Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 11. forduló

2020.09.27 - 16:00

Balatonfüred, Balatonfüredi FC Sporttelep (BFC Sporttelep)

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
KOVÁCS GERGELY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PERÁK ANDRÁS, PÁHOKI ZSOLT
BALATONFÜREDI FC
III. KER. TVE
90'
45'

Gólok

GÉRINGER TAMÁS

9'

1 - 0

 

CSIKÓS SÁNDOR

19'

2 - 0

 

 

2 - 1

49'

BORVETŐ ÁRON

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 11 9 1 1 27 5 22 28 12.2
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 11 8 2 1 21 7 14 26 10.8
3 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 11 8 0 3 23 9 14 24 11.3
4 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 11 7 2 2 21 15 6 23 10.1
5 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 11 7 1 3 17 10 7 22 12.4
6 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 11 6 2 3 14 10 4 20 11.4
7 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 11 5 3 3 27 19 8 18 11.4
8 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 11 5 2 4 20 17 3 17 10
9 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 11 5 2 4 16 13 3 17 11.1
10 SC SOPRON SC SOPRON 11 5 2 4 15 15 0 17 11.6
11 BICSKEI TC BICSKEI TC 11 5 1 5 16 18 -2 16 10.3
12 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 11 4 2 5 19 17 2 14 11.6
13 ZTE FC II. ZTE FC II. 11 2 6 3 14 20 -6 12 11
14 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 11 3 2 6 16 16 0 11 9.5
15 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 11 3 2 6 14 20 -6 11 8.7
16 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 11 3 0 8 21 29 -8 9 9.5
17 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 11 2 3 6 15 20 -5 9 10.1
18 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 11 2 3 6 14 27 -13 9 8
19 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 11 1 1 9 9 29 -20 4 9.6
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 11 1 1 9 12 35 -23 4 9.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 6 3 3 0 7 2 5 12 5 3 2 0 4 1 3 11 11 6 5 0 11 3 8 23
2 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 6 3 2 1 5 2 3 11 5 3 2 0 5 1 4 11 11 6 4 1 10 3 7 22
3 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 6 4 2 0 7 3 4 14 5 2 1 2 2 4 -2 7 11 6 3 2 9 7 2 21
4 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 4 3 1 0 6 2 4 10 7 2 4 1 4 3 1 10 11 5 5 1 10 5 5 20
5 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 6 3 2 1 5 3 2 11 5 2 2 1 5 3 2 8 11 5 4 2 10 6 4 19
6 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 6 3 2 1 5 3 2 11 5 2 2 1 4 3 1 8 11 5 4 2 9 6 3 19
7 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 6 4 2 0 9 0 9 14 5 1 1 3 3 5 -2 4 11 5 3 3 12 5 7 18
8 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 6 3 2 1 5 1 4 11 5 2 1 2 3 3 0 7 11 5 3 3 8 4 4 18
9 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 6 2 3 1 6 5 1 9 5 2 2 1 4 3 1 8 11 4 5 2 10 8 2 17
10 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 6 2 2 2 6 4 2 8 5 2 0 3 4 5 -1 6 11 4 2 5 10 9 1 14
11 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 6 2 2 2 3 3 0 8 5 1 2 2 2 4 -2 5 11 3 4 4 5 7 -2 13
12 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 4 1 3 0 4 3 1 6 7 1 4 2 1 4 -3 7 11 2 7 2 5 7 -2 13
13 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 5 2 0 3 4 6 -2 6 6 1 3 2 3 4 -1 6 11 3 3 5 7 10 -3 12
14 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 5 1 2 2 3 2 1 5 6 1 4 1 1 2 -1 7 11 2 6 3 4 4 0 12
15 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 5 1 3 1 2 2 0 6 6 1 3 2 2 3 -1 6 11 2 6 3 4 5 -1 12
16 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 5 2 1 2 9 7 2 7 6 0 1 5 3 9 -6 1 11 2 2 7 12 16 -4 8
17 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 6 1 4 1 1 1 0 7 5 0 1 4 2 7 -5 1 11 1 5 5 3 8 -5 8
18 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 3 0 2 1 0 1 -1 2 8 1 3 4 5 10 -5 6 11 1 5 5 5 11 -6 8
19 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 6 1 1 4 2 4 -2 4 5 0 2 3 4 9 -5 2 11 1 3 7 6 13 -7 6
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 7 1 2 4 4 8 -4 5 4 0 1 3 1 10 -9 1 11 1 3 7 5 18 -13 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 6 6 0 0 17 0 17 18 5 3 1 1 10 5 5 10 11 9 1 1 27 5 22 28
2 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 6 4 1 1 13 4 9 13 5 4 1 0 8 3 5 13 11 8 2 1 21 7 14 26
3 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 6 3 0 3 11 7 4 9 5 5 0 0 12 2 10 15 11 8 0 3 23 9 14 24
4 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 6 5 1 0 16 6 10 16 5 2 1 2 5 9 -4 7 11 7 2 2 21 15 6 23
5 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 5 4 0 1 9 3 6 12 6 3 1 2 8 7 1 10 11 7 1 3 17 10 7 22
6 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 6 4 0 2 8 5 3 12 5 2 2 1 6 5 1 8 11 6 2 3 14 10 4 20
7 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 6 3 2 1 18 12 6 11 5 2 1 2 9 7 2 7 11 5 3 3 27 19 8 18
8 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 6 2 2 2 11 11 0 8 5 3 0 2 9 6 3 9 11 5 2 4 20 17 3 17
9 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 6 2 2 2 8 8 0 8 5 3 0 2 8 5 3 9 11 5 2 4 16 13 3 17
10 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 6 2 2 2 9 9 0 8 5 3 0 2 6 6 0 9 11 5 2 4 15 15 0 17
11 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 4 3 0 1 8 5 3 9 7 2 1 4 8 13 -5 7 11 5 1 5 16 18 -2 16
12 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 5 1 2 2 7 10 -3 5 6 3 0 3 12 7 5 9 11 4 2 5 19 17 2 14
13 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 4 1 3 0 9 8 1 6 7 1 3 3 5 12 -7 6 11 2 6 3 14 20 -6 12
14 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 5 2 1 2 10 5 5 7 6 1 1 4 6 11 -5 4 11 3 2 6 16 16 0 11
15 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 6 2 1 3 7 9 -2 7 5 1 1 3 7 11 -4 4 11 3 2 6 14 20 -6 11
16 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 5 3 0 2 14 10 4 9 6 0 0 6 7 19 -12 0 11 3 0 8 21 29 -8 9
17 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 6 2 0 4 8 9 -1 6 5 0 3 2 7 11 -4 3 11 2 3 6 15 20 -5 9
18 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 3 1 0 2 3 6 -3 3 8 1 3 4 11 21 -10 6 11 2 3 6 14 27 -13 9
19 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 6 1 1 4 4 10 -6 4 5 0 0 5 5 19 -14 0 11 1 1 9 9 29 -20 4
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 7 1 1 5 9 15 -6 4 4 0 0 4 3 20 -17 0 11 1 1 9 12 35 -23 4
 
BALATONFÜREDI FC
-2 - 3--0 - 1--0 - 3---0 - 2----2 - 1-0 - 0
BKV ELŐRE
---2 - 1--0 - 1-3 - 40 - 1---0 - 13 - 1----
BICSKEI TC
-3 - 0----2 - 1--1 - 3--2 - 1------
ÉRDI VSE
--2 - 0-2 - 00 - 0-2 - 3---2 - 1------5 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 1--0 - 21 - 5------------1 - 11 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
-1 - 12 - 1---0 - 1--3 - 2--1 - 2-----1 - 1
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
----0 - 40 - 1---3 - 1---------
KOMÁROM VSE
---0 - 11 - 0-3 - 1-1 - 00 - 1----3 - 2----
LIPÓT PÉKSÉG SE
-3 - 3----2 - 2---3 - 1-4 - 2-6 - 2-0 - 2--
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
5 - 0--1 - 1-----------0 - 1-1 - 23 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 0--0 - 12 - 1----2 - 0--------2 - 1
NAGYATÁDI FC
--1 - 2-1 - 2-2 - 3--1 - 1---0 - 34 - 10 - 3---
PÁPAI PERUTZ FC
-3 - 2-----1 - 1---5 - 22 - 2---0 - 3-0 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
----1 - 4----3 - 10 - 0--0 - 12 - 11 - 2---
SC SOPRON
2 - 0-----1 - 1-1 - 1---1 - 2--0 - 4-4 - 1-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
5 - 4--2 - 3----------3 - 11 - 2-3 - 0-
TATABÁNYAI SC
--2 - 0---6 - 1-1 - 0---1 - 3---1 - 20 - 1-
III. KER. TVE
------3 - 0--1 - 0-7 - 0-2 - 03 - 01 - 0---
VLS VESZPRÉM
--2 - 0--2 - 1--3 - 2--5 - 02 - 1----2 - 2-
ZTE FC II.
-1 - 12 - 2---4 - 32 - 2-----------

Meccsek

BALATONFÜREDI FC

2020. 08. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
ZTE FC II.
2020. 08. 09. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BALATONFÜREDI FC
2020. 08. 12. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 08. 16. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 08. 16. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
BALATONFÜREDI FC
2020. 08. 23. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
BICSKEI TC
2020. 08. 26. 16:30
ESK Ménfőcsanak
2020. 08. 26. 16:30
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
BALATONFÜREDI FC
2020. 08. 30. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 09. 23. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 09. 23. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BALATONFÜREDI FC
2020. 09. 09. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 09. 13. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 09. 13. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
BALATONFÜREDI FC
2020. 09. 27. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
III. KER. TVE
2020. 10. 04. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 10. 04. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
BALATONFÜREDI FC
2020. 10. 10. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
NAGYATÁDI FC
2020. 10. 18. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 10. 18. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
BALATONFÜREDI FC
2020. 10. 25. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 11. 01. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 11. 08. 13:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
BALATONFÜREDI FC
2020. 11. 14. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
ÉRDI VSE
2020. 11. 22. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BALATONFÜREDI FC
2020. 11. 29. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 11. 29. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
BALATONFÜREDI FC
2020. 12. 06. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 02. 28. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 02. 28. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
BALATONFÜREDI FC
2021. 03. 07. 14:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
FC NAGYKANIZSA
2021. 03. 14. 14:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2021. 03. 14. 14:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
BALATONFÜREDI FC
2021. 03. 21. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 03. 27. 15:00
Perutz Stadion
2021. 03. 27. 15:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BALATONFÜREDI FC
2021. 04. 04. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 04. 11. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 04. 11. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
BALATONFÜREDI FC
2021. 04. 14. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
SC SOPRON
2021. 04. 18. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 04. 18. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BALATONFÜREDI FC
2021. 04. 25. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
TATABÁNYAI SC
2021. 04. 28. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 04. 28. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
VLS VESZPRÉM
2021. 05. 09. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 05. 09. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
INFO
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 12. 17:30
Agárd Parkerdő Sportpálya
2021. 05. 12. 17:30
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
05. 12. 17:30
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 16. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 05. 16. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
05. 16. 18:00
BKV ELŐRE
2021. 05. 23. 18:00
Érdi Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
05. 23. 18:00
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 30. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 05. 30. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
05. 30. 18:00
KOMÁROM VSE

III. KER. TVE

2020. 08. 02. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 08. 02. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 08. 09. 19:00
Perutz Stadion
2020. 08. 09. 19:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
III. KER. TVE
2020. 08. 12. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 08. 12. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 08. 16. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 08. 16. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
III. KER. TVE
2020. 08. 23. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 08. 23. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SC SOPRON
2020. 08. 26. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 08. 26. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 30. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 08. 30. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
III. KER. TVE
2020. 09. 05. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 05. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
NAGYATÁDI FC
2020. 10. 14. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 10. 14. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
III. KER. TVE
2020. 09. 13. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 13. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 09. 27. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
III. KER. TVE
2020. 10. 04. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 04. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BKV ELŐRE
2020. 10. 10. 15:00
Érdi Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2020. 10. 18. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 18. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KOMÁROM VSE
2020. 10. 25. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 25. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ZTE FC II.
2020. 11. 01. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 01. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 11. 08. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 11. 08. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
III. KER. TVE
2020. 11. 14. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 14. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FC NAGYKANIZSA
2020. 11. 22. 13:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2020. 11. 22. 13:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
III. KER. TVE
2020. 11. 29. 13:00
ESK Ménfőcsanak
2020. 11. 29. 13:00
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
III. KER. TVE
2020. 12. 06. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 12. 06. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 02. 28. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 02. 28. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
III. KER. TVE
2021. 03. 07. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 03. 07. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 03. 14. 14:00
Soproni Városi Stadion
2021. 03. 14. 14:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
III. KER. TVE
2021. 03. 21. 15:00
Iváncsa Sportpálya
2021. 03. 21. 15:00
Iváncsa Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
III. KER. TVE
2021. 03. 27. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 03. 27. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TATABÁNYAI SC
2021. 04. 04. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 04. 04. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
III. KER. TVE
2021. 04. 11. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 04. 11. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
VLS VESZPRÉM
2021. 04. 14. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 04. 14. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2021. 04. 18. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 04. 18. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BALATONFÜREDI FC
2021. 04. 25. 17:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
III. KER. TVE
2021. 04. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 04. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2021. 05. 02. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
III. KER. TVE
2021. 05. 09. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2021. 05. 09. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
INFO
III. KER. TVE
2021. 05. 12. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
05. 12. 17:30
III. KER. TVE
2021. 05. 16. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 05. 16. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
05. 16. 18:00
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 05. 23. 18:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 05. 23. 18:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
05. 23. 18:00
III. KER. TVE
2021. 05. 30. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 05. 30. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
05. 30. 18:00
BICSKEI TC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple