Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 14. forduló

2020.11.18 - 13:00

Érd, Érdi Sporttelep

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
KATONA BALÁZS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FLINTA ZOLTÁN, MOLNÁR ALEX
ÉRDI VSE
TATABÁNYAI SC
90'
45'

Gólok

KOLLEGA KRISZTIÁN

66'

1 - 0

 

KOLLEGA KRISZTIÁN

84'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 14 12 1 1 34 6 28 37 11.9
2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 14 9 2 3 29 10 19 29 12.3
3 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 14 9 2 3 24 12 12 29 9.6
4 SC SOPRON SC SOPRON 14 8 2 4 22 18 4 26 11.4
5 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 14 7 5 2 24 18 6 26 11.4
6 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 14 8 1 5 24 14 10 25 11.4
7 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 14 7 3 4 32 27 5 24 10.5
8 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 14 6 4 4 20 15 5 22 11.7
9 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 14 6 3 5 27 19 8 21 11.7
10 BICSKEI TC BICSKEI TC 14 6 2 6 20 21 -1 20 11.2
11 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 14 6 2 6 17 19 -2 20 9.8
12 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 14 5 3 6 21 21 0 18 9.3
13 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 14 4 4 6 18 22 -4 16 9.6
14 ZTE FC II. ZTE FC II. 14 3 6 5 18 24 -6 15 10.8
15 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 14 3 5 6 19 30 -11 14 8.1
16 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 14 3 4 7 18 23 -5 13 10
17 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 14 3 3 8 17 25 -8 12 9.7
18 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 14 3 2 9 19 32 -13 11 9.6
19 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 14 3 1 10 22 38 -16 10 9.1
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 14 1 1 12 14 45 -31 4 10.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 7 4 2 1 7 3 4 14 7 3 3 1 6 3 3 12 14 7 5 2 13 6 7 26
2 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 8 5 3 0 10 0 10 18 6 2 1 3 4 5 -1 7 14 7 4 3 14 5 9 25
3 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 8 5 2 1 8 4 4 17 6 2 2 2 2 4 -2 8 14 7 4 3 10 8 2 25
4 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 8 3 4 1 7 3 4 13 6 3 3 0 5 2 3 12 14 6 7 1 12 5 7 25
5 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 7 3 2 2 5 3 2 11 7 3 4 0 5 1 4 13 14 6 6 2 10 4 6 24
6 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 5 3 2 0 6 2 4 11 9 3 4 2 5 4 1 13 14 6 6 2 11 6 5 24
7 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 7 3 3 1 5 3 2 12 7 3 2 2 5 4 1 11 14 6 5 3 10 7 3 23
8 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 7 3 3 1 5 1 4 12 7 2 3 2 3 3 0 9 14 5 6 3 8 4 4 21
9 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 8 2 3 3 6 7 -1 9 6 3 2 1 6 3 3 11 14 5 5 4 12 10 2 20
10 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 6 3 0 3 6 6 0 9 8 2 4 2 4 4 0 10 14 5 4 5 10 10 0 19
11 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 6 2 3 1 6 2 4 9 8 2 4 2 3 3 0 10 14 4 7 3 9 5 4 19
12 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 5 1 3 1 4 5 -1 6 9 2 5 2 2 4 -2 11 14 3 8 3 6 9 -3 17
13 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 8 2 4 2 4 4 0 10 6 1 3 2 2 4 -2 6 14 3 7 4 6 8 -2 16
14 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 8 2 3 3 6 5 1 9 6 2 0 4 4 7 -3 6 14 4 3 7 10 12 -2 15
15 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 7 2 1 4 5 5 0 7 7 2 2 3 6 9 -3 8 14 4 3 7 11 14 -3 15
16 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 7 1 2 4 3 4 -1 5 7 1 4 2 1 4 -3 7 14 2 6 6 4 8 -4 12
17 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 4 1 2 1 1 1 0 5 10 1 4 5 6 12 -6 7 14 2 6 6 7 13 -6 12
18 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 8 1 6 1 2 2 0 9 6 0 2 4 2 7 -5 2 14 1 8 5 4 9 -5 11
19 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 7 2 2 3 9 8 1 8 7 0 1 6 3 13 -10 1 14 2 3 9 12 21 -9 9
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 9 1 4 4 4 8 -4 7 5 0 1 4 2 13 -11 1 14 1 5 8 6 21 -15 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 8 8 0 0 21 1 20 24 6 4 1 1 13 5 8 13 14 12 1 1 34 6 28 37
2 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 6 5 0 1 15 3 12 15 8 4 2 2 14 7 7 14 14 9 2 3 29 10 19 29
3 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 8 5 1 2 15 7 8 16 6 4 1 1 9 5 4 13 14 9 2 3 24 12 12 29
4 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 8 4 2 2 13 11 2 14 6 4 0 2 9 7 2 12 14 8 2 4 22 18 4 26
5 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 8 5 3 0 19 9 10 18 6 2 2 2 5 9 -4 8 14 7 5 2 24 18 6 26
6 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 7 3 0 4 11 9 2 9 7 5 1 1 13 5 8 16 14 8 1 5 24 14 10 25
7 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 8 4 2 2 21 19 2 14 6 3 1 2 11 8 3 10 14 7 3 4 32 27 5 24
8 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 7 3 2 2 10 8 2 11 7 3 2 2 10 7 3 11 14 6 4 4 20 15 5 22
9 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 6 2 2 2 12 10 2 8 8 4 1 3 15 9 6 13 14 6 3 5 27 19 8 21
10 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 5 3 1 1 9 6 3 10 9 3 1 5 11 15 -4 10 14 6 2 6 20 21 -1 20
11 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 7 4 0 3 9 8 1 12 7 2 2 3 8 11 -3 8 14 6 2 6 17 19 -2 20
12 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 8 2 3 3 12 13 -1 9 6 3 0 3 9 8 1 9 14 5 3 6 21 21 0 18
13 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 8 2 3 3 9 11 -2 9 6 2 1 3 9 11 -2 7 14 4 4 6 18 22 -4 16
14 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 5 1 3 1 10 10 0 6 9 2 3 4 8 14 -6 9 14 3 6 5 18 24 -6 15
15 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 4 2 0 2 5 6 -1 6 10 1 5 4 14 24 -10 8 14 3 5 6 19 30 -11 14
16 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 7 2 1 4 9 10 -1 7 7 1 3 3 9 13 -4 6 14 3 4 7 18 23 -5 13
17 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 7 2 2 3 11 9 2 8 7 1 1 5 6 16 -10 4 14 3 3 8 17 25 -8 12
18 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 7 2 1 4 10 11 -1 7 7 1 1 5 9 21 -12 4 14 3 2 9 19 32 -13 11
19 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 7 3 1 3 15 13 2 10 7 0 0 7 7 25 -18 0 14 3 1 10 22 38 -16 10
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 9 1 1 7 10 19 -9 4 5 0 0 5 4 26 -22 0 14 1 1 12 14 45 -31 4
 
BALATONFÜREDI FC
-2 - 3--0 - 1--0 - 3--6 - 10 - 2----2 - 1-0 - 0
BKV ELŐRE
---2 - 1--0 - 1-3 - 40 - 1---0 - 13 - 11 - 1---
BICSKEI TC
-3 - 0-1 - 1--2 - 1--1 - 3--2 - 1------
ÉRDI VSE
--2 - 0-2 - 00 - 0-2 - 3---2 - 1---2 - 00 - 3-5 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 1--0 - 21 - 5---5 - 0--------1 - 11 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
-1 - 12 - 1---0 - 1--3 - 2-2 - 01 - 2-----1 - 1
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
--2 - 0-0 - 40 - 1---3 - 1---------
KOMÁROM VSE
---0 - 11 - 0-3 - 1-1 - 00 - 1---1 - 33 - 2----
LIPÓT PÉKSÉG SE
-3 - 3----2 - 23 - 1-0 - 63 - 1-4 - 2-6 - 2-0 - 2--
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
5 - 0-0 - 31 - 1-1 - 1---------0 - 1-1 - 23 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 0--0 - 12 - 1----2 - 0----6 - 0---2 - 1
NAGYATÁDI FC
-1 - 21 - 2-1 - 2-2 - 3--1 - 1--0 - 20 - 34 - 10 - 3---
PÁPAI PERUTZ FC
-3 - 2--1 - 2--1 - 1--0 - 05 - 22 - 2---0 - 3-0 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
----1 - 4-2 - 2--3 - 10 - 0--0 - 12 - 11 - 2-0 - 0-
SC SOPRON
2 - 0--2 - 1--1 - 1-1 - 1---1 - 2--0 - 4-4 - 12 - 1
THSE-SZABADKIKÖTŐ
5 - 4--2 - 3-1 - 1--------3 - 11 - 2-3 - 00 - 2
TATABÁNYAI SC
0 - 2-2 - 0---6 - 1-1 - 0---1 - 3---1 - 20 - 1-
III. KER. TVE
-1 - 0----3 - 03 - 1-1 - 0-7 - 0-2 - 03 - 01 - 0---
VLS VESZPRÉM
2 - 2-2 - 0--2 - 11 - 1-3 - 2--5 - 02 - 1----2 - 2-
ZTE FC II.
-1 - 12 - 2---4 - 32 - 21 - 2----------

Meccsek

ÉRDI VSE

2020. 08. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 09. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
ÉRDI VSE
2020. 08. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
ZTE FC II.
2020. 08. 16. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
ÉRDI VSE
2020. 08. 23. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 08. 26. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 08. 26. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
ÉRDI VSE
2020. 08. 30. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BICSKEI TC
2020. 09. 05. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
ÉRDI VSE
2020. 09. 09. 16:30
Érdi Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
ÉRDI VSE
2020. 09. 27. 16:00
Érdi Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 10. 04. 15:30
Soproni Városi Stadion
2020. 10. 04. 15:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
ÉRDI VSE
2020. 10. 10. 15:00
Érdi Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2020. 11. 18. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 11. 18. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
TATABÁNYAI SC
2020. 12. 02. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 12. 02. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
ÉRDI VSE
2020. 12. 09. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2020. 12. 09. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
ÉRDI VSE
2020. 12. 11. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 12. 11. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 11. 14. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
ÉRDI VSE
2020. 11. 22. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BKV ELŐRE
2020. 11. 29. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
ÉRDI VSE
2020. 12. 06. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
KOMÁROM VSE
2021. 02. 27. 13:00
ZTE Aréna
2021. 02. 27. 13:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
ÉRDI VSE
2021. 03. 07. 14:30
Érdi Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 03. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 03. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
ÉRDI VSE
2021. 03. 21. 15:00
Érdi Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
FC NAGYKANIZSA
2021. 03. 27. 15:00
Bicskei TC Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
ÉRDI VSE
2021. 04. 04. 16:30
Érdi Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 04. 11. 16:30
Perutz Stadion
2021. 04. 11. 16:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
ÉRDI VSE
2021. 04. 14. 16:30
Érdi Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 04. 18. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 04. 18. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
ÉRDI VSE
2021. 04. 25. 17:00
Érdi Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
SC SOPRON
2021. 04. 28. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 04. 28. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2021. 05. 02. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 05. 02. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
ÉRDI VSE
2021. 05. 09. 17:30
Érdi Sporttelep
2021. 05. 09. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
VLS VESZPRÉM
2021. 05. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 05. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ÉRDI VSE
2021. 05. 23. 18:00
Érdi Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 30. 18:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 05. 30. 18:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
ÉRDI VSE

TATABÁNYAI SC

2020. 08. 02. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 08. 02. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
BICSKEI TC
2020. 08. 09. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 08. 09. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
TATABÁNYAI SC
2020. 08. 12. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 08. 12. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 08. 16. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
TATABÁNYAI SC
2020. 08. 23. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 08. 23. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 08. 26. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 08. 26. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
TATABÁNYAI SC
2020. 08. 30. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 08. 30. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
III. KER. TVE
2020. 09. 05. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 09. 05. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 09. 09. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 09. 09. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
TATABÁNYAI SC
2020. 10. 28. 13:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 10. 28. 13:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
VLS VESZPRÉM
2020. 09. 27. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 09. 27. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
TATABÁNYAI SC
2020. 10. 04. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 10. 04. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
BALATONFÜREDI FC
2020. 10. 10. 15:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
TATABÁNYAI SC
2020. 11. 18. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 11. 18. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
TATABÁNYAI SC
2020. 10. 25. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
TATABÁNYAI SC
2020. 11. 01. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 11. 01. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
ZTE FC II.
2020. 11. 08. 13:30
MTE 1904 Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
TATABÁNYAI SC
2020. 12. 02. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 12. 02. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 11. 22. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 11. 22. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
TATABÁNYAI SC
2020. 11. 29. 13:00
Bicskei TC Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
TATABÁNYAI SC
2020. 12. 08. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 12. 08. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 02. 28. 14:00
Perutz Stadion
2021. 02. 28. 14:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
TATABÁNYAI SC
2021. 03. 06. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 03. 06. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 03. 14. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 03. 14. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
TATABÁNYAI SC
2021. 03. 21. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 03. 21. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
SC SOPRON
2021. 03. 27. 15:00
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
TATABÁNYAI SC
2021. 04. 04. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 04. 04. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
TATABÁNYAI SC
2021. 04. 10. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 04. 10. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
NAGYATÁDI FC
2021. 04. 14. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 04. 14. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
TATABÁNYAI SC
2021. 04. 18. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 04. 18. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 04. 25. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
TATABÁNYAI SC
2021. 04. 28. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 04. 28. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
BKV ELŐRE
2021. 05. 02. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 05. 02. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
ÉRDI VSE
2021. 05. 09. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 05. 09. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
KOMÁROM VSE
2021. 05. 12. 17:30
ZTE Aréna
2021. 05. 12. 17:30
ZTE Aréna
ZTE FC II.
TATABÁNYAI SC
2021. 05. 16. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 05. 16. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 05. 23. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 05. 23. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
TATABÁNYAI SC
2021. 05. 30. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 05. 30. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
FC NAGYKANIZSA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->