Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 10. forduló

2020.09.13 - 16:30

Lipót, Lipót SE Pékség sportkomplexuma

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
GÁSPÁR ANDRÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GYÜRÜSI PÉTER, HEGEDÜS-BARÁTH NOÉMI
LIPÓT PÉKSÉG SE
BKV ELŐRE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

19'

BALOGH BENCE

 

0 - 2

23'

BALOGH BENCE
SZABÓ LUKAS

49'

1 - 2

 

SZABÓ LUKAS

60'

2 - 2

 

 

2 - 3

68'

BALOGH BENCE
WINKLER ANDRÁS

78'

3 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 10 9 1 0 26 3 23 28 11
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 10 8 2 0 19 4 15 26 11.1
3 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 10 7 0 3 21 8 13 21 10.2
4 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 10 6 2 2 16 15 1 20 8.8
5 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 10 6 1 3 15 10 5 19 12.5
6 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 10 5 2 3 20 16 4 17 9.7
7 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 10 5 2 3 11 8 3 17 10.7
8 BICSKEI TC BICSKEI TC 10 5 1 4 15 16 -1 16 10.8
9 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 10 4 3 3 24 17 7 15 12
10 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 10 4 2 4 14 12 2 14 11.6
11 SC SOPRON SC SOPRON 10 4 2 4 14 15 -1 14 10.8
12 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 10 3 2 5 16 14 2 11 10.4
13 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 10 3 2 5 15 17 -2 11 11.5
14 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 10 3 2 5 13 18 -5 11 9
15 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 10 3 0 7 19 26 -7 9 9.9
16 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 10 2 3 5 15 19 -4 9 10.3
17 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 10 2 3 5 14 23 -9 9 8.5
18 ZTE FC II. ZTE FC II. 10 1 6 3 13 20 -7 9 11
19 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 10 1 1 8 12 30 -18 4 9.5
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 10 0 1 9 7 28 -21 1 10.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 5 3 2 0 5 0 5 11 5 3 2 0 4 1 3 11 10 6 4 0 9 1 8 22
2 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYAI SC 6 3 2 1 5 2 3 11 4 3 1 0 5 1 4 10 10 6 3 1 10 3 7 21
3 BALATONFÜREDI FC BICSKEI TC 4 3 1 0 6 2 4 10 6 2 3 1 3 2 1 9 10 5 4 1 9 4 5 19
4 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 6 4 2 0 9 0 9 14 4 1 1 2 3 3 0 4 10 5 3 2 12 3 9 18
5 BALATONFÜREDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 5 3 1 1 4 2 2 10 5 2 2 1 5 3 2 8 10 5 3 2 9 5 4 18
6 BALATONFÜREDI FC VLS VESZPRÉM 5 3 2 0 6 3 3 11 5 2 1 2 2 4 -2 7 10 5 3 2 8 7 1 18
7 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 5 3 1 1 5 1 4 10 5 2 1 2 3 3 0 7 10 5 2 3 8 4 4 17
8 BALATONFÜREDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 6 2 3 1 6 5 1 9 4 2 1 1 2 1 1 7 10 4 4 2 8 6 2 16
9 BALATONFÜREDI FC KOMÁROM VSE 5 2 2 1 3 2 1 8 5 2 2 1 4 3 1 8 10 4 4 2 7 5 2 16
10 BALATONFÜREDI FC PÁPAI PERUTZ FC 5 2 1 2 6 4 2 7 5 2 0 3 4 5 -1 6 10 4 1 5 10 9 1 13
11 BALATONFÜREDI FC SC SOPRON 6 2 2 2 3 3 0 8 4 1 1 2 2 4 -2 4 10 3 3 4 5 7 -2 12
12 BALATONFÜREDI FC ZTE FC II. 4 1 3 0 4 3 1 6 6 1 3 2 1 4 -3 6 10 2 6 2 5 7 -2 12
13 BALATONFÜREDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 5 1 2 2 3 2 1 5 5 1 3 1 1 2 -1 6 10 2 5 3 4 4 0 11
14 BALATONFÜREDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 4 1 2 1 2 2 0 5 6 1 3 2 2 3 -1 6 10 2 5 3 4 5 -1 11
15 BALATONFÜREDI FC FC NAGYKANIZSA 5 2 0 3 4 6 -2 6 5 0 3 2 2 4 -2 3 10 2 3 5 6 10 -4 9
16 BALATONFÜREDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 5 2 1 2 9 7 2 7 5 0 1 4 2 7 -5 1 10 2 2 6 11 14 -3 8
17 BALATONFÜREDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 2 0 2 0 0 0 0 2 8 1 3 4 5 10 -5 6 10 1 5 4 5 10 -5 8
18 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 5 1 3 1 1 1 0 6 5 0 1 4 2 7 -5 1 10 1 4 5 3 8 -5 7
19 BALATONFÜREDI FC NAGYATÁDI FC 7 1 2 4 4 8 -4 5 3 0 1 2 1 9 -8 1 10 1 3 6 5 17 -12 6
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 5 0 1 4 0 4 -4 1 5 0 2 3 4 9 -5 2 10 0 3 7 4 13 -9 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 6 6 0 0 17 0 17 18 4 3 1 0 9 3 6 10 10 9 1 0 26 3 23 28
2 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 5 4 1 0 11 1 10 13 5 4 1 0 8 3 5 13 10 8 2 0 19 4 15 26
3 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYAI SC 6 3 0 3 11 7 4 9 4 4 0 0 10 1 9 12 10 7 0 3 21 8 13 21
4 BALATONFÜREDI FC VLS VESZPRÉM 5 4 1 0 11 6 5 13 5 2 1 2 5 9 -4 7 10 6 2 2 16 15 1 20
5 BALATONFÜREDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 4 3 0 1 7 3 4 9 6 3 1 2 8 7 1 10 10 6 1 3 15 10 5 19
6 BALATONFÜREDI FC PÁPAI PERUTZ FC 5 2 2 1 11 10 1 8 5 3 0 2 9 6 3 9 10 5 2 3 20 16 4 17
7 BALATONFÜREDI FC KOMÁROM VSE 5 3 0 2 5 3 2 9 5 2 2 1 6 5 1 8 10 5 2 3 11 8 3 17
8 BALATONFÜREDI FC BICSKEI TC 4 3 0 1 8 5 3 9 6 2 1 3 7 11 -4 7 10 5 1 4 15 16 -1 16
9 BALATONFÜREDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 6 3 2 1 18 12 6 11 4 1 1 2 6 5 1 4 10 4 3 3 24 17 7 15
10 BALATONFÜREDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 5 1 2 2 6 7 -1 5 5 3 0 2 8 5 3 9 10 4 2 4 14 12 2 14
11 BALATONFÜREDI FC SC SOPRON 6 2 2 2 9 9 0 8 4 2 0 2 5 6 -1 6 10 4 2 4 14 15 -1 14
12 BALATONFÜREDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 5 2 1 2 10 5 5 7 5 1 1 3 6 9 -3 4 10 3 2 5 16 14 2 11
13 BALATONFÜREDI FC FC NAGYKANIZSA 5 1 2 2 7 10 -3 5 5 2 0 3 8 7 1 6 10 3 2 5 15 17 -2 11
14 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 5 2 1 2 6 7 -1 7 5 1 1 3 7 11 -4 4 10 3 2 5 13 18 -5 11
15 BALATONFÜREDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 5 3 0 2 14 10 4 9 5 0 0 5 5 16 -11 0 10 3 0 7 19 26 -7 9
16 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 5 2 0 3 8 8 0 6 5 0 3 2 7 11 -4 3 10 2 3 5 15 19 -4 9
17 BALATONFÜREDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 2 1 0 1 3 2 1 3 8 1 3 4 11 21 -10 6 10 2 3 5 14 23 -9 9
18 BALATONFÜREDI FC ZTE FC II. 4 1 3 0 9 8 1 6 6 0 3 3 4 12 -8 3 10 1 6 3 13 20 -7 9
19 BALATONFÜREDI FC NAGYATÁDI FC 7 1 1 5 9 15 -6 4 3 0 0 3 3 15 -12 0 10 1 1 8 12 30 -18 4
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 5 0 1 4 2 9 -7 1 5 0 0 5 5 19 -14 0 10 0 1 9 7 28 -21 1
 
BALATONFÜREDI FC
-2 - 3--0 - 1--0 - 3---0 - 2------0 - 0
BKV ELŐRE
---2 - 1--0 - 1-3 - 40 - 1----3 - 1----
BICSKEI TC
-3 - 0----2 - 1--1 - 3--2 - 1------
ÉRDI VSE
--2 - 0-2 - 00 - 0-----2 - 1------5 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 1--0 - 21 - 5------------1 - 11 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
-1 - 1----0 - 1--3 - 2--1 - 2-----1 - 1
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
-----0 - 1---3 - 1---------
KOMÁROM VSE
---0 - 11 - 0-3 - 1-1 - 00 - 1---------
LIPÓT PÉKSÉG SE
-3 - 3----2 - 2---3 - 1-4 - 2-6 - 2-0 - 2--
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
5 - 0--1 - 1-----------0 - 1-1 - 23 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 0--0 - 12 - 1-------------2 - 1
NAGYATÁDI FC
--1 - 2-1 - 2-2 - 3--1 - 1---0 - 34 - 10 - 3---
PÁPAI PERUTZ FC
-3 - 2-----1 - 1---5 - 22 - 2---0 - 3--
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
----1 - 4----3 - 10 - 0--0 - 12 - 1----
SC SOPRON
2 - 0-----1 - 1-1 - 1---1 - 2--0 - 4-4 - 1-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
5 - 4--2 - 3----------3 - 11 - 2-3 - 0-
TATABÁNYAI SC
--2 - 0---6 - 1-1 - 0---1 - 3---1 - 20 - 1-
III. KER. TVE
------3 - 0--1 - 0-7 - 0-2 - 03 - 01 - 0---
VLS VESZPRÉM
--2 - 0--2 - 1--3 - 2---2 - 1----2 - 2-
ZTE FC II.
-1 - 12 - 2---4 - 32 - 2-----------

Meccsek

LIPÓT PÉKSÉG SE

2020. 08. 02. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 08. 02. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 08. 09. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 08. 09. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 12. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 08. 12. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 08. 16. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 08. 16. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
III. KER. TVE
2020. 08. 23. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 08. 23. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 08. 26. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 08. 26. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
NAGYATÁDI FC
2020. 08. 30. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 08. 30. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 09. 05. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 09. 05. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 09. 09. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 09. 13. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 09. 13. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
BKV ELŐRE
2020. 09. 27. 16:00
Érdi Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 10. 04. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 10. 04. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
KOMÁROM VSE
2020. 10. 10. 15:00
ZTE Aréna
2020. 10. 10. 15:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 10. 18. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 10. 18. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 10. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 10. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 11. 01. 13:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 11. 01. 13:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
FC NAGYKANIZSA
2020. 11. 08. 13:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 12. 02. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 12. 02. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 11. 22. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 11. 22. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 29. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 12. 06. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 02. 28. 14:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 02. 28. 14:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
SC SOPRON
2021. 03. 07. 14:30
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 03. 14. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 03. 14. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
TATABÁNYAI SC
2021. 03. 21. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 03. 21. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 03. 27. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 03. 27. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
VLS VESZPRÉM
2021. 04. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 04. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 04. 11. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 04. 11. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
BALATONFÜREDI FC
2021. 04. 14. 16:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 04. 18. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 04. 18. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
ÉRDI VSE
2021. 04. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 04. 28. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 04. 28. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
ZTE FC II.
2021. 05. 02. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 05. 09. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 05. 09. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 05. 12. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 05. 12. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 05. 16. 18:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 05. 16. 18:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
BICSKEI TC
2021. 05. 23. 18:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 05. 30. 18:00
Perutz Stadion
2021. 05. 30. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
LIPÓT PÉKSÉG SE

BKV ELŐRE

2020. 08. 02. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
KOMÁROM VSE
2020. 08. 09. 17:30
ZTE Aréna
2020. 08. 09. 17:30
ZTE Aréna
ZTE FC II.
BKV ELŐRE
2020. 08. 12. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 08. 12. 16:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 08. 16. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 08. 16. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
BKV ELŐRE
2020. 08. 23. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
FC NAGYKANIZSA
2020. 08. 26. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 08. 26. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
BKV ELŐRE
2020. 08. 30. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 09. 05. 18:00
Perutz Stadion
2020. 09. 05. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BKV ELŐRE
2020. 10. 14. 14:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 10. 14. 14:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 09. 13. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 09. 13. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
BKV ELŐRE
2020. 09. 27. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
SC SOPRON
2020. 10. 04. 15:00
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
BKV ELŐRE
2020. 10. 10. 15:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
TATABÁNYAI SC
2020. 10. 18. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 10. 18. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
BKV ELŐRE
2020. 10. 25. 13:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
VLS VESZPRÉM
2020. 11. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 11. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BKV ELŐRE
2020. 11. 08. 13:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
BALATONFÜREDI FC
2020. 11. 14. 13:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 11. 22. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BKV ELŐRE
2020. 11. 29. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BKV ELŐRE
2020. 12. 06. 13:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
ZTE FC II.
2021. 02. 28. 14:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BKV ELŐRE
2021. 03. 07. 14:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 03. 14. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 03. 14. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
BKV ELŐRE
2021. 03. 21. 15:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
BICSKEI TC
2021. 03. 27. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
BKV ELŐRE
2021. 04. 04. 16:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 04. 11. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 04. 11. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BKV ELŐRE
2021. 04. 14. 16:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 04. 18. 16:00
Soproni Városi Stadion
2021. 04. 18. 16:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
BKV ELŐRE
2021. 04. 25. 17:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
III. KER. TVE
2021. 04. 28. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 04. 28. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
BKV ELŐRE
2021. 05. 02. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 09. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 05. 09. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
BKV ELŐRE
2021. 05. 12. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 16. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 05. 16. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
BKV ELŐRE
2021. 05. 23. 18:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
BKV ELŐRE
2021. 05. 30. 18:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 05. 30. 18:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
ÉRDI VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->