Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 14. forduló

2020.10.18 - 14:30

Lipót, Lipót SE Pékség sportkomplexuma

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
HORVÁTH PATRIK
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
RING KEVIN, SCHWEIGHARDT DÁNIEL
LIPÓT PÉKSÉG SE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

30'

ILLÉS DÁVID

 

0 - 2

52'

LAKI BALÁZS

 

0 - 3

55'

HORVÁTH KEVIN

 

0 - 4

64'

DEBRECENI ANDRÁS

 

0 - 5

68'

ILLÉS DÁVID

 

0 - 6

73'

NAGY KEVIN ZSOLT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 14 12 1 1 34 6 28 37 11.9
2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 14 9 2 3 29 10 19 29 12.3
3 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 14 9 2 3 24 12 12 29 9.6
4 SC SOPRON SC SOPRON 14 8 2 4 22 18 4 26 11.4
5 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 14 7 5 2 24 18 6 26 11.4
6 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 14 8 1 5 24 14 10 25 11.4
7 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 14 7 3 4 32 27 5 24 10.5
8 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 14 6 4 4 20 15 5 22 11.7
9 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 14 6 3 5 27 19 8 21 11.7
10 BICSKEI TC BICSKEI TC 14 6 2 6 20 21 -1 20 11.2
11 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 14 6 2 6 17 19 -2 20 9.8
12 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 14 5 3 6 21 21 0 18 9.3
13 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 14 4 4 6 18 22 -4 16 9.6
14 ZTE FC II. ZTE FC II. 14 3 6 5 18 24 -6 15 10.8
15 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 14 3 5 6 19 30 -11 14 8.1
16 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 14 3 4 7 18 23 -5 13 10
17 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 14 3 3 8 17 25 -8 12 9.7
18 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 14 3 2 9 19 32 -13 11 9.6
19 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 14 3 1 10 22 38 -16 10 9.1
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 14 1 1 12 14 45 -31 4 10.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 7 4 2 1 7 3 4 14 7 3 3 1 6 3 3 12 14 7 5 2 13 6 7 26
2 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 8 5 3 0 10 0 10 18 6 2 1 3 4 5 -1 7 14 7 4 3 14 5 9 25
3 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 8 5 2 1 8 4 4 17 6 2 2 2 2 4 -2 8 14 7 4 3 10 8 2 25
4 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 8 3 4 1 7 3 4 13 6 3 3 0 5 2 3 12 14 6 7 1 12 5 7 25
5 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 7 3 2 2 5 3 2 11 7 3 4 0 5 1 4 13 14 6 6 2 10 4 6 24
6 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 5 3 2 0 6 2 4 11 9 3 4 2 5 4 1 13 14 6 6 2 11 6 5 24
7 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 7 3 3 1 5 3 2 12 7 3 2 2 5 4 1 11 14 6 5 3 10 7 3 23
8 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 7 3 3 1 5 1 4 12 7 2 3 2 3 3 0 9 14 5 6 3 8 4 4 21
9 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 8 2 3 3 6 7 -1 9 6 3 2 1 6 3 3 11 14 5 5 4 12 10 2 20
10 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 6 3 0 3 6 6 0 9 8 2 4 2 4 4 0 10 14 5 4 5 10 10 0 19
11 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 6 2 3 1 6 2 4 9 8 2 4 2 3 3 0 10 14 4 7 3 9 5 4 19
12 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 5 1 3 1 4 5 -1 6 9 2 5 2 2 4 -2 11 14 3 8 3 6 9 -3 17
13 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 8 2 4 2 4 4 0 10 6 1 3 2 2 4 -2 6 14 3 7 4 6 8 -2 16
14 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 8 2 3 3 6 5 1 9 6 2 0 4 4 7 -3 6 14 4 3 7 10 12 -2 15
15 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 7 2 1 4 5 5 0 7 7 2 2 3 6 9 -3 8 14 4 3 7 11 14 -3 15
16 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 7 1 2 4 3 4 -1 5 7 1 4 2 1 4 -3 7 14 2 6 6 4 8 -4 12
17 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 4 1 2 1 1 1 0 5 10 1 4 5 6 12 -6 7 14 2 6 6 7 13 -6 12
18 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 8 1 6 1 2 2 0 9 6 0 2 4 2 7 -5 2 14 1 8 5 4 9 -5 11
19 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 7 2 2 3 9 8 1 8 7 0 1 6 3 13 -10 1 14 2 3 9 12 21 -9 9
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 9 1 4 4 4 8 -4 7 5 0 1 4 2 13 -11 1 14 1 5 8 6 21 -15 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 8 8 0 0 21 1 20 24 6 4 1 1 13 5 8 13 14 12 1 1 34 6 28 37
2 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 6 5 0 1 15 3 12 15 8 4 2 2 14 7 7 14 14 9 2 3 29 10 19 29
3 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 8 5 1 2 15 7 8 16 6 4 1 1 9 5 4 13 14 9 2 3 24 12 12 29
4 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 8 4 2 2 13 11 2 14 6 4 0 2 9 7 2 12 14 8 2 4 22 18 4 26
5 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 8 5 3 0 19 9 10 18 6 2 2 2 5 9 -4 8 14 7 5 2 24 18 6 26
6 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 7 3 0 4 11 9 2 9 7 5 1 1 13 5 8 16 14 8 1 5 24 14 10 25
7 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 8 4 2 2 21 19 2 14 6 3 1 2 11 8 3 10 14 7 3 4 32 27 5 24
8 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 7 3 2 2 10 8 2 11 7 3 2 2 10 7 3 11 14 6 4 4 20 15 5 22
9 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 6 2 2 2 12 10 2 8 8 4 1 3 15 9 6 13 14 6 3 5 27 19 8 21
10 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 5 3 1 1 9 6 3 10 9 3 1 5 11 15 -4 10 14 6 2 6 20 21 -1 20
11 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 7 4 0 3 9 8 1 12 7 2 2 3 8 11 -3 8 14 6 2 6 17 19 -2 20
12 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 8 2 3 3 12 13 -1 9 6 3 0 3 9 8 1 9 14 5 3 6 21 21 0 18
13 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 8 2 3 3 9 11 -2 9 6 2 1 3 9 11 -2 7 14 4 4 6 18 22 -4 16
14 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 5 1 3 1 10 10 0 6 9 2 3 4 8 14 -6 9 14 3 6 5 18 24 -6 15
15 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 4 2 0 2 5 6 -1 6 10 1 5 4 14 24 -10 8 14 3 5 6 19 30 -11 14
16 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 7 2 1 4 9 10 -1 7 7 1 3 3 9 13 -4 6 14 3 4 7 18 23 -5 13
17 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 7 2 2 3 11 9 2 8 7 1 1 5 6 16 -10 4 14 3 3 8 17 25 -8 12
18 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 7 2 1 4 10 11 -1 7 7 1 1 5 9 21 -12 4 14 3 2 9 19 32 -13 11
19 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 7 3 1 3 15 13 2 10 7 0 0 7 7 25 -18 0 14 3 1 10 22 38 -16 10
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 9 1 1 7 10 19 -9 4 5 0 0 5 4 26 -22 0 14 1 1 12 14 45 -31 4
 
BALATONFÜREDI FC
-2 - 3--0 - 1--0 - 3--6 - 10 - 2----2 - 1-0 - 0
BKV ELŐRE
---2 - 1--0 - 1-3 - 40 - 1---0 - 13 - 11 - 1---
BICSKEI TC
-3 - 0-1 - 1--2 - 1--1 - 3--2 - 1------
ÉRDI VSE
--2 - 0-2 - 00 - 0-2 - 3---2 - 1---2 - 00 - 3-5 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 1--0 - 21 - 5---5 - 0--------1 - 11 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
-1 - 12 - 1---0 - 1--3 - 2-2 - 01 - 2-----1 - 1
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
--2 - 0-0 - 40 - 1---3 - 1---------
KOMÁROM VSE
---0 - 11 - 0-3 - 1-1 - 00 - 1---1 - 33 - 2----
LIPÓT PÉKSÉG SE
-3 - 3----2 - 23 - 1-0 - 63 - 1-4 - 2-6 - 2-0 - 2--
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
5 - 0-0 - 31 - 1-1 - 1---------0 - 1-1 - 23 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 0--0 - 12 - 1----2 - 0----6 - 0---2 - 1
NAGYATÁDI FC
-1 - 21 - 2-1 - 2-2 - 3--1 - 1--0 - 20 - 34 - 10 - 3---
PÁPAI PERUTZ FC
-3 - 2--1 - 2--1 - 1--0 - 05 - 22 - 2---0 - 3-0 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
----1 - 4-2 - 2--3 - 10 - 0--0 - 12 - 11 - 2-0 - 0-
SC SOPRON
2 - 0--2 - 1--1 - 1-1 - 1---1 - 2--0 - 4-4 - 12 - 1
THSE-SZABADKIKÖTŐ
5 - 4--2 - 3-1 - 1--------3 - 11 - 2-3 - 00 - 2
TATABÁNYAI SC
0 - 2-2 - 0---6 - 1-1 - 0---1 - 3---1 - 20 - 1-
III. KER. TVE
-1 - 0----3 - 03 - 1-1 - 0-7 - 0-2 - 03 - 01 - 0---
VLS VESZPRÉM
2 - 2-2 - 0--2 - 11 - 1-3 - 2--5 - 02 - 1----2 - 2-
ZTE FC II.
-1 - 12 - 2---4 - 32 - 21 - 2----------

Meccsek

LIPÓT PÉKSÉG SE

2020. 08. 02. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 08. 02. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 08. 09. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 08. 09. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 12. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 08. 12. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 08. 16. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 08. 16. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
III. KER. TVE
2020. 08. 23. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 08. 23. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 08. 26. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 08. 26. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
NAGYATÁDI FC
2020. 08. 30. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 08. 30. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 09. 05. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 09. 05. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 09. 09. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 09. 13. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 09. 13. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
BKV ELŐRE
2020. 09. 27. 16:00
Érdi Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 10. 04. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 10. 04. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
KOMÁROM VSE
2020. 10. 10. 15:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 10. 10. 15:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 10. 18. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 10. 18. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 10. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 10. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 11. 01. 13:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 11. 01. 13:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
FC NAGYKANIZSA
2020. 11. 08. 13:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2020. 11. 08. 13:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 12. 02. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 12. 02. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 11. 22. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 11. 22. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 29. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 12. 06. 13:00
Agárd Parkerdő Sportpálya
2020. 12. 06. 13:00
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 02. 28. 14:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 02. 28. 14:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
SC SOPRON
2021. 03. 07. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 03. 07. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 03. 14. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 03. 14. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
TATABÁNYAI SC
2021. 03. 21. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 03. 21. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 03. 27. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 03. 27. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
VLS VESZPRÉM
2021. 04. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 04. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 04. 11. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 04. 11. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
BALATONFÜREDI FC
2021. 04. 14. 16:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 04. 18. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 04. 18. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
ÉRDI VSE
2021. 04. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 04. 28. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 04. 28. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
ZTE FC II.
2021. 05. 02. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 05. 09. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 05. 09. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
INFO
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 05. 12. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 05. 12. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
05. 12. 17:30
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 05. 16. 18:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 05. 16. 18:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
05. 16. 18:00
BICSKEI TC
2021. 05. 23. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2021. 05. 23. 18:00
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
05. 23. 18:00
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 05. 30. 18:00
Perutz Stadion
2021. 05. 30. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
05. 30. 18:00
LIPÓT PÉKSÉG SE

CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR

2020. 08. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 08. 09. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BALATONFÜREDI FC
2020. 08. 12. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 08. 12. 16:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 08. 16. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
ÉRDI VSE
2020. 08. 23. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 08. 26. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
ZTE FC II.
2020. 08. 30. 11:00
Agárd Parkerdő Sportpálya
2020. 08. 30. 11:00
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 09. 05. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 09. 05. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 09. 09. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
FC NAGYKANIZSA
2020. 09. 13. 16:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2020. 09. 13. 16:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 09. 27. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 10. 04. 17:00
Perutz Stadion
2020. 10. 04. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 10. 10. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 10. 18. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 10. 18. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 10. 25. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SC SOPRON
2020. 11. 01. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 01. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 11. 08. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
TATABÁNYAI SC
2020. 11. 14. 13:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 11. 14. 13:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 11. 22. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
VLS VESZPRÉM
2020. 11. 29. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 12. 06. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 02. 28. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BKV ELŐRE
2021. 03. 07. 14:30
Érdi Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 03. 14. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
KOMÁROM VSE
2021. 03. 21. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2021. 03. 21. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 03. 27. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 04. 04. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 04. 11. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 04. 11. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 04. 14. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BICSKEI TC
2021. 04. 18. 17:00
ESK Ménfőcsanak
2021. 04. 18. 17:00
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 04. 25. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 05. 26. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 05. 26. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
05. 26. 18:00
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 05. 02. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 05. 09. 16:00
Soproni Városi Stadion
2021. 05. 09. 16:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
INFO
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 05. 12. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
05. 12. 17:30
III. KER. TVE
2021. 05. 16. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 05. 16. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
05. 16. 18:00
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 05. 23. 18:00
MTE-1904 Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
05. 23. 18:00
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 30. 18:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 05. 30. 18:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
05. 30. 18:00
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple