Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 10. forduló

2020.09.13 - 17:30

Sopron, Soproni Városi Stadion

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
SOMOGYI SÁRA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DOMJÁN DÁVID, RÓZSÁS RITA
SC SOPRON
BALATONFÜREDI FC
90'
45'

Gólok

JAKAB DÁVID

53'

1 - 0

 

KERESZTES KRISZTIÁN

71'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 10 9 1 0 26 3 23 28 11.2
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 9 7 2 0 16 2 14 23 10.3
3 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 9 7 0 2 21 7 14 21 10.8
4 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 10 6 1 3 15 10 5 19 12.4
5 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 10 5 2 3 20 16 4 17 9.9
6 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 10 5 2 3 11 8 3 17 10.5
7 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 9 5 2 2 15 15 0 17 9.3
8 BICSKEI TC BICSKEI TC 10 5 1 4 15 16 -1 16 10.9
9 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 10 4 3 3 24 17 7 15 12.3
10 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 10 4 2 4 14 12 2 14 11.7
11 SC SOPRON SC SOPRON 10 4 2 4 14 15 -1 14 11
12 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 10 3 2 5 16 14 2 11 10.6
13 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 10 3 2 5 15 17 -2 11 11.6
14 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 10 3 2 5 13 18 -5 11 8.8
15 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 9 3 0 6 17 23 -6 9 11.1
16 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 10 2 3 5 15 19 -4 9 10
17 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 10 2 3 5 14 23 -9 9 8.3
18 ZTE FC II. ZTE FC II. 10 1 6 3 13 20 -7 9 10.8
19 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 10 1 1 8 12 30 -18 4 9.4
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 10 0 1 9 7 28 -21 1 10.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYAI SC 5 3 1 1 5 2 3 10 4 3 1 0 5 1 4 10 9 6 2 1 10 3 7 20
2 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 5 3 2 0 5 0 5 11 4 2 2 0 2 0 2 8 9 5 4 0 7 0 7 19
3 BALATONFÜREDI FC BICSKEI TC 4 3 1 0 6 2 4 10 6 2 3 1 3 2 1 9 10 5 4 1 9 4 5 19
4 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 6 4 2 0 9 0 9 14 4 1 1 2 3 3 0 4 10 5 3 2 12 3 9 18
5 BALATONFÜREDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 5 3 1 1 4 2 2 10 5 2 2 1 5 3 2 8 10 5 3 2 9 5 4 18
6 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 5 3 1 1 5 1 4 10 5 2 1 2 3 3 0 7 10 5 2 3 8 4 4 17
7 BALATONFÜREDI FC VLS VESZPRÉM 5 3 2 0 6 3 3 11 4 2 0 2 2 4 -2 6 9 5 2 2 8 7 1 17
8 BALATONFÜREDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 6 2 3 1 6 5 1 9 4 2 1 1 2 1 1 7 10 4 4 2 8 6 2 16
9 BALATONFÜREDI FC KOMÁROM VSE 5 2 2 1 3 2 1 8 5 2 2 1 4 3 1 8 10 4 4 2 7 5 2 16
10 BALATONFÜREDI FC PÁPAI PERUTZ FC 5 2 1 2 6 4 2 7 5 2 0 3 4 5 -1 6 10 4 1 5 10 9 1 13
11 BALATONFÜREDI FC SC SOPRON 6 2 2 2 3 3 0 8 4 1 1 2 2 4 -2 4 10 3 3 4 5 7 -2 12
12 BALATONFÜREDI FC ZTE FC II. 4 1 3 0 4 3 1 6 6 1 3 2 1 4 -3 6 10 2 6 2 5 7 -2 12
13 BALATONFÜREDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 5 1 2 2 3 2 1 5 5 1 3 1 1 2 -1 6 10 2 5 3 4 4 0 11
14 BALATONFÜREDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 4 1 2 1 2 2 0 5 6 1 3 2 2 3 -1 6 10 2 5 3 4 5 -1 11
15 BALATONFÜREDI FC FC NAGYKANIZSA 5 2 0 3 4 6 -2 6 5 0 3 2 2 4 -2 3 10 2 3 5 6 10 -4 9
16 BALATONFÜREDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 4 2 1 1 8 5 3 7 5 0 1 4 2 7 -5 1 9 2 2 5 10 12 -2 8
17 BALATONFÜREDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 2 0 2 0 0 0 0 2 8 1 3 4 5 10 -5 6 10 1 5 4 5 10 -5 8
18 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 5 1 3 1 1 1 0 6 5 0 1 4 2 7 -5 1 10 1 4 5 3 8 -5 7
19 BALATONFÜREDI FC NAGYATÁDI FC 7 1 2 4 4 8 -4 5 3 0 1 2 1 9 -8 1 10 1 3 6 5 17 -12 6
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 5 0 1 4 0 4 -4 1 5 0 2 3 4 9 -5 2 10 0 3 7 4 13 -9 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 6 6 0 0 17 0 17 18 4 3 1 0 9 3 6 10 10 9 1 0 26 3 23 28
2 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 5 4 1 0 11 1 10 13 4 3 1 0 5 1 4 10 9 7 2 0 16 2 14 23
3 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYAI SC 5 3 0 2 11 6 5 9 4 4 0 0 10 1 9 12 9 7 0 2 21 7 14 21
4 BALATONFÜREDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 4 3 0 1 7 3 4 9 6 3 1 2 8 7 1 10 10 6 1 3 15 10 5 19
5 BALATONFÜREDI FC PÁPAI PERUTZ FC 5 2 2 1 11 10 1 8 5 3 0 2 9 6 3 9 10 5 2 3 20 16 4 17
6 BALATONFÜREDI FC KOMÁROM VSE 5 3 0 2 5 3 2 9 5 2 2 1 6 5 1 8 10 5 2 3 11 8 3 17
7 BALATONFÜREDI FC VLS VESZPRÉM 5 4 1 0 11 6 5 13 4 1 1 2 4 9 -5 4 9 5 2 2 15 15 0 17
8 BALATONFÜREDI FC BICSKEI TC 4 3 0 1 8 5 3 9 6 2 1 3 7 11 -4 7 10 5 1 4 15 16 -1 16
9 BALATONFÜREDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 6 3 2 1 18 12 6 11 4 1 1 2 6 5 1 4 10 4 3 3 24 17 7 15
10 BALATONFÜREDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 5 1 2 2 6 7 -1 5 5 3 0 2 8 5 3 9 10 4 2 4 14 12 2 14
11 BALATONFÜREDI FC SC SOPRON 6 2 2 2 9 9 0 8 4 2 0 2 5 6 -1 6 10 4 2 4 14 15 -1 14
12 BALATONFÜREDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 5 2 1 2 10 5 5 7 5 1 1 3 6 9 -3 4 10 3 2 5 16 14 2 11
13 BALATONFÜREDI FC FC NAGYKANIZSA 5 1 2 2 7 10 -3 5 5 2 0 3 8 7 1 6 10 3 2 5 15 17 -2 11
14 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 5 2 1 2 6 7 -1 7 5 1 1 3 7 11 -4 4 10 3 2 5 13 18 -5 11
15 BALATONFÜREDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 4 3 0 1 12 7 5 9 5 0 0 5 5 16 -11 0 9 3 0 6 17 23 -6 9
16 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 5 2 0 3 8 8 0 6 5 0 3 2 7 11 -4 3 10 2 3 5 15 19 -4 9
17 BALATONFÜREDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 2 1 0 1 3 2 1 3 8 1 3 4 11 21 -10 6 10 2 3 5 14 23 -9 9
18 BALATONFÜREDI FC ZTE FC II. 4 1 3 0 9 8 1 6 6 0 3 3 4 12 -8 3 10 1 6 3 13 20 -7 9
19 BALATONFÜREDI FC NAGYATÁDI FC 7 1 1 5 9 15 -6 4 3 0 0 3 3 15 -12 0 10 1 1 8 12 30 -18 4
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 5 0 1 4 2 9 -7 1 5 0 0 5 5 19 -14 0 10 0 1 9 7 28 -21 1
 
BALATONFÜREDI FC
-2 - 3--0 - 1--0 - 3---0 - 2------0 - 0
BKV ELŐRE
---2 - 1--0 - 1-3 - 40 - 1----3 - 1----
BICSKEI TC
-3 - 0----2 - 1--1 - 3--2 - 1------
ÉRDI VSE
--2 - 0-2 - 00 - 0-----2 - 1------5 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 1--0 - 21 - 5------------1 - 11 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
-1 - 1----0 - 1--3 - 2--1 - 2-----1 - 1
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
-----0 - 1---3 - 1---------
KOMÁROM VSE
---0 - 11 - 0-3 - 1-1 - 00 - 1---------
LIPÓT PÉKSÉG SE
-3 - 3----2 - 2---3 - 1-4 - 2-6 - 2-0 - 2--
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
5 - 0--1 - 1-----------0 - 1-1 - 23 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 0--0 - 12 - 1-------------2 - 1
NAGYATÁDI FC
--1 - 2-1 - 2-2 - 3--1 - 1---0 - 34 - 10 - 3---
PÁPAI PERUTZ FC
-3 - 2-----1 - 1---5 - 22 - 2---0 - 3--
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
----1 - 4----3 - 10 - 0--0 - 12 - 1----
SC SOPRON
2 - 0-----1 - 1-1 - 1---1 - 2--0 - 4-4 - 1-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
5 - 4-------------3 - 11 - 2-3 - 0-
TATABÁNYAI SC
--2 - 0---6 - 1-1 - 0---1 - 3---1 - 2--
III. KER. TVE
------3 - 0--1 - 0-7 - 0-2 - 03 - 01 - 0---
VLS VESZPRÉM
--2 - 0--2 - 1--3 - 2---2 - 1----2 - 2-
ZTE FC II.
-1 - 12 - 2---4 - 32 - 2-----------

Meccsek

SC SOPRON

2020. 08. 02. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 08. 02. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 08. 09. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
SC SOPRON
2020. 08. 12. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 08. 12. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 08. 16. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 08. 16. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 23. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 08. 23. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SC SOPRON
2020. 08. 26. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 08. 26. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
TATABÁNYAI SC
2020. 08. 30. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 30. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
SC SOPRON
2020. 09. 05. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 09. 05. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
VLS VESZPRÉM
2020. 09. 09. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 09. 09. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SC SOPRON
2020. 09. 13. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 09. 13. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
BALATONFÜREDI FC
2020. 09. 27. 16:00
BKV Előre Stadion
2020. 09. 27. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
SC SOPRON
2020. 10. 04. 15:30
Soproni Városi Stadion
2020. 10. 04. 15:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
ÉRDI VSE
2020. 10. 10. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
SC SOPRON
2020. 10. 18. 15:30
Soproni Városi Stadion
2020. 10. 18. 15:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
ZTE FC II.
2020. 10. 25. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
INFO
SC SOPRON
2020. 11. 01. 15:30
Soproni Városi Stadion
2020. 11. 01. 15:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
11. 01. 15:30
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 11. 08. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 11. 08. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
11. 08. 13:30
SC SOPRON
2020. 11. 18. 17:00
Soproni Városi Stadion
2020. 11. 18. 17:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
11. 18. 17:00
BICSKEI TC
2020. 11. 22. 14:30
ESK Ménfőcsanak
2020. 11. 22. 14:30
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
11. 22. 14:30
SC SOPRON
2020. 11. 29. 14:00
Perutz Stadion
2020. 11. 29. 14:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
11. 29. 14:00
SC SOPRON
2020. 12. 06. 15:30
Soproni Városi Stadion
2020. 12. 06. 15:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
12. 06. 15:30
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 02. 28.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 02. 28.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
02. 28.
SC SOPRON
2021. 03. 07.
Agárd Parkerdő Sportpálya
2021. 03. 07.
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
03. 07.
SC SOPRON
2021. 03. 14.
Soproni Városi Stadion
2021. 03. 14.
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
03. 14.
III. KER. TVE
2021. 03. 21.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 03. 21.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
03. 21.
SC SOPRON
2021. 03. 28.
Soproni Városi Stadion
2021. 03. 28.
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
03. 28.
NAGYATÁDI FC
2021. 04. 04.
Veszprémi Városi Stadion
2021. 04. 04.
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
04. 04.
SC SOPRON
2021. 04. 11.
Soproni Városi Stadion
2021. 04. 11.
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
04. 11.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 04. 14.
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 04. 14.
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
04. 14.
SC SOPRON
2021. 04. 18.
Soproni Városi Stadion
2021. 04. 18.
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
04. 18.
BKV ELŐRE
2021. 04. 25.
Érdi Sporttelep
2021. 04. 25.
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
04. 25.
SC SOPRON
2021. 04. 28.
Soproni Városi Stadion
2021. 04. 28.
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
04. 28.
KOMÁROM VSE
2021. 05. 02.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2021. 05. 02.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
05. 02.
SC SOPRON
2021. 05. 09.
Soproni Városi Stadion
2021. 05. 09.
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
05. 09.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 05. 12.
MOL Aréna Sóstó
2021. 05. 12.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
05. 12.
SC SOPRON
2021. 05. 16.
Soproni Városi Stadion
2021. 05. 16.
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
05. 16.
FC NAGYKANIZSA
2021. 05. 23.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2021. 05. 23.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
05. 23.
SC SOPRON
2021. 05. 30.
Soproni Városi Stadion
2021. 05. 30.
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
05. 30.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK

BALATONFÜREDI FC

2020. 08. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
ZTE FC II.
2020. 08. 09. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BALATONFÜREDI FC
2020. 08. 12. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 08. 16. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 08. 16. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
BALATONFÜREDI FC
2020. 08. 23. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
BICSKEI TC
2020. 08. 26. 16:30
ESK Ménfőcsanak
2020. 08. 26. 16:30
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
BALATONFÜREDI FC
2020. 08. 30. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 09. 23. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 09. 23. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BALATONFÜREDI FC
2020. 09. 09. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 09. 13. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 09. 13. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
BALATONFÜREDI FC
2020. 09. 27. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
III. KER. TVE
2020. 10. 04. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 10. 04. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
BALATONFÜREDI FC
2020. 10. 10. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
NAGYATÁDI FC
2020. 10. 18. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 10. 18. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
BALATONFÜREDI FC
2020. 10. 25. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
INFO
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 11. 01. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
11. 01. 13:30
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 11. 08. 13:30
BKV Előre Stadion
2020. 11. 08. 13:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
11. 08. 13:30
BALATONFÜREDI FC
2020. 11. 14. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
11. 14. 13:30
ÉRDI VSE
2020. 11. 22. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
11. 22. 13:00
BALATONFÜREDI FC
2020. 11. 29. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 11. 29. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
11. 29. 13:00
BALATONFÜREDI FC
2020. 12. 06. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
12. 06. 13:00
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 02. 28.
MOL Aréna Sóstó
2021. 02. 28.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
02. 28.
BALATONFÜREDI FC
2021. 03. 07.
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 03. 07.
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
03. 07.
FC NAGYKANIZSA
2021. 03. 14.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2021. 03. 14.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
03. 14.
BALATONFÜREDI FC
2021. 03. 21.
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 03. 21.
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
03. 21.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 03. 28.
Perutz Stadion
2021. 03. 28.
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
03. 28.
BALATONFÜREDI FC
2021. 04. 04.
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 04. 04.
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
04. 04.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 04. 11.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 04. 11.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
04. 11.
BALATONFÜREDI FC
2021. 04. 14.
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 04. 14.
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
04. 14.
SC SOPRON
2021. 04. 18.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 04. 18.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
04. 18.
BALATONFÜREDI FC
2021. 04. 25.
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 04. 25.
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
04. 25.
TATABÁNYAI SC
2021. 04. 28.
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 04. 28.
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
04. 28.
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 02.
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 05. 02.
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
05. 02.
VLS VESZPRÉM
2021. 05. 09.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 05. 09.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
05. 09.
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 12.
Agárd Parkerdő Sportpálya
2021. 05. 12.
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
05. 12.
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 16.
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 05. 16.
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
05. 16.
BKV ELŐRE
2021. 05. 23.
Érdi Sporttelep
2021. 05. 23.
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
05. 23.
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 30.
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 05. 30.
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
05. 30.
KOMÁROM VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple