Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB I. 2. forduló

2020.09.07 - 20:30

Budapest, UTE Atlétikai Stadion

MLSZ

Férfi Futsal NB I.

Játékvezető
ZIMONYI PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KISS GERGŐ, STREHÓ ERIK
ÚJPEST RFC 220-VOLT
MVFC BERETTYÓÚJFALU
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

4'

SZABÓ PÉTER

 

0 - 2

12'

RÁBL JÁNOS
KULCSÁR GÁBOR

30'

1 - 2

 

 

1 - 3

32'

RÁBL JÁNOS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 DEAC DEAC 2 2 0 0 12 5 7 6 8
2 MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU 2 2 0 0 6 1 5 6 9
3 BALATON BÚTOR FC VESZPRÉM BALATON BÚTOR FC VESZPRÉM 2 2 0 0 7 3 4 6 7
4 HALADÁS VSE HALADÁS VSE 2 2 0 0 7 3 4 6 6.5
5 SG KECSKEMÉT FUTSAL SG KECSKEMÉT FUTSAL 2 1 0 1 7 6 1 3 6.5
6 DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 2 1 0 1 4 3 1 3 6
7 FTC-FISHER KLÍMA FTC-FISHER KLÍMA 2 0 0 2 3 7 -4 0 2.5
8 ÚJPEST RFC 220-VOLT ÚJPEST RFC 220-VOLT 2 0 0 2 1 6 -5 0 4
9 NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE 2 0 0 2 5 11 -6 0 2
10 ARAMIS SE ARAMIS SE 2 0 0 2 1 8 -7 0 3.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ARAMIS SE DUNAFERR DUE DUTRADE FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 2 0 2 6
2 ARAMIS SE BALATON BÚTOR FC VESZPRÉM 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 1 2 4
3 ARAMIS SE SG KECSKEMÉT FUTSAL 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 3 1 2 4
4 ARAMIS SE MVFC BERETTYÓÚJFALU 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 2 0 2 4
5 ARAMIS SE DEAC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 5 1 4 3 2 1 0 1 5 2 3 3
6 ARAMIS SE HALADÁS VSE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 0 1 3 2 1 3
7 ARAMIS SE FTC-FISHER KLÍMA 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 2 3 -1 3
8 ARAMIS SE ARAMIS SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 2 -2 1
9 ARAMIS SE ÚJPEST RFC 220-VOLT 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
10 ARAMIS SE NYÍRGYULAJ KSE 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 1 7 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ARAMIS SE DEAC 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 9 4 5 3 2 2 0 0 12 5 7 6
2 ARAMIS SE MVFC BERETTYÓÚJFALU 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 6 1 5 6
3 ARAMIS SE BALATON BÚTOR FC VESZPRÉM 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 5 2 3 3 2 2 0 0 7 3 4 6
4 ARAMIS SE HALADÁS VSE 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 4 2 2 3 2 2 0 0 7 3 4 6
5 ARAMIS SE SG KECSKEMÉT FUTSAL 1 0 0 1 2 5 -3 0 1 1 0 0 5 1 4 3 2 1 0 1 7 6 1 3
6 ARAMIS SE DUNAFERR DUE DUTRADE FC 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 1 0 1 4 3 1 3
7 ARAMIS SE FTC-FISHER KLÍMA 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 3 7 -4 0
8 ARAMIS SE ÚJPEST RFC 220-VOLT 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 1 6 -5 0
9 ARAMIS SE NYÍRGYULAJ KSE 1 0 0 1 4 9 -5 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 5 11 -6 0
10 ARAMIS SE ARAMIS SE 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 1 8 -7 0
 
ARAMIS SE
-------1 - 5-
DEAC
---3 - 1-----
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
------3 - 0--
BALATON BÚTOR FC VESZPRÉM
-----2 - 1---
FTC-FISHER KLÍMA
--------2 - 4
MVFC BERETTYÓÚJFALU
3 - 0--------
NYÍRGYULAJ KSE
-4 - 9-------
ÚJPEST RFC 220-VOLT
-----1 - 3---
SG KECSKEMÉT FUTSAL
---2 - 5-----
HALADÁS VSE
--3 - 1------

Meccsek

ÚJPEST RFC 220-VOLT

2020. 08. 28. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
2020. 08. 28. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ÚJPEST RFC 220-VOLT
2020. 09. 07. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
2020. 09. 07. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
ÚJPEST RFC 220-VOLT
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2020. 09. 21. 19:00
Messzi István Sportcsarnok
2020. 09. 21. 19:00
Messzi István Sportcsarnok
SG KECSKEMÉT FUTSAL
ÚJPEST RFC 220-VOLT
2020. 09. 28. 20:45
UTE Atlétikai Stadion
2020. 09. 28. 20:45
UTE Atlétikai Stadion
ÚJPEST RFC 220-VOLT
09. 28. 20:45
NYÍRGYULAJ KSE
2020. 10. 05.
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
2020. 10. 05.
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
FTC-FISHER KLÍMA
10. 05.
ÚJPEST RFC 220-VOLT
2020. 10. 12. 20:45
UTE Atlétikai Stadion
2020. 10. 12. 20:45
UTE Atlétikai Stadion
ÚJPEST RFC 220-VOLT
10. 12. 20:45
DEAC
2020. 10. 19. 18:30
Március 15 Sportcsarnok
2020. 10. 19. 18:30
Március 15 Sportcsarnok
BALATON BÚTOR FC VESZPRÉM
10. 19. 18:30
ÚJPEST RFC 220-VOLT
2020. 09. 14. 19:35
Aramis SE Futsal Csarnok
2020. 09. 14. 19:35
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
ÚJPEST RFC 220-VOLT
2020. 10. 30. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2020. 10. 30. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
10. 30. 18:30
ÚJPEST RFC 220-VOLT
2020. 11. 16. 20:45
UTE Atlétikai Stadion
2020. 11. 16. 20:45
UTE Atlétikai Stadion
ÚJPEST RFC 220-VOLT
11. 16. 20:45
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2020. 11. 21. 18:30
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2020. 11. 21. 18:30
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
11. 21. 18:30
ÚJPEST RFC 220-VOLT
2020. 11. 30.
UTE Atlétikai Stadion
2020. 11. 30.
UTE Atlétikai Stadion
ÚJPEST RFC 220-VOLT
11. 30.
SG KECSKEMÉT FUTSAL
2020. 12. 14. 18:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2020. 12. 14. 18:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE
12. 14. 18:30
ÚJPEST RFC 220-VOLT
2020. 12. 21.
UTE Atlétikai Stadion
2020. 12. 21.
UTE Atlétikai Stadion
ÚJPEST RFC 220-VOLT
12. 21.
FTC-FISHER KLÍMA
2021. 01. 08. 18:30
Debreceni Egyetemi Sportaréna
2021. 01. 08. 18:30
Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEAC
01. 08. 18:30
ÚJPEST RFC 220-VOLT
2021. 01. 18.
UTE Atlétikai Stadion
2021. 01. 18.
UTE Atlétikai Stadion
ÚJPEST RFC 220-VOLT
01. 18.
BALATON BÚTOR FC VESZPRÉM
2021. 01. 22.
UTE Atlétikai Stadion
2021. 01. 22.
UTE Atlétikai Stadion
ÚJPEST RFC 220-VOLT
01. 22.
ARAMIS SE
2021. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
2021. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
ÚJPEST RFC 220-VOLT
06. 30.
HALADÁS VSE

MVFC BERETTYÓÚJFALU

2020. 08. 28. 19:30
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2020. 08. 28. 19:30
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ARAMIS SE
2020. 09. 07. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
2020. 09. 07. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
ÚJPEST RFC 220-VOLT
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2020. 09. 19. 14:05
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2020. 09. 19. 14:05
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2020. 09. 25. 17:30
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2020. 09. 25. 17:30
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
09. 25. 17:30
HALADÁS VSE
2020. 10. 05. 19:00
Messzi István Sportcsarnok
2020. 10. 05. 19:00
Messzi István Sportcsarnok
SG KECSKEMÉT FUTSAL
10. 05. 19:00
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2020. 10. 09. 18:30
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2020. 10. 09. 18:30
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
10. 09. 18:30
NYÍRGYULAJ KSE
2020. 10. 19.
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
2020. 10. 19.
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
FTC-FISHER KLÍMA
10. 19.
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2020. 09. 12. 18:30
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2020. 09. 12. 18:30
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
DEAC
2020. 10. 30. 18:30
Március 15 Sportcsarnok
2020. 10. 30. 18:30
Március 15 Sportcsarnok
BALATON BÚTOR FC VESZPRÉM
10. 30. 18:30
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2020. 11. 16.
Aramis SE Futsal Csarnok
2020. 11. 16.
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
11. 16.
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2020. 11. 21. 18:30
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2020. 11. 21. 18:30
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
11. 21. 18:30
ÚJPEST RFC 220-VOLT
2020. 11. 30.
Dunaújvárosi Sportcsarnok
2020. 11. 30.
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
11. 30.
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2020. 12. 14.
Haladás Sportcsarnok
2020. 12. 14.
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
12. 14.
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2020. 12. 18. 18:30
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2020. 12. 18. 18:30
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
12. 18. 18:30
SG KECSKEMÉT FUTSAL
2021. 01. 11. 18:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2021. 01. 11. 18:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE
01. 11. 18:30
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2021. 01. 15. 18:30
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2021. 01. 15. 18:30
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
01. 15. 18:30
FTC-FISHER KLÍMA
2021. 01. 22. 18:30
Debreceni Egyetemi Sportaréna
2021. 01. 22. 18:30
Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEAC
01. 22. 18:30
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2021. 06. 30.
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2021. 06. 30.
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
06. 30.
BALATON BÚTOR FC VESZPRÉM
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple