
-0 - 2--4 - 0-----6 - 05 - 0--1 - 01 - 1---
FC HATVAN
----------2 - 1---0 - 1-3 - 21 - 3-
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
----3 - 10 - 1---1 - 1-------0 - 30 - 0
FÜZESGYARMATI SK
3 - 05 - 00 - 1----------1 - 2-----
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
----------3 - 0-----3 - 41 - 71 - 3
JÁSZBERÉNYI FC
4 - 0-1 - 0---------6 - 16 - 1-----
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
--------1 - 3-1 - 4----2 - 3---
PUTNOK FC
------4 - 2----3 - 0--2 - 4-1 - 0--
SAJÓBÁBONYI VSE
--0 - 10 - 0-0 - 1-3 - 1-3 - 0---------
SBTC
-1 - 1-4 - 1--1 - 1--1 - 2--2 - 0------
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
-1 - 2------2 - 4--5 - 0--6 - 11 - 0---
TÁLLYA KSE
3 - 21 - 1----------0 - 0-0 - 0----
TISZAFÜREDI VSE
----2 - 2---0 - 1-2 - 1----3 - 24 - 1--
TISZAKÉCSKEI LC
----3 - 0---3 - 0-1 - 2--7 - 1--2 - 0--
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
----1 - 30 - 0--0 - 2-1 - 3--2 - 2-----

Meccsek

SÉNYŐ-CARNIFEX FC

2020. 08. 02. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 08. 09. 17:30
Sényő Sportpálya
2020. 08. 09. 17:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
SBTC
2020. 08. 12. 17:30
Sényő Sportpálya
2020. 08. 12. 17:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2020. 08. 16. 17:30
Sényő Sportpálya
2020. 08. 16. 17:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
BVSC-ZUGLÓ
2020. 08. 23. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 08. 23. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 08. 26. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 08. 26. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 08. 30. 17:00
Sényő Sportpálya
2020. 08. 30. 17:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
TÁLLYA KSE
2020. 09. 05. 16:30
Hatvani Népkert Spottelep
2020. 09. 05. 16:30
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 09. 09. 16:30
Sényő Sportpálya
2020. 09. 09. 16:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
FÜZESGYARMATI SK
2020. 09. 13. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 09. 27. 16:00
Sényő Sportpálya
2020. 09. 27. 16:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 10. 04. 15:00
DVTK Edzőközpont
2020. 10. 04. 15:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 10. 10. 15:00
Sényő Sportpálya
2020. 10. 10. 15:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
DVSC II.
2020. 10. 18. 14:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 10. 18. 14:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 10. 25. 13:30
Sényő Sportpálya
2020. 10. 25. 13:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 11. 01. 13:30
Sényő Sportpálya
2020. 11. 01. 13:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 11. 08. 13:30
Sényő Sportpálya
2020. 11. 08. 13:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
CEGLÉDI VSE
2020. 11. 14. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 11. 14. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 11. 22. 13:00
Sényő Sportpálya
2020. 11. 22. 13:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 11. 29. 13:00
Sényő Sportpálya
2020. 11. 29. 13:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
TISZAFÜREDI VSE
2020. 12. 06. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
2020. 12. 06. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 02. 28. 14:00
Mezőkövesd Zsóry Edzőközpont
2021. 02. 28. 14:00
Mezőkövesd Zsóry Edzőközpont
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 03. 07. 14:30
BVSC-Zugló Stadion
2021. 03. 07. 14:30
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 03. 14. 14:30
Sényő Sportpálya
2021. 03. 14. 14:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
EGER SE
2021. 03. 21. 15:00
Sényő Sportpálya
2021. 03. 21. 15:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
PUTNOK FC
2021. 03. 27. 15:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 04. 04. 16:30
Sényő Sportpálya
2021. 04. 04. 16:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
FC HATVAN
2021. 04. 11. 16:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 04. 14. 16:30
Sényő Sportpálya
2021. 04. 14. 16:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 04. 18. 17:00
Jászberényi Városi Stadion
2021. 04. 18. 17:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 04. 25. 17:00
Sényő Sportpálya
2021. 04. 25. 17:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
DVTK II.
2021. 04. 28. 14:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
2021. 04. 28. 14:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 05. 02. 17:30
Sényő Sportpálya
2021. 05. 02. 17:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 05. 09. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 05. 09. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 05. 12. 17:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 05. 12. 17:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 05. 16. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 05. 16. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 05. 23. 16:00
Sényő Sportpálya
2021. 05. 23. 16:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 05. 30. 18:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 05. 30. 18:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC

FÜZESGYARMATI SK

2020. 08. 02. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
FÜZESGYARMATI SK
2020. 08. 09. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
CEGLÉDI VSE
2020. 08. 12. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 08. 12. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
FÜZESGYARMATI SK
2020. 08. 16. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 08. 23. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
FÜZESGYARMATI SK
2020. 08. 26. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SBTC
2020. 08. 30. 17:30
Mezőkövesd Városi Stadion
2020. 08. 30. 17:30
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
FÜZESGYARMATI SK
2020. 10. 14. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 10. 14. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
BVSC-ZUGLÓ
2020. 09. 09. 16:30
Sényő Sportpálya
2020. 09. 09. 16:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
FÜZESGYARMATI SK
2020. 11. 25. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 11. 25. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
PUTNOK FC
2020. 09. 27. 16:00
Tállya Községi Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
FÜZESGYARMATI SK
2020. 10. 04. 15:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
FC HATVAN
2020. 12. 10. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 12. 10. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
FÜZESGYARMATI SK
2020. 10. 18. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 10. 18. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
FÜZESGYARMATI SK
2020. 10. 25. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 11. 01. 13:30
DVTK Edzőközpont
2020. 11. 01. 13:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
FÜZESGYARMATI SK
2020. 11. 08. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
DVSC II.
2020. 11. 14. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 11. 14. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
FÜZESGYARMATI SK
2020. 11. 22. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 11. 29. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 12. 06. 13:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 12. 06. 13:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
FÜZESGYARMATI SK
2021. 02. 28. 14:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 03. 07. 14:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
FÜZESGYARMATI SK
2021. 03. 14. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TISZAFÜREDI VSE
2021. 03. 21. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
2021. 03. 21. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
FÜZESGYARMATI SK
2021. 03. 27. 15:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2021. 04. 04. 16:30
BVSC-Zugló Stadion
2021. 04. 04. 16:30
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
FÜZESGYARMATI SK
2021. 04. 11. 16:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 04. 14. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 04. 14. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
FÜZESGYARMATI SK
2021. 04. 18. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 04. 18. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TÁLLYA KSE
2021. 04. 25. 17:00
Hatvani Népkert Spottelep
2021. 04. 25. 17:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
FÜZESGYARMATI SK
2021. 04. 28. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 04. 28. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
EGER SE
2021. 05. 02. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 05. 09. 17:30
Jászberényi Városi Stadion
2021. 05. 09. 17:30
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
FÜZESGYARMATI SK
2021. 05. 12. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
DVTK II.
2021. 05. 16. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2021. 05. 16. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
FÜZESGYARMATI SK
2021. 05. 23. 18:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 05. 30. 18:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 05. 30. 18:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
FÜZESGYARMATI SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple