Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 13. forduló

2020.10.10 - 15:00

Érd, Érdi Sporttelep

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
NAGY RÓBERT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BERÉNYI ÁKOS, MÁRKUS PÉTER
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

41'

ERDEI GÁBOR

 

0 - 2

55'

TAMÁSI ZSOLT

 

0 - 3

80'

RABATIN RICHÁRD

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 13 11 1 1 31 5 26 34 11.8
2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 13 8 2 3 23 10 13 26 12.7
3 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 13 8 2 3 22 12 10 26 10
4 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 13 8 1 4 24 12 12 25 12.3
5 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 13 7 4 2 22 16 6 25 10.9
6 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 13 7 3 3 32 21 11 24 11.2
7 SC SOPRON SC SOPRON 13 7 2 4 20 17 3 23 10.8
8 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 13 6 3 4 19 14 5 21 11.2
9 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 13 6 2 5 16 16 0 20 10.8
10 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 13 5 3 5 25 18 7 18 11.7
11 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 13 5 3 5 20 19 1 18 9.3
12 BICSKEI TC BICSKEI TC 13 5 2 6 17 21 -4 17 10.6
13 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 13 4 3 6 16 20 -4 15 9.3
14 ZTE FC II. ZTE FC II. 13 3 6 4 17 22 -5 15 11.2
15 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 13 3 4 6 17 28 -11 13 7.8
16 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 13 3 3 7 17 22 -5 12 9.5
17 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 13 3 1 9 17 30 -13 10 10
18 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 13 2 4 7 16 22 -6 10 9.2
19 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 13 3 0 10 21 37 -16 9 9.2
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 13 1 1 11 13 43 -30 4 10.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 7 4 2 1 7 3 4 14 6 3 2 1 6 3 3 11 13 7 4 2 13 6 7 25
2 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 7 5 2 0 8 3 5 17 6 2 2 2 2 4 -2 8 13 7 4 2 10 7 3 25
3 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 7 3 3 1 7 3 4 12 6 3 3 0 5 2 3 12 13 6 6 1 12 5 7 24
4 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 7 3 2 2 5 3 2 11 6 3 3 0 5 1 4 12 13 6 5 2 10 4 6 23
5 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 7 3 3 1 5 3 2 12 6 3 2 1 5 3 2 11 13 6 5 2 10 6 4 23
6 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 7 4 3 0 9 0 9 15 6 2 1 3 4 5 -1 7 13 6 4 3 13 5 8 22
7 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 5 3 2 0 6 2 4 11 8 2 4 2 4 4 0 10 13 5 6 2 10 6 4 21
8 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 7 3 3 1 5 1 4 12 6 2 2 2 3 3 0 8 13 5 5 3 8 4 4 20
9 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 7 2 3 2 6 6 0 9 6 3 2 1 6 3 3 11 13 5 5 3 12 9 3 20
10 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 6 3 0 3 6 6 0 9 7 1 4 2 3 4 -1 7 13 4 4 5 9 10 -1 16
11 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 6 2 3 1 6 2 4 9 7 1 4 2 2 3 -1 7 13 3 7 3 8 5 3 16
12 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 5 1 3 1 4 5 -1 6 8 2 4 2 2 4 -2 10 13 3 7 3 6 9 -3 16
13 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 7 2 3 2 6 4 2 9 6 2 0 4 4 7 -3 6 13 4 3 6 10 11 -1 15
14 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 7 2 3 2 4 4 0 9 6 1 3 2 2 4 -2 6 13 3 6 4 6 8 -2 15
15 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 7 2 1 4 5 5 0 7 6 1 2 3 5 9 -4 5 13 3 3 7 10 14 -4 12
16 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 6 1 2 3 3 3 0 5 7 1 4 2 1 4 -3 7 13 2 6 5 4 7 -3 12
17 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 4 1 2 1 1 1 0 5 9 1 3 5 5 11 -6 6 13 2 5 6 6 12 -6 11
18 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 7 1 5 1 1 1 0 8 6 0 2 4 2 7 -5 2 13 1 7 5 3 8 -5 10
19 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 6 2 1 3 9 8 1 7 7 0 1 6 3 13 -10 1 13 2 2 9 12 21 -9 8
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 8 1 3 4 4 8 -4 6 5 0 1 4 2 13 -11 1 13 1 4 8 6 21 -15 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 7 7 0 0 18 0 18 21 6 4 1 1 13 5 8 13 13 11 1 1 31 5 26 34
2 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 6 5 0 1 15 3 12 15 7 3 2 2 8 7 1 11 13 8 2 3 23 10 13 26
3 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 7 4 1 2 13 7 6 13 6 4 1 1 9 5 4 13 13 8 2 3 22 12 10 26
4 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 7 3 0 4 11 9 2 9 6 5 1 0 13 3 10 16 13 8 1 4 24 12 12 25
5 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 7 5 2 0 17 7 10 17 6 2 2 2 5 9 -4 8 13 7 4 2 22 16 6 25
6 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 7 4 2 1 21 13 8 14 6 3 1 2 11 8 3 10 13 7 3 3 32 21 11 24
7 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 7 3 2 2 11 10 1 11 6 4 0 2 9 7 2 12 13 7 2 4 20 17 3 23
8 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 7 3 2 2 10 8 2 11 6 3 1 2 9 6 3 10 13 6 3 4 19 14 5 21
9 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 7 4 0 3 9 8 1 12 6 2 2 2 7 8 -1 8 13 6 2 5 16 16 0 20
10 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 6 2 2 2 12 10 2 8 7 3 1 3 13 8 5 10 13 5 3 5 25 18 7 18
11 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 7 2 3 2 11 11 0 9 6 3 0 3 9 8 1 9 13 5 3 5 20 19 1 18
12 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 5 3 1 1 9 6 3 10 8 2 1 5 8 15 -7 7 13 5 2 6 17 21 -4 17
13 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 7 2 2 3 7 9 -2 8 6 2 1 3 9 11 -2 7 13 4 3 6 16 20 -4 15
14 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 5 1 3 1 10 10 0 6 8 2 3 3 7 12 -5 9 13 3 6 4 17 22 -5 15
15 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 4 2 0 2 5 6 -1 6 9 1 4 4 12 22 -10 7 13 3 4 6 17 28 -11 13
16 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 6 2 2 2 11 6 5 8 7 1 1 5 6 16 -10 4 13 3 3 7 17 22 -5 12
17 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 7 2 1 4 10 11 -1 7 6 1 0 5 7 19 -12 3 13 3 1 9 17 30 -13 10
18 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 7 2 1 4 9 10 -1 7 6 0 3 3 7 12 -5 3 13 2 4 7 16 22 -6 10
19 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 6 3 0 3 14 12 2 9 7 0 0 7 7 25 -18 0 13 3 0 10 21 37 -16 9
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 8 1 1 6 9 17 -8 4 5 0 0 5 4 26 -22 0 13 1 1 11 13 43 -30 4
 
BALATONFÜREDI FC
-2 - 3--0 - 1--0 - 3--6 - 10 - 2----2 - 1-0 - 0
BKV ELŐRE
---2 - 1--0 - 1-3 - 40 - 1---0 - 13 - 11 - 1---
BICSKEI TC
-3 - 0-1 - 1--2 - 1--1 - 3--2 - 1------
ÉRDI VSE
--2 - 0-2 - 00 - 0-2 - 3---2 - 1----0 - 3-5 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 1--0 - 21 - 5---5 - 0--------1 - 11 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
-1 - 12 - 1---0 - 1--3 - 2-2 - 01 - 2-----1 - 1
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
--2 - 0-0 - 40 - 1---3 - 1---------
KOMÁROM VSE
---0 - 11 - 0-3 - 1-1 - 00 - 1---1 - 33 - 2----
LIPÓT PÉKSÉG SE
-3 - 3----2 - 23 - 1--3 - 1-4 - 2-6 - 2-0 - 2--
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
5 - 0--1 - 1-1 - 1---------0 - 1-1 - 23 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 0--0 - 12 - 1----2 - 0----6 - 0---2 - 1
NAGYATÁDI FC
--1 - 2-1 - 2-2 - 3--1 - 1--0 - 20 - 34 - 10 - 3---
PÁPAI PERUTZ FC
-3 - 2-----1 - 1--0 - 05 - 22 - 2---0 - 3-0 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
----1 - 4----3 - 10 - 0--0 - 12 - 11 - 2-0 - 0-
SC SOPRON
2 - 0--2 - 1--1 - 1-1 - 1---1 - 2--0 - 4-4 - 1-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
5 - 4--2 - 3----------3 - 11 - 2-3 - 00 - 2
TATABÁNYAI SC
0 - 2-2 - 0---6 - 1-1 - 0---1 - 3---1 - 20 - 1-
III. KER. TVE
-1 - 0----3 - 0--1 - 0-7 - 0-2 - 03 - 01 - 0---
VLS VESZPRÉM
--2 - 0--2 - 11 - 1-3 - 2--5 - 02 - 1----2 - 2-
ZTE FC II.
-1 - 12 - 2---4 - 32 - 21 - 2----------

Meccsek

ÉRDI VSE

2020. 08. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 09. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
ÉRDI VSE
2020. 08. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
ZTE FC II.
2020. 08. 16. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
ÉRDI VSE
2020. 08. 23. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 08. 26. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 08. 26. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
ÉRDI VSE
2020. 08. 30. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BICSKEI TC
2020. 09. 05. 16:30
ESK Ménfőcsanak
2020. 09. 05. 16:30
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
ÉRDI VSE
2020. 09. 09. 16:30
Érdi Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
ÉRDI VSE
2020. 09. 27. 16:00
Érdi Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 10. 04. 15:30
Soproni Városi Stadion
2020. 10. 04. 15:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
ÉRDI VSE
2020. 10. 10. 15:00
Érdi Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2020. 11. 18. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 11. 18. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
TATABÁNYAI SC
2020. 12. 02. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 12. 02. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
ÉRDI VSE
2020. 12. 09. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2020. 12. 09. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
ÉRDI VSE
2020. 12. 11. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 12. 11. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 11. 14. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
ÉRDI VSE
2020. 11. 22. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BKV ELŐRE
2020. 11. 29. 13:00
Agárd Parkerdő Sportpálya
2020. 11. 29. 13:00
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
ÉRDI VSE
2020. 12. 06. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
KOMÁROM VSE
2021. 02. 28. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2021. 02. 28. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
02. 28. 11:00
ÉRDI VSE
2021. 03. 07. 14:30
Érdi Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
03. 07. 14:30
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 03. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 03. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
03. 14. 11:00
ÉRDI VSE
2021. 03. 21. 15:00
Érdi Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
03. 21. 15:00
FC NAGYKANIZSA
2021. 03. 27. 15:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2021. 03. 27. 15:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
03. 27. 15:00
ÉRDI VSE
2021. 04. 04. 16:30
Érdi Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
04. 04. 16:30
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 04. 11. 16:30
Perutz Stadion
2021. 04. 11. 16:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
04. 11. 16:30
ÉRDI VSE
2021. 04. 14. 16:30
Érdi Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
04. 14. 16:30
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 04. 18. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 04. 18. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
04. 18. 17:00
ÉRDI VSE
2021. 04. 25. 17:00
Érdi Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
04. 25. 17:00
SC SOPRON
2021. 04. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 04. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
04. 28. 17:00
ÉRDI VSE
2021. 05. 02. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 05. 02. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
05. 02. 17:30
ÉRDI VSE
2021. 05. 09. 17:30
Érdi Sporttelep
2021. 05. 09. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
05. 09. 17:30
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
05. 12. 17:30
VLS VESZPRÉM
2021. 05. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 05. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
05. 16. 11:00
ÉRDI VSE
2021. 05. 23. 18:00
Érdi Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
05. 23. 18:00
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 30. 18:00
BKV Előre Stadion
2021. 05. 30. 18:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
05. 30. 18:00
ÉRDI VSE

III. KER. TVE

2020. 08. 02. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 08. 02. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 08. 09. 19:00
Perutz Stadion
2020. 08. 09. 19:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
III. KER. TVE
2020. 08. 12. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 08. 12. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 08. 16. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 08. 16. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
III. KER. TVE
2020. 08. 23. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 08. 23. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SC SOPRON
2020. 08. 26. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 08. 26. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 30. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 08. 30. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
III. KER. TVE
2020. 09. 05. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 05. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
NAGYATÁDI FC
2020. 10. 14. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 10. 14. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
III. KER. TVE
2020. 09. 13. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 13. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 09. 27. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
III. KER. TVE
2020. 10. 04. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 04. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BKV ELŐRE
2020. 10. 10. 15:00
Érdi Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2020. 10. 18. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 18. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KOMÁROM VSE
2020. 10. 25. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 25. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ZTE FC II.
2020. 11. 01. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 01. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 11. 08. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 11. 08. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
III. KER. TVE
2020. 11. 14. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 14. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FC NAGYKANIZSA
2020. 11. 22. 13:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2020. 11. 22. 13:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
III. KER. TVE
2020. 11. 29. 13:00
ESK Ménfőcsanak
2020. 11. 29. 13:00
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
III. KER. TVE
2020. 12. 06. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 12. 06. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 02. 28. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 02. 28. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
02. 28. 11:00
III. KER. TVE
2021. 03. 07. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 03. 07. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
03. 07. 14:30
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 03. 14. 14:00
Soproni Városi Stadion
2021. 03. 14. 14:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
03. 14. 14:00
III. KER. TVE
2021. 03. 21. 15:00
Agárd Parkerdő Sportpálya
2021. 03. 21. 15:00
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
03. 21. 15:00
III. KER. TVE
2021. 03. 27. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 03. 27. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
03. 27. 15:00
TATABÁNYAI SC
2021. 04. 04. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 04. 04. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
04. 04. 16:30
III. KER. TVE
2021. 04. 11. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 04. 11. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
04. 11. 16:30
VLS VESZPRÉM
2021. 04. 14. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 04. 14. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
04. 14. 16:30
III. KER. TVE
2021. 04. 18. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 04. 18. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
04. 18. 17:00
BALATONFÜREDI FC
2021. 04. 25. 17:00
BKV Előre Stadion
2021. 04. 25. 17:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
04. 25. 17:00
III. KER. TVE
2021. 04. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 04. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
04. 28. 17:00
ÉRDI VSE
2021. 05. 02. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
05. 02. 17:30
III. KER. TVE
2021. 05. 09. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2021. 05. 09. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
05. 09. 11:00
III. KER. TVE
2021. 05. 12. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
05. 12. 17:30
III. KER. TVE
2021. 05. 16. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 05. 16. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
05. 16. 18:00
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 05. 23. 18:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 05. 23. 18:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
05. 23. 18:00
III. KER. TVE
2021. 05. 30. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 05. 30. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
05. 30. 18:00
BICSKEI TC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple