Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 13. forduló

2020.10.10 - 15:00

Zalaegerszeg, ZTE Aréna

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
SZALAI LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ORSZÁG PÉTER, BLUM DÁNIEL
ZTE FC II.
LIPÓT PÉKSÉG SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

8'

DRAGONER DÁVID FILIP

 

0 - 2

44'

SZABÓ LUKAS
SIMÓ CSONGOR

49'

1 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 13 11 1 1 31 5 26 34 11.8
2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 13 8 2 3 23 10 13 26 12.7
3 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 13 8 2 3 22 12 10 26 10
4 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 13 8 1 4 24 12 12 25 12.3
5 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 13 7 4 2 22 16 6 25 10.9
6 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 13 7 3 3 32 21 11 24 11.2
7 SC SOPRON SC SOPRON 13 7 2 4 20 17 3 23 10.8
8 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 13 6 3 4 19 14 5 21 11.2
9 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 13 6 2 5 16 16 0 20 10.8
10 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 13 5 3 5 25 18 7 18 11.7
11 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 13 5 3 5 20 19 1 18 9.3
12 BICSKEI TC BICSKEI TC 13 5 2 6 17 21 -4 17 10.6
13 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 13 4 3 6 16 20 -4 15 9.3
14 ZTE FC II. ZTE FC II. 13 3 6 4 17 22 -5 15 11.2
15 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 13 3 4 6 17 28 -11 13 7.8
16 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 13 3 3 7 17 22 -5 12 9.5
17 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 13 3 1 9 17 30 -13 10 10
18 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 13 2 4 7 16 22 -6 10 9.2
19 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 13 3 0 10 21 37 -16 9 9.2
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 13 1 1 11 13 43 -30 4 10.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 7 4 2 1 7 3 4 14 6 3 2 1 6 3 3 11 13 7 4 2 13 6 7 25
2 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 7 5 2 0 8 3 5 17 6 2 2 2 2 4 -2 8 13 7 4 2 10 7 3 25
3 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 7 3 3 1 7 3 4 12 6 3 3 0 5 2 3 12 13 6 6 1 12 5 7 24
4 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 7 3 2 2 5 3 2 11 6 3 3 0 5 1 4 12 13 6 5 2 10 4 6 23
5 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 7 3 3 1 5 3 2 12 6 3 2 1 5 3 2 11 13 6 5 2 10 6 4 23
6 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 7 4 3 0 9 0 9 15 6 2 1 3 4 5 -1 7 13 6 4 3 13 5 8 22
7 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 5 3 2 0 6 2 4 11 8 2 4 2 4 4 0 10 13 5 6 2 10 6 4 21
8 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 7 3 3 1 5 1 4 12 6 2 2 2 3 3 0 8 13 5 5 3 8 4 4 20
9 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 7 2 3 2 6 6 0 9 6 3 2 1 6 3 3 11 13 5 5 3 12 9 3 20
10 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 6 3 0 3 6 6 0 9 7 1 4 2 3 4 -1 7 13 4 4 5 9 10 -1 16
11 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 6 2 3 1 6 2 4 9 7 1 4 2 2 3 -1 7 13 3 7 3 8 5 3 16
12 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 5 1 3 1 4 5 -1 6 8 2 4 2 2 4 -2 10 13 3 7 3 6 9 -3 16
13 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 7 2 3 2 6 4 2 9 6 2 0 4 4 7 -3 6 13 4 3 6 10 11 -1 15
14 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 7 2 3 2 4 4 0 9 6 1 3 2 2 4 -2 6 13 3 6 4 6 8 -2 15
15 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 7 2 1 4 5 5 0 7 6 1 2 3 5 9 -4 5 13 3 3 7 10 14 -4 12
16 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 6 1 2 3 3 3 0 5 7 1 4 2 1 4 -3 7 13 2 6 5 4 7 -3 12
17 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 4 1 2 1 1 1 0 5 9 1 3 5 5 11 -6 6 13 2 5 6 6 12 -6 11
18 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 7 1 5 1 1 1 0 8 6 0 2 4 2 7 -5 2 13 1 7 5 3 8 -5 10
19 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 6 2 1 3 9 8 1 7 7 0 1 6 3 13 -10 1 13 2 2 9 12 21 -9 8
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 8 1 3 4 4 8 -4 6 5 0 1 4 2 13 -11 1 13 1 4 8 6 21 -15 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 7 7 0 0 18 0 18 21 6 4 1 1 13 5 8 13 13 11 1 1 31 5 26 34
2 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 6 5 0 1 15 3 12 15 7 3 2 2 8 7 1 11 13 8 2 3 23 10 13 26
3 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 7 4 1 2 13 7 6 13 6 4 1 1 9 5 4 13 13 8 2 3 22 12 10 26
4 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 7 3 0 4 11 9 2 9 6 5 1 0 13 3 10 16 13 8 1 4 24 12 12 25
5 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 7 5 2 0 17 7 10 17 6 2 2 2 5 9 -4 8 13 7 4 2 22 16 6 25
6 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 7 4 2 1 21 13 8 14 6 3 1 2 11 8 3 10 13 7 3 3 32 21 11 24
7 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 7 3 2 2 11 10 1 11 6 4 0 2 9 7 2 12 13 7 2 4 20 17 3 23
8 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 7 3 2 2 10 8 2 11 6 3 1 2 9 6 3 10 13 6 3 4 19 14 5 21
9 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 7 4 0 3 9 8 1 12 6 2 2 2 7 8 -1 8 13 6 2 5 16 16 0 20
10 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 6 2 2 2 12 10 2 8 7 3 1 3 13 8 5 10 13 5 3 5 25 18 7 18
11 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 7 2 3 2 11 11 0 9 6 3 0 3 9 8 1 9 13 5 3 5 20 19 1 18
12 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 5 3 1 1 9 6 3 10 8 2 1 5 8 15 -7 7 13 5 2 6 17 21 -4 17
13 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 7 2 2 3 7 9 -2 8 6 2 1 3 9 11 -2 7 13 4 3 6 16 20 -4 15
14 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 5 1 3 1 10 10 0 6 8 2 3 3 7 12 -5 9 13 3 6 4 17 22 -5 15
15 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 4 2 0 2 5 6 -1 6 9 1 4 4 12 22 -10 7 13 3 4 6 17 28 -11 13
16 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 6 2 2 2 11 6 5 8 7 1 1 5 6 16 -10 4 13 3 3 7 17 22 -5 12
17 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 7 2 1 4 10 11 -1 7 6 1 0 5 7 19 -12 3 13 3 1 9 17 30 -13 10
18 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 7 2 1 4 9 10 -1 7 6 0 3 3 7 12 -5 3 13 2 4 7 16 22 -6 10
19 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 6 3 0 3 14 12 2 9 7 0 0 7 7 25 -18 0 13 3 0 10 21 37 -16 9
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 8 1 1 6 9 17 -8 4 5 0 0 5 4 26 -22 0 13 1 1 11 13 43 -30 4
 
BALATONFÜREDI FC
-2 - 3--0 - 1--0 - 3--6 - 10 - 2----2 - 1-0 - 0
BKV ELŐRE
---2 - 1--0 - 1-3 - 40 - 1---0 - 13 - 11 - 1---
BICSKEI TC
-3 - 0-1 - 1--2 - 1--1 - 3--2 - 1------
ÉRDI VSE
--2 - 0-2 - 00 - 0-2 - 3---2 - 1----0 - 3-5 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 1--0 - 21 - 5---5 - 0--------1 - 11 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
-1 - 12 - 1---0 - 1--3 - 2-2 - 01 - 2-----1 - 1
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
--2 - 0-0 - 40 - 1---3 - 1---------
KOMÁROM VSE
---0 - 11 - 0-3 - 1-1 - 00 - 1---1 - 33 - 2----
LIPÓT PÉKSÉG SE
-3 - 3----2 - 23 - 1--3 - 1-4 - 2-6 - 2-0 - 2--
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
5 - 0--1 - 1-1 - 1---------0 - 1-1 - 23 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 0--0 - 12 - 1----2 - 0----6 - 0---2 - 1
NAGYATÁDI FC
--1 - 2-1 - 2-2 - 3--1 - 1--0 - 20 - 34 - 10 - 3---
PÁPAI PERUTZ FC
-3 - 2-----1 - 1--0 - 05 - 22 - 2---0 - 3-0 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
----1 - 4----3 - 10 - 0--0 - 12 - 11 - 2-0 - 0-
SC SOPRON
2 - 0--2 - 1--1 - 1-1 - 1---1 - 2--0 - 4-4 - 1-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
5 - 4--2 - 3----------3 - 11 - 2-3 - 00 - 2
TATABÁNYAI SC
0 - 2-2 - 0---6 - 1-1 - 0---1 - 3---1 - 20 - 1-
III. KER. TVE
-1 - 0----3 - 0--1 - 0-7 - 0-2 - 03 - 01 - 0---
VLS VESZPRÉM
--2 - 0--2 - 11 - 1-3 - 2--5 - 02 - 1----2 - 2-
ZTE FC II.
-1 - 12 - 2---4 - 32 - 21 - 2----------

Meccsek

ZTE FC II.

2020. 08. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
ZTE FC II.
2020. 08. 09. 17:30
ZTE Aréna
2020. 08. 09. 17:30
ZTE Aréna
ZTE FC II.
BKV ELŐRE
2020. 08. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
ZTE FC II.
2020. 08. 16. 17:30
ZTE Aréna
2020. 08. 16. 17:30
ZTE Aréna
ZTE FC II.
KOMÁROM VSE
2020. 08. 23. 17:30
ZTE Aréna
2020. 08. 23. 17:30
ZTE Aréna
ZTE FC II.
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 26. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
ZTE FC II.
2020. 08. 30. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 08. 30. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
ZTE FC II.
2020. 09. 05. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 09. 05. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
ZTE FC II.
2020. 09. 09. 16:00
Hévíz Városi Stadion
2020. 09. 09. 16:00
Hévíz Városi Stadion
ZTE FC II.
BICSKEI TC
2020. 09. 13. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 09. 13. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
ZTE FC II.
2020. 09. 27. 18:00
Perutz Stadion
2020. 09. 27. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
ZTE FC II.
2020. 10. 04. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
ZTE FC II.
2020. 10. 10. 15:00
ZTE Aréna
2020. 10. 10. 15:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 10. 18. 15:30
Soproni Városi Stadion
2020. 10. 18. 15:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
ZTE FC II.
2020. 10. 25. 13:30
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
ZTE FC II.
2020. 11. 01. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 11. 01. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
ZTE FC II.
2020. 11. 08. 11:00
ZTE Aréna
2020. 11. 08. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
NAGYATÁDI FC
2020. 11. 14. 13:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 11. 14. 13:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
ZTE FC II.
2020. 11. 22. 13:00
ZTE Aréna
2020. 11. 22. 13:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 11. 29. 13:00
ZTE Aréna
2020. 11. 29. 13:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
BALATONFÜREDI FC
2020. 12. 06. 13:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
ZTE FC II.
2021. 02. 27. 13:00
ZTE Aréna
2021. 02. 27. 13:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
ÉRDI VSE
2021. 03. 07. 11:30
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 03. 07. 11:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
ZTE FC II.
2021. 03. 14. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 03. 14. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
ZTE FC II.
2021. 03. 21. 11:00
ZTE Aréna
2021. 03. 21. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 03. 27. 11:00
ZTE Aréna
2021. 03. 27. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 04. 04. 11:00
ZTE Aréna
2021. 04. 04. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
FC NAGYKANIZSA
2021. 04. 11. 16:30
Bicskei TC Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
ZTE FC II.
2021. 04. 14. 16:30
ZTE Aréna
2021. 04. 14. 16:30
ZTE Aréna
ZTE FC II.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 04. 18. 11:00
ZTE Aréna
2021. 04. 18. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 04. 25. 11:00
ZTE Aréna
2021. 04. 25. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 04. 28. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 04. 28. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
ZTE FC II.
2021. 05. 02. 11:00
ZTE Aréna
2021. 05. 02. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
SC SOPRON
2021. 05. 09. 11:00
ZTE Aréna
2021. 05. 09. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
III. KER. TVE
2021. 05. 12. 17:30
ZTE Aréna
2021. 05. 12. 17:30
ZTE Aréna
ZTE FC II.
TATABÁNYAI SC
2021. 05. 16. 18:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 05. 16. 18:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
ZTE FC II.
2021. 05. 23. 11:00
ZTE Aréna
2021. 05. 23. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
VLS VESZPRÉM
2021. 05. 30. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 05. 30. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ZTE FC II.

LIPÓT PÉKSÉG SE

2020. 08. 02. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 08. 02. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 08. 09. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 08. 09. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 12. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 08. 12. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 08. 16. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 08. 16. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
III. KER. TVE
2020. 08. 23. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 08. 23. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 08. 26. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 08. 26. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
NAGYATÁDI FC
2020. 08. 30. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 08. 30. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 09. 05. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 09. 05. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 09. 09. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 09. 13. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 09. 13. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
BKV ELŐRE
2020. 09. 27. 16:00
Érdi Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 10. 04. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 10. 04. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
KOMÁROM VSE
2020. 10. 10. 15:00
ZTE Aréna
2020. 10. 10. 15:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 10. 18. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 10. 18. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 10. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 10. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 11. 01. 13:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 11. 01. 13:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
FC NAGYKANIZSA
2020. 11. 08. 13:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 12. 02. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 12. 02. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 11. 22. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 11. 22. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 29. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 12. 06. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 02. 28. 14:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 02. 28. 14:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
SC SOPRON
2021. 03. 07. 14:30
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 03. 14. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 03. 14. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
TATABÁNYAI SC
2021. 03. 21. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 03. 21. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 03. 27. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 03. 27. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
VLS VESZPRÉM
2021. 04. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 04. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 04. 11. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 04. 11. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
BALATONFÜREDI FC
2021. 04. 14. 16:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 04. 18. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 04. 18. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
ÉRDI VSE
2021. 04. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 04. 28. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 04. 28. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
ZTE FC II.
2021. 05. 02. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 05. 09. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 05. 09. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 05. 12. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 05. 12. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 05. 16. 18:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 05. 16. 18:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
BICSKEI TC
2021. 05. 23. 18:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 05. 30. 18:00
Perutz Stadion
2021. 05. 30. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
LIPÓT PÉKSÉG SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->