Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB I. 12. forduló

2020.11.27 - 20:30

Budapest, UTE Atlétikai Stadion

MLSZ

Férfi Futsal NB I.

Játékvezető
WITTNER JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
IBRIKSZ MÁTÉ, VÁMOSI VANDA
ÚJPEST RFC-220VOLT
SG KECSKEMÉT FUTSAL
40'
20'

Gólok

MOREIRA ALVES LUCAS

22'

1 - 0

 

 

1 - 1

23'

ALEKSANDAR GAVRILOVIC
CAMARA SOBRAL FILHO

35'

2 - 1

 

 

2 - 2

37'

ALVES DO NASCIMENTO

 

2 - 3

40'

SIMIC BOZIDAR

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 HALADÁS VSE HALADÁS VSE 12 11 1 0 52 17 35 34 6.2
2 MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU 12 11 0 1 50 20 30 33 6.3
3 BALATON BÚTOR FC VESZPRÉM BALATON BÚTOR FC VESZPRÉM 12 8 0 4 45 30 15 24 6.2
4 SG KECSKEMÉT FUTSAL SG KECSKEMÉT FUTSAL 12 7 1 4 33 36 -3 22 5.8
5 DEAC DEAC 12 7 0 5 51 38 13 21 5.8
6 ARAMIS SE ARAMIS SE 12 5 0 7 34 50 -16 15 5.4
7 DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 12 3 1 8 24 40 -16 10 5
8 FTC-FISHER KLÍMA FTC-FISHER KLÍMA 12 3 1 8 32 51 -19 10 4.7
9 ÚJPEST RFC-220VOLT ÚJPEST RFC-220VOLT 12 2 1 9 29 37 -8 7 4.9
10 NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE 12 0 1 11 19 50 -31 1 4.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NYÍRGYULAJ KSE MVFC BERETTYÓÚJFALU 6 4 2 0 11 5 6 14 6 5 1 0 15 1 14 16 12 9 3 0 26 6 20 30
2 NYÍRGYULAJ KSE HALADÁS VSE 6 5 0 1 19 5 14 15 6 3 1 2 10 5 5 10 12 8 1 3 29 10 19 25
3 NYÍRGYULAJ KSE BALATON BÚTOR FC VESZPRÉM 6 2 3 1 7 7 0 9 6 4 1 1 14 8 6 13 12 6 4 2 21 15 6 22
4 NYÍRGYULAJ KSE FTC-FISHER KLÍMA 6 2 2 2 10 11 -1 8 6 2 1 3 6 8 -2 7 12 4 3 5 16 19 -3 15
5 NYÍRGYULAJ KSE DUNAFERR DUE DUTRADE FC 6 3 0 3 6 9 -3 9 6 1 3 2 6 9 -3 6 12 4 3 5 12 18 -6 15
6 NYÍRGYULAJ KSE SG KECSKEMÉT FUTSAL 6 0 4 2 5 9 -4 4 6 3 2 1 5 2 3 11 12 3 6 3 10 11 -1 15
7 NYÍRGYULAJ KSE ARAMIS SE 7 2 1 4 7 12 -5 7 5 1 3 1 5 9 -4 6 12 3 4 5 12 21 -9 13
8 NYÍRGYULAJ KSE DEAC 6 2 2 2 8 7 1 8 6 1 1 4 11 15 -4 4 12 3 3 6 19 22 -3 12
9 NYÍRGYULAJ KSE ÚJPEST RFC-220VOLT 5 2 2 1 5 3 2 8 7 0 3 4 5 12 -7 3 12 2 5 5 10 15 -5 11
10 NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE 6 0 2 4 4 13 -9 2 6 0 2 4 4 13 -9 2 12 0 4 8 8 26 -18 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NYÍRGYULAJ KSE HALADÁS VSE 6 6 0 0 31 8 23 18 6 5 1 0 21 9 12 16 12 11 1 0 52 17 35 34
2 NYÍRGYULAJ KSE MVFC BERETTYÓÚJFALU 6 5 0 1 20 12 8 15 6 6 0 0 30 8 22 18 12 11 0 1 50 20 30 33
3 NYÍRGYULAJ KSE BALATON BÚTOR FC VESZPRÉM 6 3 0 3 20 20 0 9 6 5 0 1 25 10 15 15 12 8 0 4 45 30 15 24
4 NYÍRGYULAJ KSE SG KECSKEMÉT FUTSAL 6 3 0 3 15 23 -8 9 6 4 1 1 18 13 5 13 12 7 1 4 33 36 -3 22
5 NYÍRGYULAJ KSE DEAC 6 5 0 1 23 11 12 15 6 2 0 4 28 27 1 6 12 7 0 5 51 38 13 21
6 NYÍRGYULAJ KSE ARAMIS SE 7 4 0 3 25 28 -3 12 5 1 0 4 9 22 -13 3 12 5 0 7 34 50 -16 15
7 NYÍRGYULAJ KSE DUNAFERR DUE DUTRADE FC 6 2 1 3 13 18 -5 7 6 1 0 5 11 22 -11 3 12 3 1 8 24 40 -16 10
8 NYÍRGYULAJ KSE FTC-FISHER KLÍMA 6 2 1 3 17 23 -6 7 6 1 0 5 15 28 -13 3 12 3 1 8 32 51 -19 10
9 NYÍRGYULAJ KSE ÚJPEST RFC-220VOLT 5 2 0 3 14 12 2 6 7 0 1 6 15 25 -10 1 12 2 1 9 29 37 -8 7
10 NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE 6 0 1 5 11 25 -14 1 6 0 0 6 8 25 -17 0 12 0 1 11 19 50 -31 1
 
ARAMIS SE
-7 - 41 - 66 - 33 - 74 - 11 - 5-3 - 2
DEAC
2 - 13 - 2-3 - 1-9 - 14 - 02 - 6-
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
--1 - 45 - 20 - 5-2 - 22 - 53 - 0
BALATON BÚTOR FC VESZPRÉM
-8 - 5-3 - 42 - 52 - 12 - 3-3 - 2
FTC-FISHER KLÍMA
-5 - 4-0 - 51 - 21 - 0-2 - 48 - 8
MVFC BERETTYÓÚJFALU
3 - 04 - 32 - 1--7 - 4-1 - 23 - 2
NYÍRGYULAJ KSE
0 - 24 - 91 - 32 - 4--2 - 52 - 2-
SG KECSKEMÉT FUTSAL
6 - 4--2 - 55 - 41 - 8-0 - 21 - 0
HALADÁS VSE
11 - 23 - 23 - 14 - 16 - 1---4 - 1
ÚJPEST RFC-220VOLT
-3 - 56 - 0--1 - 32 - 12 - 3-

Meccsek

ÚJPEST RFC-220VOLT

2020. 08. 28. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
2020. 08. 28. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ÚJPEST RFC-220VOLT
2020. 09. 07. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
2020. 09. 07. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
ÚJPEST RFC-220VOLT
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2020. 09. 21. 19:00
Messzi István Sportcsarnok
2020. 09. 21. 19:00
Messzi István Sportcsarnok
SG KECSKEMÉT FUTSAL
ÚJPEST RFC-220VOLT
2020. 09. 28. 20:45
UTE Atlétikai Stadion
2020. 09. 28. 20:45
UTE Atlétikai Stadion
ÚJPEST RFC-220VOLT
NYÍRGYULAJ KSE
2020. 10. 02. 20:15
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
2020. 10. 02. 20:15
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
FTC-FISHER KLÍMA
ÚJPEST RFC-220VOLT
2020. 10. 12. 20:45
UTE Atlétikai Stadion
2020. 10. 12. 20:45
UTE Atlétikai Stadion
ÚJPEST RFC-220VOLT
DEAC
2020. 10. 19. 18:30
Március 15 Sportcsarnok
2020. 10. 19. 18:30
Március 15 Sportcsarnok
BALATON BÚTOR FC VESZPRÉM
ÚJPEST RFC-220VOLT
2020. 09. 14. 19:35
Aramis SE Futsal Csarnok
2020. 09. 14. 19:35
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
ÚJPEST RFC-220VOLT
2020. 10. 30. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2020. 10. 30. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ÚJPEST RFC-220VOLT
2020. 11. 16. 20:45
UTE Atlétikai Stadion
2020. 11. 16. 20:45
UTE Atlétikai Stadion
ÚJPEST RFC-220VOLT
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2020. 11. 21. 18:30
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2020. 11. 21. 18:30
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ÚJPEST RFC-220VOLT
2020. 11. 27. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
2020. 11. 27. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
ÚJPEST RFC-220VOLT
SG KECSKEMÉT FUTSAL
2020. 12. 14. 18:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2020. 12. 14. 18:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE
ÚJPEST RFC-220VOLT
2020. 12. 21. 20:00
Vasas Sportcsarnok
2020. 12. 21. 20:00
Vasas Sportcsarnok
ÚJPEST RFC-220VOLT
FTC-FISHER KLÍMA
2021. 01. 26. 18:30
Debreceni Egyetemi Sportaréna
2021. 01. 26. 18:30
Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEAC
ÚJPEST RFC-220VOLT
2021. 01. 15. 20:45
UTE Atlétikai Stadion
2021. 01. 15. 20:45
UTE Atlétikai Stadion
ÚJPEST RFC-220VOLT
BALATON BÚTOR FC VESZPRÉM
2021. 01. 22. 20:45
UTE Atlétikai Stadion
2021. 01. 22. 20:45
UTE Atlétikai Stadion
ÚJPEST RFC-220VOLT
ARAMIS SE
2021. 02. 15. 20:45
UTE Atlétikai Stadion
2021. 02. 15. 20:45
UTE Atlétikai Stadion
ÚJPEST RFC-220VOLT
02. 15. 20:45
HALADÁS VSE

SG KECSKEMÉT FUTSAL

2020. 08. 31. 19:00
Messzi István Sportcsarnok
2020. 08. 31. 19:00
Messzi István Sportcsarnok
SG KECSKEMÉT FUTSAL
BALATON BÚTOR FC VESZPRÉM
2020. 09. 07. 19:20
Aramis SE Futsal Csarnok
2020. 09. 07. 19:20
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
SG KECSKEMÉT FUTSAL
2020. 09. 21. 19:00
Messzi István Sportcsarnok
2020. 09. 21. 19:00
Messzi István Sportcsarnok
SG KECSKEMÉT FUTSAL
ÚJPEST RFC-220VOLT
2020. 09. 25. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
2020. 09. 25. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
SG KECSKEMÉT FUTSAL
2020. 10. 05. 19:00
Messzi István Sportcsarnok
2020. 10. 05. 19:00
Messzi István Sportcsarnok
SG KECSKEMÉT FUTSAL
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2020. 10. 12. 19:00
Messzi István Sportcsarnok
2020. 10. 12. 19:00
Messzi István Sportcsarnok
SG KECSKEMÉT FUTSAL
HALADÁS VSE
2020. 10. 19. 18:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2020. 10. 19. 18:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE
SG KECSKEMÉT FUTSAL
2020. 09. 14. 19:00
Messzi István Sportcsarnok
2020. 09. 14. 19:00
Messzi István Sportcsarnok
SG KECSKEMÉT FUTSAL
FTC-FISHER KLÍMA
2020. 12. 23. 18:30
Debreceni Egyetemi Sportaréna
2020. 12. 23. 18:30
Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEAC
SG KECSKEMÉT FUTSAL
2020. 11. 16. 18:30
Március 15 Sportcsarnok
2020. 11. 16. 18:30
Március 15 Sportcsarnok
BALATON BÚTOR FC VESZPRÉM
SG KECSKEMÉT FUTSAL
2020. 11. 23. 19:00
Messzi István Sportcsarnok
2020. 11. 23. 19:00
Messzi István Sportcsarnok
SG KECSKEMÉT FUTSAL
ARAMIS SE
2020. 11. 27. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
2020. 11. 27. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
ÚJPEST RFC-220VOLT
SG KECSKEMÉT FUTSAL
2020. 12. 14. 19:00
Messzi István Sportcsarnok
2020. 12. 14. 19:00
Messzi István Sportcsarnok
SG KECSKEMÉT FUTSAL
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2020. 12. 18. 18:30
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2020. 12. 18. 18:30
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
SG KECSKEMÉT FUTSAL
2021. 01. 10. 17:15
Haladás Sportcsarnok
2021. 01. 10. 17:15
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
SG KECSKEMÉT FUTSAL
2021. 01. 18. 19:00
Messzi István Sportcsarnok
2021. 01. 18. 19:00
Messzi István Sportcsarnok
SG KECSKEMÉT FUTSAL
NYÍRGYULAJ KSE
2021. 01. 22. 18:30
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 01. 22. 18:30
Aramis SE Futsal Csarnok
FTC-FISHER KLÍMA
SG KECSKEMÉT FUTSAL
2021. 02. 15. 19:00
Messzi István Sportcsarnok
2021. 02. 15. 19:00
Messzi István Sportcsarnok
SG KECSKEMÉT FUTSAL
02. 15. 19:00
DEAC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple