Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 1. forduló

2020.08.02 - 17:30

Lipót, Lipót SE Pékség sportkomplexuma

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
HORVÁTH PATRIK
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KULMAN TAMÁS, RING KEVIN
LIPÓT PÉKSÉG SE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
90'
45'

Gólok

SZABÓ LUKAS

7'

1 - 0

 

WINKLER ANDRÁS

31'

2 - 0

 

 

2 - 1

35'

GERE ZOLTÁN LÁSZLÓ

 

2 - 2

50'

FARKAS ZOLTÁN GYULA
BIEDER GÁBOR

59'

3 - 2

 

SZABÓ LUKAS

62'

4 - 2

 

SZABÓ LUKAS

68'

5 - 2

 

KISZELY DOMINIK

87'

6 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 1 1 0 0 6 2 4 3 20
2 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 1 1 0 0 2 0 2 3 19
3 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 1 1 0 0 2 1 1 3 15
4 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 1 1 0 0 2 1 1 3 16
5 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 1 1 0 0 2 1 1 3 14
6 III. KER. TVE III. KER. TVE 1 1 0 0 1 0 1 3 18
7 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 17
8 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 1 0 1 0 0 0 0 1 13
9 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 0 1 0 0 0 0 1 12
10 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 1 0 1 0 0 0 0 1 11
11 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 1 0 1 0 0 0 0 1 10
12 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 0 1 0 0 0 0 1 9
13 ZTE FC II. ZTE FC II. 1 0 1 0 0 0 0 1 8
14 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 1 0 0 1 1 2 -1 0 5
15 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 1 0 0 1 1 2 -1 0 3
16 SC SOPRON SC SOPRON 1 0 0 1 1 2 -1 0 4
17 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 1 0 0 1 0 1 -1 0 7
18 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 1 0 0 1 0 1 -1 0 6
19 BICSKEI TC BICSKEI TC 1 0 0 1 0 2 -2 0 2
20 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 1 0 0 1 2 6 -4 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 THSE-SZABADKIKÖTŐ LIPÓT PÉKSÉG SE 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
2 THSE-SZABADKIKÖTŐ KOMÁROM VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
3 THSE-SZABADKIKÖTŐ SC SOPRON 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
4 THSE-SZABADKIKÖTŐ TATABÁNYAI SC 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
5 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC NAGYKANIZSA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
6 THSE-SZABADKIKÖTŐ MOL FEHÉRVÁR FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
7 THSE-SZABADKIKÖTŐ NAGYATÁDI FC 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
8 THSE-SZABADKIKÖTŐ VLS VESZPRÉM 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
9 THSE-SZABADKIKÖTŐ BALATONFÜREDI FC 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
10 THSE-SZABADKIKÖTŐ CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
11 THSE-SZABADKIKÖTŐ ÉRDI VSE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
12 THSE-SZABADKIKÖTŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
13 THSE-SZABADKIKÖTŐ III. KER. TVE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
14 THSE-SZABADKIKÖTŐ PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
15 THSE-SZABADKIKÖTŐ SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
16 THSE-SZABADKIKÖTŐ ZTE FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
17 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
18 THSE-SZABADKIKÖTŐ BICSKEI TC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
19 THSE-SZABADKIKÖTŐ BKV ELŐRE 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
20 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÁPAI PERUTZ FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 THSE-SZABADKIKÖTŐ LIPÓT PÉKSÉG SE 1 1 0 0 6 2 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 2 4 3
2 THSE-SZABADKIKÖTŐ TATABÁNYAI SC 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
3 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC NAGYKANIZSA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
4 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÁPAI PERUTZ FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
5 THSE-SZABADKIKÖTŐ VLS VESZPRÉM 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
6 THSE-SZABADKIKÖTŐ III. KER. TVE 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
7 THSE-SZABADKIKÖTŐ KOMÁROM VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
8 THSE-SZABADKIKÖTŐ BALATONFÜREDI FC 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
9 THSE-SZABADKIKÖTŐ CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
10 THSE-SZABADKIKÖTŐ ÉRDI VSE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
11 THSE-SZABADKIKÖTŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
12 THSE-SZABADKIKÖTŐ PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
13 THSE-SZABADKIKÖTŐ ZTE FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
14 THSE-SZABADKIKÖTŐ MOL FEHÉRVÁR FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
15 THSE-SZABADKIKÖTŐ NAGYATÁDI FC 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
16 THSE-SZABADKIKÖTŐ SC SOPRON 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
17 THSE-SZABADKIKÖTŐ BKV ELŐRE 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
18 THSE-SZABADKIKÖTŐ SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
19 THSE-SZABADKIKÖTŐ BICSKEI TC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
20 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 6 -4 0 1 0 0 1 2 6 -4 0
 
BALATONFÜREDI FC
------------------0 - 0
BKV ELŐRE
------0 - 1------------
BICSKEI TC
-------------------
ÉRDI VSE
-----0 - 0-------------
FC NAGYKANIZSA
-------------------
MOL FEHÉRVÁR FC II.
-------------------
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
-------------------
KOMÁROM VSE
-------------------
LIPÓT PÉKSÉG SE
--------------6 - 2----
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
-------------------
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
-------------------
NAGYATÁDI FC
----1 - 2--------------
PÁPAI PERUTZ FC
-------------------
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
----------0 - 0--------
SC SOPRON
------------1 - 2------
THSE-SZABADKIKÖTŐ
-------------------
TATABÁNYAI SC
--2 - 0----------------
III. KER. TVE
---------1 - 0---------
VLS VESZPRÉM
-----2 - 1-------------
ZTE FC II.
-------------------

Meccsek

LIPÓT PÉKSÉG SE

2020. 08. 02. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 08. 02. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 08. 09. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 08. 09. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 12. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 08. 12. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 08. 16. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 08. 16. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
III. KER. TVE
2020. 08. 23. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 08. 23. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 08. 26. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 08. 26. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
NAGYATÁDI FC
2020. 08. 30. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 08. 30. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 09. 05. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 09. 05. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 09. 09. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 09. 13. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 09. 13. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
BKV ELŐRE
2020. 09. 27. 16:00
Érdi Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 10. 04. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 10. 04. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
KOMÁROM VSE
2020. 10. 10. 15:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 10. 10. 15:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 10. 18. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 10. 18. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 10. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 10. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 11. 01. 13:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 11. 01. 13:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
FC NAGYKANIZSA
2020. 11. 08. 13:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2020. 11. 08. 13:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 12. 02. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 12. 02. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
12. 02. 13:00
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 11. 22. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 11. 22. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 29. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
11. 29. 13:00
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 12. 06. 13:00
Agárd Parkerdő Sportpálya
2020. 12. 06. 13:00
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
12. 06. 13:00
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 02. 28.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 02. 28.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
02. 28.
SC SOPRON
2021. 03. 07.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 03. 07.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
03. 07.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 03. 14.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 03. 14.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
03. 14.
TATABÁNYAI SC
2021. 03. 21.
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 03. 21.
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
03. 21.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 03. 28.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 03. 28.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
03. 28.
VLS VESZPRÉM
2021. 04. 04.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 04. 04.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
04. 04.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 04. 11.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 04. 11.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
04. 11.
BALATONFÜREDI FC
2021. 04. 14.
BKV Előre Stadion
2021. 04. 14.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
04. 14.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 04. 18.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 04. 18.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
04. 18.
ÉRDI VSE
2021. 04. 25.
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 04. 25.
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
04. 25.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 04. 28.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 04. 28.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
04. 28.
ZTE FC II.
2021. 05. 02.
MTE-1904 Sporttelep
2021. 05. 02.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
05. 02.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 05. 09.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 05. 09.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
05. 09.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 05. 12.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 05. 12.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
05. 12.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 05. 16.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 05. 16.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
05. 16.
BICSKEI TC
2021. 05. 23.
ESK Ménfőcsanak
2021. 05. 23.
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
05. 23.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 05. 30.
Perutz Stadion
2021. 05. 30.
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
05. 30.
LIPÓT PÉKSÉG SE

THSE-SZABADKIKÖTŐ

2020. 08. 02. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 08. 02. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 08. 09. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
SC SOPRON
2020. 08. 12. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 08. 12. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 08. 16. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
TATABÁNYAI SC
2020. 08. 23. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 23. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 08. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
VLS VESZPRÉM
2020. 08. 30. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 30. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 09. 23. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 09. 23. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BALATONFÜREDI FC
2020. 10. 14. 14:30
BKV Előre Stadion
2020. 10. 14. 14:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
INFO
ÉRDI VSE
2020. 09. 27. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 10. 04. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
ZTE FC II.
2020. 10. 10. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 10. 18. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 10. 18. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 10. 25. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 10. 25. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 11. 01. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BICSKEI TC
2020. 11. 08. 14:30
ESK Ménfőcsanak
2020. 11. 08. 14:30
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 11. 14. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 22. 13:00
Agárd Parkerdő Sportpálya
2020. 11. 22. 13:00
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 11. 29. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
11. 29. 13:00
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 12. 06. 13:30
Soproni Városi Stadion
2020. 12. 06. 13:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
12. 06. 13:30
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 02. 28.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 02. 28.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
02. 28.
III. KER. TVE
2021. 03. 07.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 03. 07.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
03. 07.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 03. 14.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 03. 14.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
03. 14.
NAGYATÁDI FC
2021. 03. 21.
Veszprémi Városi Stadion
2021. 03. 21.
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
03. 21.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 03. 28.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 03. 28.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
03. 28.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 04. 04.
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 04. 04.
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
04. 04.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 04. 11.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 04. 11.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
04. 11.
BKV ELŐRE
2021. 04. 14.
Érdi Sporttelep
2021. 04. 14.
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
04. 14.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 04. 18.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 04. 18.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
04. 18.
KOMÁROM VSE
2021. 04. 25.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2021. 04. 25.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
04. 25.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 04. 28.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 04. 28.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
04. 28.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 05. 02.
MOL Aréna Sóstó
2021. 05. 02.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
05. 02.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 05. 09.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 05. 09.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
05. 09.
FC NAGYKANIZSA
2021. 05. 12.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2021. 05. 12.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
05. 12.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 05. 16.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 05. 16.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
05. 16.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 05. 23.
Perutz Stadion
2021. 05. 23.
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
05. 23.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 05. 30.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 05. 30.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
05. 30.
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple