Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 10. forduló

2020.09.13 - 16:30

Budapest, III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ (III. kerületi Torna és Vívó Egylet Stadion)

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
RÚSZ MÁRTON
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KULCSÁR DÁNIEL, BALLA LEVENTE
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
90'
45'

Gólok

RABATIN RICHÁRD

34'

1 - 0

 

CZVITKOVICS PÉTER

91'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 9 9 0 0 24 1 23 27 11.8
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 9 7 2 0 16 2 14 23 9.9
3 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 9 7 0 2 21 7 14 21 10.9
4 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 10 6 1 3 15 10 5 19 12.1
5 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 10 5 2 3 11 8 3 17 10.4
6 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 9 5 1 3 18 14 4 16 9.6
7 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 8 5 1 2 13 13 0 16 10.8
8 BICSKEI TC BICSKEI TC 10 5 1 4 15 16 -1 16 10.8
9 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 10 4 3 3 24 17 7 15 12.5
10 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 10 4 2 4 14 12 2 14 11.4
11 SC SOPRON SC SOPRON 10 4 2 4 14 15 -1 14 11.1
12 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 10 3 2 5 16 14 2 11 10.5
13 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 10 3 2 5 15 17 -2 11 11.5
14 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 9 3 1 5 11 16 -5 10 9.4
15 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 10 2 3 5 14 23 -9 9 8
16 ZTE FC II. ZTE FC II. 10 1 6 3 13 20 -7 9 10.7
17 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 7 2 0 5 11 16 -5 6 9.1
18 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 9 1 3 5 12 18 -6 6 9.2
19 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 10 1 1 8 12 30 -18 4 9.5
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 9 0 1 8 3 23 -20 1 9.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYAI SC 5 3 1 1 5 2 3 10 4 3 1 0 5 1 4 10 9 6 2 1 10 3 7 20
2 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 5 3 2 0 5 0 5 11 4 2 2 0 2 0 2 8 9 5 4 0 7 0 7 19
3 BALATONFÜREDI FC BICSKEI TC 4 3 1 0 6 2 4 10 6 2 3 1 3 2 1 9 10 5 4 1 9 4 5 19
4 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 6 4 2 0 9 0 9 14 3 1 1 1 2 1 1 4 9 5 3 1 11 1 10 18
5 BALATONFÜREDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 5 3 1 1 4 2 2 10 5 2 2 1 5 3 2 8 10 5 3 2 9 5 4 18
6 BALATONFÜREDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 6 2 3 1 6 5 1 9 4 2 1 1 2 1 1 7 10 4 4 2 8 6 2 16
7 BALATONFÜREDI FC KOMÁROM VSE 5 2 2 1 3 2 1 8 5 2 2 1 4 3 1 8 10 4 4 2 7 5 2 16
8 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 4 2 1 1 3 1 2 7 5 2 1 2 3 3 0 7 9 4 2 3 6 4 2 14
9 BALATONFÜREDI FC VLS VESZPRÉM 4 2 2 0 4 2 2 8 4 2 0 2 2 4 -2 6 8 4 2 2 6 6 0 14
10 BALATONFÜREDI FC PÁPAI PERUTZ FC 4 2 0 2 5 3 2 6 5 2 0 3 4 5 -1 6 9 4 0 5 9 8 1 12
11 BALATONFÜREDI FC SC SOPRON 6 2 2 2 3 3 0 8 4 1 1 2 2 4 -2 4 10 3 3 4 5 7 -2 12
12 BALATONFÜREDI FC ZTE FC II. 4 1 3 0 4 3 1 6 6 1 3 2 1 4 -3 6 10 2 6 2 5 7 -2 12
13 BALATONFÜREDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 5 1 2 2 3 2 1 5 5 1 3 1 1 2 -1 6 10 2 5 3 4 4 0 11
14 BALATONFÜREDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 4 1 2 1 2 2 0 5 6 1 3 2 2 3 -1 6 10 2 5 3 4 5 -1 11
15 BALATONFÜREDI FC FC NAGYKANIZSA 5 2 0 3 4 6 -2 6 5 0 3 2 2 4 -2 3 10 2 3 5 6 10 -4 9
16 BALATONFÜREDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 2 0 2 0 0 0 0 2 8 1 3 4 5 10 -5 6 10 1 5 4 5 10 -5 8
17 BALATONFÜREDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 3 2 0 1 5 2 3 6 4 0 1 3 2 5 -3 1 7 2 1 4 7 7 0 7
18 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 5 1 3 1 1 1 0 6 4 0 0 4 1 6 -5 0 9 1 3 5 2 7 -5 6
19 BALATONFÜREDI FC NAGYATÁDI FC 7 1 2 4 4 8 -4 5 3 0 1 2 1 9 -8 1 10 1 3 6 5 17 -12 6
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 5 0 1 4 0 4 -4 1 4 0 1 3 1 6 -5 1 9 0 2 7 1 10 -9 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 6 6 0 0 17 0 17 18 3 3 0 0 7 1 6 9 9 9 0 0 24 1 23 27
2 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 5 4 1 0 11 1 10 13 4 3 1 0 5 1 4 10 9 7 2 0 16 2 14 23
3 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYAI SC 5 3 0 2 11 6 5 9 4 4 0 0 10 1 9 12 9 7 0 2 21 7 14 21
4 BALATONFÜREDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 4 3 0 1 7 3 4 9 6 3 1 2 8 7 1 10 10 6 1 3 15 10 5 19
5 BALATONFÜREDI FC KOMÁROM VSE 5 3 0 2 5 3 2 9 5 2 2 1 6 5 1 8 10 5 2 3 11 8 3 17
6 BALATONFÜREDI FC PÁPAI PERUTZ FC 4 2 1 1 9 8 1 7 5 3 0 2 9 6 3 9 9 5 1 3 18 14 4 16
7 BALATONFÜREDI FC VLS VESZPRÉM 4 4 0 0 9 4 5 12 4 1 1 2 4 9 -5 4 8 5 1 2 13 13 0 16
8 BALATONFÜREDI FC BICSKEI TC 4 3 0 1 8 5 3 9 6 2 1 3 7 11 -4 7 10 5 1 4 15 16 -1 16
9 BALATONFÜREDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 6 3 2 1 18 12 6 11 4 1 1 2 6 5 1 4 10 4 3 3 24 17 7 15
10 BALATONFÜREDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 5 1 2 2 6 7 -1 5 5 3 0 2 8 5 3 9 10 4 2 4 14 12 2 14
11 BALATONFÜREDI FC SC SOPRON 6 2 2 2 9 9 0 8 4 2 0 2 5 6 -1 6 10 4 2 4 14 15 -1 14
12 BALATONFÜREDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 5 2 1 2 10 5 5 7 5 1 1 3 6 9 -3 4 10 3 2 5 16 14 2 11
13 BALATONFÜREDI FC FC NAGYKANIZSA 5 1 2 2 7 10 -3 5 5 2 0 3 8 7 1 6 10 3 2 5 15 17 -2 11
14 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 5 2 1 2 6 7 -1 7 4 1 0 3 5 9 -4 3 9 3 1 5 11 16 -5 10
15 BALATONFÜREDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 2 1 0 1 3 2 1 3 8 1 3 4 11 21 -10 6 10 2 3 5 14 23 -9 9
16 BALATONFÜREDI FC ZTE FC II. 4 1 3 0 9 8 1 6 6 0 3 3 4 12 -8 3 10 1 6 3 13 20 -7 9
17 BALATONFÜREDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 3 2 0 1 7 3 4 6 4 0 0 4 4 13 -9 0 7 2 0 5 11 16 -5 6
18 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 4 1 0 3 5 7 -2 3 5 0 3 2 7 11 -4 3 9 1 3 5 12 18 -6 6
19 BALATONFÜREDI FC NAGYATÁDI FC 7 1 1 5 9 15 -6 4 3 0 0 3 3 15 -12 0 10 1 1 8 12 30 -18 4
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 5 0 1 4 2 9 -7 1 4 0 0 4 1 14 -13 0 9 0 1 8 3 23 -20 1
 
BALATONFÜREDI FC
-2 - 3--0 - 1--0 - 3---0 - 2------0 - 0
BKV ELŐRE
---2 - 1--0 - 1-3 - 40 - 1---------
BICSKEI TC
-3 - 0----2 - 1--1 - 3--2 - 1------
ÉRDI VSE
--2 - 0-2 - 00 - 0-----2 - 1------5 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 1--0 - 21 - 5------------1 - 11 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
-1 - 1----0 - 1--3 - 2--1 - 2-----1 - 1
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
-----0 - 1---3 - 1---------
KOMÁROM VSE
---0 - 11 - 0-3 - 1-1 - 00 - 1---------
LIPÓT PÉKSÉG SE
-3 - 3----2 - 2---3 - 1-4 - 2-6 - 2-0 - 2--
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
5 - 0--1 - 1-----------0 - 1-1 - 23 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 0--0 - 12 - 1-------------2 - 1
NAGYATÁDI FC
--1 - 2-1 - 2-2 - 3--1 - 1---0 - 34 - 10 - 3---
PÁPAI PERUTZ FC
-3 - 2-----1 - 1---5 - 2----0 - 3--
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
----1 - 4----3 - 10 - 0--0 - 12 - 1----
SC SOPRON
2 - 0-----1 - 1-1 - 1---1 - 2--0 - 4-4 - 1-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
--------------3 - 11 - 2-3 - 0-
TATABÁNYAI SC
--2 - 0---6 - 1-1 - 0---1 - 3---1 - 2--
III. KER. TVE
------3 - 0--1 - 0-7 - 0-2 - 03 - 01 - 0---
VLS VESZPRÉM
--2 - 0--2 - 1--3 - 2---2 - 1------
ZTE FC II.
-1 - 12 - 2---4 - 32 - 2-----------

Meccsek

III. KER. TVE

2020. 08. 02. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 08. 02. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 08. 09. 19:00
Perutz Stadion
2020. 08. 09. 19:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
III. KER. TVE
2020. 08. 12. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 08. 12. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 08. 16. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 08. 16. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
III. KER. TVE
2020. 08. 23. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 08. 23. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SC SOPRON
2020. 08. 26. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 08. 26. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 30. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 08. 30. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
III. KER. TVE
2020. 09. 05. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 05. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
NAGYATÁDI FC
2020. 10. 14. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 10. 14. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
INFO
III. KER. TVE
2020. 09. 13. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 13. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 09. 27. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
INFO
III. KER. TVE
2020. 10. 04. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 04. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
10. 04. 15:00
BKV ELŐRE
2020. 10. 10. 15:00
Érdi Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
10. 10. 15:00
III. KER. TVE
2020. 10. 18. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 18. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
10. 18. 14:30
KOMÁROM VSE
2020. 10. 25. 13:30
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 10. 25. 13:30
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
10. 25. 13:30
III. KER. TVE
2020. 11. 01. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 01. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
11. 01. 13:30
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 11. 08. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 11. 08. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
11. 08. 11:00
III. KER. TVE
2020. 11. 14. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 14. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
11. 14. 13:30
FC NAGYKANIZSA
2020. 11. 22. 13:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2020. 11. 22. 13:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
11. 22. 13:00
III. KER. TVE
2020. 11. 29. 14:30
ESK Ménfőcsanak
2020. 11. 29. 14:30
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
11. 29. 14:30
III. KER. TVE
2020. 12. 06. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 12. 06. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
12. 06. 13:00
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 02. 28.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 02. 28.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
02. 28.
III. KER. TVE
2021. 03. 07.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 03. 07.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
03. 07.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 03. 14.
Soproni Városi Stadion
2021. 03. 14.
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
03. 14.
III. KER. TVE
2021. 03. 21.
Agárd Parkerdő Sportpálya
2021. 03. 21.
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
03. 21.
III. KER. TVE
2021. 03. 28.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 03. 28.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
03. 28.
TATABÁNYAI SC
2021. 04. 04.
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 04. 04.
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
04. 04.
III. KER. TVE
2021. 04. 11.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 04. 11.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
04. 11.
VLS VESZPRÉM
2021. 04. 14.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 04. 14.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
04. 14.
III. KER. TVE
2021. 04. 18.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 04. 18.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
04. 18.
BALATONFÜREDI FC
2021. 04. 25.
BKV Előre Stadion
2021. 04. 25.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
04. 25.
III. KER. TVE
2021. 04. 28.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 04. 28.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
04. 28.
ÉRDI VSE
2021. 05. 02.
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 05. 02.
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
05. 02.
III. KER. TVE
2021. 05. 09.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 05. 09.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
05. 09.
ZTE FC II.
2021. 05. 12.
MTE-1904 Sporttelep
2021. 05. 12.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
05. 12.
III. KER. TVE
2021. 05. 16.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 05. 16.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
05. 16.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 05. 23.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 05. 23.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
05. 23.
III. KER. TVE
2021. 05. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 05. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
05. 30.
BICSKEI TC

PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

2020. 08. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 08. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 08. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 08. 12. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 12. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
FC NAGYKANIZSA
2020. 08. 16. 17:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2020. 08. 16. 17:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 08. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 09. 23. 18:00
Perutz Stadion
2020. 09. 23. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
INFO
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 08. 30. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 30. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 09. 05. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 09. 05. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 09. 09. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 09. 09. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SC SOPRON
2020. 09. 13. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 13. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 09. 27. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 09. 27. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
INFO
TATABÁNYAI SC
2020. 10. 04. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 10. 04. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
10. 04. 15:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 10. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 10. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
10. 10. 11:00
VLS VESZPRÉM
2020. 10. 18. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 10. 18. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
10. 18. 11:00
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 10. 25. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
10. 25. 13:30
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 11. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 11. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
11. 01. 11:00
BKV ELŐRE
2020. 11. 08. 13:30
Érdi Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
11. 08. 13:30
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 11. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 11. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
11. 14. 11:00
KOMÁROM VSE
2020. 11. 22. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 11. 22. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
11. 22. 13:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 11. 29. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
11. 29. 13:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 12. 06. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 12. 06. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
12. 06. 11:00
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 02. 28.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 02. 28.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
02. 28.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 03. 07.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 03. 07.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
03. 07.
BICSKEI TC
2021. 03. 14.
ESK Ménfőcsanak
2021. 03. 14.
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
03. 14.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 03. 21.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 03. 21.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
03. 21.
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 03. 28.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 03. 28.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
03. 28.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 04. 04.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 04. 04.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
04. 04.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 04. 11.
Soproni Városi Stadion
2021. 04. 11.
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
04. 11.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 04. 14.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 04. 14.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
04. 14.
III. KER. TVE
2021. 04. 18.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 04. 18.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
04. 18.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 04. 25.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 04. 25.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
04. 25.
NAGYATÁDI FC
2021. 04. 28.
Veszprémi Városi Stadion
2021. 04. 28.
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
04. 28.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 02.
Agárd Parkerdő Sportpálya
2021. 05. 02.
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
05. 02.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 09.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 05. 09.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
05. 09.
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 12.
BKV Előre Stadion
2021. 05. 12.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
05. 12.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 16.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 05. 16.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
05. 16.
ÉRDI VSE
2021. 05. 23.
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 05. 23.
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
05. 23.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 05. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
05. 30.
ZTE FC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple