Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 17. forduló

2020.12.11 - 13:00

Érd, Érdi Sporttelep

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
LEÉL-ŐSSY ÁDÁM
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KESZTHELYI TAMÁS, URBÁN RICHÁRD
ÉRDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
90'
45'

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 17 14 2 1 42 6 36 44 11.3
2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 17 11 3 3 35 10 25 36 10.8
3 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 17 10 2 5 27 19 8 32 10.2
4 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 17 9 5 3 29 19 10 32 11.1
5 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 17 9 4 4 39 30 9 31 10.2
6 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 17 8 3 6 36 25 11 27 11.4
7 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 17 8 3 6 21 21 0 27 10.2
8 SC SOPRON SC SOPRON 17 8 2 7 24 29 -5 26 10.1
9 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 17 8 1 8 25 19 6 25 10.9
10 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 17 7 4 6 23 22 1 25 10.1
11 BICSKEI TC BICSKEI TC 17 7 4 6 24 24 0 25 11.2
12 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 17 6 3 8 24 28 -4 21 10.3
13 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 17 5 5 7 29 35 -6 20 9.5
14 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 17 5 4 8 25 27 -2 19 10.2
15 ZTE FC II. ZTE FC II. 17 4 7 6 21 30 -9 19 10.4
16 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 17 5 3 9 26 34 -8 18 10.8
17 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 17 4 5 8 21 28 -7 17 10.4
18 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 17 4 2 11 31 43 -12 14 9.8
19 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 17 3 3 11 19 38 -19 12 10.5
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 17 1 3 13 17 51 -34 6 10.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 10 6 4 0 12 0 12 22 7 3 1 3 5 5 0 10 17 9 5 3 17 5 12 32
2 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 9 6 2 1 9 4 5 20 8 3 3 2 3 4 -1 12 17 9 5 3 12 8 4 32
3 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 9 3 5 1 5 3 2 14 8 4 2 2 6 4 2 14 17 7 7 3 11 7 4 28
4 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 9 4 2 3 7 6 1 14 8 3 4 1 7 4 3 13 17 7 6 4 14 10 4 27
5 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 8 3 3 2 5 3 2 12 9 3 6 0 5 1 4 15 17 6 9 2 10 4 6 27
6 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 9 3 4 2 7 4 3 13 8 3 4 1 5 3 2 13 17 6 8 3 12 7 5 26
7 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 7 3 4 0 6 2 4 13 10 3 4 3 5 6 -1 13 17 6 8 3 11 8 3 26
8 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 9 2 4 3 7 8 -1 10 8 4 3 1 8 3 5 15 17 6 7 4 15 11 4 25
9 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 9 3 3 3 5 3 2 12 8 3 3 2 4 3 1 12 17 6 6 5 9 6 3 24
10 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 8 3 4 1 8 2 6 13 9 2 5 2 3 3 0 11 17 5 9 3 11 5 6 24
11 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 9 3 2 4 7 6 1 11 8 3 2 3 7 9 -2 11 17 6 4 7 14 15 -1 22
12 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 8 3 1 4 7 8 -1 10 9 2 5 2 5 5 0 11 17 5 6 6 12 13 -1 21
13 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 8 3 2 3 11 8 3 11 9 2 1 6 6 13 -7 7 17 5 3 9 17 21 -4 18
14 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 6 3 2 1 4 1 3 11 11 1 4 6 6 13 -7 7 17 4 6 7 10 14 -4 18
15 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 9 2 5 2 5 5 0 11 8 1 4 3 3 7 -4 7 17 3 9 5 8 12 -4 18
16 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 6 1 3 2 4 6 -2 6 11 2 6 3 2 6 -4 12 17 3 9 5 6 12 -6 18
17 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 9 2 3 4 6 6 0 9 8 2 1 5 4 9 -5 7 17 4 4 9 10 15 -5 16
18 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 8 1 2 5 3 6 -3 5 9 2 4 3 2 5 -3 10 17 3 6 8 5 11 -6 15
19 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 9 1 6 2 2 3 -1 9 8 1 3 4 4 8 -4 6 17 2 9 6 6 11 -5 15
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 11 1 5 5 4 9 -5 8 6 1 1 4 3 13 -10 4 17 2 6 9 7 22 -15 12
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 10 9 1 0 25 1 24 28 7 5 1 1 17 5 12 16 17 14 2 1 42 6 36 44
2 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 8 7 0 1 21 3 18 21 9 4 3 2 14 7 7 15 17 11 3 3 35 10 25 36
3 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 9 5 1 3 15 12 3 16 8 5 1 2 12 7 5 16 17 10 2 5 27 19 8 32
4 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 9 6 3 0 21 9 12 21 8 3 2 3 8 10 -2 11 17 9 5 3 29 19 10 32
5 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 9 5 2 2 25 21 4 17 8 4 2 2 14 9 5 14 17 9 4 4 39 30 9 31
6 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 8 4 2 2 19 12 7 14 9 4 1 4 17 13 4 13 17 8 3 6 36 25 11 27
7 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 9 6 0 3 11 8 3 18 8 2 3 3 10 13 -3 9 17 8 3 6 21 21 0 27
8 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 9 4 2 3 14 14 0 14 8 4 0 4 10 15 -5 12 17 8 2 7 24 29 -5 26
9 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 8 3 0 5 12 11 1 9 9 5 1 3 13 8 5 16 17 8 1 8 25 19 6 25
10 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 9 3 2 4 10 14 -4 11 8 4 2 2 13 8 5 14 17 7 4 6 23 22 1 25
11 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 7 4 2 1 11 7 4 14 10 3 2 5 13 17 -4 11 17 7 4 6 24 24 0 25
12 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 9 3 3 3 14 14 0 12 8 3 0 5 10 14 -4 9 17 6 3 8 24 28 -4 21
13 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 6 4 0 2 15 8 7 12 11 1 5 5 14 27 -13 8 17 5 5 7 29 35 -6 20
14 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 9 2 3 4 10 13 -3 9 8 3 1 4 15 14 1 10 17 5 4 8 25 27 -2 19
15 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 6 1 4 1 11 11 0 7 11 3 3 5 10 19 -9 12 17 4 7 6 21 30 -9 19
16 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 9 4 1 4 16 12 4 13 8 1 2 5 10 22 -12 5 17 5 3 9 26 34 -8 18
17 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 9 2 2 5 10 14 -4 8 8 2 3 3 11 14 -3 9 17 4 5 8 21 28 -7 17
18 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 8 3 2 3 17 15 2 11 9 1 0 8 14 28 -14 3 17 4 2 11 31 43 -12 14
19 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 8 2 2 4 11 15 -4 8 9 1 1 7 8 23 -15 4 17 3 3 11 19 38 -19 12
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 11 1 2 8 12 24 -12 5 6 0 1 5 5 27 -22 1 17 1 3 13 17 51 -34 6
 
BALATONFÜREDI FC
-2 - 3--0 - 13 - 0-0 - 3--6 - 10 - 23 - 1---2 - 1-0 - 0
BKV ELŐRE
1 - 1--2 - 1--0 - 1-3 - 40 - 1---0 - 13 - 11 - 1-0 - 3-
BICSKEI TC
-3 - 0-1 - 1--2 - 11 - 1-1 - 3-1 - 02 - 1------
ÉRDI VSE
--2 - 0-2 - 00 - 0-2 - 3---2 - 10 - 5--2 - 00 - 3-5 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 1--0 - 21 - 5---5 - 0----4 - 13 - 1--1 - 11 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
-1 - 12 - 1---0 - 10 - 2-3 - 2-2 - 01 - 2---0 - 4-1 - 1
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
--2 - 0-0 - 40 - 1--5 - 13 - 1-5 - 1-------
KOMÁROM VSE
---0 - 11 - 0-3 - 1-1 - 00 - 1---1 - 33 - 21 - 0-1 - 0-
LIPÓT PÉKSÉG SE
-3 - 3--4 - 2-2 - 23 - 1-0 - 63 - 1-4 - 2-6 - 2-0 - 2--
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
5 - 0-0 - 31 - 1-1 - 1--------0 - 60 - 1-1 - 23 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 0--0 - 12 - 1----2 - 0---4 - 06 - 02 - 0--2 - 1
NAGYATÁDI FC
-1 - 21 - 20 - 31 - 2-2 - 32 - 2-1 - 1--0 - 20 - 34 - 10 - 3---
PÁPAI PERUTZ FC
-3 - 2--1 - 2--1 - 1-2 - 10 - 05 - 22 - 2---0 - 3-0 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
-1 - 2--1 - 4-2 - 2--3 - 10 - 0--0 - 12 - 11 - 2-0 - 0-
SC SOPRON
2 - 0--2 - 1-1 - 31 - 1-1 - 1---1 - 2--0 - 4-4 - 12 - 1
THSE-SZABADKIKÖTŐ
5 - 4-2 - 22 - 3-1 - 1--------3 - 11 - 2-3 - 00 - 2
TATABÁNYAI SC
0 - 2-2 - 0---6 - 1-1 - 0---1 - 3---1 - 20 - 11 - 2
III. KER. TVE
-1 - 0----3 - 03 - 1-1 - 00 - 07 - 0-2 - 03 - 01 - 0--4 - 0
VLS VESZPRÉM
2 - 2-2 - 02 - 0-2 - 11 - 1-3 - 2--5 - 02 - 1----2 - 2-
ZTE FC II.
-1 - 12 - 2---4 - 32 - 21 - 2--1 - 1-------

Meccsek

ÉRDI VSE

2020. 08. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 09. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
ÉRDI VSE
2020. 08. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
ZTE FC II.
2020. 08. 16. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
ÉRDI VSE
2020. 08. 23. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 08. 26. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 08. 26. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
ÉRDI VSE
2020. 08. 30. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BICSKEI TC
2020. 09. 05. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
ÉRDI VSE
2020. 09. 09. 16:30
Érdi Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
ÉRDI VSE
2020. 09. 27. 16:00
Érdi Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 10. 04. 15:30
Soproni Városi Stadion
2020. 10. 04. 15:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
ÉRDI VSE
2020. 10. 10. 15:00
Érdi Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2020. 11. 18. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 11. 18. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
TATABÁNYAI SC
2020. 12. 02. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 12. 02. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
ÉRDI VSE
2020. 12. 09. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2020. 12. 09. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
ÉRDI VSE
2020. 12. 11. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 12. 11. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 11. 14. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
ÉRDI VSE
2020. 11. 22. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BKV ELŐRE
2020. 11. 29. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
ÉRDI VSE
2020. 12. 06. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
KOMÁROM VSE
2021. 02. 27. 13:00
ZTE Aréna
2021. 02. 27. 13:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
ÉRDI VSE
2021. 03. 07. 14:30
Érdi Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 03. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 03. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
ÉRDI VSE
2021. 03. 21. 15:00
Érdi Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
FC NAGYKANIZSA
2021. 03. 27. 15:00
Bicskei TC Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
ÉRDI VSE
2021. 04. 04. 16:30
Érdi Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 04. 11. 16:30
Perutz Stadion
2021. 04. 11. 16:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
ÉRDI VSE
2021. 04. 14. 16:30
Érdi Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 04. 18. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 04. 18. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
ÉRDI VSE
2021. 04. 25. 17:00
Érdi Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
SC SOPRON
2021. 04. 28. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 04. 28. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2021. 05. 02. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 05. 02. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
ÉRDI VSE
2021. 05. 09. 17:30
Érdi Sporttelep
2021. 05. 09. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
VLS VESZPRÉM
2021. 05. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 05. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ÉRDI VSE
2021. 05. 23. 18:00
Érdi Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 30. 18:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 05. 30. 18:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
ÉRDI VSE

PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

2020. 08. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 08. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 08. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 08. 12. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 12. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
FC NAGYKANIZSA
2020. 08. 16. 17:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 08. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 09. 23. 18:00
Perutz Stadion
2020. 09. 23. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 08. 30. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 30. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 09. 05. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 09. 05. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 09. 09. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 09. 09. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SC SOPRON
2020. 09. 13. 16:30
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 09. 27. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 09. 27. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
TATABÁNYAI SC
2020. 10. 04. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 10. 04. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 10. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 10. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
VLS VESZPRÉM
2020. 10. 18. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 10. 18. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 10. 25. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 11. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 11. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BKV ELŐRE
2020. 12. 11. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 12. 11. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 11. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 11. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
KOMÁROM VSE
2020. 11. 22. 13:00
ZTE Aréna
2020. 11. 22. 13:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 11. 29. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 12. 06. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 12. 06. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 02. 28. 14:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 02. 28. 14:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 03. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 03. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BICSKEI TC
2021. 03. 14. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 03. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 03. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 03. 27. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 03. 27. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 04. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 04. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 04. 11. 16:00
Soproni Városi Stadion
2021. 04. 11. 16:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 04. 14. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 04. 14. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2021. 04. 18. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 04. 18. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 04. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 04. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
NAGYATÁDI FC
2021. 04. 28. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 04. 28. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 02. 17:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 09. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 05. 09. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 12. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 05. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ÉRDI VSE
2021. 05. 23. 18:00
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 30. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 05. 30. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ZTE FC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->