Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 16. forduló

2020.11.01 - 13:30

Budapest, Szabadkikötő SE Sporttelep

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
ÚJHELYI TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZABÓ FERENC SZILÁRD, PÁLINKÁS DONÁT FERENC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BICSKEI TC
90'
45'

Gólok

FARKAS ZOLTÁN GYULA

24'

1 - 0

 

VIDNYÁNSZKY ÁDÁM

44'

2 - 0

 

 

2 - 1

50'

VARGA ZOLTÁN

 

2 - 2

62'

VARGA ZOLTÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 16 13 2 1 38 6 32 41 11.4
2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 16 10 3 3 33 10 23 33 11.1
3 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 16 10 2 4 27 14 13 32 10
4 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 16 9 5 2 29 18 11 32 11.3
5 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 16 9 3 4 38 29 9 30 10.3
6 SC SOPRON SC SOPRON 16 8 2 6 23 25 -2 26 10.4
7 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 16 8 1 7 25 17 8 25 11.5
8 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 16 7 4 5 23 18 5 25 10.9
9 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 16 7 3 6 32 24 8 24 11.7
10 BICSKEI TC BICSKEI TC 16 7 3 6 23 23 0 24 11.8
11 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 16 7 3 6 20 21 -1 24 10.3
12 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 16 6 3 7 23 23 0 21 9.9
13 ZTE FC II. ZTE FC II. 16 4 6 6 20 29 -9 18 9.8
14 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 16 5 2 9 25 33 -8 17 10.4
15 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 16 4 5 7 24 34 -10 17 9.3
16 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 16 4 4 8 20 27 -7 16 10.1
17 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 16 4 4 8 20 27 -7 16 10.4
18 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 16 3 3 10 19 32 -13 12 10.1
19 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 16 3 2 11 25 43 -18 11 9.1
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 16 1 2 13 16 50 -34 5 10.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 9 6 2 1 9 4 5 20 7 3 2 2 3 4 -1 11 16 9 4 3 12 8 4 31
2 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 10 6 4 0 12 0 12 22 6 2 1 3 4 5 -1 7 16 8 5 3 16 5 11 29
3 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 8 4 2 2 7 5 2 14 8 3 4 1 7 4 3 13 16 7 6 3 14 9 5 27
4 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 8 3 4 1 5 3 2 13 8 4 2 2 6 4 2 14 16 7 6 3 11 7 4 27
5 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 8 3 4 1 7 3 4 13 8 3 4 1 5 3 2 13 16 6 8 2 12 6 6 26
6 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 8 3 3 2 5 3 2 12 8 3 5 0 5 1 4 14 16 6 8 2 10 4 6 26
7 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 6 3 3 0 6 2 4 12 10 3 4 3 5 6 -1 13 16 6 7 3 11 8 3 25
8 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 9 2 4 3 7 8 -1 10 7 4 2 1 8 3 5 14 16 6 6 4 15 11 4 24
9 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 8 3 3 2 5 2 3 12 8 3 3 2 4 3 1 12 16 6 6 4 9 5 4 24
10 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 7 3 3 1 8 2 6 12 9 2 5 2 3 3 0 11 16 5 8 3 11 5 6 23
11 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 7 3 0 4 6 7 -1 9 9 2 5 2 5 5 0 11 16 5 5 6 11 12 -1 20
12 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 9 3 2 4 7 6 1 11 7 2 2 3 6 9 -3 8 16 5 4 7 13 15 -2 19
13 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 5 1 3 1 4 5 -1 6 11 2 6 3 2 6 -4 12 16 3 9 4 6 11 -5 18
14 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 9 2 5 2 5 5 0 11 7 1 3 3 2 6 -4 6 16 3 8 5 7 11 -4 17
15 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 9 2 3 4 6 6 0 9 7 2 1 4 4 7 -3 7 16 4 4 8 10 13 -3 16
16 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 8 3 2 3 11 8 3 11 8 1 1 6 4 13 -9 4 16 4 3 9 15 21 -6 15
17 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 7 1 2 4 3 4 -1 5 9 2 4 3 2 5 -3 10 16 3 6 7 5 9 -4 15
18 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 5 2 2 1 2 1 1 8 11 1 4 6 6 13 -7 7 16 3 6 7 8 14 -6 15
19 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 9 1 6 2 2 3 -1 9 7 0 3 4 3 8 -5 3 16 1 9 6 5 11 -6 12
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 11 1 5 5 4 9 -5 8 5 0 1 4 2 13 -11 1 16 1 6 9 6 22 -16 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 10 9 1 0 25 1 24 28 6 4 1 1 13 5 8 13 16 13 2 1 38 6 32 41
2 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 7 6 0 1 19 3 16 18 9 4 3 2 14 7 7 15 16 10 3 3 33 10 23 33
3 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 8 5 1 2 15 7 8 16 8 5 1 2 12 7 5 16 16 10 2 4 27 14 13 32
4 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 9 6 3 0 21 9 12 21 7 3 2 2 8 9 -1 11 16 9 5 2 29 18 11 32
5 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 9 5 2 2 25 21 4 17 7 4 1 2 13 8 5 13 16 9 3 4 38 29 9 30
6 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 9 4 2 3 14 14 0 14 7 4 0 3 9 11 -2 12 16 8 2 6 23 25 -2 26
7 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 8 3 0 5 12 11 1 9 8 5 1 2 13 6 7 16 16 8 1 7 25 17 8 25
8 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 8 3 2 3 10 10 0 11 8 4 2 2 13 8 5 14 16 7 4 5 23 18 5 25
9 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 7 3 2 2 15 11 4 11 9 4 1 4 17 13 4 13 16 7 3 6 32 24 8 24
10 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 6 4 1 1 10 6 4 13 10 3 2 5 13 17 -4 11 16 7 3 6 23 23 0 24
11 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 8 5 0 3 10 8 2 15 8 2 3 3 10 13 -3 9 16 7 3 6 20 21 -1 24
12 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 9 3 3 3 14 14 0 12 7 3 0 4 9 9 0 9 16 6 3 7 23 23 0 21
13 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 5 1 3 1 10 10 0 6 11 3 3 5 10 19 -9 12 16 4 6 6 20 29 -9 18
14 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 9 4 1 4 16 12 4 13 7 1 1 5 9 21 -12 4 16 5 2 9 25 33 -8 17
15 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 5 3 0 2 10 7 3 9 11 1 5 5 14 27 -13 8 16 4 5 7 24 34 -10 17
16 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 8 2 1 5 9 13 -4 7 8 2 3 3 11 14 -3 9 16 4 4 8 20 27 -7 16
17 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 9 2 3 4 10 13 -3 9 7 2 1 4 10 14 -4 7 16 4 4 8 20 27 -7 16
18 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 7 2 2 3 11 9 2 8 9 1 1 7 8 23 -15 4 16 3 3 10 19 32 -13 12
19 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 8 3 2 3 17 15 2 11 8 0 0 8 8 28 -20 0 16 3 2 11 25 43 -18 11
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 11 1 2 8 12 24 -12 5 5 0 0 5 4 26 -22 0 16 1 2 13 16 50 -34 5
 
BALATONFÜREDI FC
-2 - 3--0 - 13 - 0-0 - 3--6 - 10 - 23 - 1---2 - 1-0 - 0
BKV ELŐRE
---2 - 1--0 - 1-3 - 40 - 1---0 - 13 - 11 - 1-0 - 3-
BICSKEI TC
-3 - 0-1 - 1--2 - 1--1 - 3-1 - 02 - 1------
ÉRDI VSE
--2 - 0-2 - 00 - 0-2 - 3---2 - 1---2 - 00 - 3-5 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 1--0 - 21 - 5---5 - 0-----3 - 1--1 - 11 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
-1 - 12 - 1---0 - 10 - 2-3 - 2-2 - 01 - 2-----1 - 1
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
--2 - 0-0 - 40 - 1--5 - 13 - 1---------
KOMÁROM VSE
---0 - 11 - 0-3 - 1-1 - 00 - 1---1 - 33 - 21 - 0---
LIPÓT PÉKSÉG SE
-3 - 3--4 - 2-2 - 23 - 1-0 - 63 - 1-4 - 2-6 - 2-0 - 2--
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
5 - 0-0 - 31 - 1-1 - 1---------0 - 1-1 - 23 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 0--0 - 12 - 1----2 - 0---4 - 06 - 0---2 - 1
NAGYATÁDI FC
-1 - 21 - 20 - 31 - 2-2 - 32 - 2-1 - 1--0 - 20 - 34 - 10 - 3---
PÁPAI PERUTZ FC
-3 - 2--1 - 2--1 - 1-2 - 10 - 05 - 22 - 2---0 - 3-0 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
-1 - 2--1 - 4-2 - 2--3 - 10 - 0--0 - 12 - 11 - 2-0 - 0-
SC SOPRON
2 - 0--2 - 1-1 - 31 - 1-1 - 1---1 - 2--0 - 4-4 - 12 - 1
THSE-SZABADKIKÖTŐ
5 - 4-2 - 22 - 3-1 - 1--------3 - 11 - 2-3 - 00 - 2
TATABÁNYAI SC
0 - 2-2 - 0---6 - 1-1 - 0---1 - 3---1 - 20 - 11 - 2
III. KER. TVE
-1 - 0----3 - 03 - 1-1 - 00 - 07 - 0-2 - 03 - 01 - 0--4 - 0
VLS VESZPRÉM
2 - 2-2 - 02 - 0-2 - 11 - 1-3 - 2--5 - 02 - 1----2 - 2-
ZTE FC II.
-1 - 12 - 2---4 - 32 - 21 - 2----------

Meccsek

THSE-SZABADKIKÖTŐ

2020. 08. 02. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 08. 02. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 08. 09. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
SC SOPRON
2020. 08. 12. 17:30
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 08. 16. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
TATABÁNYAI SC
2020. 08. 23. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 23. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 08. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
VLS VESZPRÉM
2020. 08. 30. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 30. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 09. 23. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 09. 23. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BALATONFÜREDI FC
2020. 10. 14. 14:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 10. 14. 14:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
ÉRDI VSE
2020. 09. 27. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 10. 04. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
ZTE FC II.
2020. 10. 10. 15:00
MTE 1904 Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 10. 18. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 10. 18. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 10. 25. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 10. 25. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 11. 01. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BICSKEI TC
2020. 11. 08. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 11. 08. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 11. 14. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 22. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 11. 29. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 12. 06. 13:30
Soproni Városi Stadion
2020. 12. 06. 13:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 02. 28. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 02. 28. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
III. KER. TVE
2021. 03. 06. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 03. 06. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 03. 14. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 03. 14. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
NAGYATÁDI FC
2021. 03. 21. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 03. 21. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 03. 27. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 03. 27. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 04. 04. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 04. 11. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 04. 11. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BKV ELŐRE
2021. 04. 14. 16:30
Érdi Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 04. 18. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 04. 18. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
KOMÁROM VSE
2021. 04. 25. 11:00
ZTE Aréna
2021. 04. 25. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 05. 26. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 05. 26. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 05. 02. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 05. 02. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 05. 09. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 05. 09. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
FC NAGYKANIZSA
2021. 05. 12. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
2021. 05. 12. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 05. 16. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 05. 16. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 05. 23. 18:00
Perutz Stadion
2021. 05. 23. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 05. 30. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 05. 30. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ

BICSKEI TC

2020. 08. 02. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 08. 02. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
BICSKEI TC
2020. 08. 09. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 09. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
BICSKEI TC
2020. 08. 12. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 08. 12. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
BICSKEI TC
2020. 08. 16. 17:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 08. 23. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
BICSKEI TC
2020. 08. 26. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 08. 26. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
BKV ELŐRE
2020. 08. 30. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BICSKEI TC
2020. 09. 16. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 09. 16. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
KOMÁROM VSE
2020. 09. 09. 16:00
Hévíz Városi Stadion
2020. 09. 09. 16:00
Hévíz Városi Stadion
ZTE FC II.
BICSKEI TC
2020. 09. 13. 16:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 09. 27. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 09. 27. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
BICSKEI TC
2020. 10. 04. 15:00
Bicskei TC Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
FC NAGYKANIZSA
2020. 10. 10. 15:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
BICSKEI TC
2020. 10. 18. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 10. 18. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
BICSKEI TC
2020. 10. 25. 13:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 01. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BICSKEI TC
2020. 11. 08. 13:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 11. 18. 17:00
Soproni Városi Stadion
2020. 11. 18. 17:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
BICSKEI TC
2020. 11. 22. 13:00
Bicskei TC Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
III. KER. TVE
2020. 11. 29. 13:00
Bicskei TC Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
TATABÁNYAI SC
2020. 12. 06. 13:00
Bicskei TC Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
NAGYATÁDI FC
2021. 02. 28. 14:00
Bicskei TC Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
VLS VESZPRÉM
2021. 03. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 03. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BICSKEI TC
2021. 03. 14. 14:30
Bicskei TC Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
BALATONFÜREDI FC
2021. 03. 21. 15:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
BICSKEI TC
2021. 03. 27. 15:00
Bicskei TC Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
ÉRDI VSE
2021. 04. 04. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BICSKEI TC
2021. 04. 11. 16:30
Bicskei TC Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
ZTE FC II.
2021. 04. 14. 16:30
MTE 1904 Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BICSKEI TC
2021. 04. 18. 17:00
Bicskei TC Sporttelep
2021. 04. 18. 17:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 04. 25. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 04. 25. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
BICSKEI TC
2021. 04. 28. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
2021. 04. 28. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 05. 02. 17:30
Bicskei TC Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 05. 09. 17:30
Perutz Stadion
2021. 05. 09. 17:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BICSKEI TC
2021. 05. 12. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
2021. 05. 12. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 05. 16. 18:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 05. 16. 18:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
BICSKEI TC
2021. 05. 23. 18:00
Bicskei TC Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
SC SOPRON
2021. 05. 30. 18:00
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 05. 30. 18:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
BICSKEI TC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->