Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 14. forduló

2020.10.18 - 14:30

Veszprém, Veszprémi Városi Stadion

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
JUHÁSZ DÁVID
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MOLNÁR ISTVÁN, FRANK VIKTOR LÁSZLÓ
VLS VESZPRÉM
BALATONFÜREDI FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

26'

NAGY ZOÁRD KORNÉL
MAJOR NORBERT

50'

1 - 1

 

 

1 - 2

51'

SZABÓ BENCE
BURUCZ BARNA

95'

2 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 14 12 1 1 34 6 28 37 11.9
2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 14 9 2 3 29 10 19 29 12.3
3 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 14 9 2 3 24 12 12 29 9.6
4 SC SOPRON SC SOPRON 14 8 2 4 22 18 4 26 11.4
5 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 14 7 5 2 24 18 6 26 11.4
6 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 14 8 1 5 24 14 10 25 11.4
7 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 14 7 3 4 32 27 5 24 10.5
8 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 14 6 4 4 20 15 5 22 11.7
9 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 14 6 3 5 27 19 8 21 11.7
10 BICSKEI TC BICSKEI TC 14 6 2 6 20 21 -1 20 11.2
11 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 14 6 2 6 17 19 -2 20 9.8
12 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 14 5 3 6 21 21 0 18 9.3
13 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 14 4 4 6 18 22 -4 16 9.6
14 ZTE FC II. ZTE FC II. 14 3 6 5 18 24 -6 15 10.8
15 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 14 3 5 6 19 30 -11 14 8.1
16 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 14 3 4 7 18 23 -5 13 10
17 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 14 3 3 8 17 25 -8 12 9.7
18 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 14 3 2 9 19 32 -13 11 9.6
19 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 14 3 1 10 22 38 -16 10 9.1
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 14 1 1 12 14 45 -31 4 10.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 7 4 2 1 7 3 4 14 7 3 3 1 6 3 3 12 14 7 5 2 13 6 7 26
2 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 8 5 3 0 10 0 10 18 6 2 1 3 4 5 -1 7 14 7 4 3 14 5 9 25
3 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 8 5 2 1 8 4 4 17 6 2 2 2 2 4 -2 8 14 7 4 3 10 8 2 25
4 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 8 3 4 1 7 3 4 13 6 3 3 0 5 2 3 12 14 6 7 1 12 5 7 25
5 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 7 3 2 2 5 3 2 11 7 3 4 0 5 1 4 13 14 6 6 2 10 4 6 24
6 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 5 3 2 0 6 2 4 11 9 3 4 2 5 4 1 13 14 6 6 2 11 6 5 24
7 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 7 3 3 1 5 3 2 12 7 3 2 2 5 4 1 11 14 6 5 3 10 7 3 23
8 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 7 3 3 1 5 1 4 12 7 2 3 2 3 3 0 9 14 5 6 3 8 4 4 21
9 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 8 2 3 3 6 7 -1 9 6 3 2 1 6 3 3 11 14 5 5 4 12 10 2 20
10 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 6 3 0 3 6 6 0 9 8 2 4 2 4 4 0 10 14 5 4 5 10 10 0 19
11 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 6 2 3 1 6 2 4 9 8 2 4 2 3 3 0 10 14 4 7 3 9 5 4 19
12 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 5 1 3 1 4 5 -1 6 9 2 5 2 2 4 -2 11 14 3 8 3 6 9 -3 17
13 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 8 2 4 2 4 4 0 10 6 1 3 2 2 4 -2 6 14 3 7 4 6 8 -2 16
14 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 8 2 3 3 6 5 1 9 6 2 0 4 4 7 -3 6 14 4 3 7 10 12 -2 15
15 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 7 2 1 4 5 5 0 7 7 2 2 3 6 9 -3 8 14 4 3 7 11 14 -3 15
16 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 7 1 2 4 3 4 -1 5 7 1 4 2 1 4 -3 7 14 2 6 6 4 8 -4 12
17 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 4 1 2 1 1 1 0 5 10 1 4 5 6 12 -6 7 14 2 6 6 7 13 -6 12
18 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 8 1 6 1 2 2 0 9 6 0 2 4 2 7 -5 2 14 1 8 5 4 9 -5 11
19 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 7 2 2 3 9 8 1 8 7 0 1 6 3 13 -10 1 14 2 3 9 12 21 -9 9
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 9 1 4 4 4 8 -4 7 5 0 1 4 2 13 -11 1 14 1 5 8 6 21 -15 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 8 8 0 0 21 1 20 24 6 4 1 1 13 5 8 13 14 12 1 1 34 6 28 37
2 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 6 5 0 1 15 3 12 15 8 4 2 2 14 7 7 14 14 9 2 3 29 10 19 29
3 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 8 5 1 2 15 7 8 16 6 4 1 1 9 5 4 13 14 9 2 3 24 12 12 29
4 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 8 4 2 2 13 11 2 14 6 4 0 2 9 7 2 12 14 8 2 4 22 18 4 26
5 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 8 5 3 0 19 9 10 18 6 2 2 2 5 9 -4 8 14 7 5 2 24 18 6 26
6 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 7 3 0 4 11 9 2 9 7 5 1 1 13 5 8 16 14 8 1 5 24 14 10 25
7 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 8 4 2 2 21 19 2 14 6 3 1 2 11 8 3 10 14 7 3 4 32 27 5 24
8 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 7 3 2 2 10 8 2 11 7 3 2 2 10 7 3 11 14 6 4 4 20 15 5 22
9 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 6 2 2 2 12 10 2 8 8 4 1 3 15 9 6 13 14 6 3 5 27 19 8 21
10 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 5 3 1 1 9 6 3 10 9 3 1 5 11 15 -4 10 14 6 2 6 20 21 -1 20
11 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 7 4 0 3 9 8 1 12 7 2 2 3 8 11 -3 8 14 6 2 6 17 19 -2 20
12 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 8 2 3 3 12 13 -1 9 6 3 0 3 9 8 1 9 14 5 3 6 21 21 0 18
13 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 8 2 3 3 9 11 -2 9 6 2 1 3 9 11 -2 7 14 4 4 6 18 22 -4 16
14 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 5 1 3 1 10 10 0 6 9 2 3 4 8 14 -6 9 14 3 6 5 18 24 -6 15
15 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 4 2 0 2 5 6 -1 6 10 1 5 4 14 24 -10 8 14 3 5 6 19 30 -11 14
16 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 7 2 1 4 9 10 -1 7 7 1 3 3 9 13 -4 6 14 3 4 7 18 23 -5 13
17 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 7 2 2 3 11 9 2 8 7 1 1 5 6 16 -10 4 14 3 3 8 17 25 -8 12
18 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 7 2 1 4 10 11 -1 7 7 1 1 5 9 21 -12 4 14 3 2 9 19 32 -13 11
19 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 7 3 1 3 15 13 2 10 7 0 0 7 7 25 -18 0 14 3 1 10 22 38 -16 10
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 9 1 1 7 10 19 -9 4 5 0 0 5 4 26 -22 0 14 1 1 12 14 45 -31 4
 
BALATONFÜREDI FC
-2 - 3--0 - 1--0 - 3--6 - 10 - 2----2 - 1-0 - 0
BKV ELŐRE
---2 - 1--0 - 1-3 - 40 - 1---0 - 13 - 11 - 1---
BICSKEI TC
-3 - 0-1 - 1--2 - 1--1 - 3--2 - 1------
ÉRDI VSE
--2 - 0-2 - 00 - 0-2 - 3---2 - 1---2 - 00 - 3-5 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 1--0 - 21 - 5---5 - 0--------1 - 11 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
-1 - 12 - 1---0 - 1--3 - 2-2 - 01 - 2-----1 - 1
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
--2 - 0-0 - 40 - 1---3 - 1---------
KOMÁROM VSE
---0 - 11 - 0-3 - 1-1 - 00 - 1---1 - 33 - 2----
LIPÓT PÉKSÉG SE
-3 - 3----2 - 23 - 1-0 - 63 - 1-4 - 2-6 - 2-0 - 2--
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
5 - 0-0 - 31 - 1-1 - 1---------0 - 1-1 - 23 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 0--0 - 12 - 1----2 - 0----6 - 0---2 - 1
NAGYATÁDI FC
-1 - 21 - 2-1 - 2-2 - 3--1 - 1--0 - 20 - 34 - 10 - 3---
PÁPAI PERUTZ FC
-3 - 2--1 - 2--1 - 1--0 - 05 - 22 - 2---0 - 3-0 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
----1 - 4-2 - 2--3 - 10 - 0--0 - 12 - 11 - 2-0 - 0-
SC SOPRON
2 - 0--2 - 1--1 - 1-1 - 1---1 - 2--0 - 4-4 - 12 - 1
THSE-SZABADKIKÖTŐ
5 - 4--2 - 3-1 - 1--------3 - 11 - 2-3 - 00 - 2
TATABÁNYAI SC
0 - 2-2 - 0---6 - 1-1 - 0---1 - 3---1 - 20 - 1-
III. KER. TVE
-1 - 0----3 - 03 - 1-1 - 0-7 - 0-2 - 03 - 01 - 0---
VLS VESZPRÉM
2 - 2-2 - 0--2 - 11 - 1-3 - 2--5 - 02 - 1----2 - 2-
ZTE FC II.
-1 - 12 - 2---4 - 32 - 21 - 2----------

Meccsek

VLS VESZPRÉM

2020. 08. 02. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 08. 02. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 08. 09. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 08. 09. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
VLS VESZPRÉM
2020. 08. 12. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 08. 12. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
BICSKEI TC
2020. 08. 16. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 08. 16. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
VLS VESZPRÉM
2020. 08. 23. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 08. 23. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 08. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
VLS VESZPRÉM
2020. 08. 30. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 08. 30. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 09. 05. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 09. 05. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
VLS VESZPRÉM
2020. 10. 14. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 10. 14. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
III. KER. TVE
2020. 10. 28. 13:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 10. 28. 13:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
VLS VESZPRÉM
2020. 09. 27. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
2020. 09. 27. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
NAGYATÁDI FC
2020. 10. 04. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
2020. 10. 04. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 10. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 10. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
VLS VESZPRÉM
2020. 10. 18. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 10. 18. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
BALATONFÜREDI FC
2020. 10. 25. 13:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
VLS VESZPRÉM
2020. 12. 09. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2020. 12. 09. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
ÉRDI VSE
2020. 11. 08. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
VLS VESZPRÉM
2020. 11. 14. 13:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 11. 14. 13:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
ZTE FC II.
2020. 11. 22. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
VLS VESZPRÉM
2020. 11. 29. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 11. 29. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
VLS VESZPRÉM
2020. 12. 06. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2020. 12. 06. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
FC NAGYKANIZSA
2021. 02. 28. 14:00
Bicskei TC Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
VLS VESZPRÉM
2021. 03. 07. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 03. 07. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 03. 14. 14:30
Perutz Stadion
2021. 03. 14. 14:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
VLS VESZPRÉM
2021. 03. 21. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 03. 21. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 03. 27. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 03. 27. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
VLS VESZPRÉM
2021. 04. 04. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 04. 04. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
SC SOPRON
2021. 04. 11. 16:30
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
VLS VESZPRÉM
2021. 04. 14. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 04. 14. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
TATABÁNYAI SC
2021. 04. 18. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 04. 18. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
VLS VESZPRÉM
2021. 04. 25. 17:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
VLS VESZPRÉM
2021. 04. 28. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 04. 28. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
VLS VESZPRÉM
2021. 05. 09. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 05. 09. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
BKV ELŐRE
2021. 05. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
VLS VESZPRÉM
2021. 05. 16. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 05. 16. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
KOMÁROM VSE
2021. 05. 23. 11:00
ZTE Aréna
2021. 05. 23. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
VLS VESZPRÉM
2021. 05. 30. 18:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 05. 30. 18:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR

BALATONFÜREDI FC

2020. 08. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
ZTE FC II.
2020. 08. 09. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BALATONFÜREDI FC
2020. 08. 12. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 08. 16. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 08. 16. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
BALATONFÜREDI FC
2020. 08. 23. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
BICSKEI TC
2020. 08. 26. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 08. 26. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
BALATONFÜREDI FC
2020. 08. 30. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 09. 23. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 09. 23. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BALATONFÜREDI FC
2020. 09. 09. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 09. 13. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 09. 13. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
BALATONFÜREDI FC
2020. 09. 27. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
III. KER. TVE
2020. 10. 04. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 10. 04. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
BALATONFÜREDI FC
2020. 10. 10. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
NAGYATÁDI FC
2020. 10. 18. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 10. 18. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
BALATONFÜREDI FC
2020. 10. 25. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 11. 01. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 11. 08. 13:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
BALATONFÜREDI FC
2020. 11. 14. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
ÉRDI VSE
2020. 11. 22. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BALATONFÜREDI FC
2020. 11. 29. 13:00
ZTE Aréna
2020. 11. 29. 13:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
BALATONFÜREDI FC
2020. 12. 06. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 02. 28. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 02. 28. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
BALATONFÜREDI FC
2021. 03. 07. 14:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
FC NAGYKANIZSA
2021. 03. 14. 14:30
Bicskei TC Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
BALATONFÜREDI FC
2021. 03. 21. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 03. 27. 15:00
Perutz Stadion
2021. 03. 27. 15:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BALATONFÜREDI FC
2021. 04. 04. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 04. 11. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 04. 11. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
BALATONFÜREDI FC
2021. 04. 14. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
SC SOPRON
2021. 04. 18. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 04. 18. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
BALATONFÜREDI FC
2021. 04. 25. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
TATABÁNYAI SC
2021. 04. 28. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 04. 28. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
VLS VESZPRÉM
2021. 05. 09. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 05. 09. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 12. 17:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 16. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 05. 16. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
BKV ELŐRE
2021. 05. 23. 18:00
Érdi Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 30. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 05. 30. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
KOMÁROM VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->