Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 1. forduló

2020.08.02 - 17:30

Veszprém, Veszprémi Városi Stadion

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
MOLNÁR ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NAGY ALEX, HALMAI KRISTÓF
VLS VESZPRÉM
MOL FEHÉRVÁR FC II.
90'
45'

Gólok

GÁLFI ZOLTÁN NORBERT

21'

1 - 0

 

 

1 - 1

45'

PAPP MARCELL
KREBSZ MÁTÉ LÁSZLÓ

87'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 1 1 0 0 6 2 4 3 20
2 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 1 1 0 0 2 0 2 3 19
3 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 1 1 0 0 2 1 1 3 15
4 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 1 1 0 0 2 1 1 3 16
5 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 1 1 0 0 2 1 1 3 14
6 III. KER. TVE III. KER. TVE 1 1 0 0 1 0 1 3 18
7 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 17
8 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 1 0 1 0 0 0 0 1 13
9 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 0 1 0 0 0 0 1 12
10 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 1 0 1 0 0 0 0 1 11
11 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 1 0 1 0 0 0 0 1 10
12 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 0 1 0 0 0 0 1 9
13 ZTE FC II. ZTE FC II. 1 0 1 0 0 0 0 1 8
14 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 1 0 0 1 1 2 -1 0 5
15 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 1 0 0 1 1 2 -1 0 3
16 SC SOPRON SC SOPRON 1 0 0 1 1 2 -1 0 4
17 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 1 0 0 1 0 1 -1 0 7
18 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 1 0 0 1 0 1 -1 0 6
19 BICSKEI TC BICSKEI TC 1 0 0 1 0 2 -2 0 2
20 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 1 0 0 1 2 6 -4 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 THSE-SZABADKIKÖTŐ LIPÓT PÉKSÉG SE 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
2 THSE-SZABADKIKÖTŐ KOMÁROM VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
3 THSE-SZABADKIKÖTŐ SC SOPRON 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
4 THSE-SZABADKIKÖTŐ TATABÁNYAI SC 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
5 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC NAGYKANIZSA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
6 THSE-SZABADKIKÖTŐ MOL FEHÉRVÁR FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
7 THSE-SZABADKIKÖTŐ NAGYATÁDI FC 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
8 THSE-SZABADKIKÖTŐ VLS VESZPRÉM 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
9 THSE-SZABADKIKÖTŐ BALATONFÜREDI FC 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
10 THSE-SZABADKIKÖTŐ CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
11 THSE-SZABADKIKÖTŐ ÉRDI VSE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
12 THSE-SZABADKIKÖTŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
13 THSE-SZABADKIKÖTŐ III. KER. TVE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
14 THSE-SZABADKIKÖTŐ PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
15 THSE-SZABADKIKÖTŐ SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
16 THSE-SZABADKIKÖTŐ ZTE FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
17 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
18 THSE-SZABADKIKÖTŐ BICSKEI TC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
19 THSE-SZABADKIKÖTŐ BKV ELŐRE 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
20 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÁPAI PERUTZ FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 THSE-SZABADKIKÖTŐ LIPÓT PÉKSÉG SE 1 1 0 0 6 2 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 2 4 3
2 THSE-SZABADKIKÖTŐ TATABÁNYAI SC 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
3 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC NAGYKANIZSA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
4 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÁPAI PERUTZ FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
5 THSE-SZABADKIKÖTŐ VLS VESZPRÉM 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
6 THSE-SZABADKIKÖTŐ III. KER. TVE 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
7 THSE-SZABADKIKÖTŐ KOMÁROM VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
8 THSE-SZABADKIKÖTŐ BALATONFÜREDI FC 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
9 THSE-SZABADKIKÖTŐ CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
10 THSE-SZABADKIKÖTŐ ÉRDI VSE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
11 THSE-SZABADKIKÖTŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
12 THSE-SZABADKIKÖTŐ PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
13 THSE-SZABADKIKÖTŐ ZTE FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
14 THSE-SZABADKIKÖTŐ MOL FEHÉRVÁR FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
15 THSE-SZABADKIKÖTŐ NAGYATÁDI FC 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
16 THSE-SZABADKIKÖTŐ SC SOPRON 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
17 THSE-SZABADKIKÖTŐ BKV ELŐRE 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
18 THSE-SZABADKIKÖTŐ SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
19 THSE-SZABADKIKÖTŐ BICSKEI TC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
20 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 6 -4 0 1 0 0 1 2 6 -4 0
 
BALATONFÜREDI FC
------------------0 - 0
BKV ELŐRE
------0 - 1------------
BICSKEI TC
-------------------
ÉRDI VSE
-----0 - 0-------------
FC NAGYKANIZSA
-------------------
MOL FEHÉRVÁR FC II.
-------------------
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
-------------------
KOMÁROM VSE
-------------------
LIPÓT PÉKSÉG SE
--------------6 - 2----
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
-------------------
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
-------------------
NAGYATÁDI FC
----1 - 2--------------
PÁPAI PERUTZ FC
-------------------
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
----------0 - 0--------
SC SOPRON
------------1 - 2------
THSE-SZABADKIKÖTŐ
-------------------
TATABÁNYAI SC
--2 - 0----------------
III. KER. TVE
---------1 - 0---------
VLS VESZPRÉM
-----2 - 1-------------
ZTE FC II.
-------------------

Meccsek

VLS VESZPRÉM

2020. 08. 02. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 08. 02. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 08. 09. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 08. 09. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
VLS VESZPRÉM
2020. 08. 12. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 08. 12. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
BICSKEI TC
2020. 08. 16. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 08. 16. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
VLS VESZPRÉM
2020. 08. 23. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 08. 23. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 08. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
VLS VESZPRÉM
2020. 08. 30. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 08. 30. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 09. 05. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 09. 05. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
VLS VESZPRÉM
2020. 10. 14. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 10. 14. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
III. KER. TVE
2020. 10. 28. 13:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 10. 28. 13:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
VLS VESZPRÉM
2020. 09. 27. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
2020. 09. 27. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
NAGYATÁDI FC
2020. 10. 04. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
2020. 10. 04. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 10. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 10. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
VLS VESZPRÉM
2020. 10. 18. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 10. 18. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
BALATONFÜREDI FC
2020. 10. 25. 13:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
VLS VESZPRÉM
2020. 12. 09. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2020. 12. 09. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
ÉRDI VSE
2020. 11. 08. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
VLS VESZPRÉM
2020. 11. 14. 13:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 11. 14. 13:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
ZTE FC II.
2020. 11. 22. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
VLS VESZPRÉM
2020. 11. 29. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 11. 29. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
VLS VESZPRÉM
2020. 12. 06. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2020. 12. 06. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
FC NAGYKANIZSA
2021. 02. 28. 14:00
Bicskei TC Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
VLS VESZPRÉM
2021. 03. 07. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 03. 07. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 03. 14. 14:30
Perutz Stadion
2021. 03. 14. 14:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
VLS VESZPRÉM
2021. 03. 21. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 03. 21. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 03. 27. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 03. 27. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
VLS VESZPRÉM
2021. 04. 04. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 04. 04. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
SC SOPRON
2021. 04. 11. 16:30
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
VLS VESZPRÉM
2021. 04. 14. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 04. 14. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
TATABÁNYAI SC
2021. 04. 18. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 04. 18. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
VLS VESZPRÉM
2021. 04. 25. 17:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
VLS VESZPRÉM
2021. 04. 28. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 04. 28. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
VLS VESZPRÉM
2021. 05. 09. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 05. 09. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
BKV ELŐRE
2021. 05. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
VLS VESZPRÉM
2021. 05. 16. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 05. 16. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
KOMÁROM VSE
2021. 05. 23. 11:00
ZTE Aréna
2021. 05. 23. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
VLS VESZPRÉM
2021. 05. 30. 18:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 05. 30. 18:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR

MOL FEHÉRVÁR FC II.

2020. 08. 02. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 08. 02. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 08. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 08. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 08. 12. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 08. 16. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 08. 16. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
BKV ELŐRE
2020. 08. 23. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 08. 26. 17:30
MOL Aréna Sóstó
2020. 08. 26. 17:30
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
KOMÁROM VSE
2020. 08. 30. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 08. 30. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
ZTE FC II.
2020. 09. 05. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 09. 05. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 09. 09. 16:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 09. 13. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 09. 13. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 09. 27. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 09. 27. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
BICSKEI TC
2020. 10. 04. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 10. 10. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 10. 10. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 10. 18. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 10. 18. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 10. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 10. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 11. 01. 15:30
Soproni Városi Stadion
2020. 11. 01. 15:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 11. 08. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 11. 08. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
III. KER. TVE
2020. 12. 02. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 12. 02. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 11. 22. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 11. 22. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
NAGYATÁDI FC
2020. 11. 29. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 11. 29. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
VLS VESZPRÉM
2020. 12. 06. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 12. 06. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 02. 28. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 02. 28. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
BALATONFÜREDI FC
2021. 03. 07. 14:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 03. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 03. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
ÉRDI VSE
2021. 04. 07. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 04. 07. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 03. 27. 11:00
ZTE Aréna
2021. 03. 27. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 04. 04. 16:30
MTE 1904 Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 04. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 04. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 04. 14. 16:30
MOL Aréna Sóstó
2021. 04. 14. 16:30
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
FC NAGYKANIZSA
2021. 04. 18. 17:00
Bicskei TC Sporttelep
2021. 04. 18. 17:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 04. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 04. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 04. 28. 17:00
Perutz Stadion
2021. 04. 28. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 05. 02. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 05. 02. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 05. 09. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 05. 09. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 05. 12. 17:30
MOL Aréna Sóstó
2021. 05. 12. 17:30
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
SC SOPRON
2021. 05. 16. 18:00
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 05. 16. 18:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 05. 23. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 05. 23. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
TATABÁNYAI SC
2021. 05. 30. 18:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 05. 30. 18:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->