Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 12. forduló

2020.10.04 - 15:00

Veszprém, Veszprémi Városi Stadion

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
BANA GERGELY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PERÁK ANDRÁS, PÁHOKI ZSOLT
VLS VESZPRÉM
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
90'
45'

Gólok

MAJOR NORBERT

22'

1 - 0

 

 

1 - 1

69'

BALOGH ÁDÁM MÁRK

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 12 10 1 1 28 5 23 31 12.4
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 12 8 2 2 22 9 13 26 10.8
3 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 12 8 0 4 23 11 12 24 11.7
4 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 12 7 3 2 22 16 6 24 10.7
5 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 12 7 2 3 17 10 7 23 12.2
6 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 12 6 3 3 30 20 10 21 10.8
7 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 12 6 2 4 15 13 2 20 11.2
8 SC SOPRON SC SOPRON 12 6 2 4 17 16 1 20 10.8
9 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 12 5 3 4 20 17 3 18 9.5
10 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 12 5 3 4 17 14 3 18 11.3
11 BICSKEI TC BICSKEI TC 12 5 2 5 17 19 -2 17 10.6
12 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 12 4 3 5 20 18 2 15 11.6
13 ZTE FC II. ZTE FC II. 12 3 6 3 16 20 -4 15 11.8
14 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 12 4 2 6 16 20 -4 14 9.8
15 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 12 3 3 6 17 17 0 12 9.7
16 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 12 2 4 6 15 28 -13 10 7.6
17 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 12 3 0 9 21 31 -10 9 9.6
18 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 12 2 3 7 15 21 -6 9 9.5
19 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 12 2 1 9 11 29 -18 7 9.2
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 12 1 1 10 12 37 -25 4 9.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 7 5 2 0 8 3 5 17 5 2 1 2 2 4 -2 7 12 7 3 2 10 7 3 24
2 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 6 3 3 0 7 2 5 12 6 3 3 0 5 2 3 12 12 6 6 0 12 4 8 24
3 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 7 3 2 2 5 3 2 11 5 3 2 0 5 1 4 11 12 6 4 2 10 4 6 22
4 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 6 3 2 1 5 3 2 11 6 3 2 1 6 3 3 11 12 6 4 2 11 6 5 22
5 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 6 3 2 1 5 3 2 11 6 3 2 1 5 3 2 11 12 6 4 2 10 6 4 22
6 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 5 3 2 0 6 2 4 11 7 2 4 1 4 3 1 10 12 5 6 1 10 5 5 21
7 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 7 4 3 0 9 0 9 15 5 1 1 3 3 5 -2 4 12 5 4 3 12 5 7 19
8 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 6 3 2 1 5 1 4 11 6 2 2 2 3 3 0 8 12 5 4 3 8 4 4 19
9 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 7 2 3 2 6 6 0 9 5 2 2 1 4 3 1 8 12 4 5 3 10 9 1 17
10 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 4 1 3 0 4 3 1 6 8 2 4 2 2 4 -2 10 12 3 7 2 6 7 -1 16
11 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 7 2 3 2 6 4 2 9 5 2 0 3 4 5 -1 6 12 4 3 5 10 9 1 15
12 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 7 2 3 2 4 4 0 9 5 1 2 2 2 4 -2 5 12 3 5 4 6 8 -2 14
13 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 5 2 0 3 4 6 -2 6 7 1 4 2 3 4 -1 7 12 3 4 5 7 10 -3 13
14 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 5 1 3 1 2 2 0 6 7 1 4 2 2 3 -1 7 12 2 7 3 4 5 -1 13
15 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 6 1 2 3 3 3 0 5 6 1 4 1 1 2 -1 7 12 2 6 4 4 5 -1 12
16 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 6 1 1 4 2 4 -2 4 6 1 2 3 5 9 -4 5 12 2 3 7 7 13 -6 9
17 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 6 1 4 1 1 1 0 7 6 0 2 4 2 7 -5 2 12 1 6 5 3 8 -5 9
18 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 6 2 1 3 9 8 1 7 6 0 1 5 3 9 -6 1 12 2 2 8 12 17 -5 8
19 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 3 0 2 1 0 1 -1 2 9 1 3 5 5 11 -6 6 12 1 5 6 5 12 -7 8
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 8 1 3 4 4 8 -4 6 4 0 1 3 1 10 -9 1 12 1 4 7 5 18 -13 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 7 7 0 0 18 0 18 21 5 3 1 1 10 5 5 10 12 10 1 1 28 5 23 31
2 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 6 4 1 1 13 4 9 13 6 4 1 1 9 5 4 13 12 8 2 2 22 9 13 26
3 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 7 3 0 4 11 9 2 9 5 5 0 0 12 2 10 15 12 8 0 4 23 11 12 24
4 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 7 5 2 0 17 7 10 17 5 2 1 2 5 9 -4 7 12 7 3 2 22 16 6 24
5 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 5 4 0 1 9 3 6 12 7 3 2 2 8 7 1 11 12 7 2 3 17 10 7 23
6 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 7 4 2 1 21 13 8 14 5 2 1 2 9 7 2 7 12 6 3 3 30 20 10 21
7 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 6 4 0 2 8 5 3 12 6 2 2 2 7 8 -1 8 12 6 2 4 15 13 2 20
8 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 7 3 2 2 11 10 1 11 5 3 0 2 6 6 0 9 12 6 2 4 17 16 1 20
9 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 7 2 3 2 11 11 0 9 5 3 0 2 9 6 3 9 12 5 3 4 20 17 3 18
10 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 6 2 2 2 8 8 0 8 6 3 1 2 9 6 3 10 12 5 3 4 17 14 3 18
11 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 5 3 1 1 9 6 3 10 7 2 1 4 8 13 -5 7 12 5 2 5 17 19 -2 17
12 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 5 1 2 2 7 10 -3 5 7 3 1 3 13 8 5 10 12 4 3 5 20 18 2 15
13 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 4 1 3 0 9 8 1 6 8 2 3 3 7 12 -5 9 12 3 6 3 16 20 -4 15
14 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 6 2 1 3 7 9 -2 7 6 2 1 3 9 11 -2 7 12 4 2 6 16 20 -4 14
15 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 6 2 2 2 11 6 5 8 6 1 1 4 6 11 -5 4 12 3 3 6 17 17 0 12
16 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 3 1 0 2 3 6 -3 3 9 1 4 4 12 22 -10 7 12 2 4 6 15 28 -13 10
17 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 6 3 0 3 14 12 2 9 6 0 0 6 7 19 -12 0 12 3 0 9 21 31 -10 9
18 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 6 2 0 4 8 9 -1 6 6 0 3 3 7 12 -5 3 12 2 3 7 15 21 -6 9
19 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 6 1 1 4 4 10 -6 4 6 1 0 5 7 19 -12 3 12 2 1 9 11 29 -18 7
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 8 1 1 6 9 17 -8 4 4 0 0 4 3 20 -17 0 12 1 1 10 12 37 -25 4
 
BALATONFÜREDI FC
-2 - 3--0 - 1--0 - 3---0 - 2----2 - 1-0 - 0
BKV ELŐRE
---2 - 1--0 - 1-3 - 40 - 1---0 - 13 - 1----
BICSKEI TC
-3 - 0-1 - 1--2 - 1--1 - 3--2 - 1------
ÉRDI VSE
--2 - 0-2 - 00 - 0-2 - 3---2 - 1------5 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 1--0 - 21 - 5------------1 - 11 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
-1 - 12 - 1---0 - 1--3 - 2--1 - 2-----1 - 1
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
----0 - 40 - 1---3 - 1---------
KOMÁROM VSE
---0 - 11 - 0-3 - 1-1 - 00 - 1----3 - 2----
LIPÓT PÉKSÉG SE
-3 - 3----2 - 23 - 1--3 - 1-4 - 2-6 - 2-0 - 2--
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
5 - 0--1 - 1-1 - 1---------0 - 1-1 - 23 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 0--0 - 12 - 1----2 - 0--------2 - 1
NAGYATÁDI FC
--1 - 2-1 - 2-2 - 3--1 - 1--0 - 20 - 34 - 10 - 3---
PÁPAI PERUTZ FC
-3 - 2-----1 - 1--0 - 05 - 22 - 2---0 - 3-0 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
----1 - 4----3 - 10 - 0--0 - 12 - 11 - 2---
SC SOPRON
2 - 0--2 - 1--1 - 1-1 - 1---1 - 2--0 - 4-4 - 1-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
5 - 4--2 - 3----------3 - 11 - 2-3 - 00 - 2
TATABÁNYAI SC
0 - 2-2 - 0---6 - 1-1 - 0---1 - 3---1 - 20 - 1-
III. KER. TVE
-1 - 0----3 - 0--1 - 0-7 - 0-2 - 03 - 01 - 0---
VLS VESZPRÉM
--2 - 0--2 - 11 - 1-3 - 2--5 - 02 - 1----2 - 2-
ZTE FC II.
-1 - 12 - 2---4 - 32 - 2-----------

Meccsek

VLS VESZPRÉM

2020. 08. 02. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 08. 02. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 08. 09. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 08. 09. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
VLS VESZPRÉM
2020. 08. 12. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 08. 12. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
BICSKEI TC
2020. 08. 16. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 08. 16. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
VLS VESZPRÉM
2020. 08. 23. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 08. 23. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 08. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
VLS VESZPRÉM
2020. 08. 30. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 08. 30. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 09. 05. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 09. 05. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
VLS VESZPRÉM
2020. 10. 14. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 10. 14. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
III. KER. TVE
2020. 10. 28. 13:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 10. 28. 13:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
VLS VESZPRÉM
2020. 09. 27. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
2020. 09. 27. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
NAGYATÁDI FC
2020. 10. 04. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
2020. 10. 04. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 10. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 10. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
VLS VESZPRÉM
2020. 10. 18. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 10. 18. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
BALATONFÜREDI FC
2020. 10. 25. 13:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
VLS VESZPRÉM
2020. 12. 09. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2020. 12. 09. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
ÉRDI VSE
2020. 11. 08. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
VLS VESZPRÉM
2020. 11. 14. 13:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 11. 14. 13:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
ZTE FC II.
2020. 11. 22. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
VLS VESZPRÉM
2020. 11. 29. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 11. 29. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
VLS VESZPRÉM
2020. 12. 06. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2020. 12. 06. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
FC NAGYKANIZSA
2021. 02. 28. 14:00
Bicskei TC Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
VLS VESZPRÉM
2021. 03. 07. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 03. 07. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 03. 14. 14:30
Perutz Stadion
2021. 03. 14. 14:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
VLS VESZPRÉM
2021. 03. 21. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 03. 21. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 03. 27. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 03. 27. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
VLS VESZPRÉM
2021. 04. 04. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 04. 04. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
SC SOPRON
2021. 04. 11. 16:30
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
VLS VESZPRÉM
2021. 04. 14. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 04. 14. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
TATABÁNYAI SC
2021. 04. 18. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 04. 18. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
VLS VESZPRÉM
2021. 04. 25. 17:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
VLS VESZPRÉM
2021. 04. 28. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 04. 28. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
VLS VESZPRÉM
2021. 05. 09. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 05. 09. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
BKV ELŐRE
2021. 05. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
VLS VESZPRÉM
2021. 05. 16. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 05. 16. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
KOMÁROM VSE
2021. 05. 23. 11:00
ZTE Aréna
2021. 05. 23. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
VLS VESZPRÉM
2021. 05. 30. 18:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 05. 30. 18:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR

GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ

2020. 08. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 09. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 08. 09. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 12. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 16. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 08. 16. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 23. 17:30
ZTE Aréna
2020. 08. 23. 17:30
ZTE Aréna
ZTE FC II.
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 26. 17:30
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 30. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 08. 30. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 09. 05. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 09. 05. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 09. 09. 16:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 09. 13. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 09. 13. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 09. 27. 16:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
FC NAGYKANIZSA
2020. 10. 04. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
2020. 10. 04. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 10. 10. 15:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
BICSKEI TC
2020. 10. 18. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 10. 18. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 10. 25. 13:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 11. 01. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 11. 08. 13:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 14. 13:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 11. 22. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 11. 29. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
ÉRDI VSE
2020. 12. 06. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 02. 28. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 02. 28. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
KOMÁROM VSE
2021. 03. 07. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 03. 07. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
SC SOPRON
2021. 03. 14. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 03. 14. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
ZTE FC II.
2021. 03. 21. 15:00
Iváncsa Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Iváncsa Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
III. KER. TVE
2021. 03. 27. 15:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 04. 04. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 04. 04. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
TATABÁNYAI SC
2021. 04. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 04. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 04. 14. 16:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
NAGYATÁDI FC
2021. 04. 18. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 04. 18. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 04. 25. 17:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
VLS VESZPRÉM
2021. 04. 28. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
2021. 04. 28. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 05. 02. 17:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 09. 17:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 05. 09. 17:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 05. 12. 17:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 16. 18:00
Perutz Stadion
2021. 05. 16. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 05. 23. 18:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
BKV ELŐRE
2021. 05. 30. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 05. 30. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->